REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Los plateados/Osveta

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyMon 4 Apr 2011 - 3:39

Освета (шп. Los Plateados) је мексичко-америчка теленовела продукцијске куће Телемундо, снимана током 2005. године, која се током 2009. емитовала на Телевизији Авала у Србији.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Извршни
продуцент(и) Ана Грасијела Угалде
Број епизода 147

Ово је прича заснована на легенди о "Сребрењацима", групи разбојника с краја 19. века. Чланови банде су тројица браће и једна сестра, потомци некада утицајне породице Кампусано. Њихов задатак је испунити обећање на које су се заклели након трагичне смрти свога оца – борити се за правду, осветити очеву смрт и никада се не заљубити.
Међутим, све ће се променити када једног дана Габријел, најстарији брат и вођа банде, одлучи напасти имање свог највећег непријатеља Емилија Гаљарда, баш у тренутку његовог венчања са прелепом Камилом Кастањедом. Габријел се на први поглед заљуби у Камиллу која је присиљена на брак са богатим велепоседником који јој по годинама може бити отац. Ни Камилла не може одолети Габријелу, те долази до забрањене љубави, између разбојника и удате жене, која ће пробудити бес и окрутност у поносном Емилију. Иако је у браку с Емилијем, Камилла ће се све чешће састајати са својим вољеним. Тајну везу ће признати старијој сестри Лусијани, која ће је на крају издати јер је одувек била заљубљена у Емилија. Када сазна за женину превару, Емилијо ће је заробити и отпочети сопствену освету. На путу ка остварењу освете жениног неверства, Емилијо се изнова сусреће се осветом четворице браће Кампусано. У нападу двеју страна жељних освета њихово место потреса рат.

Маурисио Ислас Габријел Кампусано
Тамара Монцерат Камила Кастањеда
Умберто Зурита Емилијо Гаљардо
Доминика Палета Лусијана Кастањеда
Родриго Овједо Томас Кампусано
Анхелика Селаја Химена Кампусано
Марта Аура Аугуста Виљегас
Алваро Гереро Аурелијо Виљегас
Венди де лос Кобос Офелија Кастањеда
Глорија Пералта Самија Башур
Хуан Карлос Мартин дел Кампо Мануел Кампусано
Гиљермо Кинтаниља Никанор
Клаудија Лобо Ирене Виљегас
Едуардо Викторија Андрес Кастањеда
Хектор Аредондо Леонардо Виљегас
Тереза Тусио Исабел Виљегас
Росио Вердехо Хамиле Ибн Захиб
Марија Аура Есперанса Кастањеда
Алберто Гера Јасир Башур
Мичел Варгас Лајла Башур
Жизет Галатеа Долорес

entrada
[You must be registered and logged in to see this link.]


Last edited by Ejpril on Fri 7 Oct 2011 - 21:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Los plateados/Osveta 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 7 Oct 2011 - 20:48

Sramota da pravis temu a ni ne znas kako se serija zapravo zove
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 7 Oct 2011 - 21:58

zanimljiva telenovela
bili su mi dobar par Kamila i Gabrijel,a Emilio odlican negativac..inace volim kostimirane a ova mi je medju boljima



off topic:
@Nia

greska u pisanju
a ti bi mogla da mi na ljubazan nacin skrenes paznju,kad mi je vec skreces posle 6 meseci nakon sto je tema objavljena
i malo procitas pravila foruma Namig sramota


Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptySat 8 Oct 2011 - 0:34

Jaooo ovo nikad nisam znala u koliko sati se emituje i ponekad bih uhvatila deo epizode enamorado Prelepa serija stvarno enamorado
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptySat 8 Oct 2011 - 1:52

Serija super, ja sam je gledala 2 puta.
Kod nas se prevodila serija Srebreni Jahaci.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Los plateados/Osveta 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptySat 8 Oct 2011 - 5:01

