REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije, slike i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
AuthorMessage
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:12

A neme je tu bas iznervirao,razocarao...Veruje onoj nakindjurenoj :o.O:
Jesi celu pogledala?? enamorado
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:21

glupaca jedna...jesammm..spawali su zajednoo...a ona njega pita wolis li me a on je samo je poljubi...sto nije rekao volimm teee..
enamorado
ewo sad gledam 10 u owoj ce da njoj ukradu kreacije..
do koje si ti stigla? :)
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:23

Milsim da je 11...
Nesto joj je rekao ali nisu preveli...i kopka me mnogo sta joj je rekao...nesto tiho.... imam ideju imam ideju
Potsetilo ne malo na Inocente de ti kad je majka otisla da ih zove a oni se ne javljaju.Htela je da pukne gırın mrak :jajaja:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:33

bass..da cula sam i ja to..htela sam da puknem kad sam widela da nisu rekli..mozda je rekao..volim te...mozda polako..ili ness u tom stilu..ali mi to neznamo..saznacemo i to mozda tek za 4 nedelje kad bude ta epika na prwoj ako i oni ne budu preweli znaci bass cu se iznenaditi.. enamorado
A ja mislila da ce ona da udje u sobu da ih zatekne i naprawi im neku frku..sad su in lovee..a sad u sledecoj epiki kad se podzapaju wec..XD
meni su simpa onur i pinar.. :da:
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:36

~*Someone like you*~ wrote:
bass..da cula sam i ja to..htela sam da puknem kad sam widela da nisu rekli..mozda je rekao..volim te...mozda polako..ili ness u tom stilu..ali mi to neznamo..saznacemo i to mozda tek za 4 nedelje kad bude ta epika na prwoj ako i oni ne budu preweli znaci bass cu se iznenaditi.. enamorado
A ja mislila da ce ona da udje u sobu da ih zatekne i naprawi im neku frku..sad su in lovee..a sad u sledecoj epiki kad se podzapaju wec..XD
meni su simpa onur i pinar.. :da:

mozda je rekao naravno.... imam ideju bas me kopka..... Ljut
ma jok...
Ja mislim da ce jos biti u dobrim odnosima,sad u sledecoj,on ce je voditi u grad negde....bas ce lepo pricati...ako to nije u 10 imam ideju

aha,dobri su i oni,ali onur me mnogo nervira zato sto se kocka... Ljut
Na pocetku sam mislila da je on gay i da je zaljubljen u mehmeda Hihi
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:42

kako to kad sad sam ewo widela ona glupaca kao da otprati poss joj je "usput" na weceru a widela je da je wecera sa Gumus..i kao pokwarila joj se kola..i zowe njega Gumus i jawi se ona i kaze on trenutno ne moze da se jawi..a owa msm sta moze da pomisli..bass me tad iznerwirao kao da ne zna sta owa oce od njega... Ijo
ewo sad gledam 11..bass cu da widim..

hahaha
ti mislila da je Onur gayy..haha..mozda sad skoro bude muwao Mehemta ako ne prodje dobro sa Pinar...XDD
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:45

Pa da,da moze dugove da mu otplati :jajaja:
Ne,stvarno,onoj je uloga odvratna,a i ona je uzas,uzas!!!!
A Gumus ce imati svoju reviju,ne znam isto za koliko je to :da:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:48

haha..duso mozes da mi pozajmis 20000...a?
to ce Onur goworiti Mehmetu...xDDD
Njoj bass taj lik pristaje jer je i sama takwa..msm bar tako izgleda..xD
sad ce to skoro za 2 epike tako ness..
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 8:54

~*Someone like you*~ wrote:
haha..duso mozes da mi pozajmis 20000...a?
to ce Onur goworiti Mehmetu...xDDD
Njoj bass taj lik pristaje jer je i sama takwa..msm bar tako izgleda..xD
sad ce to skoro za 2 epike tako ness..

:jajaja: :jajaja: Molim te ljubavi,vraticu ti posle,u sobi :o.O: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Sva mi je.... :Out: :Out:
A Gumus tako slatka.... enamorado enamorado enamorado Mada,mozda je bas baksuz u pravom zivotu... :(:
Volela bih da je upoznam...zamisli da dodju u Srbiju... :D:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:03

Quote :
:jajaja: :jajaja: Molim te ljubavi,vraticu ti posle,u sobi :o.O: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja:
Sva mi je.... :Out: :Out:
A Gumus tako slatka.... enamorado enamorado enamorado Mada,mozda je bas baksuz u pravom zivotu... :(:
Volela bih da je upoznam...zamisli da dodju u Srbiju... :D:

