REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari na izgled foruma

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptySat 23 Jul 2011 - 23:20

Don Pio wrote:
Mene zanima da li su dizajneri i administratori(administratorke) prihvatili moj predlog.
Pio, ja sam pročitao tvoj post. Najnoviji look je radio Luka, sinoć mi se javio i rekao da ga je završio i da će se obratiti Mireli da ga postavi. Sledeći look će najverovatnije opet on praviti, pa ću mu ja to reći, ti samo treba da pošalješ HQ slike toga što je po tebi zapostavljeno i da mu ja dam da uklopi. Ali on voli one slike od po 1000x800, tako da po mogućstvu, poslaćeš mi te kada završim. Znam da nisam više administrator, ali se s neke strane osećam jer sam vam uvek odgovarao na ovakva pitanja, pa eto i sad. ;)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptySun 24 Jul 2011 - 2:53

Dogovoreno.Šaljem ti u utorak
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptySun 24 Jul 2011 - 10:54

Ne, nemoj sada da mi šalješ, već kada ti ja kažem jer ću izgubiti ako mi sada pošalješ.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptySun 24 Jul 2011 - 10:55

Dogovoreno :Aleee:
Back to top Go down
LA MUJER EN EL ESPEJO
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
LA MUJER EN EL ESPEJO

Broj postova : 9213
Godina : 28
Fan-gif : Yo amo anahi 4ever!
Lokacija : ♥ MARAKANA SEVER - TOPCIDER ♥

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:05

Ovo je fantasticno!!!!Prelepo!Samo imam zamerku, sto je prostor za text ljubicast, ne vidi se najbolje :Aleee:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:06

Sviđa mi se, super je. Jedino mi se ne sviđa što je ovaj prostor za profile sivkast, a i slova su iste boje, pa se ništa ne vidi. :/
Back to top Go down
OBREN
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
OBREN

Broj postova : 48

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:08

Slazem se samo to promenite.Inace ko god da je pravio superrr je duplobolji od proslog.Ala vera!
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:24

Super je!!! I da sto pre promenite boju slova :Ok:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:26

Ma nesto nece ova boja slova da se promeni, meni je inace look fantasticannnn !!
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 Kf4npd

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:34

Stefy wrote:
Sviđa mi se, super je. Jedino mi se ne sviđa što je ovaj prostor za profile sivkast, a i slova su iste boje, pa se ništa ne vidi. :/

upravo to.
Odliacn je look,samo se trebam naviknuti na boje,posto je na onom proslom bila ubitacne boje xD

Pohvale onom ko je radio look,uradio je fantastican posao !


Last edited by Rose ♥ on Mon 25 Jul 2011 - 0:34; edited 1 time in total
Back to top Go down
OBREN
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
OBREN

Broj postova : 48

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:34

Pa slova menjas ap-display-boje-ukucas kod boje i promenis.
Inace navigacije sad tek vidim su lose iste vec 2 meseca.I sve je crno oko kategorija isot menjas tu!
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:36

Wow look mi predivaan <3
Luka svaka cast :)
Nego na index mi ensto ne izgleda dobro, ono crno je, i kad se pise poruka takodje. Nzm dali moze to da se promeni...
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
OBREN
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
OBREN

Broj postova : 48

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:38

Pa to to je kategorija to nije nesto u redu neznam sto .!!!!Nije dobro iskodirano!
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 0:58

I naprimer na nickove, ovi obicni clanovi, ne vidi im se nick.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
OBREN
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
OBREN

Broj postova : 48

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:01

Da ovo na belo sa strane i to se ne vidi.Morace neko od admina da promeni sve boje.!
Back to top Go down
L-Descarado
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
L-Descarado

Broj postova : 589
Godina : 30
Fan-gif : *No tengas miedo dime lo que sientes no puedo esperar mas..... *
Lokacija : Germany - Munich

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:11

Hvala svima! Namig
pokusao sam da promenim tu boju ali nesto nece :/ bas bzvz. obicnim clanovima se ne vidi nick. a probao sam i ovo sivo da promenim, to bas nece da se menja..
ali razumite ovo je prvi put da pravim tako nesto :)
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:15

Nnch ;)
aa mozda neko drugi zna, piatj nekoga...mozda Stefy zna, glupo izgleda.xD
PRvi put ali ispalo je izvanredno, extraa honey :*
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:15

Look je prelijep... Boje su prelijepe... :D Ljubičasta je prelijepaa :D Baš mi se sviđa :D:
Samo ova slova se slabo vide.. i ovo za nickove :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:29

Jao jao jaao svaki sledeci je bolji (:
Predivan
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 1:29

Look je predivan, mnogo mi se sviđa.
Slažem se i ja za slova, ali ništa strašno, na sledećem se nadam da neće biti tako. A možemo i mi da pišemo belim slovima. xD
Luka, svaka čast - prvi look koji radiš, a savršen je. :Aleee:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 2:39

banner je ODLICAN! i ove tamnije boje mi mnogo vise prijaju za oci. samo boja slova nekako da se promeni!
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 3:07

Look dobar.Samo promenite boju slova. :)
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 2uellas

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 3:13

Look je zaista fantastican :D: Sve pohvale sa moje strane :Good:
Back to top Go down
Anahi_Angel
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Anahi_Angel

Broj postova : 548
Fan-gif : Anahi...Dulce Maria...Nole
Lokacija : Belgrade...

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 3:17

Look je super, svidja mi se (:
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Komentari na izgled foruma - Page 12 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 EmptyMon 25 Jul 2011 - 3:24

Aa,jako lepo,bas mi se svidjaa,ljubicasta mi omiljena boja heh :D:
Mogli bi samo da promenite boju slova,u crno ili belo,ja inace malo slabije vidim,kad ima vise teksta zabole me oci
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari na izgled foruma - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari na izgled foruma   Komentari na izgled foruma - Page 12 Empty

Back to top Go down
 

Komentari na izgled foruma

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 40Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Sve o Forumu-