REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 House M.D. / Doktor Haus

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Weisse-Engel
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Weisse-Engel

Broj postova : 4130
Lokacija : Lemuria

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyTue 26 Apr 2011 - 13:13

House M.D. / Doktor Haus HouseMD

Doktor Hаus (engl. House M.D.) je više putа nаgrаđivаnа аmeričkа televizijskа serijа čijа je prvа epizodа emitovаnа nа TV mreži Foks 16. novembrа 2004.

U centru pažnje je Gregori Haus (Hju Lori), kontroverzni doktor koji ne veruje nikome, a naročito ne svojim pacijentima. Iako njegovo ponašanje oskudeva manirima, jer se često događa da ne želi ni da razgovara sa onima koje leči, on je izuzetan stručnjak. Bez obzira na to što je ekscentričan do granica nedruštvenosti, Haus je besprekoran dijagnostičar koga svi poštuju zbog nekonvencionalanog načina razmišljanja i nepogrešivog instinkta. Njegova oblast su infektivne bolesti a obožava izazove medicinskih zagonetki koje mora da reši da bi mogao da spasi živote svojih pacijenata.

Uloge: Hugh Laurie,Lisa Edelstein,Omar Epps,Robert Sean Leonard,Jesse Spencer,Peter Jacobson,Olivia Wilde,Amber Tamblyn,Jennifer Morrison,Kal Penn...


Serija ide na Avali,negde od 22:40,a repriza je nocu,oko 03:30h
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:12

Odlicna serija.
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus Scenery1
Lokacija : In my bed :)

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptySat 30 Apr 2011 - 2:09

Pogledam po neki put na avali :DDD
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus Kf4npd

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyMon 2 May 2011 - 7:41

Ovo sam samo nekoliko puta pogledala.
Doktor House je zakon
Back to top Go down
yasmin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
yasmin

Broj postova : 240

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 6 May 2011 - 4:04

volim House-a, ciničan i sjajan.
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 14xf8

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyMon 9 May 2011 - 3:02

Puno se da naučiti iz te serije...
Back to top Go down
Mirzaaa
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mirzaaa

Broj postova : 2004
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus Dan-Blair-dan-and-blair-29364374-245-245
Lokacija : Disneyland

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyTue 18 Oct 2011 - 3:01

jedna od rijetkih medicinskih serija koje mi se gledaju...Haus sjajan a mislim da su napravili dobar izbor što se tiče zamjene Cuddy (nije htjela produžiti ugovor) sa ovom Jessicom (Odette Annable)...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyTue 18 Oct 2011 - 3:46

Ima ponedeljkom na HRT 2 ali nekako uvek preskocim... :(
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyTue 15 Nov 2011 - 8:38

fenomenalna serija
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 25 Nov 2011 - 13:59

jel se zavrsila na avali?
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 25 Nov 2011 - 23:06

Jeste.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptySat 26 Nov 2011 - 1:56

Meni se ova serija posebno ne dopada nesto -_-

gaconi ne pisi post za postom, ja mislim da sam ti rekla koliko puta -_-
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptySat 26 Nov 2011 - 6:00

Haus je legenda
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 20 Jan 2012 - 15:39

Dr. House – sedma sezona

Svaki tjedan nova misterija… Svaki tjedan novi zbunjujući slučaj koji samo jedan tim može riješiti. Pripremite se za komplikacije u novoj, sedmoj sezoni hit serije Dr. House!



Dr. House - premijera sedme sezone, od 30. januara u 21:40 na HRT 2.





U nastavku završetka prošle sezone, u kojem House i Cuddy priznaju da gaje osjećaje jedno prema drugome, na početku sedme sezone istražuju posljedice tih osjećaja i pokušavaju postići da veza u stvarnosti funkcionira. Zbog bolesti kolege Princeton, Plainsboro ostaje bez neurokirurga, što ugrožava status bolnice kao centra za traume prve razine. Dok tim pokušava izliječiti bolesnog kolegu, otkriju da bolest nije samo ono na što su prvobitno sumnjali i okreću se Houseu za savjet. Ali House ostaje nedostupan i ostavlja tim da se snalazi sam.



House M.D. / Doktor Haus Dr-house-7
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 18bdb020d2

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptySat 21 Jan 2012 - 8:00

mnogo mocna serija! bukvalno mi se sve svidja a Haus najvise, nevidjen lik!
nisam odgledala bas svaku epizodu, ali ono sto sam odgledala je odlicno!
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptySat 21 Jan 2012 - 12:22

Gledala sam prije 2/3 god u ljetoo.Odlična ^^
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyThu 9 Feb 2012 - 13:56

Stigao je tužan i depresivan dan tijekom kojeg će brojni poklonici Dr. Housea rezati vene: Fox je napokon i službeno potvrdio nešto što su mnogi već očekivali – “House” će svoju posljednju epizodu emitirati na kraju televizijske sezone 2011./2012.


U zajedničkom priopćenju za javnost, izvršni producenti David Shore, Katie Jacobs i zvijezda serije Hugh Laurie izjavili su da je “odluka o ukidanju serije bolna jer riskira rastavljanje stotine bliskih prijateljstava koja su sklopljena tijekom posljednjih osam godina. Međutim, svi koji su uključeni u ovaj veliki projekt ispunjeni su ponosom”.

Odluka je donesena taman na vrijeme kako bi Fox omogućio autoru Davidu Shoreu da seriju, nakon osam sezona i 177 epizoda, dostojno privede kraju. Prema riječima Fox-ovog predsjednika Kevina Reillya, odluku o završetku donijeli su producenti, što bi značilo da House nije otkazan od strane mreže zbog niskih rejtinga. Ipak, ova vijest je očekivana s obzirom da je Hugh Laurie ranije izjavio kako nakon osme sezone odlazi u mirovinu.

Serija “Dr. House” prvi put je emitirana 16. studenoga 2004. godine, a ubrzo je postala jedna od najpopularnijih TV serija u SAD-u. Emitirana je u ukupno 66 zemalja svijeta, među kojima i u Hrvatskoj na HTV-u. Tijekom sezone 2007/08., Dr. House je bila najgledanija serija u SAD-u te treća najgledanija emisija uopće iza “Američkog Idola” i “Plesa sa zvijezdama”.

Serija je četiri puta nominirana za Emmy za najbolju dramu, no ni jednom ga nije dobila. Hugh Laurie je 2006. i 2007. dobio Zlatni Globus te Nagradu ceha filmskih glumaca 2007. za najbolju glavnu mušku ulogu.
Back to top Go down
sneks
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sneks

Broj postova : 244
Godina : 40
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 2585ff6

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 9:03

odlicna serija i predobar lik dr housa.sve ove epizode na avali sam vec gledala ja mislim 2-3 puta ali mislim da mi ne mogu dosaditi.steta sto ne otkupe i neku noviju sezonu
Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 9:06

za mene su prve 4 sezone remek dijelo,kasnije serija je ok ali nije to više to
Back to top Go down
sneks
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sneks

Broj postova : 244
Godina : 40
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 2585ff6

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 9:10

moguce ali bi ipak volela da je odgledam celu
Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 9:13

sneks wrote:
moguce ali bi ipak volela da je odgledam celu

do koje sezone si gledala?
Back to top Go down
sneks
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
sneks

Broj postova : 244
Godina : 40
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 2585ff6

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 9:23

nemam poima koja je sezona ali znam da je ostalo nerazjasnjeno ono sa kadijevom,da li su u vezi ili nisu.to je zadnje sto je emitovano na avali.mozda bi mogla negde gledati online
Back to top Go down
reygiane
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
reygiane

Broj postova : 116

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyFri 16 Mar 2012 - 10:09

sneks wrote:
nemam poima koja je sezona ali znam da je ostalo nerazjasnjeno ono sa kadijevom,da li su u vezi ili nisu.to je zadnje sto je emitovano na avali.mozda bi mogla negde gledati online

to je kraj 6 sezone,kad ona uđe njemu u kupaonicu i on neuzme vikodin pa se poljube

kod nas na hrt-u sad ide 7 sezona,a u americi je zadnja 8 i to me zanima kako će završit seriju pošto je više neće snimat
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : House M.D. / Doktor Haus 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyThu 14 Jun 2012 - 21:10

obozavam seriju,Haus je car
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus EmptyTue 14 Aug 2012 - 3:23

Spoiler:
Back to top Go down
Sponsored content




House M.D. / Doktor Haus _
PostSubject: Re: House M.D. / Doktor Haus   House M.D. / Doktor Haus Empty

Back to top Go down
 

House M.D. / Doktor Haus

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-