REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Dva i po muškarca/Two and a Half Men

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySun 17 Apr 2011 - 9:15

[You must be registered and logged in to see this image.]

Upoznajte Harperove - dvojica odraslih i jedan dečak - svi kompletno nezreli! Predstavljamo vam zabavan i izuzetnno popularan sitkom za muškarce koji i žene obožavaju, najviše zbog Čarlija Šina. Ovo je komedija o seksu, vezama, razvodima, samohranim roditeljima, majkama, odnosima među rođacima, novcu, ali što je najvažnije, komedija o ljubavi. Još preciznije, komedija o životu dvojice braća, sinu jednog od njih i mnogim ženama u njihovim životima.
Čarli Harper (Čarli Šin) je okoreli neženja koji uživa u svakom trenutku života, lako dolazi do novca, još lakše ga troši. Živi u kući na obali okeana, ima mercedes parkiran u svojoj garaži, žene ga prosto obožavaju. Sve dok jednoga dana u njegovu kuću u Malibuu ne uđe njegov tek razvedeni brat Alan sa svojim sinom Džejkom, sa namerom da se useli. Stvari dodatno komplikuju Alanova i Čarlijeva mama Evelin, Alanova neurotična bivša žena Džudit i Čarlijeva domaćica, žena iz naroda Berta. Bez ozbira na sve nesporazume, Čarli i Alan imaju nešto zajeničko - obojica obožavaju Džejka i žele samo najbolje za njega. Zbog njega uspevaju da drže svoju malu porodicu od dva i po čoveka na okupu, zbog njega će svaki od njih postati bolji čovek.

- Njujork tajms je nazvao seriju “Dva i po muškarca” “najvećom hit komedijom protekle decenije”.
- Sve sezone serije “Dva i po muškarca” ulazile su u top 20 najgledanijih programa u Americi.
- “Dva i po muškarca” su osvojila četiri Emi nagrade i broj jedan su među serijama po gledanosti čitave četiri godine
- Premijerno prikazivanje svake od osam sezona “Dva i po muškarca”, beleži više od 15 miliona gledalaca u Americi.
- Čarli Šin je najplaćeniji glumac u kategoriji televizijskih komičara 2008 godine, sa zaradom od 300.000 dolara po epizodi. Do 2011. godine honorar mu je porastao na 1,8 miliona dolara po epizodi.

Charlie Sheen ...
Charlie Harper (178 episodes, 2003-2011)

Jon Cryer ...
Alan Harper (178 episodes, 2003-2011)

Angus T. Jones ...
Jake Harper (178 episodes, 2003-2011)

Conchata Ferrell ...
Berta (131 episodes, 2003-2011)
Holland Taylor ...

Evelyn Harper (82 episodes, 2003-2011)
Marin Hinkle
Back to top Go down
Weisse-Engel
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Weisse-Engel

Broj postova : 4130
Lokacija : Lemuria

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyTue 26 Apr 2011 - 13:35

Dosadna serija,gledala sam je na Pinku,ne znam sto je toliko velicaju Ne znam
Antipaticni su mi svi likovi,pogotovo Charlie Sheen,arogantan,pun sebe evo tı ga na
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 7 May 2011 - 8:48

Jedna od retkih humoristicnoh serija koje sam voleo!
Back to top Go down
Suzana.Suza97
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Suzana.Suza97

Broj postova : 3

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 6 Aug 2011 - 3:38

serija je super... ona i Prijatelji su super serije!!!
:D:
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 6 Aug 2011 - 5:14

oni su meni koomaaa :jajaja: :jajaja:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyMon 15 Aug 2011 - 19:28

znaci predobra serija..obozavm njihov crni humor
genijalni su
fore su im koma
Back to top Go down
Chandler's girl
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Chandler's girl

Broj postova : 36

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyFri 19 Aug 2011 - 6:59

Predobra serija :D
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySun 18 Sep 2011 - 12:17

Ejpril wrote:
znaci predobra serija..obozavm njihov crni humor
genijalni su
fore su im koma

Slazem se sa tobom draga Ejpril. I sa Chandler's girl. Obozavam i ja ovu seriju i svi likovi su blesavi na svoj nacin. Najjaca mi bila sad epizoda kad je Charlie komponovao decje pesme za reklamu za vafl.. haha haha haha
Back to top Go down
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 19 Nov 2011 - 10:07

Chandler's girl wrote:
Predobra serija :D
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 19 Nov 2011 - 10:10

aa predobri su haha haha uvek se smejem uz njih haha
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyWed 23 Nov 2011 - 4:12

Bas mi je zao sto se ne emituju vise... Valjda ce ih reprizirati...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyWed 23 Nov 2011 - 5:04



i meni je mnogo zao sto je vise nema na b92
a nisu ni celu pustili negde kod 6 sezone su stali ima jos 7 i 8 sa carlijem
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyWed 28 Dec 2011 - 13:41

Serija o dvojici muškaraca i jednom djetetu (bez odraslih) vraća se na HRT sa šestom sezonom.




