REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Britney Spears

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyThu 23 Jun 2011 - 11:24

Ma ona nije ni silazila sa njega, samo je recimo malo spavala.
I sada se probudila ^^
Vise nije Pop Princess vec je The Queen ^^ za mene kraljica.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyTue 1 Nov 2011 - 7:16

Britney Spears predstavila spot za pjesmu 'Criminal'
Britney Spears predstavila je ovih dana spot za pjesmu 'Criminal'. Spot je prepun vrućih ljubavnih scena, a u njemu glumi i njezin dečko Jason Trawick...
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyThu 3 Nov 2011 - 9:38

Britney Spears - Page 2 86a4073f-269f-460a-a714-cf875c7869fc
Britney Spears se nakon 10 godina vraća na filmska platna
Pjevačica je izjavila kako se sada malo želi okrenuti glumi, a vidi se u ulozi detektivke, ubojice ili loše djevojke.

Megapopularna pjevačica, Britney Spears, u glumi se prvi puta okušala prije čak deset godina. Njezina prva filmska uloga bila je u prilično loše ocijenjenoj humorističnoj drami "Crossroads" (IMDb ocjena 2.9) u kojem je utjelovila Lucy Wagner, jednu od tri prijateljice iz djetinjstva koje se odluče na proputovanje Amerikom. Sada, nakon iznimno duge glumačke stanke, kao i mnoge druge pjevačke zvijezde, Britney se vraća na filmska platna i to prilično samouvjerena.
Britney Spears - Page 2 Britney%201(1)
- Sljedeće godine ću svakako krenuti drukčijim putem. Vidim se u ulozi detektivke, ubojice ili loše djevojke - izjavila je Britney koju je i domaća publika nedavno mogla poslušati na koncertu održanom u zagrebačkoj Areni.

Britney Spears - Crossroads Trailer
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y_AHi3J_4VQ
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyThu 3 Nov 2011 - 13:00

Odlična je, moja omiljena strana pevačica, obožavam je. Spot za pesmu "I Wanna Go" je odličan, za "Criminal" takođe. Nadam se da će biti i za "Gasoline" jer mi se ta pesme sviđa sa poslednjeg albuma. :D Inače mi je njena omiljena pesma "Circus".
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 4 Nov 2011 - 1:28

Moja isto omiljena pjevacica slusam je oko 10 godina.
Cak imam od nje preko 1000 postera, slika.
To sam kao mladja sakupljala, sve CD-ove osim ovog zadnjeg, i na CD spotove sve sem ovih novijih malo.

Inace sve pjesme super, ali straije su zaakon :)
Born to make you happy mi je omiljena, a dobra je i Lucky :) ma straije vise volim.
Mada i nove thumbup thumbup samo onaj brak sa Kevinom nije joj trebao, ali sta je tu je.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyWed 30 Nov 2011 - 13:27

Imaće seriju koncerata u Meksiku


Quote :
«Правительство мексиканской столицы пригласило американскую певицу Бритни Спирс (Britney Spears) выступить на бесплатном концерте в Мехико, посвященному Рождеству» – официально озвучили местные власти. Ответственный за координацию празднования Рождества в Мехико, Марио Каррильо, заявил на пресс-конференции, что мэр Мехико провел переговоры с представителями «принцессы поп-музыки». Он сказал, что «дата определена – это 4 декабря». Певица выступит в трех мексиканских городах в рамках мирового турне «Femme Fatale Tour».
Напомним, что седьмой альбом «Femme Fatale» был распродан в Мексике в количестве 40.000 экземпляров и ему был присвоен «золотой» статус.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyMon 12 Dec 2011 - 12:33

Britni Spirs: Novi početak u raskošnoj vili

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-e1323730035491

Nakon višegodišnjeg odsustva sa svetske javne scene Britni Spirs rešila je da okrene novi list u karijeri ali i u privatnom životu. Nakon uspešne turneje “The famme fatale” pevačica se sa dečkom Džejsonom Trevikom i sinovima preselila u luksuznu vilu u Kaliforniji, koju mesečno plaća 25 hiljada dolara.

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-1-e1323730126390

Novi dom Britni Spirs ima deset soba i trinaest kupatila. U sklopu vile nalazi se i veliki bazen sa otvorenom kuhinjom koja je idealna za žurke kada to vremenske prilike dozvoljavaju. Vila se nalazi u naselju “Hidden hills”, a po svom izgledu više podseća na raskošno odmaralište sa prostranim dvorištem i golf terenima.

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-8-e1323730673847

Britni je jako važno da njeni sinovi, šestogodišnji Šon Preston i petogodišnji Džejden Džejms odrastaju zdravo. Zato je izabrala ovu vilu koja je bogata različitim sadržajima, prostrana i poprilično osvetljena zbog prozora koji su dizajnirani u francuskom stilu. U raskošnoj kući nalazi se i teretana, soba za zabavu koja sadrži bilijar stolove i prostor za pozorište.

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-6-e1323730720594

Nekadašnju pop princezu nova vila mesečno košta 25 hiljada dolara, a Britni nije žalila sredstva kako bi sa svojim dečkom, holivudskim agentom i decom započela novi život. U nedavnom intervjuu ona je izjavila da bi bila srećna da dečaci krenu njenim stopama.

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-14-e1323730762184

- Definitivno ću paziti na sinove ako odluče da se bave muzikom. Ne želim da imaju osećaj straha, jer niko unapred ne zna šta ga čeka u muzičkoj industriji – rekla je Britni Spirs.

Britney Spears - Page 2 Britni-spirs-12-e1323730868453
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptySun 11 Mar 2012 - 14:33

Ponuda od vrtoglavih 10 miliona dolara za učešće u žiriju druge sezone američkog šoua "X Factor", očigledno nije primamljiva Britni Spirs. Pop pevačica zahteva honorar od čak 16 miliona!


Verenik i menadžer Džejson Trevik smatra da Britni ne treba da prihvati ponudu od deset miliona dolara za učešće u drugoj sezoni američkog šoua "X Factor" i pokušava da „iskamči" honorar od čak 16 miliona.

U prvoj sezoni šoua pevačke talente ocenjivali su Simon Kovel, El-Ej Reid, Nikol Šerzinger, koja uskoro „staje na ludi kamen" i Pola Abdul. Pevačice su dobile otkaz, jer emisija nije postigla gledanost kakvoj se Kovel nadao.

Sada smatra da bi pop princeza kojom je fasciniran, bila idealna članica žirija.

„Za Britni bi ovaj angažman bio poput šetnje parkom, s obzirom na to šta je sve prošla u životu", rekao je Simon.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:25

Britney Spears - Page 2 Sipasipausa3008148700007
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:27

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m49b4nwPwa1rsrcpzo1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:28

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m499lemDPG1qamheoo3_250Britney Spears - Page 2 Tumblr_m499lemDPG1qamheoo1_250
Britney Spears - Page 2 Tumblr_m499lemDPG1qamheoo2_r1_250Britney Spears - Page 2 Tumblr_m499lemDPG1qamheoo4_r1_250
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:29

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m496nloS6s1rs7ig5o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:29

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m496lzfqIE1rpwa7go1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:30

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m4947tpIBb1rsgd92o1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 18 May 2012 - 21:31

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m493s4RZkA1rsrts3o4_250Britney Spears - Page 2 Tumblr_m493s4RZkA1rsrts3o2_250
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 25 May 2012 - 23:49

Problemi? Britney Spears napustila audiciju za X Factor

Kako prenosi TMZ, pevačica je zajedno sa Demi Lovato bila u Teksasu, ali ju je strašno pogodilo kad je čula jednog od kandidata kako očajno peva njenu numeru “Hold It Against Me”. Nakon toga, Brit je napustila sudijski panel i vratila se tek kasnije.
Ipak, Brit kaže da nije bila uznemirena zbog očajnog nastupa, već da je jednostavno morala na pauzu. “Britney odšetala? LOL, samo sam uzela kratku pauzu ljudi. Odlično se provodim!!!” napisala je na Twitteru. Drago nam je što to čujemo Brit!
Britney Spears - Page 2 Article-2113124-0DCA0A6D00000578-479_468x616
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 15 Jun 2012 - 20:32

