REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Nova telenovela Carle Estrade

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AuthorMessage
anouk031
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
anouk031

Broj postova : 61
Fan-gif : Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 T272836063_48042

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 5:27

Meni osobno Carla Estrada mi ima najbolje telenovele.
Back to top Go down
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 6:06

anouk031 wrote:
Meni osobno Carla Estrada mi ima najbolje telenovele.
Slazem se :super:
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 7:23

meni nikad nece biti jasno zasto svi uzdizu karlu kad su njene jedine dobre serije one sto je ranije radila, do amor real, sve kasnije su Ijo Ijo jedino je izvlaci to sto dosta novca ulaze u serije... a sto se tice levia ne bi me cudilo da bude on glabni, jer karla kad se zalepi za nekog, gura ga kasnije u svim svojim daljim projektima, a on covek nema veze s glumom :Out:
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 8:24

anahi 4ever! wrote:
meni nikad nece biti jasno zasto svi uzdizu karlu kad su njene jedine dobre serije one sto je ranije radila, do amor real, sve kasnije su Ijo Ijo jedino je izvlaci to sto dosta novca ulaze u serije... a sto se tice levia ne bi me cudilo da bude on glabni, jer karla kad se zalepi za nekog, gura ga kasnije u svim svojim daljim projektima, a on covek nema veze s glumom :Out:


Ogroman potpis na ovo....Svaka ti čast...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 9:13

ilce wrote:
anouk031 wrote:
Meni osobno Carla Estrada mi ima najbolje telenovele.
Slazem se :super:
I ja se slazem sa vama :D:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
ilce
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ilce

Broj postova : 2665
Godina : 39
Fan-gif : Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 28959123133884373100123
Lokacija : Makedonija

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 9:15

anahi 4ever! wrote:
meni nikad nece biti jasno zasto svi uzdizu karlu kad su njene jedine dobre serije one sto je ranije radila, do amor real, sve kasnije su Ijo Ijo jedino je izvlaci to sto dosta novca ulaze u serije... a sto se tice levia ne bi me cudilo da bude on glabni, jer karla kad se zalepi za nekog, gura ga kasnije u svim svojim daljim projektima, a on covek nema veze s glumom :Out:
tacno je da kada karla zalepi za nekoliko glumaca salno ih iste forsira, ali njene serije su vrlo brze nemaju miliarda epizoda i neponavlja se jedna te ista stvar sto puta, u druge serije naka stvar dok sve likove u seriju saznaju prodjice 2-3 epizoda i sve iste dijaloze cujes, ali kod karline serije dejstvije je brze, zbog toga mene mi se vise svidjaju njene serije, mada meni mi se svidjaju vise sgo toga stu njme serije su pretezno kostimirani, mada mnogo ljude ne vole takve serije
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 10:10

ilce wrote:
anahi 4ever! wrote:
meni nikad nece biti jasno zasto svi uzdizu karlu kad su njene jedine dobre serije one sto je ranije radila, do amor real, sve kasnije su Ijo Ijo jedino je izvlaci to sto dosta novca ulaze u serije... a sto se tice levia ne bi me cudilo da bude on glabni, jer karla kad se zalepi za nekog, gura ga kasnije u svim svojim daljim projektima, a on covek nema veze s glumom :Out:
tacno je da kada karla zalepi za nekoliko glumaca salno ih iste forsira, ali njene serije su vrlo brze nemaju miliarda epizoda i neponavlja se jedna te ista stvar sto puta, u druge serije naka stvar dok sve likove u seriju saznaju prodjice 2-3 epizoda i sve iste dijaloze cujes, ali kod karline serije dejstvije je brze, zbog toga mene mi se vise svidjaju njene serije, mada meni mi se svidjaju vise sgo toga stu njme serije su pretezno kostimirani, mada mnogo ljude ne vole takve serije
Slazem se to sto si rekla vezano za Carline serije, i po meni Carla ima lijepi serija ne samo Amor Real.
Meni od svih Carlini Sortilegio, Mi Destino Eres Tú su mi omiljene :D:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 21:38

nedavno sam pogledala amor real,odlicna serija
po meni odlicna serija i alborada
pasion onak,sortilegio fuj

nemam nista protiv Carle..nisam gledala njene mega hitove kao sto su privilegio de amar,lazos de amor.al ove sto sam gledala su sasvim okej

al ako opet dovede Colungu (dobar je glumac al dosadio je vise kao glavni,bolje da glumi tatu ) i Levog onda je bojkotujem zajedno sa debelim
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 21:47

A ko je debeli?
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 22:53

Salvador Mejia
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 22:56

:D:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 25 May 2011 - 23:05

njega u penziju obavezno
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyThu 26 May 2011 - 23:07

Nadam se da ce Carla ipak napraviti ovu seriju, voleo bih da je gledam..
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyTue 31 May 2011 - 11:06

Serija će biti kostimirana,ali sa delovima u sadašnjem vremenu.

Quote :
El nuevo melodrama de Carla Estrada será de época, pero también tendrá partes que se grabarán en la actualidad


Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 1 Jun 2011 - 6:38

zanimljivo
nije lose tako
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyWed 1 Jun 2011 - 11:29

Znaci nista od romana Ketrin Bleir?
Back to top Go down
Milicasvc
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milicasvc

Broj postova : 151
Lokacija : Beograd

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyThu 2 Jun 2011 - 21:23

Deleted thumbup


Last edited by Delirosa on Thu 15 Dec 2011 - 0:31; edited 1 time in total
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptySun 5 Jun 2011 - 11:13

Jel se zna ovde ko će glumiti glavne likove?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptySun 5 Jun 2011 - 11:14

Ne.Još se ne zna ni da li će se snimati...Ja navijam da otkažu....
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyMon 6 Jun 2011 - 3:47

Snimanja počinju u avgustu.
Quote :


Las grabaciones de la nueva telenovela de Carla Estrada podrían comenzar en agosto, actualmente están en etapa de preproduccion
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyMon 6 Jun 2011 - 3:49

Prema nekim informacijama,Fernando Kolunga je najozbiljniji kandidat za glavnu ulogu.

Quote :

En las oficinas de Televisa San Ángel suena muy fuerte el nombre de Fernando Colunga para protagonizar la nueva telenovela de Carla Estrada

A kao protagonistkinje se pominju Silvia Navaro i Lusero.
Quote :


Y como protagonista femenina de la nueva telenovela de Carla Estrada las favoritas son Silvia Navarro y Lucero
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyMon 6 Jun 2011 - 3:53

Chatemuc Blanco će da uradi adaptaciju.


Quote :
El escritor Cuauhtemoc Blanco es el encargado de adaptar el libreto de la nueva producción de Carla Estrada
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyThu 9 Jun 2011 - 2:41

Carla Estrada za svoju novu telenovelu pozvala Rebeku Džouns,Helenu Rojo i Alehandra Kamača.Jedini potvrđen glumac za sada je Sesar Evora.
Quote :

В свое скорошно интервю Алехандро Камачо ("Да обичаш отново", "Душа от желязо") разкри, че е бил поканен от Карла Естрада да участва в новата теленовела, която подготвя по романа на Катрин Блеър "A la Sombra del Angel". Както изглежда, актрисите Ребека Джунс и Елена Рохо също са получили покана от успешната продуцентка. За момента, единственият актьор, който се твърди, че е потвърден за продукцията е Сесар Евора.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyThu 9 Jun 2011 - 8:25

Vrlo je moguće da će Zuria igrati u ovoj seriji


Quote :
Se menciona en el programa Fórmula Espectacular que Zuria Vega podría quedarse en la nueva novela de Carla Estrada, aunque habrá que esperar
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 EmptyFri 17 Jun 2011 - 21:00

Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 22a29a2b066a5c43bf87b673
kasting
Back to top Go down
Sponsored content




Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 _
PostSubject: Re: Nova telenovela Carle Estrade   Nova telenovela Carle Estrade - Page 8 Empty

Back to top Go down
 

Nova telenovela Carle Estrade

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 15Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele-