REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na izgled foruma

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 23 Mar 2012 - 2:30


pa pročitaj moj prošli komentar ovde u temi i shvatićeš zašto je to pisalo... Namig
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySun 1 Apr 2012 - 18:57

Izgled je ok,ali avatari i gifovi zauzimaju previše prostora
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySun 1 Apr 2012 - 20:38

LadyEstrella wrote:
Izgled je ok,ali avatari i gifovi zauzimaju previše prostora
Avatari i gifovi se ovdje ne komentiraju.
Hvala ovo za izgled.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyMon 2 Apr 2012 - 1:03

Ništa loše nisam rekla,samo da zauzimaju dosta prostora,a to utiče i na izgled,pa je i to u vezi teme,ako nije,izvinjavam se.
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 10:33

Ovdje SVI VOLE POTPISE,GIFOVE i AVATARE -.- Samo si ti jedina koja misli drukcije
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 10:37

Izvini, ali i ja sam protiv potpisa...I svako može da kaže šta misli....
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 10:39

Dulce Princess wrote:
Ovdje SVI VOLE POTPISE,GIFOVE i AVATARE -.- Samo si ti jedina koja misli drukcije

Slažem se>:)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 12:26

Baš je lep ovaj sadašnji izgled, ja nisam dugo ulazio i sada mi je baš super. :D
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 12:41

Quote :
Ovdje SVI VOLE POTPISE,GIFOVE i AVATARE -.- Samo si ti jedina koja misli drukcije

Nije jedina. Za avatare ok,ali potpisi...

Don Pio wrote:
Izvini, ali i ja sam protiv potpisa...I svako može da kaže šta misli....

Slazem se. Ja nemam ni potpis ni gif... Nikada nisam ni imao.
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 20:55

Mozes ti sve stvari ukinut osim avatara,a kad nema avatara forum je uzas tako
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 21:49

Ja mislim da je sve lijepo i lijepo izgleda u mjerama!
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 21:57

Ima ljudi koji evo ni ne pomisljaju kako je ruzno bit bez avatara -.- ZZnm Jopi
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:01

super je ovako,ne znam sto nekom smetaju gifovi i avatari,mislim da bi sve izgledalo bzvz. bez njih :) a i potpisi isto,mislim koliko smo se namucili da ih dobijemo nazad :D
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:10

maite es mi princesa wrote:
super je ovako,ne znam sto nekom smetaju gifovi i avatari,mislim da bi sve izgledalo bzvz. bez njih :) a i potpisi isto,mislim koliko smo se namucili da ih dobijemo nazad :D

Da upravo to!:)
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 29 218202510M5RG95

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:23

Meni je fino kad neko ima avatar, cisto da se razlikujemo. Ne znam za vas, ali ja ovdje vecinom clanove pamtim po avatarima i potpisima nego po nickovima xD
Kome smeta ne mora da ima, ko zeli neka ima. To je to.
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:51

Da lakse se pamti po avatarima i potpisima ljudi.. :)
Back to top Go down
llili
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
llili

Broj postova : 263
Godina : 27

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:52

Super je :) svidja mi se^^
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptyFri 6 Apr 2012 - 22:54

Hvala ti
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 0:25

Ovde nije bilo ni govora o ukidanju avatara. Samo potpisa....
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 29 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 3:12

hari_95 wrote:
Meni je fino kad neko ima avatar, cisto da se razlikujemo. Ne znam za vas, ali ja ovdje vecinom clanove pamtim po avatarima i potpisima nego po nickovima xD
Kome smeta ne mora da ima, ko zeli neka ima. To je to.

Bas tako.
I ja tako vise pamtim po potpisima i avatarima.
A neko ko ne zeli da ima potpis i gif, ne mora da ima.
Kao sto Stefan i Pio ne vole potpise i samo avatar imaju thumbup
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 3:19

Ja volim i avatare i potpise, ali potpise u granicama normale. Pre ukidanja su članovi stavljali svakakve potpise i sada se ne slažem što ste ih ponovo vratili.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 29 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 3:25

A ja mislim da sad nije fer da trazite da se potpisi ponovo ukidaju.
Prvo smo trazili da vrate a sad neki traze da se ponovo ukidaju, jednostavno onaj ko ne voli ne mora da ima potpis.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 7:09

AnGel_Perroni wrote:
A ja mislim da sad nije fer da trazite da se potpisi ponovo ukidaju.
Prvo smo trazili da vrate a sad neki traze da se ponovo ukidaju, jednostavno onaj ko ne voli ne mora da ima potpis.
Nije problem u tome ko voli ili ne, već u tome kakve i kolike potpise postavljaju, zato je i bio prvobitno ukinut.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 7:16

Mene će Stefy obesiti i udaviti kao mačku...Kud Svi Turci tu i mali Mujo. Stavih i ja potpis...Nadam se da nije preveliki.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 29 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 EmptySat 7 Apr 2012 - 7:28

Stefy wrote:
AnGel_Perroni wrote:
A ja mislim da sad nije fer da trazite da se potpisi ponovo ukidaju.
Prvo smo trazili da vrate a sad neki traze da se ponovo ukidaju, jednostavno onaj ko ne voli ne mora da ima potpis.
Nije problem u tome ko voli ili ne, već u tome kakve i kolike potpise postavljaju, zato je i bio prvobitno ukinut.
Kao sto sam rekla, a i da to je takodje tacno. Mi koji stavljamo potpis ne mora biti nesto bas veliki, prenatrpan.xD
Don Pio wrote:
Mene će Stefy obesiti i udaviti kao mačku...Kud Svi Turci tu i mali Mujo. Stavih i ja potpis...Nadam se da nije preveliki.
Hehe bravo Pio, i ti da postavis.xD
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Sponsored content




Komentari na izgled foruma - Page 29 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 29 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na izgled foruma

View previous topic View next topic Back to top 
Page 29 of 40Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Sve o Forumu-