REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Weisse-Engel
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Weisse-Engel

Broj postova : 4130
Lokacija : Lemuria

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyTue 26 Apr 2011 - 12:51

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija CSI-Miami-Season-8

CSI: Miami (Crime Scene Investigation: Miami) je američka policijska TV serija koja se originalno prikazuje na programu mreže CBS od septembra 2002. godine. Radnja prati tim detektiva i kriminalista u Miamiju na čelu s policijskim poručnikom Horatiom Caineom koji koriste najsavremenija dostignuća |forenzičkih nauka kako bi rešili složene slučajeve ubistva i drugih teških zločina.
Protagonisti serije su publici prvi put predstavljeni 9. maja 2002. godine u crossover-epizodi CSI: Crime Scene Investigation, čiji je nastavak, emitovan nekoliko mjeseci kasnije, predstavljao prvu epizodu nove serije.
Uloge: David Caruso,Emily Procter,Jonathan Togo,Rex Linn,Eva LaRue,Omar Miller,Eddie Cibrian...

intro: https://youtu.be/SdQo-KFcxQo

Na RTS1 ide osma sezona svakog radnog dana od 23:05h
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija 14y26xc
Lokacija : Under the stars

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyTue 26 Apr 2011 - 22:04

CSI:Miami najmanje volim od svih CSI,Las Vegas mi je definitvno najbolji a nokon njega New York,kad vidim ovog Horatia,smrači mi se pred očima
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:03

Jako mi se svidja!
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Kf4npd

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 29 Apr 2011 - 7:32

Obozavam je,uz CSI NY najbolji CSI.
Horatio mi je mocan sa onim cvikama jaoaoo
presladak mi je Eric i vazda ima predobrih slucajeva
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija 18bdb020d2

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 29 Apr 2011 - 7:38

ja u pocetku najvise volela Gila Grisoma i Horejsio mi je bio katastrofa ... e onda sam snimila Erika ( Adam Rodriguez ) i navukla se i Horejsio mi je postao faca sa cvikama... ma faca je... a Erik je bombona!!!
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 29 Apr 2011 - 9:15

ja sam neko vreme pratila cesto
sad sam se nacisto pogubila,duze vreme nisam gledala
Back to top Go down
yasmin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
yasmin

Broj postova : 240

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 6 May 2011 - 4:09

volim Horejša!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 23 Dec 2011 - 15:33

CSI: Miami - osma sezona, od 5. januara u 23:05 sati na HRT 2.




Forenzička drama brzog tempa u raskošnom okružju i pulsirajućim ritmovima najjužnije američke metropole prati vrhunsku ekipu istražitelja u južnoj Floridi koja se koristi pionirskim dostignućima forenzike i policijskog rada kako bi riješila zločine.
Nadahnuta iznimno gledanom serijom CSI: Las Vegas, CSI: Miami serija je čiju okosnicu čini vodeći istražiteljski tim u južnoj Floridi, koji revolucionarnim forenzičkim dostignućima i policijskim metodama rješava zločine. Predvođeni bivšim istražiteljem Odjela za ubojstva Horatijem Caineom (David Caruso), skupina istražitelja zločine raspetljava usred tropskog ugođaja u Miamiju gdje se isprepleću razne kulture. U njegovoj su ekipi Calleigh Duquesne (Emily Procter), dvojezična južnjačka ljepotica i specijalistica za balistiku; Eric Delko (Adam Rodriguez), podvodni stručnjak koji floridske vode poznaje bolje nego svoj džep, te bivši pozornik Ryan Wolfe (Jonathan Togo) koji se specijalizirao za krv i dokaze u tragovima. Ekipu upotpunjuju Natalia Boa Vista (Eva La Rue), zagonetna specijalistica za DNK, te novi član Horatijevog tima, Jesse Cardoza (Eddie Cibrian), policajac koji se preselio iz kalifornijskog odjela u Hollywoodu. Horatiju oko istraga pomaže detektiv Frank Tripp, (Rex Linn) temeljiti policajac bez dlake na jeziku. Zajedničkim snagama ti istražitelji prikupljaju i analiziraju dokaze kako bi riješili zločine i osvetili one koji ne mogu govoriti u svoje ime – žrtve.
Najavljena kao dio iznimno gledane serije CSI, CSI: Miami u Sjedinjenim je Državama premijeru imao 23. rujna 2002. na televizijskoj mreži CBS. Ta je premijera bila najgledanija među svim kabelskim dramskim serijama proteklih godina te je nagrađena nagradom publike za najbolju novu dramsku seriju. Kao dio vodeće svjetske franšize, sve tri serije bile su na prvome mjestu u doba svog emitiranja, a probile su se i među prvih deset mjesta među svim dramskim serijama na američkoj televiziji. Sve tri serije iz franšize CSI-a trenutačno se nalaze među vodećih dvadeset serijskih programa u Australiji, Francuskoj, Njemačkoj, Italiji, Španjolskoj i Velikoj Britaniji. Za svaku seriju iz franšize licencije su prodane u više od 190 zemalja.
Kao i serija o forenzičarima Las Vegasa, serija CSI: Miami imala je mnogo nominacija za ugledne nagrade, od kojih je brojne i osvojila. Među nagradama za koje je serija bila nominirana su: Emmy, Image Award, Golden Reel, People’s Choice, ASCAP, ASC (American Society of Cinematographers), Edgar, Young Artist i dr. Među nagradama koje je serija osvojila su: Emmy, Image Award, Golden Reel, People’s Choice, ASCAP, ASC, BMI Film & TV i dr.
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyWed 28 Dec 2011 - 5:48

extra.... :super:

volim bas ovaj CSI,naj mi je,pa Las Vegas a NY ne volim...
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyMon 30 Jan 2012 - 8:14

NA B 92 SE EMITUJE U SLEDECIM TERMINIMA:

PREMIJERA: RADNIM DANIMA OD 20:10
REPRIZA: NAREDOG DANA OD 15:00


NA RTS-U SE EMITUJE U SLEDECIM TERMINIMA:

PREMIJERA: RADNIM DANIMA OD 23:05
REPRIZA: NAREDNOG DANA OD 12:30
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyTue 31 Jan 2012 - 4:32

na rts sad repriziraju proslu sezonu,pa ce da pocne nova...:D
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyMon 6 Feb 2012 - 9:41

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija CSI-1

SADRZAJ EPIZODA
PONEDELJAK,06.FEBRUAR RTS 1,23:40 175/213

Pokusavajuci da sazna ko ili sta je izazvalo jezivu saobracajnu nesrecu,tim otkriva mracne tajne umesanih vozaca.
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyMon 6 Feb 2012 - 10:06

Meni je prvo ovaj CSI bio najlošiji, a sad sam ih baš zavolela, najbolji su mi.
Horatio sa svojim naočarima, divaaaaaan, a kakve oči ima :O!
Back to top Go down
Pompas.De.Poncho
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Pompas.De.Poncho

Broj postova : 709
Godina : 29
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Untitled
Lokacija : Vatam nekogaa...^^

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyTue 7 Feb 2012 - 1:50

Meni je Majami ubjedljivo najbolji od svih! :D
Posle je Las Vegas,NY ne volim nešto posebno.
Obožavam Keli,Erika i Horejša :)
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyTue 7 Feb 2012 - 5:41

VECERAS U 00:00 NA RTS 1!

Horejšio s kolegama istražuje korišćenje smrtonosnih meduza kao oružje. U međuvremenu,pojavljuje se misteriozna žena iz Džesijeve proslosti.
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyThu 5 Apr 2012 - 2:50

Ovaj CSI mi je najbolji!
Gledam na B92, a nekad i na RTS :)
Eric enamorado
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyThu 5 Apr 2012 - 2:50

I meni je ovaj najbolji, kod nas se pustala na FTV.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Guest
Guest
Anonymous


CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 18 May 2012 - 7:41

Ja sam se totalno zarazio serijom. Skidam od početka seriju i gledam. Još sam na prvoj sezoni i zaista imam sve pohvale... thumbup thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
Born like monster
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Born like monster

Broj postova : 962
Godina : 24
Fan-gif : CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Scenery1
Lokacija : In my bed :)

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 18 May 2012 - 8:29

Jel se zna jel otkazana?
Back to top Go down
http://katnisseseverdeen.tumblr.com
Guest
Guest
Anonymous


CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyFri 18 May 2012 - 9:54

Otkazana je.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyMon 1 Oct 2012 - 6:50

OD 5. OKTOBRA SVAKOG RADNOG DANA U 23:05 NA RTS 1!
REPRIZA DEVETE I PREMIJERA FINALNE DESETE SEZONE!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyMon 12 Nov 2012 - 20:57

Večeras u ponoć na prvom programu RTS-a možete da pogledate epizodu serije "Istražitelji iz Majamija" (CSI: Miami) u kojoj nastupa meksička glumica Kejt del Kastiljo (Kraljica juga). Repriza je na programu sutra u 12:30.

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija 536657_370495903038416_703184971_n
Back to top Go down
_carolina
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
_carolina

Broj postova : 15
Godina : 32
Lokacija : El Internado Laguna Negra

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija EmptyThu 21 Feb 2013 - 3:37

Obozavam je...predobra serija..najomiljenija CSI serija...Najvise volim Rajana, prelep mi je :3 Volim i Horejsija, Erika, Nataliju, Keli i Voltera.
Back to top Go down
Sponsored content




CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija _
PostSubject: Re: CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija   CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija Empty

Back to top Go down
 

CSI: Miami / Istrazitelji iz Majamija

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-