REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Miley Cyrus

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyMon 3 Sep 2012 - 3:59

Paris Jackson zabranjeno da se druži sa Miley Cyrus

Njena baka Katherine Jackson ne želi da se Paris druži sa Miley, jer smatra da je pevačica i glumica suviše divlja.

Miley i 14-godišnja Paris nedavno su počele da se druže, ali izgleda kako to neće činiti ubuduće. U nedavnom intervjuu za časopis Star, jedan izvor pričao je o brizi Katherine: “Paris smatra Miley za svog idola. Ali, Mileyino bizarno ponašanje brine Katherine. Nije tajna da Miley voli zabave, pa se Katherine boji da će joj se Paris suviše približiti. Paris je dobra devojka, a Katherine želi da i ostane tako.

U međuvremenu, za vikend su se pojavile glasine da je Miley ponovo divljala. Perez Hilton preneo je kako je zvezda izašla bez svog vereničkog prstena, napila se i pušila marihuanu. Kasnije je čak navodno tražila po torbi dijamantski prsten koji joj je Liam poklonio rekavši kako nije sigurna koliko će njihova veza opstati.

Miley Cyrus - Page 4 Miley-Cyrus-Shopping-@-Saint-Marks-Place-East-Village-NYC-230812_210
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 7 Sep 2012 - 3:39

Miley Cyrus: Plava i prelepa na 2012 MTV VMA


Miley zna kako da se prošeta crvenim tepihom, pa ni noćas na dodeli MTV VMA nije razočarala svojom pojavom.

Na putu ka Stejpls centru gde se ceremonija održavala, Miley je pozirala za fotografe prikazujući svoju novu frizuru, dok je na sebi imala provokativnu crnu svilenu haljinu. Miley ove godine nije bila u konkurenciji za neku od nagrada, ali je imala zadatak da proglasi jednog od pobednika večeri.

Miley Cyrus - Page 4 Miley-cyrus-2012-mtv-vid
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 7 Sep 2012 - 4:51

Miley Cyrus - Page 4 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptySat 8 Sep 2012 - 2:18

Miley Cyrus nezadovoljna: “Briga ih je jedino za moju kosu”

Miley trenutno radi na svom novom albumu ali kaže da joj je jako teško jer to kao da niko ne primećuje, već se priča samo o njenoj frizuri.

Ona ističe da i pored toga voli kako sad izgleda. “Jedina stvar koja je teška jeste to što ljudi žele samo o tome da pričaju”, objasnila je za magazin People. “To je kao nešto u fazonu ‘Oh, nisam te prepoznao!”

Ipak, ona kaže da joj prija novi imidž. “Tako je laka za održavanje, znate. Obožavam je. Osećam da sam ono što jesam i sve je dobro.” Miley se očigledno dobro zabavljala na MTV VMA a posebno je bila oduševljena što je P!nk imala vrlo sličnu frizuru kao ona. “Vau, dve devojke imaju plavu kratku kosu! Ceo svet treba da uhvati panika.”

Miley Cyrus - Page 4 Ffnmtvawardser0906125087
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:38

Miley Cyrus osumnjičena za nanošenje telesnih povreda?

Miley je navodno jedna od osoba koju policija ispituje zbog nanošenje telesnih povreda u jednom klubu, gde je branila svog verenika.

Kako prenosi TMZ, navodna žrtva je ispunila policijski upitnik rekavši kako su on i njegovi prijatelji sedeli iza Miley i Liama u trenutku kad se žestoka rasprava pretvorila u obračun. Liam se tad uneo u lice “žrtve” pre nego što je Miley uskočila kako bi prekinula stvar. Ipak, umesto toga, ona je odgurnula posetioca kluba i udarila ga u lice.

Ipak, jedan svedok tvrdi da je zaista bilo komešanja ali da Miley nije uputila udarac. Domaćin kluba Jeff Beacher za Gossip Cop prenosi kako je takozvana žrtva jednostavno izmislila priču.

Miley Cyrus - Page 4 2002
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:44

Provalnik uhapšen u kući Miley Cyrus!