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5p4aqFu481qc5i9so1_400Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5p3u5yXpF1qc5i9so1_400Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5ozkhjszD1qkh06wo1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5oz2fUWcP1qkh06wo1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyFri 15 Jun 2012 - 20:33

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5owd8Xaa31rviq1oo1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5ow0jw4d41qgddmeo1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5ov7eKknR1r0qf0uo1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m5oumhAW2T1r0qf0uo1_500
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptySat 16 Jun 2012 - 2:28

Pop princeza enamorado !
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Britney Spears - Page 2 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyTue 19 Jun 2012 - 5:53

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Dobra je Namig)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyWed 1 Aug 2012 - 21:11

Britney Spears kaže da je X Factor učinio dobre stvari za nju

Govoreći za magazin OK!, pevačica otkriva da zaista uživa snimajući šou jer voli to što može mladima da podeli svoje savete.
“Mislim da je šou zaista dobar po mene jer mogu da pomognem mladim talentima da ostvare svoj san. Mogu da se povežem sa njima zato što sam i ja počela tako mlada.” Opisujući posao sudije kao interesantan, ona je dodala: “Znam temelje i dubinu onoga kroz šta prolazite da bi ste postigli svoje snove. Za mene je ovo sjajno iskustvo. Mislim da je to što sam u šou gde mogu da pomognem ljudima nešto jako interesantno za mene. Moje kritikse su bazirane na mojim osobinama u svakodnevnom životu. Ja sam vrlo iskrena osoba.”
Britney Spears - Page 2 XRAY_BS_001
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyTue 7 Aug 2012 - 8:58

Britney Spears - Page 2 Tumblr_m3lr0to8XN1rsmiyso1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m3lq0uznWw1rsmiyso1_r1_400Britney Spears - Page 2 Tumblr_m3kgg7FucN1rsmiyso1_500Britney Spears - Page 2 Tumblr_m1tqwgNJEq1rsmiyso1_500
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptySun 12 Aug 2012 - 1:36

Britney Spears blista u ulozi Kleopatre

Quote :
Britney Spears - Page 2 Article-0-14794B48000005DC-589_468x582
Britney Spears pokazala je na Facebooku kako izgleda kao Kleopatra. Iako se čini da je pop princeza velika obožavateljka legendarne vladarke s Nila, odgovor je nešto jednostavniji.

Kako je objasnila, radi se o snimanju za novi miris Elizabeth Arden, nazvan Fantasy Twist. Parfem će izaći na tržište početkom septembra, a Britney će ga očigledno promovisati. Nakon psihičkog sloma, Britney se ponovo vratila. Odradila je turneju koja je odlično prošla, dobila je unosan angažman u X Factoru i reklamira parfem ugledne kuće. Ko zna čime će nas još iznenaditi!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptySat 18 Aug 2012 - 22:44

Potpune suprotnosti: Britney i Demi će suditi na krajnje različite načine u X Factoru

Premijera X Factora sve je bliže, pa su slavne devojke govorile o tome šta možemo da očekujemo od njih dve.
“Do sad je sve bilo jako zabavno za nas, sve ovo je novo iskustvo za mene, tako da je jako zabavno i svi su neverovatni”, rekla je Brit i zatim prokomentarisala na koji način procenjuje talente. “Osećam kako je moj stil jako suptilan, pokušavam da dam konstruktivnu kritiku”, istakla je.
Sa druge strane, Demi ne krije oduševljenje kad je zadovoljna nečijim nastupom. “Najzabavnija stvar kod X Factora jeste što vas neki ljudi zadive, a vi ste ih videli pre nego što su postali zvezde. Rekla bih i da sam ja srećna sudija, stvarno, stvarno sam iskrena. To je najbolja stvar kod ove ekipe – svi smo iskreni”, ispričala je Demi. Verujemo da će se devojke ipak odlično slagati!
Britney Spears - Page 2 Demi-britney-wax-figure
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 EmptyMon 20 Aug 2012 - 23:57

Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content




Britney Spears - Page 2 _
PostSubject: Re: Britney Spears   Britney Spears - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Britney Spears

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-