REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyMon 4 Apr 2011 - 3:29

Друга страна љубави (шп. El cuerpo del deseo) је америчка теленовела продукцијске куће Телемундо, снимана током 2005. године, која се током 2006. и 2007. емитовала на Фокс Телевизији у Србији.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Извршни
продуцент(и) Аурелио Валкарсел Карол
Број епизода 140

Ово је прича о Педру Хосеу Доносоу, веома богатом човеку који је са својих 60 година коначно постигао све што је целога живота желео, укључујућии и љубав младе и лепе Исабеле Арохо. Међутим, игром судбине, Педро изненада умире од срчаног напада у исто време када умире и један млади сељанин зван Салвадор Церинса. Не желећи помирити се са чињеницом да је све изгубио, Педро Хосе Доносо се реинкарнира у тело покојног Салвадора Церинсе.
Сада, захваљујући новој прилици коју му је живот прижио, Педро Хосе се враћа у портагу за свим што је изгунио, ни не сумњајући шта га очекује. Неочекивани повратак Педра Хосеа, претвореног у младог и актрактивног мушкарца, изазваће низ догађаја у којима ће на видело изаћи многе тајне, истине и обмане... Вратио се због љубави, али једино што га је дочекало биле су преваре...

Лорена Рохас Исабел Арохо
Марио Симаро Салвадор Церинса
Андрес Гарсија Педро Хосе Доносо
Мартин Карпан Андрес Корона
Ванеса Виљела Анхела Доносо
Ана Силвети Абигаил Домингез
Ерик Елијас Антонијо Домингез
Соња Ноеми Пилар
Пабло Азар Симон Домингез
Роберто Мол Валтер Франко
Јенет Лехр Гајетана Чарлие
Марта Пицанес Ребека Мацедо
Дијана Осорио Валерија Гузман
Јадира Сантана Викториа
Лиз Колеандро Нина Арохо
Росалинда Родригез Канталисија Муњетон
Вивиан Руиз Гвадалупе
Едуардо Серано Фелипе Мадеро
Аријана Колтелаци Консуело Гереро
Сабрина Олмедо Матилда Серано
Алсира Гил Доња Лилија
Тања Лопез Инирида Фернандез
Марела Мата Хуанита
Карлос Питеља Поп Пароко

entrada
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi 218202510M5RG95

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyTue 19 Apr 2011 - 10:24

Obozavam ovu seriju,jedna od omiljenih mi je
Kod nas se prikazivala na In TV,mislim da je bila jedna od prvih koju sam gledao.Bas mi se svidelo to sto ima malo (vise) nestvarnih stvari u seriji kao sto je Pedrov povratak u tijelu mladog covjeka.To mi je kao klincu bilo jaako zanimljivo :D Lorena prelijepa enamorado A i predobar je par sa Carpanom
On mi je ovde extra kao negativac .Mnogo mi je bolji kao negativac nego pozitivac :D Trenutno skidam seriju sa prevodom i bacim ponekad pogled
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyWed 20 Apr 2011 - 9:37

i ja sam obozavala seriju,premocna
ovde mi je Mario bolji nego u ostalim serija,Lorena savrsena a Martinu bas pristaju uloge negativca
gledala sam dva puta.. na fox-u i kad se reprizirala na dm sat
sad skidam seriju sa prevodom i opet gledam skroz mi je zanimljiva
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi 18bdb020d2

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 22 Apr 2011 - 2:05

najjaci deo serije kad onaj ulazi u Maria... :)
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 22 Apr 2011 - 5:33

nisam redovno pratila ali je bila skroz ok :Good: :Good: najvise sam volelala martina karpana :Good: enamorado prelepo je izgledao, i odlican u ulozi negativca :Good: :Good:
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi Kf4npd

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 22 Apr 2011 - 11:27

Ajme sjecam se ove serije [You must be registered and logged in to see this image.]
Martin Karpan je bio predobar.


Last edited by Rose ♥ on Fri 7 Oct 2011 - 10:06; edited 1 time in total
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySat 23 Apr 2011 - 10:00

Ova serija mi je bila odlicna.
Lorena i Mario enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySat 23 Apr 2011 - 12:45

Gledao sam samo poslednjih 20ak epizoda na FOX-u i svidelo mi se, međutim nisam znao celu priču jer nisam ispočetka gledao. :/
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySun 24 Apr 2011 - 0:04

Gledaj je od pocetka Stefane, sigurna sam da ce ti se svideti :))
Predobra serija, Salvador extra lik :P:
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySun 24 Apr 2011 - 0:14

AnGel_Perroni wrote:
Gledaj je od pocetka Stefane, sigurna sam da ce ti se svideti :))
Predobra serija, Salvador extra lik :P:
Ma mrzi me da skidam, ja trenutno ne skidam ništa, pa od toliko telenovela, ne znam koju da skidam i na kraju sam odlučio "Perro Amor" za početak.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySun 24 Apr 2011 - 0:36

Stefy O'Farell wrote:
AnGel_Perroni wrote:
Gledaj je od pocetka Stefane, sigurna sam da ce ti se svideti :))
Predobra serija, Salvador extra lik :P:
Ma mrzi me da skidam, ja trenutno ne skidam ništa, pa od toliko telenovela, ne znam koju da skidam i na kraju sam odlučio "Perro Amor" za početak.

Neznam zasto morate da skinete kako biste gledali, imate na netu kao na youtube ili na dailymotion. :Good:
PA je odlicna serija.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyMon 25 Apr 2011 - 0:09

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyWed 27 Apr 2011 - 1:42

Pratio sam nesto malo na DM-u.
Back to top Go down
Alexandro
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alexandro

Broj postova : 190
Godina : 29
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi 556w
Lokacija : Venevision

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyWed 5 Oct 2011 - 9:06

Bzvze je..nisam pratio..
Back to top Go down
https://www.facebook.com/TelenovelasEnCorazon
Guest
Guest
Anonymous


El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptySun 1 Jan 2012 - 10:28

U seriji je trebalo da nastupi i Maritsa Rodriges,ali na kraju nije.


Quote :

¿Sabías que... Maritza Rodríguez estuvo contemplada para participar en #ElCuerpodelDeseo pero finalmente no se dió?
Back to top Go down
DaNiJeL91
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
DaNiJeL91

Broj postova : 1

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyMon 30 Jan 2012 - 4:33

jel ima negde da se skine ova serija sa prevodom?
Back to top Go down
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 12 Apr 2013 - 4:40




Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Guest
Guest
Anonymous


El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 23 Aug 2013 - 12:04

Quote :
#ElCuerpoDelDeseo mantiene sus buenos datos en la mañana de @a3Nova con 70.000 espectadores y un 1,9% de share.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 23 Aug 2013 - 12:06

Quote :
462.000 seguidores (5,6% de share) permiten que #ElCuerpoDelDeseo siga haciendo historia en @a3Nova de España. @MarioCimarro @LorenaRojas
Back to top Go down
Fix5a
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Fix5a

Broj postova : 1

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi EmptyFri 24 Jan 2014 - 12:04

Mogu li da skinem negde ovu seriju molim vas :)

EDIT : SA PREVODOM :)
Back to top Go down
Sponsored content




El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi _
PostSubject: Re: El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi   El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi Empty

Back to top Go down
 

El cuerpo del deseo/Druga strana ljubavi

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele-