REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Tamara96
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tamara96

Broj postova : 824
Godina : 27
Fan-gif : https://2img.net/h/i295.photobucket.com/albums/mm128/perronita4ever/ajjajajaj.gif

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 23 Jan 2011 - 4:08

Ovde pisete koja vam je bolja i zasto... :D:
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 5:17

To se ne pita, to se zna - BARBARA!Izmislila je svet za ovu drugu...prvo sto je milioooon puta lepsaa, savrseno izgleda bomba naspram ove, ima prelepa usta, ova druga kao i da nema usta xD Ja vidim samo donju :)o glumi ne zelim ni da pricam, videlo se xD Zaklinica moze samo da glumi proste devojke i nista dalje, a barabara kraljicaaa^^ Ale
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 6:18

:jajaja: :jajaja:
Zato ona ima vise serija :)
Zna se jedna je KRALJICA Jacky :)
Ostale uce od nje :)
Pozz :cao:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 8:46

ne vidim sta je smesnooo :o.O: i kakve veze sto zvalava zaklin ima vise serija kad nije bitan kvantitet nego kvalitet :P: i barbara je sa tom jednom ulogom ostala upamcena sirom sveta sto zaklin nije uspela ni sa jednom od tih silnih serija :D: kose je svuda, u rubi je pokosila barbara nije se ni primecivala pored nje, a u sortilegio je po pitanju glume kosila ana brenda :hoPhOp: i daaaaaaleeeeko je ona od kraljice xDDDD pre barbaru na osnovu jedna fenomenalne rubi smatraju kraljicom nego zaklin sa njenim serijama xD i recimo maite perroni su svi odmah posle ccea poceli da zovu kraljicom telenovela iako joj je to bila tek prva glavna uloga...
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes Kf4npd

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 9:06

Barbara ! Ijako i obozavam Jacky.
Barbara je meni talent veci od Jacky,barem po meni,moze glumiti i dobricu i zlocu.
Ona je toliko zgodna,dok Jacky ima ljepse lice(samo onaj osmijeh grrrr) -.-
Slazem se sa Jovanom,post povise ^^


Last edited by Rose ♥ on Sat 9 Apr 2011 - 10:48; edited 1 time in total
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 10:42

Ja ne vidim nikakav kometar osim tvog Angela :)
A zasto Tamara nisi stavila ovo u glasanja :) tj anketu :)
Ili ovdje napravila anketu :)
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 21:38

anahi 4ever! wrote:
To se ne pita, to se zna - BARBARA!Izmislila je svet za ovu drugu...prvo sto je milioooon puta lepsaa, savrseno izgleda bomba naspram ove, ima prelepa usta, ova druga kao i da nema usta xD Ja vidim samo donju :)o glumi ne zelim ni da pricam, videlo se xD Zaklinica moze samo da glumi proste devojke i nista dalje, a barabara kraljicaaa^^ Ale
Po meni je takodje Barbara bolja ,ali nemozes da kazes da je Jacklin ne zna da glumiI da je daleko od kraljice ovde postoje i njeni fanovi prema kojima ti uopste nisi fer ..A to sve samo sto nisu vanovi Anahi...! Ne u Sortilegio je Ana brenda nije pokosila Jacklin vec Jack nju .....Ti ocigledno izvini sto ti kazem ,ali imas neki problem nemozes da prihvatis cinjenicu da Anahi kao i svi ima svoje mane i da nemogu svi da je vole pomiri se sa tim!
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 9 Apr 2011 - 23:09

a kakve veze ima anahi sa ovim??? :o.O: :o.O: i bas me briga za mene je jacquilena dno, i nema pojma da glumi! i u sortilegio jeste ana pokosila nju, i po lepoti i po glumi! imala je duplo bolju ulogu, cak je i karla estrada izjavila za anu da je jedna od najjboljih glumica u meksiku, i da bi njoj dala lik maria jose, ali da je problem u tome sto ana fizicki ne podseca na nju
Back to top Go down
Katty Rbd
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Katty Rbd

Broj postova : 1727

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 10 Apr 2011 - 1:50

Naravnoo BARBARA, mnogo bolje glumi, i lepsa je 1000 puta od Jacqueline !
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes 218202510M5RG95

