REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyThu 17 Feb 2011 - 1:38

Jojjjjj, jedva cekam sve to sa Nihan, ali mene Gumus nervira iz razloga sto ona ne ume da prenese emocije nekako ... Ne znam.
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyThu 17 Feb 2011 - 3:04

meni isto tako deluje, dok mi mehmet nekako bolje iskazuje emocije, ne znam po meni se nekako bas uzivi u ulogu...
Back to top Go down
dizzyy
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dizzyy

Broj postova : 2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyThu 17 Feb 2011 - 5:16

Interesujeme da li su Mehmet i Gumus stvarno zajedno!! Ne Mislim na seriju nego uopste, ja sam cuo da jesu.. ;))
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyThu 17 Feb 2011 - 6:02

ja sam citala da je ona bila u braku dok se serija snimala ali da se razvela jer muz nije mogao da podnese sve traceve vezane za nju i mehmeta...ali i da nisu oni zajedno
Back to top Go down
dizzyy
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dizzyy

Broj postova : 2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyThu 17 Feb 2011 - 9:46

Ahaa.. hvala na odgovoru,.. :) Ali svasta novinari objavljuju narod veruje i tako se stvaraju tracevi,, steta bas su par.. :O
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySat 19 Feb 2011 - 7:35

odgledala i poslednju, dobra serija... ali tu je prva televizija na kojoj jos uvek traje, tako da praticemo...
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 25 Feb 2011 - 0:36

Kad Gumus ide u Pariz?
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 25 Feb 2011 - 2:59

ja mislim da nece otici...... :D: bas mi je drago sto se nihan razocarala kad je videla zbog cega je mehmet dosao kod nje.... :da:
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 25 Feb 2011 - 3:00

nece otici u pariz... pomirece se...
ali ici ce na neki put oko 60 epizode, i tada ce je Engin kidnapovati...
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 25 Feb 2011 - 5:23

Ahaam,za to znam...kad treba da se pomire? :)
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 25 Feb 2011 - 6:08

u vecerasnjoj epizodi... hihi...bas ce biti slatko!!!
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyMon 28 Feb 2011 - 5:58

I jeste bilo slatko..bas su lep par...Ja sam citala u novinama da je Gumus bila udata za Kerema iz Seherezade i da su se razveli...Zato sto ju je on prevario..
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyMon 28 Feb 2011 - 20:34

ja sam citala da je bila u braku ali da su se razveli zato sto muz nije mogao da podnese glasine da je Gumuš sa Mehmetom... a mislila sam da je sad u vezi sa Keremom iz Seherezade...
Back to top Go down
~ Sarita_V ~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~ Sarita_V ~

Broj postova : 8045
Godina : 31
Lokacija : Cydonia & Battery City

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyMon 28 Feb 2011 - 23:22

U danasnjoj epizodi:
Mehmetovo i Onurovo prijateljstvo je u opasnosti. Mehmet pati zbog gubitka najbližeg prijatelja i supruge. Ali to je samo početak svega onoga što mu tek predstoji. Nilufer je nezadovoljna jer nije dobila od Onura ono što je htela i optužuje ga za silovanje. Mehmet i Pinar ne znaju kome da veruju, a čitavu stvar pogoršava činjenica da je Pinar trudna.
Back to top Go down
veca#
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
veca#

Broj postova : 82
Godina : 34

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyWed 2 Mar 2011 - 11:43

Nije bila u vezi sa Keremom iz Šeherzade(on je u vezi sa Edom, duže vreme) već snima seriju sa njim "Mükemmel Çift" a sa Onurom je snimala seriju "ACI AŞK".
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 18bdb020d2

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 4 Mar 2011 - 5:02

inace mislim da to jos niko nije napisao... pojavice se Baharin otac...i tada ce se saznati prava istina, i on ce biti sa njima, sa Bahar, Gokanom i njihovim sinom!!!
a inace i Bahar ce sada biti oteta... ali naci ce je, i bice ok sve...
Back to top Go down
~ Sarita_V ~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~ Sarita_V ~

Broj postova : 8045
Godina : 31
Lokacija : Cydonia & Battery City

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyFri 4 Mar 2011 - 6:27

U danasnjoj epizodi: Pinarina i Onurova odluka da napuste kuću, rastužila je sve, neročito Mehmeta Fikrija. Nihan ne ide na fizikalnu terapiju, iako je to jedini način da ponovo prohoda. Kada se Mehmet ponudi da joj bude pratilac, Nihan menja odluku. Gumuš je zbog toga ljubomorna, pa Mehmet odlučuje da je iznenadi romantičnom večerom, ali mu Engin ruši planove.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyMon 14 Mar 2011 - 21:04

Koliko serija ima epizoda?
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyMon 14 Mar 2011 - 21:22

Ja mislim da ima preko 100!!
Back to top Go down
kavasakin
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
kavasakin

Broj postova : 233

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySun 10 Apr 2011 - 11:20

Ima 100 epizoda.
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySun 10 Apr 2011 - 19:51

ja sam isto negde nzm gde procitala da ima 100 epizoda..
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySun 10 Apr 2011 - 22:12

Ima tacno 100 epizoda, sigurno, i najsigurnije. :Good:
Kod nas je uskoro pa kraj... Mozda jos 15tak epizoda.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySat 16 Apr 2011 - 22:47

Posotoji li informacija sta ce ici na prvoj posle ove serije ?
Mislim da jos uvek ne postoji ta informacija, ili je ja ne znam.
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptySat 16 Apr 2011 - 23:24

Uskoro se serija zavrsava...kraj ej predivan. Ima sve an netu sa prevodom, aj sam gledala.
Mirela ni ja nzm, videcu dali ima negde ta informacija...ali bih jakoo volela da pocne Ezel, sem toga odavno su otkupili tu seriju.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 EmptyWed 20 Apr 2011 - 1:25

Ajoj jos malo pa kraj gumus.. :(: ..valjda ce uzeti neku dobru seriju umesto nje...
Back to top Go down
Sponsored content




saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 _
PostSubject: Re: saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...   saznajte sta ce se desavati unapred u seriji... - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

saznajte sta ce se desavati unapred u seriji...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Gümüs/Gumuš-