REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Power Rangers/Moćni rendžeri

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 4:37

POWER RANGERS

Moćni rendžeri

od 23. maja u 19.00h na RTV Pink-u

Priča počinje 1993. godine kada su astronauti oslobodili zle sile iz kontejnera koji se nalazio na Mesecu.

Power Rangers/Moćni rendžeri Program2173

Iz kontejnera je izašla zla veštica Rita sa svojim ratnicima (Flinster, Goldar,...) koji su rešili da pokore svet. Međutim, na Zemlji se aktivirao alarm u Komandnom Centru i probudio Zordona, čuvara planete, i njegovog slugu Alfu 5. Njih dvojica su odmah odabrali 5 tinejdžera koji su postali Moćni Rendžeri: Džejson (Crveni Tiranosaurus Rendžer), Bili (Plavi Triceratops Rendžer), Zak (Crni Mastodont Rendžer), Trini (Žuti Sabljozubi tigar Rendžer) i Kimberli (Ružičasti Pterodaktil Rendžer). Njih petoro su borci za pravdu čiji je zadatak da spasu svet i očuvaju mir na planeti - Moćni Rendžeri. Njima se ubrzo pridružuje i 6. rendžer, njihov do tada najozbiljniji protivnik, koga je prethodno opčinila Rita- Tomi- (Zeleni Zmaj Rendžer). Njih 6 rendžera uspevaju da pobede terorne napade koje pravi Rita Repulsa i njene sluge.


Kako vam se čini? Hoćete li gledati?


Last edited by Stefy on Sun 21 Oct 2012 - 8:21; edited 3 times in total
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Power Rangers/Moćni rendžeri 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 5:00

E to, da znate, ja sam ovaj zuti, hahaha :))

Ovo je moja omiljena serija bila.. znaci ja sam zivela kao rendzer jedno vreme, i bila ovaj zuti, heh :)
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Power Rangers/Moćni rendžeri Kf4npd

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 7:22

Ezel ♥ Lady wrote:
E to, da znate, ja sam ovaj zuti, hahaha :))

Ovo je moja omiljena serija bila.. znaci ja sam zivela kao rendzer jedno vreme, i bila ovaj zuti, heh :)

i ja sam bila zuti haha.
Ovo je obioljezilo moje rane godine,naravno uz Pokemone.
Obozavam ih :Good: :Good:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 10:15

Ja sam uvek bio beli rendžer (ima ga na slici), ali mislim da ga u seriji nema, nego samo u filmu. Zvao se Tomi.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 10:22

jaaooo ovo sam obozavalaaa :) enamorado :da: gledacu opet, bice lepo podsetiti se :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 10:34

ahahaha ja sam uvijek govorila da sam rozi xD oj kad se sjetim tih momeenata ma extra serija :D:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 22 May 2011 - 10:36

Gledacu,naravno...Da se vratim malo u najlepsi period zivota. P.s. bio sam crni rendzer xD Gledao sam 7 sezona,voleo bih da puste i ostale(16 ima ukupno,koliko sam obavesten)...

Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyMon 23 May 2011 - 6:36

Gledao sam prvu epizodu i sećam se ovoga, mislim da sam je gledao jednom. :D Baš je lepo podsetiti se. :D Iznervirao sam se jer mi je Pink na totalTV-u seckao dok sam snimao. -.-' :@
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyMon 23 May 2011 - 12:23

Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 4:48



Last edited by Lex on Fri 27 May 2011 - 8:41; edited 3 times in total
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 6:08

gledacu nekad
volela sam kao mala
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 6:29

Lex wrote:
1. epizoda: http://www.megaupload.com/?d=NJ1LWB62
Molim te, reci mi da si snimio i 2. epizodu! Ako jesi, postavi molim te, ja nisam uspeo jer mi Pink secka. -.-
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 7:57

Jesam...snimio sam! Postavljena je gde i 1....pogledaj gore.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 8:04

Lex wrote:
Jesam...snimio sam! Postavljena je gde i 1....pogledaj gore.
Hvala ti puno! Ako možeš, nastavi da snimaš bar do kraja maja, jer meni svake godine u maju secka Pink. -.-'
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 24 May 2011 - 10:15

Nema na cemu!


Last edited by Lex on Fri 27 May 2011 - 8:39; edited 1 time in total
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyWed 25 May 2011 - 6:44

Lex wrote:
Nema na cemu!
Ovako stoje stvari: snimacu do 10. juna i postavljati, za kasnije ne obecavam!
Ok, meni danas nije seckao Pink tokom emitovanja serije, tako da sam uspeo da snimim, a ti ako ti nije teško, nastavi do juna jer će najverovatnije do kraja maja da mi secka stalno. -.-'
Današnja epizoda mi je baš super, sviđa mi se serija. Izgleda mnogo nerealno, efekti su previše nestvarni, kao da gledam crtani film. xD Primetio sam i da glumica koja glumi Ritu ne priča engleski jer se glas ne poklapa sa njenim ustima. Omiljeni rendžeri su mi crveni i roze. xD
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyWed 25 May 2011 - 7:52

Ja sam ovo gledao jos pre 10-15 god..tad sam imao 6-7 god, ali je lepo podsetiti se...voleo sam plavog rendzera, imao slicice, figurice, bojanke...bas sam bio zaludjen!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyWed 25 May 2011 - 8:46

I ja sam imao na kasetama neke epizode sa Pinka, ali na Pinku nikada nisam gledao, gledala je moja tetka. Ali kao sve što je ona tada gledala, meni je bilo dosadno, a kasnije sam ja to sve gledao i bio zaluđen. xD Znam da sam milion puta gledao film "Mighty Morphin Power Rangers", kada iz onog jajeta izađe Ivan, pa mu Rita i ratnici pomažu da porazi rendžere. I dan danas imam taj film na DVD-u.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyFri 27 May 2011 - 10:42

Ne mogu da verujem da i ovo sinhronizuju, strašno! -.-'
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyMon 30 May 2011 - 4:19

Ovo vise necu da gledam...ovako sinhronizovano je uzas!
Glasovi su krestavi...fuj!
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Power Rangers/Moćni rendžeri Kf4npd

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyMon 30 May 2011 - 7:16

Aaa,u nas nisu sinkronizirali,opcenito u nas ne sinkroniziraju,mozda samo crtice
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptyTue 31 May 2011 - 7:19

Pa bolje je kad ne sinhronizuju, kod nas je sinhronizacija užasna. -.-' I ne emituju se svaki dan i umesto 4. epizode, na Pinku je bila 51, a zatim 52. i danas se nije emitovalo ništa jer su produžili "Lale Devri" do 19.30h. -.-
Back to top Go down
todora
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
todora

Broj postova : 730
Godina : 27
Fan-gif : Power Rangers/Moćni rendžeri Wgqiwx
Lokacija : zasekogaš so mojot Toše-te sakam angele

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 18 Sep 2011 - 8:14

gledala svaku epizodu...naajj su mi oni prvi...kasnije su ih nes izmenali....i tak.....
Back to top Go down
sxomi
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sxomi

Broj postova : 213
Godina : 35
Fan-gif : Power Rangers/Moćni rendžeri F_rqjlm_7d6ae14
Lokacija : Novi Beograd

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySun 2 Oct 2011 - 0:57

nema ih vise na pinku...pustili su par nedelja i gotovo.
al imam ja cele prve 3 sezone na kompu. bile su najbolje prve tri...posle su se stalno menjali
gledao sam ih u periodu 1995, 1996...a posle ponovo
pink je prikazivao samo do 6. sezone nazalost
a i uzas sto su sinhronizovani
Back to top Go down
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri EmptySat 26 Nov 2011 - 6:05

najbolja serijamog detinjstva jos ponekad odgledam neku epizodu, prva postava je zakon
Back to top Go down
Sponsored content




Power Rangers/Moćni rendžeri _
PostSubject: Re: Power Rangers/Moćni rendžeri   Power Rangers/Moćni rendžeri Empty

Back to top Go down
 

Power Rangers/Moćni rendžeri

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-