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 10 Apr 2011 - 3:06

Sto se tice da je Zaklin kraljica svakako da nije :P: To sto je snimila vise serija nista ne znaci.Barbara je snimila Rubi o kojoj ljudi i danas pricaju,jednostavno zena je odlicno odglumela lik i to je to.Snimi svaka glumica jednu seriju o kojoj se prica godinu/dvije i poslije nista.A to sto je Zaklin snimila vise serija rekoh vec ne znaci nsita jer se Barbara posvetila filmovima i filmskoj karijeri.Bas sam skoro nesto citao i svaki producent bi volio da vidi Barbaru u bilo kojoj ulozi i jednostavno nema televisine serije u kojoj se na pocetku ona ne pominje.Moj glas (ako je ovo i glasnje)ide Barbari,cisto jer mi je zgodnija i ljepsa.O glumi i jedne i druge ne mogu previse da komentarisem,jer nisam ni jednu gledao u citavoj seriji,tako da ne mogu glumi da komentarisem.
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 10 Apr 2011 - 7:23

anahi 4ever! wrote:
a kakve veze ima anahi sa ovim??? :o.O: :o.O: i bas me briga za mene je jacquilena dno, i nema pojma da glumi! i u sortilegio jeste ana pokosila nju, i po lepoti i po glumi! imala je duplo bolju ulogu, cak je i karla estrada izjavila za anu da je jedna od najjboljih glumica u meksiku, i da bi njoj dala lik maria jose, ali da je problem u tome sto ana fizicki ne podseca na nju
Po meni jacklin bolja od Ane ..Ali dobro ti imas svoje misljenje ja svoje neko drugi svoje Tako da bi mi sad mogle da se raspreavljamo 5 godina..Ti ne volis Jack ,a ja je volim i tu je kraj..
Back to top Go down
yasmin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
yasmin

Broj postova : 240

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptyMon 2 May 2011 - 10:50

jacky, barbara mi se nikako ne sviđa
Back to top Go down
marijans
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
marijans

Broj postova : 3

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptyFri 13 May 2011 - 21:42

Barbara svakako :da:
Back to top Go down
.::.PeRrOnItA.::.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
.::.PeRrOnItA.::.

Broj postova : 208
Godina : 26
Fan-gif : Teresa <33

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 18 Dec 2011 - 5:48

anahi 4ever! wrote:
To se ne pita, to se zna - BARBARA!Izmislila je svet za ovu drugu...prvo sto je milioooon puta lepsaa, savrseno izgleda bomba naspram ove, ima prelepa usta, ova druga kao i da nema usta xD Ja vidim samo donju :)o glumi ne zelim ni da pricam, videlo se xD Zaklinica moze samo da glumi proste devojke i nista dalje, a barabara kraljicaaa^^ Ale

Poptuno se slazem.
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptyTue 17 Jan 2012 - 12:23

Volim ja Jacky ali je Barbara neusporedivno bolja. :D
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptyThu 2 Feb 2012 - 10:37

Barbara zato sto je lepsa,bolja glumica,uspesnija.. :D thumbup
I zato sto je obozavam! enamorado
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptyTue 3 Apr 2012 - 13:48

Naravno Barbara Mori. Nekoliko klasa ispred Brakamontesove...


A lepota je individualna stvar. Meni je Barbara i lepša i zgodnija...
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySat 28 Jul 2012 - 0:45

.::.PeRrOnItA.::. wrote:
anahi 4ever! wrote:
To se ne pita, to se zna - BARBARA!Izmislila je svet za ovu drugu...prvo sto je milioooon puta lepsaa, savrseno izgleda bomba naspram ove, ima prelepa usta, ova druga kao i da nema usta xD Ja vidim samo donju :)o glumi ne zelim ni da pricam, videlo se xD Zaklinica moze samo da glumi proste devojke i nista dalje, a barabara kraljicaaa^^ Ale

Poptuno se slazem.

slazem se :)
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes EmptySun 7 Oct 2012 - 2:42

Brabara je najbolja definitivno!

Posle Rubi nije snimili ni jednu novelu,a opet se o njoj priča kao o glumici sa velikim talentom. :DD

Žaklin je okej,snimila je dosta serijaa,iii.. ništaa://
Back to top Go down
Sponsored content




Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes _
PostSubject: Re: Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes   Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes Empty

Back to top Go down
 

Barbara Mori vs. Jacqueline Bracamontes

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Rubi / Rubi-