REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije, slike i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
AuthorMessage
dzemiladela
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
dzemiladela

Broj postova : 102
Godina : 38
Fan-gif : 2posh4u
Lokacija : ****Ljubljana****

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 13 Feb 2011 - 1:13

jao počela sam da je gledam i extra mi se svidja čas više od šeherzade:)
Back to top Go down
-Lili-
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
-Lili-

Broj postova : 7883
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Sabes2
Lokacija : na mestu Cataline... u ovoj kadi :))))))

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyMon 14 Feb 2011 - 11:56

dobra je serija <3
Back to top Go down
http://www.tvnovele.net/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyMon 14 Feb 2011 - 12:04

Danas sam gledao ovu seriju. Ponekad gledam i užasno me smara, mnogo odugovlače radnju i konstantno ubacuju nove likove i ne mogu da pohvatam više ko je s kim povezan.
Back to top Go down
veca#
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
veca#

Broj postova : 82
Godina : 34

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyMon 14 Feb 2011 - 12:17

Serija je super, ja je gledam na OBN-u ali sam gledala i na netu šta će se dalje dešavati. Ponekad ima dosadnih scena ali je ipak dobra serija. :)
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyMon 14 Feb 2011 - 23:24

Mehmet me sad bas nervira Ljut A Bahar je luda,ne zna ispeci jaja xDD :jajaja:
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 0:52

zdravo! ja sam nova ovde, obozavam gumus! ali imam i jedno pitanje ne vezano za gumus, posto ne znam da li proveravate da li se kometarisu starije serije,pitacu i ovde, mozda sam se kasno setila, ali da probam. gledala sam silikonske lepotice, ali bih volela i da imam seriju pa da je pogledam po nekad, u delu za preuzimanje epizoda ne mogu da se skinu sve epizode, pa me zanima da li neko ima sacuvano i ako hoce i moze da mi prosledi! molim vas!!!
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 0:59

mimimimimimi wrote:
zdravo! ja sam nova ovde, obozavam gumus! ali imam i jedno pitanje ne vezano za gumus, posto ne znam da li proveravate da li se kometarisu starije serije,pitacu i ovde, mozda sam se kasno setila, ali da probam. gledala sam silikonske lepotice, ali bih volela i da imam seriju pa da je pogledam po nekad, u delu za preuzimanje epizoda ne mogu da se skinu sve epizode, pa me zanima da li neko ima sacuvano i ako hoce i moze da mi prosledi! molim vas!!!

Da bi mogla da vidis linkove potrebno ti je 200 postova. Ja nemam sacuvanu seriju, ali sam je isto tako mnogo volela :) Jedino mogu da ti kazem da budes redovna, kuckas i dobijes mogucnost da sama skines epizode... :)

Gumus me smara u zadnje vreme !!
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 1:26

hvala puno!
ali pise da su izbrisani zato sto sadrze nasilje i ostalo... nadam se da cu je skinuti... obozavam je.
a gumus, pa pratim je na prvoj, ali sam odgledala epizode sa bn, imam jos tri do kraja, tako da u sustini nije losa ali zna da smara...
joj...nadam se da cu skinuti ovu seriju!
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 6:31

Promo za večeras (Gumuš i Kad lišće pada): [You must be registered and logged in to see this link.] .
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 6:34

Jel Gumuš trudna?! :o.O:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 9:29

Ja msm da nije.. :)
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 9:37

nije jos... ima do toga dosta epizoda
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyTue 15 Feb 2011 - 11:57

Samo se nadam da nece doci do zabune da ova Nihan u kolica kibne, a ovaj da misli da mu se ucinilo! Jeje.

Super je bilo kad su se sreli na kraju, super kraj, samo to sam i videla.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Aewnyr

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptyFri 18 Feb 2011 - 12:09

veceras se zavrsila gumus na obn-u moja mama je gledala od prve epizode... sad ce da nastavi da gleda kad lisce pada posto je gledala uvek reprizu :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySat 19 Feb 2011 - 4:40

Rasplakala sam se sinoc...bas mi je bilo zao Gumus :(
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySat 19 Feb 2011 - 7:36

i meni, ali iza svake svadje sledi sladje pomirenje...
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySat 19 Feb 2011 - 7:59

Heheh,u pravu si,ali ja msm da se nece jos pomiriti :(
Nihan je bas lepa
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySat 19 Feb 2011 - 10:40

Meni je serija jedna od najboljih. 1001 noc i Gumus su najbolje turske serije. :-)
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySat 19 Feb 2011 - 20:13

da nece odmah, ali ce biti bas slatko pomirenje... jeste lepa ali gumuš je gumuš...hehe .mada u celoj toj prici po meni je mehmet najlepsi!!! :)))
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 2:25

Meni je lepa i Nihan, a i Pinar. :)
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 2:25

Gumus mi nije nista posebno, ali sto kazes Gumus je Gumus.
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 2:48

iskreno ja u toj seriji najvise volim Mehmeta, Pinar - ona mi je bas simpaticna, Defne - preslatka je... ali u principu mi je serija skroz ok, recimo svidja mi se i sto je ona nece nikad prevariti a ni ona njega, ali i slatki su mi kao par, jer u principu uvek neko mora da je lepsi... :)))
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 2:50

I meni je Pinar bas simpaticna, a Defne najvise volim. Opasna je mala, haha. :) I Bahar mi je se pocela svidjati oko sredine serije.
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 18bdb020d2

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 3:06

a da ona je skroz ok, mada je meni Gokan mozda malo simpaticniji od nje, on mi je bas simpa, i Berk - pozitivno je lud, mada ce me razocarati posle...
Back to top Go down
andrejajelesijevic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrejajelesijevic

Broj postova : 217

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 EmptySun 20 Feb 2011 - 3:25

Aaaa, i meni se svidja Gokan. Bas je sladak. :-) A sto cete razocarati Berk?
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 17 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije, slike i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 17 of 32Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Gümüs/Gumuš-