REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Aurora na Prvoj od 25. maja

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyFri 13 May 2011 - 22:59

Od 25. maja, na Prvoj Televiziji će se u terminu od 13.55h emitovati telenovela "Aurora" produkcijske kuće Telemundo.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Aurora na Prvoj od 25. maja Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptySun 15 May 2011 - 9:23

To moze samo biti umesto Terese.
Samo se nadam da nece biti u terminu El Clon. :D
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Aurora na Prvoj od 25. maja Kf4npd

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptySun 15 May 2011 - 10:05

Mogli su da i bolju seriju izaberu
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptySun 15 May 2011 - 22:04

meni je drago sto nece na prvu xD
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 0:31

Nije tačno, telenovela počinje s emitovanjem na Prvoj Televiziji 25. maja u terminu od 13.55h: [You must be registered and logged in to see this link.] .
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 2:12

ne znam sto se pricalo da ce na pink..kakav uzas..prva ovo od vas nisam ocekivala :Out:
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 5:52

glupost :Out: pored toliko dobrih serija oni su stavili najgoru...ako su vec hteli da je puste trebali su u onaj jutarnji termin kad je ATM
Back to top Go down
verara
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
verara

Broj postova : 94

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 6:00

Ja sam pocela da je dledam i prestala. Nije mi se dopala.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Aurora na Prvoj od 25. maja 218202510M5RG95

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 7:20

Fuxe :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
-DULE-
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
-DULE-

Broj postova : 676
Godina : 29
Fan-gif : Elly ^^
Lokacija : Uvek SRBIJA !!!

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 7:28

Više sam želeo da puste LHDM ili LRDS ali biću zadovoljan i ovim, samo zato što je u pitanju Telemundo.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 8:22

Ja neću biti zadovoljan, jeste da je Telemundo, ali koliko sam video, ubačeni su mnogi glumci tokom serije da se poveća rejting, a to je glupo, tako je bilo i sa EFDE. -.-
Najgore od svega je što kada se završi ATM, velika je verovatnoća da počne LHDM ili LRDS, a te telenovele su dobre i opet će imati užasan termin, a EFDE i Aurora koje su užas imaju ok termin. -.- Strašnooo! Mada, mislim da će LRDS pre da krene na Pinku, nego na Prvoj.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 8:32

Nit sam zadovoljan prvinim izborom,nit razocaran. Moglo je biti i gore(Los Herederos del Monte -.-). Ocekivao sam La Reina del Sur,za koju ne vidim dobar termin u buducnosti. Prva je moze smestiti u 8:00 nakon Alguien te mira,a Pink,poznajuci ga,stavice je u 12:00 nakon El Clon(Nakon Triunfo del amor sledi La Fuerza del destino,mogu da se kladim,dok ce nakon Terese u junu 100% pustiti Cuando me enamoro). :(((
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 8:44

Kako god, LRDS može da se emituje i u 4 ujutru, ja snimam.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 8:56

Bilo bi lepo :) A je l' planiras Auroru da snimas?! EFDE pratim u vampirskim terminima (4:00-6:00 ujutru,puste kako im se cefne),ali Auroru izgleda da nece u tim terminima pustati jer ce u 5 biti repriza indijske serije. :////
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:27

Kakva sad indijska serija na Prvoj? :S
Neću snimati "Auroru" sigurno, ne pada mi na pamet da traćim vreme snimajući ovo smeće. -.-
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Aurora na Prvoj od 25. maja Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:30

Indijska serija Bandini od sledećeg ponedeljka u 15:45 na Prvoj.

Bash super, gledacu naravno, nekako mi se dopada radnja serije ;)
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:33

O, Bože, strašno, sve gore od goreg. -.- Pink iskopirao Prvu, pa će sada Prva Pink. :@ Šteta, bolje da stave ATM u tom terminu, a ne da puštaju te gluposti.
Back to top Go down
M@rko
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
M@rko

Broj postova : 671
Fan-gif : Hunger Games Fan
Lokacija : Novi Sad

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:41

nemoj zezati indijska serija,oni nisu normalni sve gore od goreg
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Aurora na Prvoj od 25. maja Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:48

Preterali su, prvo je Pink uzeo ideju od Prve da pusti turske serije, a sada Prva od pink, da puste indijske..xDD OMG
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:53

Katastrofa :@@@ Sve sto mogu reci...Televizije su nam postale UZASNE,LJIGAVE,NE MOGU IH OPISATI RECIMA !!! Auroru necu ni pratiti...Jaka stvar,tako sam se pomirio i sa cinjenicom da necu pratiti ni ATM. :((( Ostajem na Lale devri, Triunfo del amor(najveci trashevi) i Kassandri,jedina serija koja mi u celosti odgovara.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 9:58

Ja gledam na 'netu, na našim televizijama odavno ne gledam premijerno telenovele.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 10:01

Quote :
Moglo je biti i gore(Los Herederos del Monte -.-).

gde bre gore xD LHDM je skroz ok serija, postojao je jedan deo na sredini koji je smarao ali sve ostalo je ok, nije sad Bog zna sta, ali svakako ok za gledanje i milion puta bolja od aurore...i bilo bi vrh kad bi prva ATM stavila u taj termin a ovu u jutarnji, mada nema sanse -.-
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyMon 16 May 2011 - 10:21

-Meni je nekako glupo da gledam bez prevoda,iako odlicno razumem spanski..Nzm zasto(Kao sto mi je glupa sad ova sinhronizacija Lale devri -.-)
-LHDM nema losu pricu,ali ne podnosim telenovele smestene na hacijendama,isto nzm zasto... xDD
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja EmptyTue 17 May 2011 - 5:38

Ni ja nisam neki ljubitelj takvih telenovela, ali sam pratio nekoliko. Od LHDM sam pogledao prvih 7 epizoda i delovala mi je ok serija, mada je već počela da me smara, pa sam zato i prestao. Kako god, mnogo je bolje od "Aurore".
Back to top Go down
Sponsored content




Aurora na Prvoj od 25. maja _
PostSubject: Re: Aurora na Prvoj od 25. maja   Aurora na Prvoj od 25. maja Empty

Back to top Go down
 

Aurora na Prvoj od 25. maja

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Aurora/Aurora-