Policija je za vikend uhapsila lopova koji je upao u kuću glumice i pevačica u ranim jutarnjim časovima.

Policajci su odgovorili na poziv koji je upućen iz kuće Miley Cyrus u Studio Sitiju, a tamo su zatekli muškarca sakrivenog u žbun. Uhapšeni je 40-godišnji Jason Luis Rivera koji je preskočio ogradu i došao do dvorišta. Kako prenose američki mediji, on je u rukama imao makaze a kucao je na vrata kuće i tvrdio da je prijatelj Miley Cyrus. Takođe, bacao se na zid kuće, kao da je pokušavao da na taj način provali u nju.

On se sad nalazi u pritvoru i određena mu je kaucija od 1.000 dolara. Miley za vreme incidenta nije bila kući.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 12 Sep 2012 - 0:50

Sulude glasine: Miley Cyrus navodno trudna i snima rijaliti šou sa Snooki!

O Miley uvek kruže svakakve glasine, ali čini nam se da je ova najluđa do sad! Glumica i pevačica navodno je trudna i sprema se za bejbi rijaliti šou.

Gather tako prenosi da je Miley skratila kosu kako bi skrenula pažnju javnosti s činjenice da je dobila na težini zbog trudnoće. Takođe, Miley već neko vreme nije viđena kako odlazi na časove pilatesa, koje nije propuštala prethodnih meseci, pa to samo dodaje ulje na vatru.

Guardian Express prenosi da je 19-godišnja devojka već potpisala ugovor sa E! o snimanju rijalitija, a poznat je i njegov naziv – “Kids on Kids”. U njemu će se navodno pojavljivati tri para – Miley Cyrus i Liam Hemsworth, Snooki i Jionni LaValle kao i Kourtney Kardashian i Scott Disick. Ideja je da svi žive jedni pored drugih i tako usklađuju živote svoje dece Lorenza, Penelope Scotland i Mileyine buduće bebe. Deluje krajnje suludo da bi bilo istinito, pa uskoro očekujemo da se Miley ili neko drugi oglasi povodom svega!

Miley Cyrus - Page 4 7400
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 12 Sep 2012 - 1:22

Miley Cyrus: Rokerska foto sesija za novi album

Miley vredno radi na svom novom albumu, a svojim fanovima prikazala je fotke koje je uradila za njegovu promociju.

Miley Cyrus - Page 4 12074

Miley će uskoro objaviti više detalja o samom albumu, pa je ovo odličan način da se javnost još više zainteresuje za njega. Naravno, najviše pažnje još uvek privlači njena frizura, ali Miley kaže da je ponosna na svoj izgled. “Bio je to neverovatan osećaj – samo sam to uradila i obrijala je sa strane.”

Miley Cyrus - Page 4 4624
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 12 Sep 2012 - 7:24

Miley i Liam: Dan za kuliranje na suncu

Samo dan nakon što je objavljeno kako je navodno povredila jednog čoveka u noćnom klubu, Miley Cyrus i njen verenik viđeni su u bezbrižnoj šetnji.

Miley je nosila majicu “Anarchy in the UK” dok je za ruku držala Liama. Nažalost, dan se nije završio baš sjajno, jer je glumica i pevačica kasnije objavila na Twitteru:”Ležim u krevetu sa dragim i gledam ‘Man on the Moon’. Osećam se pomalo bolesno ”

Miley Cyrus - Page 4 Miley-liam-09111122
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptySat 15 Sep 2012 - 4:42

Miley Cyrus poriče da je njena veza sa Liamom u problemu

Miley je ponovo postavila zagonetne tvitove na svoj nalog na ovoj društvenoj mreži, pa su ih mnogo protumačili kao znak da ima problema u vezi.

Pevačica i glumica tako je pisala kako želi više “strasti” kao i da misli da ona više voli ljude nego što oni vole nju. “Da li ste se ikad osećali kao da želite…nešto više”, napisala je. “Nisam sigurna šta tačno…možda strast? Nekad osećam kao da ja volim ljude više nego oni mene. Misao dana: Možda ne vole manje vas, već vas vole onoliko koliko su u stanju.”

