REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ivan Sanchez

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Ivan Sanchez _
PostSubject: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptySat 20 Aug 2011 - 23:35


On je spanski glumac,njegova prva i jedina telenovela za sad je La reina del sur

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rodjen je 19 novembra 1973,bavi se manekenstvom od 18 godine,u periodu od 2002 i 2003 godine je poceo da se interesuje za glumu i pojavio se kao gost u mnogim serijama pre svega zbog dobrog izgleda.2005 godine je dobio glavnu ulogu u El auténtico Rodrigo Leal koja ga je proslavila u Spaniji .Od tad se aktivno bavi glumom.

Njegova partnerka je Elia Galera sa kojom ima dve cerke -Jimena(2006) i Olivia(2010)


Serije
Hispania, la leyenda.....Fabio(2011)
La reina del sur .... Santiago Fisterra (2010-2011)
Hospital Central.... Dr. Raúl Lara (2006-2011)
Con dos tacones .....Eduardo (2006)
El auténtico Rodrigo Leal.... Rodrigo Leal (2005)
De moda (2004)
La sopa boba.... Javier (2004)
Un paso adelante (2003)
Aquí no hay quien viva.... Fran (2003)
El comisario.... Dani (2003)
7 vidas.....Raúl Jimenez (2003)
Javier ya no vive solo (2002-2003)
London Street (2003)
El pantano (2003)
Periodistas (2002)


Filmovi
Cíclope (2010)
Paco (2009)
Enloquecidas (2008).... David
El efecto Rubik (2006)
Besos de gato (2003)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyFri 7 Oct 2011 - 1:00

Uff ja ja sam poludila za njim ^^
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyFri 7 Oct 2011 - 1:45

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptySun 11 Mar 2012 - 3:44

Bio mi je predivan u LRDS. enamorado
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyThu 7 Mar 2013 - 1:01

Ivan Sančez se pomirio sa bivšom?!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Odkada je otkriveno da će španski glumac Ivan Sančez igrati u seriji “la Tempestad” lik Hernana Sandana, podigla se buka među pripadnicama lepšeg pola. Glavno pitanje je da li je Ivan slobodan? Na njihovu žalost, Ivan se pomirio sa majkom njihovih ćerkica. Njih dvoje su nakon raskida pokušavali da nastave svako svoj život, međutim ispostavilo se da nije moguće. Kako prenose španski mediji, njih dvoje se sve češće mogu videti u romantičnim trenucima. Ivan i njegova draga odlučili su da jedno drugom daju još jednu šansu zbog ćerkica.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyThu 15 Aug 2013 - 20:29

Ivan Sančez: Očekuje me snimanje filma u rodnoj zemlji!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Zgodni Španac Ivan Sančez oduševio je meksičku publiku ulogom u telenoveli “La Tempestad”, a sjajnom izvedbom zasenio je čak i glavnu zvezdu, Vilijama Levija. Na šuškanja da se njih dvojica ne podnose, Ivan odmahuje glavom, tvrdeći da je profesionalac i da se sa svima odlično slaže: “Ekipa na setu je sjajna, zadovoljstvo mi je što radim sa takvim ljudima“, kazao je on. Takođe je otkrio i da ne planira da se u skorije vreme vraća u rodnu zemlju. “Ovde sam dobio nekoliko ponuda za pozorišne komade, ali i za televizijske projekte. Meksikanci su me zaista sjajno prihvatili i voleo bih da učvrstim popularnost u ovoj zemlji“, rekao je nezaboravni Santijago iz telenovele “Kraljica juga”. Ipak, on kaže da ga u Španiji čeka jedan projekat koji je odložen. “Očekuje me snimanje filma u rodnoj zemlji, ali još ne znam kada će to biti realizovano. Dok ne dobijem precizne datume, ostajem u Meksiku”, zaključio je glumac.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyTue 10 Sep 2013 - 2:52

IVAN SANČEZ: DO GOLE KOŽE? ŠTO DA NE!



Talentovani Španac Ivan Sančez po mnogima je zasenio Vilijama Levija u "Oluji". I to ne samo glumačkim umećem, već i izgledom. A s obzirom na to da ovoj telenoveli ne ide baš najbolje, te da je rejting vrlo slab, šuška se da je Ivan predložio producentu da scenaristi ubace što više "vrućih" scena. Izvor iz produkcije otkrio je časopisu "TV Notas" da Ivanu nije problem ni da se skine do gole kože, jer zna da bi tako privukao gledaoce. Sa druge strane, Levi navodno pravi problem oko "jakih" scena i ne želi da se skida osim kada je to neophodno. U Meksiku su inače već emitovane scene seksa koje je Sančez snimio sa Marijanom Seoane - podigle su veliku prašinu, a uskoro će ih videti i naša publika.

Inače, Ivanu skidanje pred kamerama nije strano - 2008. godine se u filmu "Enloquecidas" pojavio bez ijedne krpice na sebi, a to je ponovio i u seriji "Hispania, la leyenda", koju bi uskoro trebalo da vidi i naša publika. Međutim, čini se da, čak i da prikuje gledaoce za male ekrane svojim savršenim telom, to neće pomoći. Naime, čelnici "Televise" doneli su odluku da se "Oluja" skrati, pa će tako poslednja epizoda umesto početkom novembra, biti prikazana krajem oktobra. Njen termin zauzeće nova serija Anheli Nesme, "Lo que la vida me robó", u kojoj igraju Anhelik Bojer i Sebastijan Rulji.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyThu 12 Sep 2013 - 4:28

MARIJANA I IVAN: SNIMANJE NE MOŽE BITI UZBUDLJIVIJE!



Španski glumac Ivan Sančez baš uživa snimajući "Oluju", što je posebno primetno otkako se ekipi serije priključila seksepilna Marijana Seoane. Nakon što je publika odlično reagovala na njihove "vruće scene", produkcija je shvatila da bi njih dvoje sjajnom hemijom zaista mogli da povećaju gledanost, pa se sve češće zajedno pojavljuju u kadru.

Međutim, glumcima nije uvek lako da snimaju sa zanosnom Marijanom, čemu u prilog govore i fotografije koje su pred vama, a koje su objavljene u meksičkom tabloidu "Nueva". Ivan je bio vrlo "uzbuđen" zbog snimanja, pa su morali da ponavljaju scenu nekoliko puta, dok se on nije "ohladio". Na žalost brojnih obožavateljki popularnog glumca, na malim ekranima biće prikazana "ohlađena verzija". Sva sreća pa su paparaci dobro odradili svoj posao i tako javnosti malo približili proces snimanja (očigledno vrlo zahtevnih) scena.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Ivan Sanchez 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez EmptyMon 20 Apr 2015 - 23:52

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content




Ivan Sanchez _
PostSubject: Re: Ivan Sanchez   Ivan Sanchez Empty

Back to top Go down
 

Ivan Sanchez

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: OSTALI GLUMCI-