REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Zorro, la espada y la rosa/Zorro

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyMon 4 Apr 2011 - 10:20

Зоро (шп. Zorro, la espada y la rosa) је колумбијско-америчка теленовела продукцијске куће Телемундо, снимана током 2006. и 2007. године, која се током 2008. емитовала на Телевизији Пинк у Србији.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Зоро је легендарни јунак чије право име је Дијего де ла Вега.
Он је префињен храбар и богат мушкарац, за кога мало ко зна да представља мистериозног човека који се маскира у црно како би заштитио најугроженије. Дијего је син војника Алехандра де ла Веге, чија судбина креће новим током када упознаје предивну Есмералду, најмлађу ћерку тиранина Фернанда Санчеса де Монкаде.
Због своје бунтовне и несталне природе, Есмералда се не понаша достојно даме свог ранга. Ипак, Дијего ће се заљубити у Есмералду, иако она неће бити у стању да му узврати љубав пошто ће њено срце куцати за маскираног хероја, кога је упознала под необичним околностима и кога сви зову Зоро.

Кристијан Мајер Дијего де ла Вега, Зоро
Марлене Фавела Есмералда Санчез де Монкада
Андреа Лопез Марианхел Санчез де Монкада
Артуро Пениче Фернандо Санчез де Монкада
Освалдо Риос Дон Алехандро де ла Вега
Хорхе Као Томас Виљарте
Ерик Елијас Ренсо
Наташа Клаус Ана Камила Суплициос
Хари Гејтнер Рикардо Монтеро де Авила
Хектор Суарез Гомис Анибал Пизаро
Лули Боса Алмудена Санчез де Монкада
Андреа Монтенегро Марија Пиа де ла Вега
Рикардо Гонзалез Бернардо
Адријана Кампос Јумалај / Гвадалупе / Рехина
Раул Гутјерез Олмос Беротеран де ла Гвардиа
Кармен Марина Торес Долорес
Ана Болена Меза Сара Кали / Мерцедес Мајорга де Арагон
Сесар Мора Деметријо Лопез Гарсија
Маргарита Гиралдо Асусена
Герман Рохас Хонас
Наталиа Бедоја Лајша
Орландо Валензуела Мигел
Луиђи Ајакарди Тобиас дел Ваље и Кампос
Марилин Патињо Каталина
Ивелин Гиро Марија Луиса Бургос де Кастиља
Тереса Гутјерез Маркиза Кармен Сантиљана де ла Рокете
Дидјер Ван Дер Хове Сантијаго Мичелена

entrada
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyFri 22 Apr 2011 - 8:04

nisam redovno pratila, ali ono sto sam videla mi je bilo ok :Good: :Good: marlene je u ovoj seriji svojom lepotom objasnila neke stvari! preeeeelepooo je izgledala, kao boginjaa enamorado enamorado enamorado ona i christian su mi bas lep par, i super su im legle uloge :Good: muzika u seriji je fantasticna :Good: :Good:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyFri 22 Apr 2011 - 9:15

Gledao sam telenuvelu dok je bila u terminu od 20h, dalje nisam gledao jer sam gledao drugu seriju u tom terminu. Svidelo mi se to što sam gledao, Christian i Marlene su prelep par i odlično su odradili posao u ovoj telenoveli.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Zorro, la espada y la rosa/Zorro Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptySun 24 Apr 2011 - 0:41

Bash sam volela gledati ovu seriju, veoma je zanimljiva.
Christian je odlicno glumio Zoroa i Marlene takodje je extra bila ;))
Najvise mi se dopada kada je Kasandra bila pored Zoroa maskirana kao zenski Zoro. ;))
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Zorro, la espada y la rosa/Zorro Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyMon 25 Apr 2011 - 0:05

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyMon 25 Apr 2011 - 11:06

Moram da naglasim i da je serija imala mnogo dobru muziku :Good: :Good: onu pesmu "corazon solitario soy" oboooozavaaam, prelepa pesma enamorado
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyTue 10 May 2011 - 9:14

Zao mi je sto nisam gledala ovu telenovelu! :-( Bas izgleda dobra
Back to top Go down
Jovana Slijepac
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovana Slijepac

Broj postova : 59
Godina : 26
Fan-gif : Zorro, la espada y la rosa/Zorro Di-98H9
Lokacija : Sabac

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptySun 10 Jul 2011 - 2:32

Extra serija,prelepa glumacka ekipa a Marlene i Cristian su mi prelep par
Back to top Go down
tutankamon85
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
tutankamon85

Broj postova : 295

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptySat 26 Nov 2011 - 5:59

pocela sam da gledam ovu seriju jer ranije nisam mogla i dosta je dobra
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyMon 26 Dec 2011 - 12:43

Za glavnu ulogu borile su se Paola Rej,Dana Garsia i Marlen Favela-koja je na kraju i dobila ulogu.


Quote :

¿Sabías que... Paola Rey, Danna García y Marlene Favela se disputaron el preciado protagónico de #ElZorro?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyWed 28 Dec 2011 - 12:32

Za ulogu komadanta Montera, borili su se i Mišel Braun i Salvador de Solar.



Quote :
¿Sabías que... Michel Brown y Salvador del Solar hicieron casting para encarnar al Comandante Montero de #ElZorro en Telemundo?
Back to top Go down
ElCazador
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
ElCazador

Broj postova : 239
Godina : 33

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyWed 6 Nov 2013 - 2:50

Super je serija,Marlen je ovde lepsa nego ikada,a Kristijan pun pogodak!
Back to top Go down
gaconi
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
gaconi

Broj postova : 632
Godina : 27
Lokacija : Beograd

Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro EmptyThu 7 Nov 2013 - 4:02

Medju mojim prvim serijama odlicna fenomenalno uradjeno uvodnu temu ako ne gresim je otpevala u duetu beyonce.
Back to top Go down
Sponsored content




Zorro, la espada y la rosa/Zorro _
PostSubject: Re: Zorro, la espada y la rosa/Zorro   Zorro, la espada y la rosa/Zorro Empty

Back to top Go down
 

Zorro, la espada y la rosa/Zorro

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-