REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Una Maid en Manhattan - Telemundo

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 1:05

Телемундо ще прави римейк на "María la del Barrio"?

Според нови слухове, тайнственото пилотно промо, което преди дни записаха Сандра Ечеверия и Рафаел Амая е за римейк на мексиканската теленовела от 1995 година "María la del Barrio". Освен двамата актьори, в пилотното промо участва и Карла Монрой.

Telemundo priprema rimejk ove legendarne serije....ekipa:

sandra
Rafael Amaya
Karla Monroi...



[You must be registered and logged in to see this image.]


Ako je ovo istina onda će ovo biti posle dužeg vremena neka Telemundova koju ću pratiti.............
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 1:07

ekipa izgleda lepo
al sandra snima LFDD
pa nece skoro ovo
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 1:08

Posle Fuerze kreće sa ovim
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Una Maid en Manhattan - Telemundo 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 1:52

neli marina bese rimake Maria del Barrio?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 1:53

Da.Samo što je Marina mix više serija
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Una Maid en Manhattan - Telemundo 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 2:06

Svidja mi se ta kombinacija glumaca, ali ovo sigurno za sledecu godinu, nista pre ... Sandra presla u Televisu .. Ne znam koliko je ovo izvodljivo.
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Una Maid en Manhattan - Telemundo 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 2:08

Don Pio wrote:
Da.Samo što je Marina mix više serija
mozda, ali Sandra imace istu ulogu i sigurno odglumice vrlo slicno kao u Marina
En estos días la actriz Sandra Echeverría ha estado compartiendo algunas fotografías de la grabación del piloto del Reamke de MARÍA LA DEL BARRIO que posiblemente se realice a mediados de este 2011 para la cadena Telemundo, dicho piloto será presentado en el upfront que va a realizar la cadena en el mes de mayo.

Como suele pasar en ocasiones, algunos actores graban el piloto pero al final son otros quienes terminan protagonizando la historia, o de plano no se lleva a cabo, ejemplos de este caso son los pilotos presentados el año pasado de las telenovelas Casanova sin amor (Miguel Varoni), La mala, la buena y la tonta (Gaby Espino, Christian Meier, Maritza Rodríguez, Elizabeth Gutiérrez), así como Las cuatro mujeres de Juan (Jencarlos Canela, Gaby Espino, Jorge Luis Pila).

* Upfont es un evento organizado por las cadenas de televisión (en este caso realizado por Telemundo) en donde invitan a gente de la industria de la televisión y publicidad para presentarles un adelanto de la programación que tendrán en el año.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 2:32

Ezel ♥ Lady wrote:
Svidja mi se ta kombinacija glumaca, ali ovo sigurno za sledecu godinu, nista pre ... Sandra presla u Televisu .. Ne znam koliko je ovo izvodljivo.

ona je pozajmljena televisi na neko vreme,verovatno samo za LFDD
a i dalje je u telemundu,bar tako mislim
kao sto je Danna radila UGAC , pa nastavila u telemundu
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 3:01

oo neee Ijo :o.O: Ijo maria del barrio je jedna pod boljih televisinih, gledala sam neke epizode na netu, i super mi je bila :Good: a sandra nikad nece moci da bude kao kraljica thalia! nije im dovoljna marina -.- nzm sta je sa telemundom, krenuli po rimejcima da budu gori od televise,a sandra izgleda rezervisana za glavne uloge u rimejcima legendranih serija
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 4:04

Sandri te uloge i stoje... :da:
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 6:03

mislis da joj dobro stoje kopije :) xD
ja nju bas zato ne gotivim kao glumicu, prvo ono sa marinom, pa je glumela glavnu ulogu u rimejku jedne od najjpopularnijih i najlegendranijih serija o clone, a sad jos ovo sa mariom del barro -.- uzas stvarno, talija mi je u mariji bila odlicna, bas super odglumela, lujkica totalnaa :) :) a sad sandra u toj prici :Out: :Out:
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 6:07

Koga bi ti stavila da igra?Ja Sandru nisam gledao u El clone...A u fuerzi mi je nedorečena,ali nije u njoj problem već u Mariji Zaratini......
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 6:32

ja ne bih stavila nikog, jer ni nisam za rimejk ove serije xD Volim starije televisine serije, oboozavam ih, i uvek sam protiv toga da se snimi neki njihov rimejk, te serije su mi nekako legendarne, jedinstvene i ne treba da se diraju :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 8:14

meni je puko film kad su snimli FELS
i pokusali da nam nametnu tu
al svi znamo da je PDG bolja

sad telemundo nek pravi rimejk televise :da:
a Sandra mi je skroz okej,kao Jade odlicna,u Marini solidna
jedino mi u fuerzi nije nesto,nekako njanjava,al takav lik


Amaya je skroz okej lik...dobar glumac,Karla isto
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 11:26

Ja bih baš voleo sve legendarne serije da dobiju i novu verziju da se uporede....Talija je u toj ulozi bila predobra....Carica
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 23:13

anahi 4ever! wrote:
ja ne bih stavila nikog, jer ni nisam za rimejk ove serije xD Volim starije televisine serije, oboozavam ih, i uvek sam protiv toga da se snimi neki njihov rimejk, te serije su mi nekako legendarne, jedinstvene i ne treba da se diraju :)

:super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 11 Apr 2011 - 23:53

donekle se slazem
uvek je bolje da prave original
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 2 May 2011 - 6:40

Don Pio wrote:
Koga bi ti stavila da igra?Ja Sandru nisam gledao u El clone...A u fuerzi mi je nedorečena,ali nije u njoj problem već u Mariji Zaratini......
Pa u "El Clon" nije nešto posebno, meni se, iskreno, nije dopala kako je odglumela Hade. Čuo sam de je u LFDD bolja, ali nisam gledao.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyMon 2 May 2011 - 7:50

LFDD je totalno bespomocna,ona dobrica sto je svi redom gaze
takva je na pocetku,posle nisam vise gledala...
Back to top Go down
yasmin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
yasmin

Broj postova : 240

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyTue 3 May 2011 - 9:33

meni su inače Sandrine serije uvek lošije od originala.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: ,,Una made in Manhhatn''   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyWed 18 May 2011 - 2:40

Priča bazirana na istoimenom filmu sa J.Lo I Ralfom Fajnsom,dobiće i serijsku verziju.Glavne uloge su spremljene za Sandru Ečevariu i Rafaela Amaju.


Quote :
"Una Maid en Manhattan" с мексиканците Рафаел Амая (Майкъл) и Сандра Ечеверия (Антония) е друго предложение, подготвяно от канала. В историята двамата главни герои, събрани случайно от съдбата след случай на сгрешена самоличност, ще трябва да докажат дали любовта може да устои на всички изпитания на живота. Антония е скромна самотна майка от работническата класа, която работи като камериерка в шикозния New York City Hotel. В същото време Майкъл идва от богато семейство и е изгряваща звезда на политическата сцена. В пилотното промо участва и Карла Монрой, която по всяка вероятност този път ще бъде лошата в историята. По всичко изглежда, че тази теленовела ще бъде базирана на филма "Maid in Manhattan" от 2002 година с Дженифър Лопес и Ралф Файнс.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyWed 18 May 2011 - 2:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Una Maid en Manhattan - Telemundo Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyWed 18 May 2011 - 6:11

I opet Sandra, pa dobar izbor :))
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyWed 18 May 2011 - 20:23

Sobarica i senator Ijo

ima vec tema
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo EmptyThu 19 May 2011 - 4:37

Ti si spojila dve totalno različite teme...Ono je bila tema o rimejku Maria del Bario,ali pošto su se predomislili snimaće ovo sa istim glumcima.
Back to top Go down
Sponsored content




Una Maid en Manhattan - Telemundo _
PostSubject: Re: Una Maid en Manhattan - Telemundo   Una Maid en Manhattan - Telemundo Empty

Back to top Go down
 

Una Maid en Manhattan - Telemundo

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Una Maid en Manhattan/Sobarica sa Menhetna-