Kako bi pojasnila da ne govori o Liamu, kasnije je dodala: “Nema problema u raju…samo razmišljam”. Njen verenik očigledno je uspeo da joj podigne raspoloženje jer je naknadno dodala još i :”Provodim kvalitetno vreme sa verenikom, baš ono što mi je trebalo

Miley Cyrus - Page 4 Liam-hemsworth-miley-cyrus2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyTue 18 Sep 2012 - 7:55

“Da li se šališ?”: Miley Cyrus dobila neverovatnu molbu od fana 1Dja


Miley je za vikend dobila poruku od jedne korisnice Twittera koja ju je preklinjala da joj pomogne u nastojanju da One Direction dovede na svoj rođendan.

U poruci koju je Miley dobila i onda okačila da je svi vide, piše: “Bukvalno sam opsednuta One Directionom i želim da budu na mom rođendanu više od bilo čega. Rekla sam mami da ako ih dobijem za rođendan neću tražiti ništa drugo. Da li ti možeš barem da pokušaš nešto kako bi se to desilo? Mama misli da se to ne može desiti i da bi nas to previše koštalo, ali ja ih toliko volim.”

Miley ovakva poruka nimalo nije impresionirala pa ju je postavila da je svi vide, a za potpis je stavila: “Hahahahah! Da li se šališ?!??” Pitamo se, hoće li ovaj komentar izazvati reakciju Directionera ili čak i najvatreniji fanovi smatraju da su ovakvi zahtevi jednostavno smešni?

Miley Cyrus - Page 4 A2znfpjcaaaluuo
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyTue 18 Sep 2012 - 8:04

Miley Cyrus oslobođena optužbi za prebijanje

Snimci sa kamere u jednom noćnom klubu dokazuju kako Miley nije izazvala tuču, za šta ju je optužio jedan posetilac.

Momak koji je nameravao da tuži Miley tvrdio je kako ga je ona udarila šakom u lice, u trenutku dok se prepirao sa njenim verenikom Liamom Hemsworthom. Međutim, on je uhvaćen u laži, jer snimci sa kamera jasno pokazuju da Miley nije učinila ništa loše. Miley i Liam već su bili na razgovoru u policiji, ali kako prenosi TMZ, gotovo je sigurno da protiv njih neće biti podignuta prijava.

Miley Cyrus - Page 4 Ffnmileyliamff5ff1009111
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyTue 18 Sep 2012 - 8:05

Miley Cyrus se ne opterećuje glasinama: Nastavila snimanje albuma

Iako nije srećna što se u medijima pojavljuje toliko čudnih i neistinitih informacija o njenom životu, Miley ne dozvoljava da joj to poremeti planove.

Najnovija nevolja bili su njeni pogrešno protumačeni tvitovi u kojima je pisala koliko je tužna, pa su mnogi to protumačili kao znak da u njenoj vezi s Liamom Hemsworthom postoje problemi. Nakon što je demantovala da u tome ima istine, neobavezno obučena Miley zaputila se u studio u Holivudu, gde vredno snima pesme za svoj povratnički album, a prvi singl pojaviće se pre kraja godine!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyThu 20 Sep 2012 - 3:25

P!nk brani novi imidž Miley Cyrus


P!nk i njega mlađa koleginica pojavile su se na MTV VMA sa gotovo identičnim frizurama, što je ona sad konačno prokomentarisala.

Obe devojke sad imaju kratku plavu frizuru, dok su izbrijale najveći deo kose sa strane. P!nk smatra da bi više devojaka trebalo da pođe stopama Miley. “Svi imaju dugu, braon kosu” rekla je P!nk gostujući u Today šou. “Kad su dve devojke neustrašive i obriju svoje glave, to je velika stvar. Mislim, čini mi se da smo nas dve smelije.”

“Mislim da je Miley prelepa”, rekla je odgovarajući na pitanje šta misli o imidžu Miley Cyrus. “Mislim da ona nosi tu frizuru mnogo bolje nego ja…volim Miley.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptySat 29 Sep 2012 - 22:18

Liam Hemsworth misli da je Miley nezrela, traži od nje da obriše Twitter nalog?


Miley na svom Twitteru vrlo često ostavlja dvosmislene poruke koje onda fanovi i mediji tumače na pogrešan način a navodno, Liamu je dosta toga.

Miley je 13. septembra napisala: “Da li ste nekad osećali da…želite nešto više. Nisam sigurna šta tačno…strasti možda?” a onda je dodala i “Nekad osećam da ja više volim druge nego oni mene. Mrzim taj osećaj” da bi sve završila sa “Misao dana: možda vas ne vole manje, nego vas vole onoliko koliko mogu.”

Iako Miley ističe da u njenoj vezi nema nesporazuma, američki tabloidi nastavili su da se bave nagađanjima. “Mileyin tvit je bio velika uvreda za Liama. Ona je pokušala da mu kaže kako to nije ništa, ali je njega to pogodilo”, prenosi jedan insajder za Star. “Želela je njegovu pažnju, ali je na taj način postigla da se on više udalji od nje. Misli da se ona ponaša kao nezrela školarka i želi da potpuno napusti Twitter”, dodaje isti izvor.

Miley Cyrus - Page 4 79840
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:22

Miley i Liam: Nema svađe oko Twittera


Pre nekoliko dana u američkim tabloidima pojavile su se glasine kako je Liam Hemsworth nezadovoljan porukama koje Miley ostavlja na Twitteru, pa je čak tražio od nje da ugasi svoj nalog.

Ipak, insajderi sad tvrde da u tim pričama nema istine i da se Miley i Liam nikad nisu bolje slagali. “Toliko gluposti se piše ali mogu vam reći da su Miley i Liam savršeni”, prenosi jedan njihov blizak prijatelj. Njihovo venčanje još uvek je planu ali nije da žure sa tim. Zauzeti su poslom. Nema ničeg što je loše u njihovoj vezi i tužno je što ljudi koji ih ne znaju pričaju da ih poznaju.”

Što se tiče Twittera, ist izvor tvrdi da na Miley niko ne može da utiče, pa čak ni Liam. “Njen Twitter nalog još uvek je aktivan i nema nameru da ga ugasi. Ako bi ga ipak obrisala, to bi bilo samo zato što ona to želi.” Da je sve u redu sa slavnim parom potvrđuju i slike koje vidite. Miley i Liam za vikend su uživali u druženju držeći se za ruke a glumica i pevačica je na Twitteru ostavila poruku: “Probudilo me je tooooooliko mnogo poljubaca. Volim moj život.”

Miley Cyrus - Page 4 Miley-liam-0929127
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:34

Miley Cyrus odustala od filma “Bonnie & Clyde”, Tish Cyrus otkrila razlog


Mileyina mama Tish nedavno je pokrenula svoj blog na kojem piše o dešavanjima u njenoj porodici, pa je tako razjasnila i najnoviju Mileyinu odluku.

“Ćao društvo, želela bih da vam kažem šta se dešava sa Bonnie and Clyde projektom”, počela je svoj tekst Tish. “Miley i ja smo dobile scenario pre nekog vremena. Oboje volimo istoriju Bonnie i Clyde i svideo nam se scenario. Mislim da je za Miley ideja da igra Bonnie vrlo zabavna i izazovna, a to je ono što uvek tražite u likovima.”

“Nikad nije bilo potvrđeno da će ona igrati Bonnie, samo je bila pregovorima ukoliko se ispostavi da je tajming dobar i može da se uklopi s njenim muzičkim projektom. Nažalost, projekat je odložen na neko vreme a ona je sad u procesu pravljenja muzike, što joj je uvek prioritet. Kao što kažu…tajming je sve!! Dobra vest je da Miley uskoro možete videti na televiziji, samo pogledajte ‘Dva i po muškarca’ 18. oktobra”, zaključila je Mileyina mama.

Miley Cyrus - Page 4 Ffncyrusmileyexccoqcba10
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:44

Miley Cyrus: “Ne udaljavam se od svojih mlađih fanova, samo postajem zrelija”


Mileyin film “LOL” krenuo je u prodaju na DVDu i blu-ray disku, a ona je povodom toga izjavila kako se raduje što će je publika videti u drugačijem svetlu.

“Nadam se da će me videti kao nekog ko sazreva, a ne udaljava se od svojih fanova, već bira uloge s kojima zaista može da se poveže”. Ona se nada i kako će se gledaocima svideti uloga Ashley Greene. “Ja dolazim iz Hannah Monante a Ashley Greene je iz Twilighta, tako da sam srećna što će je ljudi videti na potpuno nov način.”

Miley kaže da je film uradila samo zato što je na njemu učestvovala i Demi Moore. “Bez nje ne bih bila na setu, bez nje ne bih bila ono što sam sad, ne bih znala puno stvari o sebi.”

Miley Cyrus - Page 4 Tnwrnt
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 8:51

Teško joj je odoleti: Zvezda serije “Dva i po muškarca” opčinjen Miley Cyrus


Miley se očigledno predstavila u svom najboljem izdanju na snimanju epizoda popularne serije, pa je njen kolega Angus T. Jones opisuje kao neodoljivu.

Miley Cyrus - Page 4 2719467screen-shot-2012-

“Angus je bio presladak”, otkriva jedan insajder sa snimanja za časopis National Enquirer. “Konstantno je pokušavao da joj skrene pažnju na sebe. Bilo je jasno kako je Angus vrlo nervozan jer nije znao šta da kaže kad ga je ona upitala nešto. Ali, to ga nije sprečavalo da se pojavi gde god je ona bila.”

“Miley je dobila ulogu u nekoliko epizoda serije, gde glumi moguću romansu Jakea, ali Angus govori svojim prijateljima kako bi voleo da mu je Miley devojka i u stvarnosti! Ona nije zainteresovana za bilo koga osim svog verenika, ali i dalje misli da je slatko što je Angus toliko opčinjen njome.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 12 Oct 2012 - 9:27

Miley Cyrus - Page 4 Miley-cyrus-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyFri 19 Oct 2012 - 20:22

Miley Cyrus misli da je prilično očigledno da je Nick Jonas posvetio pesmu njoj


Miley veruje kako je prilično očigledno da se nova pesma Jonas Brothersa odnosi na nju, što je priznala u noćašnjem intervjuu Ryanu Seacrestu.

“Ne znam nikog drugog ko se udaje. Tako da, verujem da je to prilično očigledno, ali kako god”, rekla je voditelju. “Svi moraju da pišu pesme koje govore o stvarima koje su osećali. Ne možete mrzeti nekoga jer piše o stvarima kroz koje je prošao. Mislim da je već dovoljno upozorenje kad izlazite s umetnikom koji je i tekstopisac. Kad prolazite kroz stvari, završićete tako što ćete slušati o tome na radiju. Nema pojma…svadbena zvona su u mojoj budućnosti, tako da ne znam.”

Miley Cyrus - Page 4 97821
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptySun 21 Oct 2012 - 21:09

Miley Cyrus priznaje: Odbija uloge zbog Liama


Pre nego što prihvati neku ulogu Miley dobro razmisli jer ne želi da priređuje stresove Liamu ili mu povredi osećanja na neki način.

Govoreći u intervjuu za radio šou Ryana Seacresta, ona je rekla: “Odbijala sam scenarija jer ne samo da su činili da se ja osećam neprijatno, već mislim da niti jedna karijera nije vredna toga da priređujete stresove osobi koju volite. Zato, oboje postavljamo granice jedno drugom.”

Liam je postao itekako poželjan među devojkama otkako je dobio ulogu u “Igrama gladi”, a Miley priznaje da se oseća bolje sad kad su vereni. “U ovom trenutku smo vereni, otprilike zauvek. Da sam mu devojka i da se se sve ovo izdešavalo, osećala bih potrebu da pokažem da je on moje vlasništvo.”

Miley Cyrus - Page 4 972032542miley122188lo
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyMon 22 Oct 2012 - 11:35

Haa :O unistila kosu tako thumbdown
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyWed 24 Oct 2012 - 8:51

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 EmptyTue 30 Oct 2012 - 2:47

Back to top Go down
Sponsored content




Miley Cyrus - Page 4 _
PostSubject: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Miley Cyrus

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-