Hahahahahaha...a Mehmet saw srecan..ali ne wise Onure..ne wise..swe do sledeceg puta..XD
hahaha hahaha hahaha
Jaooo i ja bih i1oo i nju i Mehmeta...pa ako dolaze Seherezada i Onur sto ne bi oni mogli da dodju...samo nakon malo wise epike..a za gledanost ne sumnjam da je welika..owa serija je ipak gledanija od bg... :hoPhOp:
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:06

aooo i ja bih i1oo i nju i Mehmeta...pa ako dolaze Seherezada i Onur sto ne bi oni mogli da dodju...samo nakon malo wise epike..a za gledanost ne sumnjam da je welika..owa serija je ipak gledanija od bg... HoPHOp

pa naravno da je gledanija,kad je kvalitetnija 100%
verujem da ce je ljudi zavoleti,al kad bi pocela da se daje svakodnevno,brze bi to bilo :(:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:09

znas kako..mozemo da saljemo molbe fox-u da je postaju malo wise..brt jednom nedeljno...ja bih zaborawila kad ima...iskreno...mozda u 9 swakog dana...to bi bilo supp...posle bg...tako da nekome ne kwarimo seriju..
jao sad je owa glupaca dala sat Gumus poss je kod nje ostao sat Mehmetow...a owa besna....ide sad waljda kod njega..po objasnjenje..
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:24

:’(: :’(: Ijo Ijo Ijo
mozemo,al kad bi zamolili jos ovih sa foruma,samo nas dve... :(: tesko bi bilo sta od toga :Out:
jao,mamis me.....sad cu i ja uzeti da gledam :jajaja:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:28

da...da widimo ko jos moze da odgleda seriju i to..mng njih ni ne zna kad je serija..a mogu da se kladim da bi serija imala weliku gledanost da ima wise emitowanja ne samo jedno nedeljno..
ewo sad je bilo owo sa rewijom...uu kako sam besna...jos na kraju beril ispade zrtwa..ufff.. :o.O:
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:38

sta se desilo sve?? :o.O: :o.O:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:41

Jaooo ma wideo sad Mehmet owu sa tamo nekim iz suprotne kompanije..i swatio da je pricala istinu...e moras da odgledas 14 epiku..na kraju epike kupio joj poklon..nsm widela sta...i rekao na kraju epizode Volim te...a kad god bi ona njemu pre rekla wolim te on bi menjao temu a sad iz cistog mira joj kaze wolim teee...difnoooo... enamorado poljubac zagrljaj
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:45

Jao... :’(: :’(: :’(: :’(:
enamorado enamorado enamorado enamorado zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Nista,odoh da gledam.....moram to da vidim sto pre!!!!!!!!!!!!!!!!! ljubav zagrljaj poljubac spavam
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:47

ajde idi...pa cemo sutra nastawiti da kommamo...e i reci kad odgledas koje su jos very interesting epike.. :da:
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 9:49

:Good: :Good: :Good: :Good: :Good:
I da mi kazes sutra dokle si stigla i ti zagrljaj zagrljaj zagrljaj :hoPhOp: :hoPhOp: :cao:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptyFri 5 Nov 2010 - 23:16

ewo ja trenutno gledam 15...:)
sad se Mehmet prawi lud..kao ne zna sta je rekao..xDD enamorado
dokle si ti stigla? zagrljaj
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptySat 6 Nov 2010 - 5:08

Hihi Hihi do pola 13... :(:
Back to top Go down
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptySat 6 Nov 2010 - 5:10

Hihi Hihi do ploa 13 :(:
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptySat 6 Nov 2010 - 5:34

ja sam neke wec pre odgledala...znaci strasno...nmg da werujem...Gumus jeste izgubila bebu...pa ga je i napustila..ne znas kako je tracao za njom...msm woli je i swe to...pa su nju upucali..swasta se ness izdesawalo...ali eto sad su zajedno..
Back to top Go down
Danijela94
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Danijela94

Broj postova : 2039
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 Teen-wolf-teen-wolf-3539

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:04

ja sam nesto videla da je Mehmet gurnuo niz stepenica i da je tako izgubila bebu.Nisam mogla da verujem,a onda je trazio pa su se pomirili..
kasnije se napio udari sa kola i nije mu bilo nista pa su ga neki tipovi isprebijali pa ga je policija pronasla...svasta nesto..
Back to top Go down
http://danijelafairytale.tumblr.com
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 T9iblj

Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 EmptySat 6 Nov 2010 - 8:12

da jeste..bass tako je bilo...a i posle se swasta ness izdesawalo...razwode se Pinar i Onur... :(:
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije, slike i ostalo...   Komentari serije, slike i ostalo... - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije, slike i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 32Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Gümüs/Gumuš-