REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Nicole Scherzinger

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptySat 20 Oct 2012 - 8:59

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyWed 31 Oct 2012 - 4:18

Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyThu 3 Jan 2013 - 22:54

Stidljiva Nicole Scherzinger: “Ja sam usamljenica”


Nicole Scherzinger - Page 2 79338

Iako nam spolja deluje kao da puca od samopouzdanja, Nicole otkriva da je u stvari jako stidljiva i da je potrebno mnogo vremena pre nego što se približi ljudima.

“Jako sam povučena osoba i imam šačicu prijatelja”, priznaje Nicole u razgovoru za Fabulous magazin. “Postanem jako stidljiva ako moram da idem na neki događaj ili prošetam crvenim tepihom i budem u društvu mnogo ljudi. Treba mi dosta pre nego što se izvučem iz svoje ljušture. Ja sam usamljenica – u Pussycat Dollsima, na koledžu, uvek sam bila usamljenica.” Nicole kaže da nema mnogo prijatelja jer se toliko posvetila karijeri. “Mislim da je to zato što stalno radim i imam milion stvari u glavi. Jednostavno sam takva stvorena. To me je dovelo ovde gde sam danas.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptySat 26 Jan 2013 - 0:12

Nicole Scherzinger priznaje: “Još me nisu pitali da se vratim u X Factor”


Nicole Scherzinger - Page 2 Nic585

Nicole Scherzinger bila je zvezda prošlogodišnjeg serijala šoua X Factor, i iako su glasine o njenom vraćanju na mesto sudije sve glasine, pevačica je priznala da joj još uvek nisu ponudili taj posao.

I pored toga, 34-godišnja Nicole kaže da bi volela da se ponovo nađe u emisiji. “Ne znam da li ću se vratiti. Još uvek nismo razgovarali”, izjavila je pevačica i otkrila koliko joj je bilo lepo dok je učestvovalal u ovom šouu: “Sjajno sam se provela. To je bila jedna od najboljih godina u mom životu. Nisam bila svesna koliko ću se zaljubiti u taj šou i te ljude.” Nicole će ove godine objaviti svoj drugi solo album, a ovih dana na radio stanicama ćemo slušati i njen novi singl “Boomerang”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptySat 26 Jan 2013 - 0:16

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyWed 13 Feb 2013 - 21:16

Nicole Scherzinger podržava stroga Grammy pravila o oblačenju


Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole

Nicole Scherzinger nije smetalo što su organizatori Grammy nagrada obavestili sve zvanice da ove godine obrate malo više pažnje na svoje oblačenje, čak naprotiv. Pevačica je podržala novi dress code i izjavila da bi i druge zvezde trebalo da ga ispoštuju.

Nekoliko dana pre svečane dodele nagrada, zvezde su dobile i-mejl od organizatora, u kojem su zamoljene da ne nose garderobu koja pokazuje zadnjicu ili grudi. Ipak, i pored toga, mnoge zvezde su, manje ili više, pronašle način da zaobiđu ova pravila. Tako je Rihanna izabrala providnu crvenu haljinu, Katy Perry je imala veliki dekolte, a Jennifer Lopez je izabrala toaletu sa visokim izrezom kroz koji je pokazala celu svoju nogu. Za razliku od njih, njihova koleginica Nicole Scherzinger izjavila je za AP da joj nova pravila oblačenja odgovaraju: “Sviđa mi se što su to uradili. Nemam nikakav problem, jer kako je krenulo svi će skoro da dolaze u bikinijima. Žene mogu da budu lepe i seksi a da ne pokazuju sve.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyFri 15 Feb 2013 - 9:59

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyFri 15 Feb 2013 - 10:05

Nicole Scherzinger - Page 2 Tumblrmejkxse1ag1rmes6coNicole Scherzinger - Page 2 Tumblrmfz8nrkafl1rg9i8io
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyThu 28 Mar 2013 - 19:50

Nicole Scherzinger želi duplo veću platu u “X Factor”-u


Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger

Nicole Scherzinger navodno je tražila od producenata šoua “X Factor” da joj daju duplo veću platu ukoliko žele da se i sledeće sezone nađe u ulozi sudije u tom rijalitiju.

Muzička zvezda ovih dana planira svoje obaveze koje će imati tokom ostatka 2013. godine i odlučila je da će se vratiti u popularnu emisiju samo ukoliko je njena plata povećana sa trenutnih 750.000 funti na 1,5 miliona! Nicole je stekla veliku popularnost kod publike kada se prošle sezone pojavila u šouu i postala je omiljeni sudija mnogih gledalaca, pa se nada da će zbog toga producenti prihvatiti njenu ponudu. “Simon Cowell je dao Nicole ponudu, ali ona želi da dobije duplo više nogo prošle sezone. Ona zna da je prošle godine bila najveća zvezda u emisiji i zato smatra da treba da joj se poveća plata. Prošle godine sve se desilo na brzinu, ona je u poslednjem trenutku zamenila Kelly Rowland, pa nije imala ni priliku da pregovara”, rekao je izvor i dodao da se Nicole neće vratiti ukoliko se ne ispune njeni uslovi. “Nicole na to gleda kao na posao, a ne kao na priliku da se pojavi na televiziji”, otkriva izvor.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyWed 3 Jul 2013 - 4:01

Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyWed 24 Jul 2013 - 21:54

Nicole Scherzinger oduševila na X Factor audiciji!


Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole_Scherzinger_-_X_Factor_auditions_in_London_15-07-2013_006

“Kako je lepa”, uglavnom je prvi utisak koji dobijete kad ugledate Nicole Scherzinger, jer sjajna pevačica uvek izgleda besprekorno na audicijama za X Factor.

Nicole i njene kolege u ponedeljak bile su u Londonu gde su birali nove talente koji će se od jeseni takmičiti za naklonost publike. Iako je nedavno raskinula sa svojim dugogodišnjim dečkom Lewisom Hamiltonom, to se na pevačici nije moglo videti. Uostalom, ona je pre nekoliko dana poručila: “Moj svet je okrenut naglavačke, ali imam posao. Zato pokušavam da se saberem i držim glavu gore, iako je to jako teško.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyFri 30 Aug 2013 - 6:05

Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger-1-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyFri 30 Aug 2013 - 6:07

Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptySat 12 Oct 2013 - 0:01

Nicole Scherzinger: Istovremeno u Parizu i Londonu!


Nicole Scherzinger - Page 2 FFN_FLYNETUK_Scherzinger_Nicole_100913_51229281

Ne, nije greška – Nicole Scherzinger zaista je noćas gostovala istovremeno i u Parizu i u Londonu! Stvar je u tome što je Pariz samo naziv londonskog lokala u kom je sjajna pevačica noćas nastupala.

Očigledno dobro raspoložena, ona se pred fanovima pojavila u još jednoj sjajnoj kombinaciji. Nicole zbog obaveza u X Factoru najveći deo godine i provodi u Londonu, pa je vrlo često možemo videti na nastupima ili crvenom tepihu, kao što je slučaj bio pre nekoliko dana.


Nicole Scherzinger - Page 2 FFN_FlynetUK_Celebs_CafeDeParis_100913_51229647
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:37

Nicole Scherzinger o Lewisu Hamiltonu: Viđamo se, ali samo smo prijatelji!


Nicole Scherzinger - Page 2 Sipa_00637164_0000051

Nicole Scherzinger potvrdila je da se zaista ponovo viđa sa Lewisom Hamiltonom, ali istovremeno napominje kako su njih dvoje u ovom trenutku samo prijatelji.

“Mi smo samo prijatelji. Samo prijatelji. Mi smo se ovaj, sreli samo da popričamo jedne noći. To je sve”, otkrila je pevačica za časopis The Sun. Ipak, ona priča i kako je jako teško prebolela njihov raskid ali i da svoje privatne probleme ne nosi na posao. “Ovo je bila jako teška godina. Na ličnom planu je ovo bila teška godina. Nisam robot i imam srce. Na kraju krajeva, želim da budem profesionalac i da u X Factoru u prvom planu budu takmičari, a ne ja. Ipak, muzika je deo mogu života i utiče na mene, tako nekad tokom audicija postanem emotivna” , objasnila je Nicole.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyTue 19 Nov 2013 - 3:42

Nicole Scherzinger - Page 2 Nicole-scherzinger-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 EmptyMon 23 Dec 2013 - 9:01

Ikona stila: Nicole Scherzinger planira da kreira svoju prvu modnu liniju


Nicole Scherzinger - Page 2 FFN_Cosmo_Awards_FFUK_120513_51279661

Veliki broj devojaka sanja da izgleda poput Nicole Scherzinger, a sada će, barem delimično, taj svoj san moći i da ostvare.

Naime, nekadašnja članica grupe “Pussycat Dolls” navodno pregovara sa čelnicima britanskog modnog brenda “Misguided” o kreiranju svoje modnke kolekcije, tvrde izvori.
“Misguided misli da bi ona bila odličan izbor za obaj brend, a moda je nešto u šta bi ona želela da se upusti. Možete da očekujete puno seksi, uskih haljina i šljokica u ovoj liniji. Ona želi da zaista da svoj pečat na tim komadima”, rekao je izvor.
Sudeći po pohvalama koje je dobijala za svoje outfite u šouu X Factor, ne sumnjamo da će i ovo biti još jedan uspešan projekat za Nicole!
Back to top Go down
Sponsored content




Nicole Scherzinger - Page 2 _
PostSubject: Re: Nicole Scherzinger   Nicole Scherzinger - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Nicole Scherzinger

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-