REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyWed 14 Sep 2011 - 9:59

Kakvo je ovo smeće, Bože, Bože. haha Danas sam posle LFDD gledao malo i ono je katastrofa. Ona Leonela i Viktorija smoriše više sa plakanjem i virhensitom, a Pipino, Kruz i Fernanda se penju da gledaju Maksimilijana i Mariju na prozoru. haha A žešća je scena gde doktor mrtav ozbiljan viče na njih jer je moglo svašta da se desi i da se zaraze svi oko bolnice. haha haha Ovo stvarno ne zaslužuje da ima publiku, možda ima vrhunske glumce, ali im je ovo najveći promašaj u karijeri, serija je katastrofa. :O Još Bernarda kad počne sa Himenom i Roksanom da se prepire, katastrofa. haha
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyWed 14 Sep 2011 - 10:21

Meni je ovdje Pipino zaaakon, njemu se mogu ismijat, doduse smijem se ponekad cijeloj seriji o.O
Bravo Stefane to za plakanje, a i Marija place vala :O
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Lucero Colunga
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero Colunga

Broj postova : 468
Fan-gif : Lucero,Maite,Silvia <3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyWed 14 Sep 2011 - 20:55

swi plaacu xD...
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tda3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyWed 14 Sep 2011 - 21:47

Stefy wrote:
Kakvo je ovo smeće, Bože, Bože. haha Danas sam posle LFDD gledao malo i ono je katastrofa. Ona Leonela i Viktorija smoriše više sa plakanjem i virhensitom, a Pipino, Kruz i Fernanda se penju da gledaju Maksimilijana i Mariju na prozoru. haha A žešća je scena gde doktor mrtav ozbiljan viče na njih jer je moglo svašta da se desi i da se zaraze svi oko bolnice. haha haha Ovo stvarno ne zaslužuje da ima publiku, možda ima vrhunske glumce, ali im je ovo najveći promašaj u karijeri, serija je katastrofa. :O Još Bernarda kad počne sa Himenom i Roksanom da se prepire, katastrofa. haha

Pa to kad pogleda jesnu epizodu posle 100. Da gledas redovno ne bi imao takvo misljenje. Svi oni sto placu imaju neki razlog i nisu plakali u svakoj epizodi Ijo
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 0:21

Jedino u ovoj serije sto vredi je pesma 'A partir de hoy'...sve ostalo ne kosta nista!
Back to top Go down
Lucero Colunga
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero Colunga

Broj postova : 468
Fan-gif : Lucero,Maite,Silvia <3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 1:09

ja najvise gledam zbog maite...a pesma a apartir de hoy je bas supper
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tda3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 1:18

Da obozavam tu pesmu! :D
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 5:39

Koliko jos ima do kraja?
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 6:33

meni je ova serija mnogo nelogicna. kako su max i maria uspeli da se izlece od smrtonosnog virusa,od koga je umro Alonso? i kako je alonso zarazio samo mariju? pa nijee on samo sa njom bio. i kako je maria zarazila samo maxa kad je samo pre nekoliko sati bila sam viktorijim i ostalima????? inace serija mi je onako osrednja. ali gledam zbog moje maite enamorado
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tda3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 7:02

Fan de Portirroni wrote:
meni je ova serija mnogo nelogicna. kako su max i maria uspeli da se izlece od smrtonosnog virusa,od koga je umro Alonso? i kako je alonso zarazio samo mariju? pa nijee on samo sa njom bio. i kako je maria zarazila samo maxa kad je samo pre nekoliko sati bila sam viktorijim i ostalima????? inace serija mi je onako osrednja. ali gledam zbog moje maite enamorado

Pa Max je bio u drugoj fazi od tri i vodi zdrav zivot, zdravo se hrani i dosta vezba, pa ima jak organizam, koji se sam odbranio od virusa, Alonso zbog posla je jeo brzu hranu i nije vezbao. A Maria je bila u prvoj fazi i primila je vakcinu protiv virusa.
Virus se preneo poljupcima, pa je tako Maria dobila od Alonsa, a Max od Marie.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 7:15

Srpski William Levy wrote:
Stefy wrote:
Kakvo je ovo smeće, Bože, Bože. haha Danas sam posle LFDD gledao malo i ono je katastrofa. Ona Leonela i Viktorija smoriše više sa plakanjem i virhensitom, a Pipino, Kruz i Fernanda se penju da gledaju Maksimilijana i Mariju na prozoru. haha A žešća je scena gde doktor mrtav ozbiljan viče na njih jer je moglo svašta da se desi i da se zaraze svi oko bolnice. haha haha Ovo stvarno ne zaslužuje da ima publiku, možda ima vrhunske glumce, ali im je ovo najveći promašaj u karijeri, serija je katastrofa. :O Još Bernarda kad počne sa Himenom i Roksanom da se prepire, katastrofa. haha

Pa to kad pogleda jesnu epizodu posle 100. Da gledas redovno ne bi imao takvo misljenje. Svi oni sto placu imaju neki razlog i nisu plakali u svakoj epizodi Ijo
Haha, meni pričaš? Gledao sam seriju kada se emitovala u Americi od prve epizode i nastavio na Pinku negde do 80. epizode i Viktorija plače, ako ne u svakoj, u svakoj drugoj epizodi sigurno, sa svojim "mi pequena Maria, mi hija, donde esta?" i slične gluposti. haha Ne možete hvaliti ovu seriju što se radnje tiče jer je totalno bezveze šta god pričali, svako normalan će se složiti da radnja prevazilazi normalu i da se više ne zna ko je gde. Vrhunac je kada je Maks ispao Giljermov sin, ono. haha A da ne spomenem spaljivanje Tomase u kaminu i kako je Viktorija otkrila da joj je Marija ćerka. thumbdown
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tda3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 7:41

Stefy wrote:
Srpski William Levy wrote:
Stefy wrote:
Kakvo je ovo smeće, Bože, Bože. haha Danas sam posle LFDD gledao malo i ono je katastrofa. Ona Leonela i Viktorija smoriše više sa plakanjem i virhensitom, a Pipino, Kruz i Fernanda se penju da gledaju Maksimilijana i Mariju na prozoru. haha A žešća je scena gde doktor mrtav ozbiljan viče na njih jer je moglo svašta da se desi i da se zaraze svi oko bolnice. haha haha Ovo stvarno ne zaslužuje da ima publiku, možda ima vrhunske glumce, ali im je ovo najveći promašaj u karijeri, serija je katastrofa. :O Još Bernarda kad počne sa Himenom i Roksanom da se prepire, katastrofa. haha

Pa to kad pogleda jesnu epizodu posle 100. Da gledas redovno ne bi imao takvo misljenje. Svi oni sto placu imaju neki razlog i nisu plakali u svakoj epizodi Ijo
Haha, meni pričaš? Gledao sam seriju kada se emitovala u Americi od prve epizode i nastavio na Pinku negde do 80. epizode i Viktorija plače, ako ne u svakoj, u svakoj drugoj epizodi sigurno, sa svojim "mi pequena Maria, mi hija, donde esta?" i slične gluposti. haha Ne možete hvaliti ovu seriju što se radnje tiče jer je totalno bezveze šta god pričali, svako normalan će se složiti da radnja prevazilazi normalu i da se više ne zna ko je gde. Vrhunac je kada je Maks ispao Giljermov sin, ono. haha A da ne spomenem spaljivanje Tomase u kaminu i kako je Viktorija otkrila da joj je Marija ćerka. thumbdown

Bas je na dobar nacin otkrila da joj je Maria cerka, to je sasvim OK. A sto se tice Viktorinog plakanja, place sa razlogom svakako. U nekim trenucima je bas jaka zena, ali joj je zivotna prica jako tuzna i svako bi plakao u njenoj situaciji.
Back to top Go down
Fan de Portirroni
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Fan de Portirroni

Broj postova : 16445

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 8:08

Srpski William Levy wrote:
Fan de Portirroni wrote:
meni je ova serija mnogo nelogicna. kako su max i maria uspeli da se izlece od smrtonosnog virusa,od koga je umro Alonso? i kako je alonso zarazio samo mariju? pa nijee on samo sa njom bio. i kako je maria zarazila samo maxa kad je samo pre nekoliko sati bila sam viktorijim i ostalima????? inace serija mi je onako osrednja. ali gledam zbog moje maite enamorado

Pa Max je bio u drugoj fazi od tri i vodi zdrav zivot, zdravo se hrani i dosta vezba, pa ima jak organizam, koji se sam odbranio od virusa, Alonso zbog posla je jeo brzu hranu i nije vezbao. A Maria je bila u prvoj fazi i primila je vakcinu protiv virusa.
Virus se preneo poljupcima, pa je tako Maria dobila od Alonsa, a Max od Marie.

aha,shvatam. dugo nisam gledala pa sad dok sve shvatim
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 8:59

Jaa Levyrroni volim najviseee, i to svi znaju..:SS
CCEA mi je stvarno bila vrh, na kraju su malo vise upropastili ali okii, svejedno mng bolja.
TDA je okii serija, na pocetak isto a onda smara malo. Za to je sve kriv Mehija.
Imao je odlicnu ekipu, najbolje glumce, a on nije znao da iskoristi to.
Bash mi je krivo zbog njih, trebala je to biti bolja serija. :(
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 10:31

Ahahah koma svi pitaju kad ce kraj vec se smucila svima, a kod vas je kraaj, a kod nas pocetak, doduse budu 2 epke na dan xD

Nego meni netko rece da ce Livia usvojit dijete, ocel ostat sa onim bastovanom ?

PS Neznam im imena xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 10:34

Viki, jadni vi sa ovom serijom, doći će vam glave. :O Ja jedva čekam da se sa Pinka povuče svo ovo Televisino smeće koje se trenutno emituje i dođu neke novije telenovele.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 10:39

zove se Cruz da bice s njim i usvojiti ce dijete......

a serijA smor nad smorovima .......jedini razlog sto sam gledala su Levyronni enamorado inace bi davno odustala ......zao mi je jedino Maite I wILLIAMOM sto nisu u kakvom boljem projektu glumili i ko bi znao iskoristiti tu njihovu kemiji na sto bolji moguci nacin ......bili su mi milijun puta bolji u CCA enamorado
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tda3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyThu 15 Sep 2011 - 19:44

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
a kod nas pocetak, doduse budu 2 epke na dan xD


Jao ja cu da se doselim tamo :D :D :D
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyFri 16 Sep 2011 - 0:11

Da oce se sto prije zavrsiti, Stefane vec je dosla glave, u tom terminu nemam sta da gledam, a 2 na dan smor, bolje da poustaju dvije od CME, ili LRDS :)

A hvala Fatic i bas mi je drago, bolji joj je nego ovaj momak sto je umro xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyFri 16 Sep 2011 - 0:57

dervisevic fata wrote:
zove se Cruz da bice s njim i usvojiti ce dijete......

a serijA smor nad smorovima .......jedini razlog sto sam gledala su Levyronni enamorado inace bi davno odustala ......zao mi je jedino Maite I wILLIAMOM sto nisu u kakvom boljem projektu glumili i ko bi znao iskoristiti tu njihovu kemiji na sto bolji moguci nacin ......bili su mi milijun puta bolji u CCA enamorado

U potpunosti se slazem. thumbup thumbup
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyFri 16 Sep 2011 - 9:04

Od ponedeljka će trajati samo 15 minuta
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyFri 16 Sep 2011 - 23:20

Da i to od 18:15 do 18:30 ( sa sve reklamama ) haha
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 11 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptyFri 16 Sep 2011 - 23:26

Xaxaxa svaka cast, kraljevi su. haha
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptySat 17 Sep 2011 - 0:18

Strasno... Ijo
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 EmptySat 17 Sep 2011 - 0:19

mislim sta reci sem uzivajte haha
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 11 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 11 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 11 of 15Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-