Zanimljiva je u pocetku ali posle je dosadno, previse bajkovito :)
Divan su par Gabriel y Camila posebno je lepa njena kosa

ps: moderatori postoje da bi se greske ispravljale
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyWed 16 May 2012 - 13:06

Ja koliko sam gledao, a gledao sam na preskoke i skoro sve-hahaa sam vrlo vrlo zadovoljan. Mauricio i Tamara su prelep par, Anhelika i Mayra su odlično odigrale, Teresa Tusio Takođe...Najveće zamerke idu glavnim negativcima, tj. izvođenju Dominike i Umberta-koji su sjajni glumci i volim ih, ali definitivno nisu se snašli. Posebno Umberto, kojem definitivno ne stoje uloge negativaca. Dva puta sam ga gledao kao negativca-ovde i u Ladron de corazones, u kojima je odigrao potpuno isto, iako su to dva skroz različita lika. Dominika čak i može da odigra dobro negativku, ali SAMO ako igra klasičnu mlađu negativku iz rosa telenovela. Primer za to je La usurpadora. U ostalim serijama je neviđeno loša kao negativka...

Opšti utisak-vrlo korektna serija, taman za opuštanje.
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Los plateados/Osveta 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyMon 14 Jan 2013 - 4:46

Promo - TV Avala


Promo - BN TV


Uvodna špica - TV Avala


Last edited by latinac on Fri 27 Sep 2013 - 7:13; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Guitar_Hero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Guitar_Hero

Broj postova : 3

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 27 Sep 2013 - 0:28

Kod nas se serija prevodila kao "Ljubav sa neprijateljem"
Zna li neko gdje mogu da nađem epizode te serije na srpskom ? I da li možda nekad uskoro puštati na tv-u ? Mnogo bi vam bila zahvalna kad bi mi odgovorili :)
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 27 Sep 2013 - 0:57

Ja sam je gledala na BN.Dopala mi se,volela bih da sam imala prilike da gledam čileanski original.Ne znam gde se mogu naći epizode sa srpskim prevodom,jer ne gledam online niti preuzimam epizode odavno.A što se tiče ponovnog prikazivanja na nekoj od televizija,ne verujem da će je neka od većih tv.prikazati,možda neka lokalna,mada i to ne verujem da su neke velike šanse.
Back to top Go down
Guitar_Hero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Guitar_Hero

Broj postova : 3

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 27 Sep 2013 - 1:41

Ja sam je gledala na BN kad se prvi put prikazivala, i bila mi je omiljena serija, volila bih opet da je pogledam pa ako neko zna gdje mogu da se nađu epizode na srpskom bila bih mu zahvalna ako bi to podijelio sa mnom :) I ja nešto ne vjerujem da će je opet puštati na tv-u ali eto, nada uvijek postoji
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Los plateados/Osveta 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 27 Sep 2013 - 7:14

LadyEstrella wrote:
A što se tiče ponovnog prikazivanja na nekoj od televizija,ne verujem da će je neka od većih tv.prikazati,možda neka lokalna,mada i to ne verujem da su neke velike šanse.
Bila je repriza "Osvete" na lokalnim televizijama tokom 2011. i 2012. godine.





+ [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Guitar_Hero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Guitar_Hero

Broj postova : 3

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptyFri 27 Sep 2013 - 9:43

Zanima me imaju li se negdje na internetu pogledati ili skinuti epizode sa prevodom, inače ako neko sazna bilo šta u vezi ove serije neka postavi ovde na blog :)
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Los plateados/Osveta 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta EmptySat 28 Sep 2013 - 12:37

Guitar_Hero wrote:
Zanima me imaju li se negdje na internetu pogledati ili skinuti epizode sa prevodom
Nisam video nigde do sada.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Sponsored content




Los plateados/Osveta _
PostSubject: Re: Los plateados/Osveta   Los plateados/Osveta Empty

Back to top Go down
 

Los plateados/Osveta

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-