REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Fringe/Frindž

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:42

Fringe/Frindž 250px-Fringe-season-4-poster
FRINDž

Šta se događa kada nauka prevaziđe našu maštu?
Šta se događa kada nezamislivo postane stvarnost?

Autori čuvenih ostvarenja poput TV serija „Izgubljeni“ i „Alias“ i tim koji stoji iza franšize „Nemoguća misija“ donose nam potpuno novo ostvarenje koje će vas uzbuditi, zastrašiti i dovesti na samu granicu (ne)mogućeg.

Tamo gde nauka prevazilazi našu maštu i nezamislivo postaje stvarnost počinje „Frindž“, serija koja je za kratko vreme stekla kultni status.

Reč je o SF trileru koji u centru pažnje ima naučnike i detektive koji otkrivaju smrtonosne misterije u vezi sa serijom neverovatnih događaja.

„Frindž“ zadire ispod površine jer tim otkriva da su dokazi koje prikupljaju deo nečeg većeg i nalaze se na granici između mogućeg i nemogućeg.

Naime, kada avion koji je leteo na međunarodnoj liniji sleti na bostonski aerodrom i zvaničnici shvate da ni jedan putnik nije preživeo, Olivija Danam, specijalni agent FBI, dobija zadatak da istraži ovaj slučaj.

Pošto njen partner, specijalni agent Džon Skot tokom istrage dolazi u smrtonosnu opasnost, Olivija u očajničkom pokušaju traži nekoga ko će joj pomoći.

Tako dolazi do doktora Voltera Bišopa, genijalnog naučnika koga mnogi porede sa Ajnštajnom. Ali, postoji samo jedan problem: on se nalazi u sanatorijumu poslednjih 17 godina i jedini način da razgovara sa njim jeste da u istragu uvuče i njegovog otuđenog sina Pitera.

Istraga će Oliviju odvesti do uticajne korporacije „Masiv dajnamik“ i manipulativne direktorke Nine Šarp, uz pomoć agenata Filipa Brojlsa, Čarlija Frensisa i Astrid Farnsvort, otkriće da je ono što se dogodilo na kobnom letu samo mali deo veće, šokantne priče.

Uloge: Ana Torv, Mark Veli, Džon Nobl, Džošua Džekson, Bler Braun, Lens Redik, Kirk Akevedeo...

Pilot epizodu serije „Frindž“ režirao je Aleks Graves („Zapadno krilo“), a Džej Džej Abrams („Alias“, „Izgubljeni“), Aleks Kurcman i Roberto Orsi („Transformersi“, „Nemoguća misija 3“) potpisuju se kao izvršni producenti serije.

Trejler:


Last edited by Stefy on Wed 30 Jan 2013 - 8:12; edited 9 times in total
Back to top Go down
Rubí ♥
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Rubí ♥

Broj postova : 359
Godina : 32
Fan-gif : Fringe/Frindž Tumblr_m3tbjwhISj1rsjp9oo2_250

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptySun 4 Dec 2011 - 4:07

jako dobra serija!
mada ne mozes nista da shvatis ako ne gledas od pocetka :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptySun 4 Dec 2011 - 9:22

Ja sam odgledao prve 4 epizode pre 2 godine. Sada ću za zimski da nastavim i odgledam 3 sezone. :) Oni što sam odgledao mi se mnogo svidelo.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptySat 10 Dec 2011 - 13:17

Serija se, inače, emituje Avali subotom oko ponoći: http://www.tvavala.rs/serije.php?id=191 .
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyTue 3 Jan 2012 - 15:44

Odgledao sam celu prvu sezonu i pred kraj sam druge. Serija je FANTASTIČNA, ja sam oduševljen. Ne mogu da verujem da neko može da napravi ovako dobru seriju, radnja je totalno luda i iz epizode u epizodu serija me sve više zanima. Toliko misterija, tajni, mnogo me podseća na "Izgubljene", a i jedan od glavni je J. J. Abrams. :O Preporučujem svima koji su ljubitelji detektivskih serija sa dodatkom drame i naučne fantastike da odgledaju ovo jer je serija fenomenalna. Ja ne volim SF, ali ovo je odlična serija!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyThu 26 Apr 2012 - 23:46

