REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!

Go down 
AuthorMessage
Maya...
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Maya...


Broj postova : 3004
Fan-gif : Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Untitled-1
Lokacija : Ko da te zanima...

Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Empty
20101106
PostŠeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!

Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Eherezada1
Halit i Berguzar sledeći nedelje će upravo u Zagrebu obeležiti najvažniji dan u njihovim životima - dan kada su se obavezali na večnu ljubav.
Dok će se na malim ekranima ovih dana odvijati teška drama u životima Šeherezade i Onura Aksala, turske glumačke zvezde, supružnici Halit Ergenc i Berguzar Korel koji tumače domaćoj publici trenutano najdraže likove iz serije, proživljavaće pravu romansu u glavnom gradu Hrvatske.

Kako zbog brojnih poslovnih obaveza, snimanja i brige o devetomesečnom sinčiću Aliju još nisu uspeli da proslave svoju prvu godišnjicu braka, koji su sklopili u avgustu prošle godine uprkos protivljenju bližnjih i osudi okoline, Halit i Berguzar sledeće nedelje upravo u Zagrebu će obeležiti najvažniji dan u njihovim životima. Iako su Hrvatsku prvotno trebali da posete tek u maju iduće godine, iznenada putuju već ovog meseca, u organizaciji trgovačkog lanca „Konzum" za koji će snimiti ekskluzivni promotivni spot i postati zaštitna lica njihove najnovije kampanje. Tokom boravka u Zagrebu imaće i dovoljno vremena da se nasamo prepuste jedno drugom, daleko od turske svakodnevice.
Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Eherezada2
Luksuzni smeštaj, celodnevni tretmani, vrhunska kuhinja i privatni vozači samo su deo kraljevskog tretmana koji očekuje turske zvezde.

Halitu, koji u Zagreb putuje već preksutra, i njegovoj 12 godina mlađoj supruzi Berguzar, koja bi zbog neodložnih poslovnih obveza trebala da tamo bude dva dana kasnije, navodno je osigurano nekoliko noćenja u predsedničkom apartmanu hotela „Westin" gde na površini od 180 kvadratnih metara na raspolaganju imaju dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak, kuhinju, sobu za pratnju te kupaonice sa saunom i đakuzijem. Budući da se apartman nalazi na 13. spratu, moći će da uživaju i u pogledu na ceo grad. Osim vrhunske opreme koja im je na raspolaganju i apartmana usluga obuhvata i privatnog kuvara s vrhunskim specijalitetima na meniju.
Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Eherezada3
ako u trenutno uživaju veću slavu nego što je imaju neke holivudske zvezde, supružnici za svoj iznenadni dolazak nisu imali previše zahteva pa će, primera radi, doputovati redovnim letom avio kompanije"Turkish Airways". Tokom boravka slavni par će boraviti u hotelu „Westin" jer su striktno tražili hotel s pet zvezdica, a spot će se snimati u utorak i sredu.

Halit i Berguzar u spotu će biti prikazani u svakodnevnim smešnim situacijama, ali i u dosad u Hrvatskoj neviđenim događajima koji će gledaocima zasigurno biti jednako zanimljivi kao i sama radnja "1001 noći". Glumci ne odbijaju mogućnost da obožavaoce sa ovih prostora posete, kako je već najavljeno, i u maju sledeće godine kada planiraju da posete Beograd.
Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! Eherezada4
1. Zaljubljeni baš kao i prvoga dana
Glumački par letos je proslavio prvu godišnjicu braka, ali oboje kažu da se još uvek osećaju kao da je njihovo venčanje bilo pre samo nekoliko sati, a ne meseci. Ali, morali su da se žestoko bore da bi mogli slobodno da uživati u svojoj ljubavi. Berguzar Korel, koja je već bila u trećem mesecu trudnoće kada se prošlog leta udala za Halita, borila se protiv osude konzervativne turske javnosti jer su je u medijima optuživali da je kriva za raspad braka između Halita i njegove tadašnje supruge. Ali, danas su, kažu, srećniji nego ikad.

2. Sinčića Alija čuva dadilja
Dok je Korel na setu TV serijala "Beskrajna pesma" u turskom letovalištu Smirni, njihovog devetomesečnog sinčića čuva dadilja, a producenti su raspored potpuno prilagodili Berguzarinim obavezama, tako da uvek može u miru da nahrani i uspava Alija. Kad je malenom potrebna dodatna ženska pažnja, uskače Berguzarina majka, 59-godišnja glumica Hulya Darcan. Naime, Hulya se u Smirni oseća kao kod kuće jer je rođena u tom lučkom gradu na obali Egejskog mora gde i danas žive mnogi njezini rođaci. Osim s bakom, mali Ali provodi mnogo vremena i s prabakom koja takođe živi u Smirni
3. U ‘1001 noći' jahao vlastitog konja
Halit je glumačku karijeru počeo u mjuziklima, operi i baletu te ističe da je pevanje njegova druga najveća ljubav.
- Maštao sam o nastupima na Brodveju pa sam jednostavno spakovao kofere i otišao u Njujork - rekao je 40-godišnji glumac koji se u slobodno vreme bavi i plesom i crtanjem. Osim toga, veliki je ljubitelj konja pa je u prvih nekoliko epizoda serije "1001 noć" jahao vlastitog konja koji je, nažalost, tokom snimanja uginuo. Glumac je to teško podneo pa više ne jaše tako često kao pre.
Korel se tokom školovanja bavila odbojkom, jedrenjem i klizanjem, ali posle je sve to zanemarila zbog glumačke karijere. Danas su joj hobiji trčanje, vežbanje u teretani i fotografisanje.

4. Muku mučila s viškom kilograma
Jedan od glavnih razloga uspeha serije "1001 noć" neodoljiva je privlačnost Šeherezade, ali Berguzar za sebe kaže da se većinu života nije osećala poželjno, nego naprotiv -nepoželjno.
- U srednjoj školi sam bila debela, velika devojka. Iako su mi prijatelji davali nadimke kao što su Deva i Žirafa, nikad nisam razbijala glavu time - otkrila je glumica.
Deceniju kasnije ponovno je muku mučila s viškom kilograma koje je nabacila u trudnoći. - Bila sam na strogoj dijeti i svaki dan vežbala pilates. Ali, moje muke su neuporedive s Halitovim: ja sam u trudnoći dobila desetak kilograma, a moj suprug čak dvadeset.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu! :: Comments

Maya...
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Sun 7 Nov 2010 - 6:36 by Maya...
Meni je bass drago!!!
gira
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Sun 7 Nov 2010 - 20:37 by gira
ovdje totalna manija zavladala, otvoriš net - onur u hrvatskoj, upališ tv - onur u hrvatskoj, otvoriš paštetu iz nje iskoči onur Ijo smorili su više s njim i njom...
EJPRIL
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Sun 7 Nov 2010 - 21:30 by EJPRIL
slazem se,giro..dosadili nacisto...
Maya...
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Mon 8 Nov 2010 - 0:37 by Maya...
gira wrote:
ovdje totalna manija zavladala, otvoriš net - onur u hrvatskoj, upališ tv - onur u hrvatskoj, otvoriš paštetu iz nje iskoči onur Ijo smorili su više s njim i njom...
Hhahahahah...ajde bas za pastetu nije :D:
Lady_X_
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Tue 9 Nov 2010 - 1:34 by Lady_X_
Hahahahahahaha.
Giro ja taman krenula da ti kazem VIDI ONUR U ZAGREB :D Hehehehe.
*Flippy*
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Tue 9 Nov 2010 - 1:46 by *Flippy*
e bas vala i ja kad god upalim tv na rtl uvijek pricaju kako je on stigao..
*NadjA LoVe WiiLy*
Re: Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!
Post Tue 9 Nov 2010 - 5:53 by *NadjA LoVe WiiLy*
gira wrote:
ovdje totalna manija zavladala, otvoriš net - onur u hrvatskoj, upališ tv - onur u hrvatskoj, otvoriš paštetu iz nje iskoči onur Ijo smorili su više s njim i njom...

ahahhahahahaha :D
 

Šeherezada i Onur na drugom medenom mesecu!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Maurisio Očman: Na medenom sam mesecu
» Šeherezada i Onur dolaze u Srbiju !?
» Šeherezada: Volela bih da glumim kod Kusturice
» Seherzada i Onur cenzurisali novinare!
» Šeherezada, puče ti guma!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: