REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySat 4 Dec 2010 - 11:40

discobaby wrote:
dervisevic fata wrote:
AnGel_Perroni wrote:
Aaa pa ne toliko malo epizoda...xDD
Idem i ja da procitam, znam sa kog foruma je..xD
evo sad na novostima procita da ce Danijela otici da ce njen lik umrijeti mislim da je to najpametnija odluka dosad od Mejie daraga mi je Danijela ali onaj lik nije za nju previse je stravican...a i odlazi Dosimer vec kako se zove pa moze li biti bolje Ale Ale Ale nisam mogla vise gledati njezino preglumljavanje a onda kada prica imam osjecaj da svaki put svrsava (oprostite mi na izrazu)
Meija je naveliko uveo promjene za pohvalu bas me zanima kako ce biti dalje ...
Svaka ti cast za ovo.I ja sam htela isto da kazem,samo me bilo blam :super:

Mozda i nece biti lose sada,ako se prica malo ubrza,spasicemo se sveg onog prenemaganja,secanja,usporene radnje.To mrzim.190 epizoda CCEA mi je izaslo na nos.Mrzim kad su glavni likovi razdvojeni.

Pohvale za Mehiju sto slusa publiku i izbacuje Dorismar,oficijelni sajt danima vrvi od ove molbe!
Hvala Hvala i ja mislim da ce sad biti puno bolje ... :Ok:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySat 4 Dec 2010 - 11:50

Zaista se nadam,kad vec najavljuju tako drasticne promene,ima na kraju serija da bude samo malo slicna sa PDA. :da:

Mislim,ako covek nema ukusa i promasi ono sto publika zeli,treba to odmah saseci i traziti pomoc....Danijeli zaista ne lezi ova uloga,ona je za uloge gospodja,nesto kao Viktorija u Sortiju,tu je zaista blistala..

Bilo bi zanimljivo da se M&M zaista vencaju sada i malo zaokrenu stvari.

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 1:57

discobaby wrote:
Zaista se nadam,kad vec najavljuju tako drasticne promene,ima na kraju serija da bude samo malo slicna sa PDA. :da:

Mislim,ako covek nema ukusa i promasi ono sto publika zeli,treba to odmah saseci i traziti pomoc....Danijeli zaista ne lezi ova uloga,ona je za uloge gospodja,nesto kao Viktorija u Sortiju,tu je zaista blistala..

Bilo bi zanimljivo da se M&M zaista vencaju sada i malo zaokrenu stvari.

:super: :super:
e da to bi sa vjecanjem bilo dobro jer nitko ne bi se nadao jer toga nije bilo u orginalu...
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 2:22

jeste li pogledali avence za 31 epku jesam li rekla da ce se Himena spetljati s Osvaldinim prijateljem cini mi se da ce se Marija i Max imati razmirice zbog Linde :(:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 3:45

dervisevic fata wrote:
jeste li pogledali avence za 31 epku jesam li rekla da ce se Himena spetljati s Osvaldinim prijateljem cini mi se da ce se Marija i Max imati razmirice zbog Linde :(:
On je samo pitao sto mu Marija nije rekla da Linda zna Osvalda.Jos uvek se nije saznalo za njih dvoje.
A sto se tice vencanja,kazu na univisionu da misle(ali naravno i oni nagadjaju,kao i mi)da ce vencanja ipak biti,mnogo ranije nego u Pda,jer na snimku sa snimanja,gde je Max u kanuu,Kad Marija pridje i poljubi ga,na ruci joj se vidi nesto kao burma.Ima vidi se,ali ja ne znam da li je to prsten,koji joj je dao u prosloj epizodi.A i kao to su zakljucile jos i po beloj ruzi,koju nosi u avanceu..Zanimljivo,ko zna..
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 4:33

e dobro je onda vec me je bila uhvatila panika da ce ubrzo biti njihovo razdvajanje ....
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 10:39

Eh... cim je dosla ova napravice neki razodor izmedju njih, oscam!
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 10:46

ev mene opet da vas nesto pitam dali ste gledali video PARAODIA TRIUNFO DEL TELETON bas sam se dobro nasmijala hahaha hahaha hahaha moje pitanje dali oni to njih ismijavaju ili vec sta ako neko zna nek mi odgovori kako god bilo mislim da su zasluzili OSCARA hahaha hahaha


ja drzim fige da ce se vjencati :Ok: :Ok:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 10:48

HAhahaha, fato upravo, ali bas upravo sam htela to d napisem da sam gledala, znaci pre dve minute sam pogledala, super su mi Bernarda i Viktoria, i ono dvoje komsije od Mairie, a Maria i Max mi se ne svidjaju... :)

Super je, ne ispemavaju ih... lepo je:)

Nece se vencati, to vec znam vala :)
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 10:52

Lady_X_ wrote:
HAhahaha, fato upravo, ali bas upravo sam htela to d napisem da sam gledala, znaci pre dve minute sam pogledala, super su mi Bernarda i Viktoria, i ono dvoje komsije od Mairie, a Maria i Max mi se ne svidjaju... :)

Super je, ne ispemavaju ih... lepo je:)

Nece se vencati, to vec znam vala :)
: Hvala na odgovoru


e bas mi je zao :(: ja se bila ponadala da hoce ....
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:08

Ma nece, ona ce da ostane trudna, i nece mu reci, ovaj ce se ozeniti Himenom jer ce ga ona slagati da je trudna. Do tu znam :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:32

Kako mi je krivo, pojavila se Dominika, a nemam vremena da gledam. :( Osećam da će mi biti omiljeni lik.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptySun 5 Dec 2010 - 21:53

E čljudi nemogu da gledam epiku od cetvrtka i petka moze neko da mi preprica plssssssssss <333333
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 2:32

Nista priredio je Max Mariji iznenadjenje, prvo je kao nestao, nije joj se javljao, i sve to da bi je iynenadio i na krov njene zgrade postavio stolove i sta znam ja, romantika sem takva.. :D
Sutra dan u firmi ih je video Oskar da se ljube, pa ga je zamolio Max da ne prica nikom.
Linda je pokusala da je prime u kucu kao model, ali je Pepino odbio jer je vec video da se ljubi sa Osvaldom i nije je hteo, odbio je da bude model uz obrazlozenje da previse razvlaci haljine na prsa i na dupe, hehe :D
Medjutim Viktoria je ipak prima kao kozmeticara. Na sta Pepito puca... :)

Pojavljuje se Himena, devojka sa kojom je najduze bio Max, ljubi ga pred Marijom i Viktorijom, Viktorija joj se razleti, kao obradovala se njenom dolasku i predstavlja je Mariji, govori kako je ona njen najbolji model (Himeni) i kako je Marija menjala na prezenatacijama i pokazazala se kao odlican model jer su osvajali prva mesta.

Max posle pojave Himene odlucuje da zaprosi Mariju i trazi pomoc od Nati i Fabiana da mu pomognu u nekom planu koji hoce, da um budu kumovi.
Nati i Fabijan prstiju. Serija se zavrsava kad joj ovaj pokaze prstenje.. :D Eto ukratko.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 6:23

procitala sam na jednom forumu jedan komentar koji mi se dojmio vezan je za ljubavnu scenu M&M pa da podijelim s vama......ta djevojka opisuje da je za nju bilo jako romanticno njezno a ipak senzualno i da joj je drago sto nije bilo vulgarno kao sto to bude u nekim serijama i da joj se najvise svidjelo to sto se u njihovim ocima vidjela ljubav .......sto reci nego da se slazem s njom :da: :da: Levyrooni kemija jos fukcionise Ale
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 9:04

Zaista izgledaju kao pravi par.Jako sam se bojala kako ce izgledati ta prva noc izmedju njih,jer su mi u nekim scenama delovali jako stegnuto,ali izgleda da je,ipak,to tako trebalo da bude po scenariju.
Mislim da je to zbog Marijinog karaktera.Prilicno je nezgodna.

Ako uporedjujemo Huan Migela i Maricuj,kao par i Maximilijana i Mariju,potpuno su razliciti.Huan Migela je grizla savest,delovao je povredjeno,ranjivo,nesrecan u braku i to mi je ipak najdraza uloga Williama(videcemo kako ce se pokazati kao Max),Maricuj je bila puna trauma i trebala joj je konstantna zastita.Prosto u ljudskoj prirodi je da ima zelju da zastiti one koji su povredjeni.Zato su Huan Migel i Maricuj od pocetka svima "legli",dok prica sa M&M ide malo drugacije.

Max nam je predstavljen kao zenskaros i tako smo ga i zamislili,jer nismo videli kakav je zaista.Marija jeste odrasla u sirotistu,ali nije napastvovana,kao Maricuj.Ima stav i dobitkom posla,osamostaljivanja,polako izgradjuje licnost.


Da se vratim na njihovu hemiju.Prosto mislim da neki ljudi funkcionisu tako i deluju kao pravi par.Gledala sam neke serije gde su glumili ljudi koji su zaista u vezi i nije izgledalo tako opusteno.Olaksavajuca okolnost je to sto su ili zaista bili u vezi u vreme snimanja CCEA ili su samo prijatelji.Prosto i jedno i drugo moze samo da im pomogne.I meni bi bilo mnogo lakse da odglumim ljubavnu scenu sa prijateljem,nego sa nekim koga ne podnosim.



Sto se tice sledece epizode i vencanja,kazu da je u HOY-u izasao avance i da Marija kaze Lindi kako ce se udati kad treba i kako treba...a opet u sceni sa kanuom zaista postoji prsten.Ne zna se da li ce te scene biti ili Marija laze Lindu.Super su mi ta pogadjanja sta ce biti.Koliko verzija ima.Cinjenica je da je prilicno sve promenjeno,a meni se to skracivanje i svidja.Opet kazem,mislim da cemo biti postedjeni svih secanja,vracanja u nazad....mene to ubije.Glupo mi je i kad jako dobru seriju zeznu glupostima,samo da joj dodaju 10-ak epizoda...
Ala sam se ja raspricala... :o.O:



Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 9:07

Wow koji tekst..sve sam procitala :P:
Slazem se sa tobom, totalno razliciti karakteri.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 10:12

Uhhhhhhh,kako glup avance..... :’(:
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 11:46

DISCOBABY dobar post i slazem se s tobom :da:
imali smo priliku Williama i Maite gledati kao Marichuy,lucresiju njega kao Juan Miguela,Alexa a sad ih gledamo kao M&M to su razliciti likovi i svaki su nam taj lik prikazali i docarali na svojstvan nacin i ja im se zbog toga divim....
kada je JM plakao ja sam se s njim suosjecala jedostavno osjetila sam tu njegovu tugu i bio je jako pazljiv i njezan...kod A mi se svidjelo to sto se nije dao zavesti lazima jednostavno muskarac kojeg bi svaka zena pozeljela
Marichuy je bila pravi vragolasti anđeo a Lucrecija je bila dosta borbena uvijek znala sta treba reci
i da dodam da su se JM&MC kao likovi dopunjavali su se
a Maria i Max nezaostaju mene su uspjeli osvojiti enamorado enamorado enamorado
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 11:49

Pa sad ce sve upropastiti ova Himena, trebalo je jos malo da potraje.

E veruj Nina, i ja bih bila opustena u narucuju ovakvog muskarca bice dobro

Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 11:54

Lady_X_ wrote:
Pa sad ce sve upropastiti ova Himena, trebalo je jos malo da potraje.

E veruj Nina, i ja bih bila opustena u narucuju ovakvog muskarca bice dobro

JA ZNAM BI gırın mrak OD SAM POMISLI PADAM U :padam u nesvest:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 11:58

dervisevic fata wrote:
Lady_X_ wrote:
Pa sad ce sve upropastiti ova Himena, trebalo je jos malo da potraje.

E veruj Nina, i ja bih bila opustena u narucuju ovakvog muskarca bice dobro

JA ZNAM BI gırın mrak OD SAM POMISLI PADAM U :padam u nesvest:

Pa o tome ti pricam... hehehe :)

Znaci vrh mi je scena izmedju njih prve noci, odlicnu su .. I svaki poljubac ja osetim u stomaku leptirice... heheh :) Skroz su mi nezni, ljupki... ja sam ih dozivela super, mada jos uvek ne kao JM i MJ... jos uvek nisu toliko duboku u meni :D
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 12:04

mislim da ih i nikad necemo dozivjeti kao JM&MC kao sto sam rekla razliciti likovi ,razlicita prica...
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 12 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 12:11

Ali su predivan par, meni je Will definitivno najelepsi par fizicki sa Maite.
Back to top Go down
dervisevic fata
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
dervisevic fata

Broj postova : 5558
Godina : 37
Fan-gif : Eysan&Ezel
Lokacija : U ljubavi, kao i u osveti, žena je moćnija od muškarca!

Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 EmptyMon 6 Dec 2010 - 12:15

Lady_X_ wrote:
Ali su predivan par, meni je Will definitivno najelepsi par fizicki sa Maite.
pa naravno :da: nisam ni rekla da nije :Ok: :Ok: :Ok: moj je najveci razlog gledanje serije su W i M enamorado
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 12 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 12 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 40Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-