Serija obnovljena za petu i poslednju sezonu: http://www.serijala.com/fantastika/fox-razveselio-fanove-fringe-obnovljen-za-posljednju-petu-sezonu/
EDIT: Peta sezona je skraćena i imaće najverovatnije 11 do 13 epizoda.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyThu 21 Jun 2012 - 10:52

Promo za petu sezonu:



Back to top Go down
Weisse-Engel
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Weisse-Engel

Broj postova : 4130
Lokacija : Lemuria

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyMon 23 Jul 2012 - 11:56

Pratila sam na Avali neko vreme, ali su stalno menjali termin seriji, pa mi je dojadilo to i prestala sam...Sad bih volela negde online da pogledam od početka jer dobra je serija baš po mom ukusu...Pratila sam je, pa otprilike negde do kad je Olivija saznala da je Piter iz paralelnog univerzuma...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyTue 24 Jul 2012 - 14:17

Weisse-Engel wrote:
Pratila sam na Avali neko vreme, ali su stalno menjali termin seriji, pa mi je dojadilo to i prestala sam...Sad bih volela negde online da pogledam od početka jer dobra je serija baš po mom ukusu...Pratila sam je, pa otprilike negde do kad je Olivija saznala da je Piter iz paralelnog univerzuma...
To je druga polovina druge sezone. Ne znam da li je ima negde onlajn, ali možeš da je skineš preko torrenta, a prevode imaš za sve verzije na www.prijevodi-online.org . :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptySat 18 Aug 2012 - 7:17

Najava šeste sezone "Frindža":

Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyThu 30 Aug 2012 - 0:55

Novi promo:

Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyTue 15 Jan 2013 - 9:18

Trejler za finale:

Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Fringe/Frindž Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyTue 15 Jan 2013 - 11:03

Aa i ovo mi se dopada...odlicno, imacu sta da gledam. thumbup
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptyTue 15 Jan 2013 - 14:39

Ova uopšte ne liči na druge serije i totalno je drugačija od ostalih. Ima mnogo SF-a, ali je predstavljen na realan i ubedljiv način da izgleda kao da takve stvari stvarno mogu da se dogode. :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž EmptySat 19 Jan 2013 - 13:06

Iskreno, mene je kraj razočarao, kao što sam očekivao još otkad sam čuo da će poslednja sezona imati 13 epizoda. Iskreno, mislim da je zbrzano.

Nije mi se svidelo jer su poništavanje vremena ostavili za sam kraj epizode, mislim da je trebalo ostaviti malo prostora i ubaciti scenu kada Volter sa Majklom stiže u Oslo i pronalaze naučnika, to bi mi se mnogo više svidelo nego ovako. Drugo, Vindmarkova smrt mi uopšte nije epska, očekivao sam neko veliko suočavanje između njega i Pitera ili Olivije.

Mislim da Piter i Olivija na kraju ne znaju šta se dogodilo, a ni kada je Piter dobio pismo. Dobra je fora sa belom lalom, znao sam da će to biti unutar koverte kada je Piter krenuo da je otvara.

Oduševio sam se kada sam video alternativnu Oliviju. srcesmajli Ne sviđa mi se jer ih nisu napravili da izgledaju starije, izgledaju isto kao 2012. samo im je kosa seda, čak se ni bore na licu uopšte ne vide. Bio sam zbunjen kada su prešli i pitao se kako to da njih dvoje nisu mrtvi, baš zbog tog izgleda, i onda sam se setio da su zapravo ostareli.

Više bi mi se svidelo da su više vremena posvetili tom odlasku u Oslo, a zamišljao sam (gledajući epziodu) da će možda Volter u budućnosti otići u Boston ili Njujork i upoznati pretke Olivije i Pitera. rofl Očigledno nije bilo ništa od toga, a jedino me nisu razočarali jer su na kraju ipak žrtvovali Voltera jer koliko god da ga volim, ipak je "prikladnije" da se on žrtvuje.

U svakom slučaju, generalno, meni ovo sada zvanično postaje omiljena serija jer ako izuzmem petu sezonu koja mi se nije baš dopala, ove prethodne i serija u globalu je fenomenalna.
Back to top Go down
Sponsored content




Fringe/Frindž _
PostSubject: Re: Fringe/Frindž   Fringe/Frindž Empty

Back to top Go down
 

Fringe/Frindž

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-