Dva i pol muškarca - šesta sezona, od 9. siječnja u 01:20h na HRT 2.






Charlie Sheen i Jon Cryer zvijezde su humoristične serije Dva i pol muškarca, nominirane za Emmyja, o muškarcima, ženama, seksu, vezama, rastavi, majkama, samohranim roditeljima, bratskom odnosu, zamjenskim obiteljima, novcu i, što je najvažnije, ljubavi.
Podrobnije, to je serija o životu dvojice braće, sina/nećaka i mnoštva žena koje ih okružuju. Charlie Harper dobrostojeći je neženja s kućom na obali, Mercedesom u garaži i znanjem vještog ophođenja sa ženama. Ali njegov opušteni život u Malibuu ometu njegov ukočeni i napeti brat Alan i Alanov sin Jake, koji se dosele k njemu. Unatoč kompleksnosti njihovih života i njihovim međusobnim napetim odnosima, Charlie i Alan jedno imaju zajedničko: obojica vole Jakea i žele mu samo najbolje. Zato uspijevaju stvoriti malu obiteljsku zajednicu, u kojoj bi svatko od njih mogao postati bolji čovjek.

U prvoj epizodi šeste sezone Charlie (Charlie Sheen) sreće bivšu djevojku (gostuje Rena Sofer), čiji mu je sin jako sličan.
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men Kf4npd

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 14 Jan 2012 - 1:40

Pogledala sam ovu seriju,svida mi se _)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 14 Jan 2012 - 5:45

ponovo repriziraju na B92 ja ih opet gledam
ne mogu nikako da me smore

bas me raduje 6 sezona na HRT-u praticu i tamo
mada sam i 6 gledala

ocekujem 7 i 8 na nekoj televiziji bice valjda
ako ne nastavicu na netu do tad obnavljam gradivo :P xD
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men Kf4npd

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySun 15 Jan 2012 - 6:52

Kaca,mislis na HRT hrvatskom?
Vec je tamo pocela :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyThu 19 Jan 2012 - 4:01

jeste.super
kojim danima ima?
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men Kf4npd

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyMon 23 Jan 2012 - 7:15

Mislim radnim,ali nisam sigurna.
Provjerit cu pa cu ti javiti :)
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyMon 30 Jan 2012 - 8:08

SERIJA SE EMITUJE NA B 92 U SLEDECIM TERMINIMA:

PREMIJERA: RADNIM DANIMA U 17:00,SUBOTOM U 19:45
REPRIZE: SUBOTOM I NEDELJOM OD 11:35
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyMon 30 Jan 2012 - 8:11

ja ih i sad gledam kad stignem
genijalni su
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptyMon 6 Feb 2012 - 14:58

Dva i pol muškarca - prvih šest sezona od 07.02. u 21:10 na RTL-u 2



Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men Kf4npd

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 11 Feb 2012 - 11:51

Znaci prejaka serija.Mnogo mi se svida :)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySat 11 Feb 2012 - 11:56

Šta ti se tu dopada?Meni ovo nikako ne može biti interesantno...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Dva i po muškarca/Two and a Half Men Kf4npd

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySun 12 Feb 2012 - 1:09

Pa ponajvise likovi i njihov humor :)
Makar po meni ima i boljih :D
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men EmptySun 12 Feb 2012 - 9:58


meni je ovo omiljena humoristička zajedno sa married with children
tu je taj crni humor koji ne vole baš svi,razumljivo
Back to top Go down
Sponsored content




Dva i po muškarca/Two and a Half Men _
PostSubject: Re: Dva i po muškarca/Two and a Half Men   Dva i po muškarca/Two and a Half Men Empty

Back to top Go down
 

Dva i po muškarca/Two and a Half Men

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije :: Two and a half men/Dva i po muškarca-