REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Izgubljeni/Lost

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 19 Apr 2011 - 8:58

Izgubljeni (engl. Lost) je američka TV serija koja prati živote preživelih putnika avionske nesreće na misterioznom tropskom ostrvu u južnom Pacifiku. Svaka epizoda sadrži glavnu priču, koja se zbiva na ostrvu, praćenu drugom pričom vezanom za život pojedinih likova.
Serija se uglavnom snima u Oahu na Havajima. Zbog mnogo glumaca i visoke cene snimanja na Havajima, Izgubljeni su jedna od najskupljih TV serija ikada prikazanih. Izgubljeni su postigli veliki uspeh u Americi i svetu. Ubrzo nakon prikazivanja serija je dobila kultni status i važi za jednu od najuticajnijih serija u američkoj kulturi, pre svega zbog toga što je nakon nje usledilo mnogo knjiga, stripova, igara i drugih serija sa sličnom pričom.
Trenutno je jedna od najgledanijih serija u svetu. Već tri sezone zaredom je najgledanija američka serija u Velikoj Britaniji. U Americi je do sada prikazano pet sezona, dok je poslednja, šesta sezona počela da se emituje 2. februara 2010. godine. Producenti serije su hteli da seriju ranije privedu kraju, ali zbog velike gledanosti i popularnosti čelni ljudi su odlučili da serija ima šest sezona. Poslednje dve epizode, prikazane su 23. maja 2010. godine.

Izgubljeni/Lost 250px-Lost1


radnja serije,sve sezone
Spoiler:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 19 Apr 2011 - 10:36

Veoma zbunjujuća serija koju je nemoguće shvatiti u potpunosti bez čitanja kroz redova i malo interneta. Zaista ima mnogo konfuznih stvari, ali se meni mnogo svidela. Odgledao sam je celu i kraj mi se nije mnogo svideo jer je ubačeno previše paranormalnosti u seriji. Omiljeni lik mi je Kejt, a pored nje i Sojer. Planiram da je odgledam ponovo za letnji raspust jer je serija zaista super i svima je preporučujem.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 19 Apr 2011 - 11:29

jeste stvarno odlicna
al treba bas da se prati da bi se razumelo..na primer gledam jednom,preskocim dva tri puta..i onda posle nikako da se ukljucim
poprilicno je zanimljiva
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Izgubljeni/Lost Kf4npd

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:35

Nije mi se svidjela serija.
Jedini zanimljivi lik u seriji jest lik I.Somerhaldera
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyThu 21 Apr 2011 - 7:59

Ejpril wrote:
jeste stvarno odlicna
al treba bas da se prati da bi se razumelo..na primer gledam jednom,preskocim dva tri puta..i onda posle nikako da se ukljucim
poprilicno je zanimljiva
Da, ali je ja nikada nisam propuštao dok je bila na FOX-u.

Rose ♥ wrote:
Nije mi se svidjela serija.
Jedini zanimljivi lik u seriji jest lik I.Somerhaldera
Ajde sad... -.- Uopšte njegov lik nije interesantna, totalno je sporedan i glup lik, u TVD je mnogo bolji. Nervira me kad neko kaže da je Boone najbolji, a one j u seriji u 18 od 100 i nešto epizoda. -.-
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Izgubljeni/Lost 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 26 Apr 2011 - 8:24

Meni je ovo isto odlična serija,baš se mora sa pozornošću gledati..ja sam stigla do 3.sezone,ali planiram je gledati opet od početka,več sam i pozaboravljala neke stvari...
Back to top Go down
Weisse-Engel
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Weisse-Engel

Broj postova : 4130
Lokacija : Lemuria

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 26 Apr 2011 - 13:46

Stefy O'Farell wrote:
Veoma zbunjujuća serija koju je nemoguće shvatiti u potpunosti bez čitanja kroz redova i malo interneta. Zaista ima mnogo konfuznih stvari, ali se meni mnogo svidela.
E,to...kao recimo,sta je black smoke? ja seriju nisam ni odgledala do kraja -.- ostalo mi je pola predzadnje i cela zadnja sezona aaaaa Ijo
i opet,sad mi je glupo tako da pocnem da gledam,nego bih trebala da se podsetim par sezona unazad,dogadjaja,likova,ma skroz sam se pogubila
Ijo inace,omiljeni su mi Ben,Hurley,Charlieeee :’(: i Kler,Maggie i Said Ljut Sawyer,Juliet... i John,i uopste mi nije jasno sta je to sa njim bilo,skroz je posandrcao,pa umro...pa
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyTue 26 Apr 2011 - 21:52

Weisse-Engel wrote:
Stefy O'Farell wrote:
Veoma zbunjujuća serija koju je nemoguće shvatiti u potpunosti bez čitanja kroz redova i malo interneta. Zaista ima mnogo konfuznih stvari, ali se meni mnogo svidela.
E,to...kao recimo,sta je black smoke? ja seriju nisam ni odgledala do kraja -.- ostalo mi je pola predzadnje i cela zadnja sezona aaaaa Ijo
i opet,sad mi je glupo tako da pocnem da gledam,nego bih trebala da se podsetim par sezona unazad,dogadjaja,likova,ma skroz sam se pogubila
Ijo inace,omiljeni su mi Ben,Hurley,Charlieeee :’(: i Kler,Maggie i Said Ljut Sawyer,Juliet... i John,i uopste mi nije jasno sta je to sa njim bilo,skroz je posandrcao,pa umro...pa
Black Smoke je u stvari nekakvo zlo na Ostrvu. Ne mogu sada tačno da se setim, znam da se radi o nekom izvoru, i o dvoje ljudi koji su kao braća. Jedan je beo, drugi crn. Beo ima ulogu da čuva Ostrvo od Black Smoke-a, nešto u tom fazonu. Odgledaj celu seriju, to je objašnjeno u poslednje 3-4 epizode.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:13

Nadam se da ce je ponovo emitovati...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyWed 27 Apr 2011 - 2:23

MStefan wrote:
Nadam se da ce je ponovo emitovati...
Sumnjam, možda je i emituju u 7 ujutru. -.-
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptySat 7 May 2011 - 8:47

Glupost!
Back to top Go down
hollyss
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
hollyss

Broj postova : 442
Fan-gif : Izgubljeni/Lost 14xf8

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptyMon 9 May 2011 - 3:00

Serija koja me je zaintrigirala prvo zbog onog zgodnog plavog i ja sve lijepo na kraju pogledala...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost EmptySat 10 Dec 2011 - 13:24

Lex wrote:
Glupost!
Zbog? thumbdown Serija je sve, samo ne glupost, komentar ti je totalna glupost u ovoj temi. -.-
Back to top Go down
Sponsored content




Izgubljeni/Lost _
PostSubject: Re: Izgubljeni/Lost   Izgubljeni/Lost Empty

Back to top Go down
 

Izgubljeni/Lost

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-