REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"

Go down 
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy


Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima" Empty
20110814
PostKarla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"

Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima" Casarebeca06130997635990
Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"

Portorikanska glumica, Karla Monroig, je jedna od najboljih na svetu sa Zavodljivog ostrva. Osim njenog dara za glumu, njen pogled, način na koji se pomera osvaja publiku da vole njen lik, jer supruga Tomija Toresa govori svojim očima.

Karla, koja nas svake noći razonodi likom Rebeke u telenoveli "Iza zatvorenih vrata" na Telemundu, otvara nam svoje srce u ekskluzivnom intervjuu i priča nam o svojim scenama seksa sa Migelom Varonijem iako je u telenoveli prisutna i njegova supruga, Kati Sjačok, ponovnim susretom sa Horheom Luisom Pilom i iznad svega o svom velikom srcu solidarnosti jer svoje vreme provodi u raznim dobrotvornim akcijama koje je čine veoma srećnom u životu.

Kako se osećaš u ulozi Rebeke za koju se ne zna da li je dobra ili loša?
Zabavljam se jer mi dozvoljava puno zbog svoje profesije. Rebeka nije loša osoba, svi mi činimo greške, zbunimo se osećanjima koja prethodno ne analiziramo zašto ih osećamo, što mene privlači... Rebeka je bila mnogo ljubomorna i osećala zavist prema svojoj sestri i zato je činila mnoge stvari koja tera publiku da je na osnovu toga sudi. Najvažnije od svega je da je ona to primetila i to se svima nama dešava, svi možemo da pronađemo sebe u njoj.

Trudiš se puno oko svog lika i uspevaš da budeš šarmantna, kako si to uspela da uradiš da izgleda tako stvarno?
Ustvari, nisam to radila. Ja sam jedna osoba vrlo ekspresivna osoba kada pričam, a Rebeka prolazi kroz razne stvari i jednostavno uradim tako kako se osećam, ne mogu da kontorolišem. Sećam se da mi je tetka stalno govorila dok sam bila mala: "Gledaj kakve grimase praviš kada pričaš, to ti ne valja!" (smeh), jedva čekam da razgovaram ovih dana s njom da vidim šta priča, sigurno je nervozna. Trudim se da lik bude što prirodniji i zato iz mene izlaze osećanja koja ne mogu da kontrolišem, kao i grimase.

Imala si provokativne scene seksa sa Migelom Varonijem, da li ti je bilo neprijatno jer je njegova supruga, Kati Sjačok, takođe u telenoveli?
Nikada do sada mi se to nije desilo, hvala Bogu da su u toku ovakvih scena oboje bili tu i da sam ih radila sa osoba kao što su Migel i Kati, kojima se divim jer su odlični glumci... Veliki su profesionalci i oboje su učinili da se osećam dobro radeći takve scene.

Kada su ti rekli da ćeš raditi te scene, da li si se zabrinula ili sažalila na Kati?
Moram da priznam da o tome nisam razmišljala do dana kada je trebalo da ih snimam, ali su svi učinili da se osećam dobro, to je samo deo posla, mi smo glumci i zato smo tu, da glumimo. Oboje su učinili da se osećam dobro.

Da li si provokativna kao Rebeka?
Ne, nikako! Ja sebe ne smatram provokativnom, nimalo, to je čista gluma za telenovelu.

Kakav ti je bio ponovni susret sa Horheom Luisom Pilom, s kim si već ranije radila u "Palom anđelu"?
Bilo nam je odlično, publika se zaljubila u par iz prošle telenovele, ima puno hemije između nas, pričamo puno o našim scenama, radimo puno na emocijama i o tome kroz šra prolazi lik u svakoj sceni, odličan je kolega i veliki profesionalac.

Ti si lice raznih dobrotvornih akcija, zašto se toliko posvećuješ tome?
Mislim da je zbog toga jer sam nešto u porodici naušila. Moj otac je bio čovek koji je vredno radio komunalne usluge u mom selu, to je nešto što sam kao mala gledala. Mislim da je veoma bitno da kada neko ima šansu i kada je prisutan u medijama da to iskoristi da pomogne onima kojima je potrebno.

Ostatak intervjua je o dobrotvornim akcijama, ništa bitno.

Prevod: Stefy
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima" :: Comments

Srpski William Levy
Re: Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"
Post Sun 14 Aug 2011 - 8:10 by Srpski William Levy
Bas se vidi da je dobrica! Bravo Karla! opa
maite es mi princesa
Re: Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"
Post Sun 14 Aug 2011 - 11:03 by maite es mi princesa
Srpski William Levy wrote:
Bas se vidi da je dobrica! Bravo Karla! opa

da bas je dusa enamorado
zanimljiv intervju
Karla zena skroz na mestu
 

Karla Monroig: "Moj omiljeni posao je pomaganje drugima"

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Karla Monroig
» Karla Monroig y Yul Burkle el twitcam
» Karla Monroig postala majka po prvi put
» Karla Monroig podržava borbu protiv raka dojke
» Karla Estrada: ne vraćam se telenovelama ove godine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: