REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptySat 28 Sep 2013 - 6:05

Poznati producent Hose Alberto Kastro jednim glasnim "Ne" stavio je tačku na nagadjanja o tome da se venčao sa Anhelik Bojer.Napomenuo je da od svog privatnog života ne želi da pravi šou,ali i da mu takvi tračevi ne ometaju privatan ž ivot.Producent se osvrnuo i na svoj posao,potvrdivši da uskoro počinje rad na novoj telenoveli "La Malquerida" ali još nije odredio protagonistePoznati producent Hose Alberto Kastro jednim glasnim "Ne" stavio je tačku na nagadjanja o tome da se venčao sa Anhelik Bojer.Napomenuo je da od svog privatnog života ne želi da pravi šou,ali i da mu takvi tračevi ne ometaju privatan ž ivot.Producent se osvrnuo i na svoj posao,potvrdivši da uskoro počinje rad na novoj telenoveli "La Malquerida" ali još nije odredio protagoniste.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyThu 3 Oct 2013 - 20:23

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pre nekoliko dana se pojavila informacija da se glumica, Anhelik Bojer, udaje za skoro tri decenije starijeg producenta Hosea Alberta Kastra. Ipak, Anhelik priznaje da ljubav cveta, ali da nije istina da će uskoro stati na “ludi kamen”. “Za udaju sam saznala od Hosea. Pitao me je da li znam da se venčavamo. Pitala sam ga kad, šta piše u novinama. Još ništa od venčanja, lepo nam je ovako“, rekla je Anhelik.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyTue 8 Oct 2013 - 6:55

Ostalo je još 20 dana do početka emitovanja telenovele "Lo que la vida me robo", sa Anhelik Bojer i Sebastijanom Ruljijem u glavnim ulogama. Šta mislite, hoće li nova serije Anheli Nesme (Ponor ljubavi) biti gledanija od "Oluje", koja je u rodnom Meksiku loše prošla?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyFri 25 Oct 2013 - 4:17

En un vestido de encaje en color azul cielo con la espalda descubierta, Boyer presumió sus curvas en la presentación de la telenovela Lo que la vida me robó (Televisa) que se realizó en la Ciudad de México. La actriz lució el pelo recogido en una coleta alta, brazalete y aretes de diamantes.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyFri 25 Oct 2013 - 20:55

Angelique Boyer y Sebastián Rulli, los protagonistas de Lo que la vida me robó (Televisa) en la presentación de la telenovela en la Ciudad de México.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyMon 10 Mar 2014 - 21:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anhelik Bojer i Hose Alberto Kastro više nisu zajedno.Glumica i producent su u zajedničkom saopštenju objavljenom na Tviteru potvrdili vest o kojoj se već neko vreme pisalo u medijima.
"Želimo da putem ovog medija saopštimo da smo divnu vezu punu ljubavi odlučili da završimo.U našim životima trenutno ima obaveza i odgovornosti zbog kojih naša ljubav ne može biti takva kakva jeste.Nema nikakvih spekulacija oko naše odluke.Molimo za podršku i poštovanje.Više nećemo davati saopštenja."
Anhelik i Hose Alberto bili su u vezi 3 godine,a često u medijima njihova veza nije nailazila na odobravanje,zbog bezmalo 30 godina razlike u godinama.Vezi su se protivili i roditelji mlade glumice.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyThu 13 Mar 2014 - 4:37

Anhelik Bojer pozirala za novi broj magazina “Hola”!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvezda serije “Lo que la vida me robó”, Anhelik Bojer, slikala se za naslovnu stranu novog broja magazina “Hola”. U ekskluzivnom intervjuu za magazin, prvom nakon raskida sa producentom, Anhelik je rekla da je veza Hose Albertom Kastrom nešto najlepše što joj se desilo u životu. “Samo Hose i ja znamo pravu istinu o raskidu, ne želimo da pričamo o tome”, rekla je ona.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptySat 22 Mar 2014 - 7:28

Meksička predstava Parfume de Gardenija se dugi niz godina uspešno izvodi i privlači pažnju.Ono što se do sada samo šuškalo,potvrdjeno je.U novoj sezoni predstave glavna glumica biće Anhelik Bojer.Još uvek nije potvrdjeno da li će joj partner biti Sebastijan Rulji,sa kojim je imala odličnu hemiju u serijama Tereza i Ono što mi je život ukrao.Kao mogući partner pominje se i David Sepeda sa kojim je takodje imala dobru saradnju u seriji Abismo de pasion.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptySat 19 Apr 2014 - 6:29

[You must be registered and logged in to see this image.]

Otkako je Anđelik Bojer nedavno stavila tačku na trogodišnju ljubavnu priču sa producentom Hoseom Albertom Kastrom, ne prestaju spekulacije da je glavni krivac za krah njihove trogodišnje veze njen kolega Sebastijan Rulji. Njih dvoje trenutno igraju par u "Televisinoj" hit telenoveli "Lo que la vida me robó", a paparaco meksičkog tabloida "TV Notas" ulovio ih je dok su se, vidno raspoloženi, vozili glumčevim motorom.

I dok su mnogi u ovim fotografijama pronašli potvrdu glasina, mlada Anđelik demantovala je sve navode o romansi, ističući da je tokom vožnje sa njima bila i njena najbolja prijateljica Fernanda. "Zahvalna sam Sebastijanu na vožnji, bilo je to nezaboravno iskustvo. Znam da je to pokrenulo govorkanja, ali uopšte se ne brinem zbog toga, mada se nama glumcima ne dopada takva vrsta tračeva", rekla je Tereza iz istoimene serije, dodajući da je sa Sebastijanom povezuju već godinama, ali da je za njega ne veže ništa više od prijateljstva.

Sa druge strane, Rulji je takođe demantovao glasine o romansi sa 13 godina mlađom koleginicom. "To je neviđena glupost", kratko je prokomentarisao, dodajući da već ima previše problema da bi na spisak dodavao i vezu sa nekim, te da trenutno uživa u samoći.

Podsećamo, Anđelik i Sebastijan već su ranije igrali par u "Terezi", koju je gledala i naša publika. Da li verujete u njihove tvrdnje da su samo prijatelji, ili ipak smatrate da "gde ima dima ima i vatre"? Da li biste voleli da telenovela "Lo que la vida me robó", inače moderna verzija "Prave ljubavi" dođe i na naše male ekrane?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptySat 7 Jun 2014 - 11:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptySat 21 Jun 2014 - 3:50

Preminula majka Anhelik Bojer! Glumica: Bila je veliki borac


[You must be registered and logged in to see this image.]

Majka glumice Anhelik Bojer Silvi Roso izgubila je bitku sa teškom bolešću srca, te je juče preminula u bolnici na intezivnoj nezi. Slomljena i vidno tužna glumica dala je kratku izjavu za medije. “Hvala vam što ste ovde, nema mnogo toga da se kaže, volela bih da mediji nikada nisu saznali o zdravstvenom stanju moje majke. Danas me je neapustila ljubav mog života. Nismo to očekivali, bila je borac, borila se mnogo dana…”, rekla je glumica i potom zamolila novinare da ne postavljaju više pitanja i da ispoštuju tešku situaciju u kojoj se našla, a ne prave senzacionalističke priče.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyMon 14 Jul 2014 - 9:50

Iako su u zadnje vreme, mediji "brujali" o vezi zgodne Angelique i njenog partnera u telenoveli "Lo Que La Vida Me Robo", Sebastiana Rullia, dvojac je svoju vezu vješto skrivao, sve do prije neki dan kada su uhvaćeni u vožnji motorom.
Takođe se priča kako su već od prije imali vezu, ali ona nije bila moguća zbog Sebastianovog braka s Ceciliom Galliano.
Podsećamo, njih dvoje su već bili par i u telenoveli "Teresa" koju je producirano J.A. Castro, bivši dečko Angelique Boyer.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 EmptyFri 8 Aug 2014 - 7:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nema sumnje da je karijera Anhelik Bojer u usponu i da mnogi producenti žele da je vide u svojim projektima.Tako se ovih dana šuška da se sprema rimejk serije "La Usurpadora" koja je 1998 proslavila Gabrijelu Spanic i Fernanda Kolungu,a da će upravo Anhelik biti protagonistkinja.S druge strane pominje se i mogućnost da Anhelik zaigra Jaseniju u rimejku istoimene serije u kojoj je naslovna junakinja bila Adela Noriega.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti - Page 4 _
PostSubject: Re: Novosti   Novosti - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Novosti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Angelique Boyer-