REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyMon 30 Aug 2010 - 10:04

Nisam gledao, gledaću reprizu.
Back to top Go down
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyMon 30 Aug 2010 - 20:51

Da, fenomenalna epizoda je juce bila... Doduse, zao mi Kamile... Jadna... Jedva cekam danasnju epizodu...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyMon 30 Aug 2010 - 23:55

Gledao sam na YouTube-u 58. epizodu. Baš mi je žao Kamile, odgledao sam 20ak avancea unapred. Epizode koje slede su odlične, baš mi je drago što će Kamila mučiti Sofiju i rastavljati od Antonija. :DD
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 1:58

jadna Kami ::(: Vero je bila prelepa u onoj spavacici
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 2:11

je l' moze neko da mi kaze sta je bilo juce u epici nsm juce gledala a jutrso nsm mogla...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 2:49

~*Someone like you*~ wrote:
je l' moze neko da mi kaze sta je bilo juce u epici nsm juce gledala a jutrso nsm mogla...
Kamila je spavala sa Tamajom zbog onog USB-a. Sofija je došla da živi kod Antonija i on joj je pokazao stvari koje je kupio. Pedro i Veronika su večerali u stanu, i Veronika je obukla neku mini-spavaćicu koju joj je Pedro dao. Beni je došao i video je, naljutio se na nju. Luiđi je zvao Sesiliju iz zatvora da traži pomoć, i Sesilija je rekla da će mu pomoći ako mu kaže kakvu vezu je imao sa Alis i Hajrom. Dženifer je opet spavala sa onim mornarom, pa se Hoako naljutio. Kamila je rekla Antoniju da ne može da bude sa Sofijom zato što ga voli.
To je to, otprilike.
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 2:51

Aha...izgleda da je bila dobra epika...hwala...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 2:52

~*Someone like you*~ wrote:
Aha...izgleda da je bila dobra epika...hwala...
Večeras će biti extra epizoda.
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... T9iblj

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 2:52

e jbg ni dns je necu gledati..ali waljda cu stici na reprizu...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 7:28

Gledao sam danas epizodu. Sofija je smorila više, ne razumem šta će više sa Antoniom kada joj je ovaj sve i svašta radio u prošlosti. Baš mi je drago kada joj je Kamila pokazala sve one snimke. Ovaj Rusinke me mnogo nervira, baš je antpatičan. Ne razumem Veroniku, koga ona voli, Pedra ili Benija? :S Luiđi me nervira, jedva čekam da crkne. :@ Žao mi je Kamile, Antonio je baš stoka kada hoće sa Sofijom. :///
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 7:54

jesam li vam lepo rekao da epizode koje slede su super:::
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 8:02

Gledao sam 20ak avance-a unapred, biće extra.
Back to top Go down
Teolino
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Teolino

Broj postova : 75

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 8:27

jos nista niste videli!!! ja sam odgledala celu seriju i mogu vam reci da je super,jedna je od najboljih serija koje sam ja dosada gledala!!! mogu vam svima reci da nas ceka puno uzbudjenja i extra epizode,kako serija odmice Antonio ce biti sve bolji i bolji,kamila sve gora a za Sofiju neznam sta bi vam rekla ona ce nekada znati bas da preteruje nece ni sama znati sta hoce tacno ovamo voli Antonija a nece da bude sa njim ma sve u svemu najbolje epizode tek slede!!!
UZIVAJTE!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 8:56

E pa, meni ja danas po prvi put bilo zao Sofije... Trudna, polaskana recima koje joj je uputio Antonio kada je dosla, pa do razocarenja, suza i besa po ko zna koji put zbog pokledanih snimaka... Sad je sazvala hitan sastanak, ko zna sta sve nece ispricati Sofija... Jedva cekam sutrasnju epizodu, serija je sve zanimljivija i zanimljivija...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyTue 31 Aug 2010 - 10:09

Stefy wrote:
Gledao sam 20ak avance-a unapred, biće extra.
ja sam pet epizoda unapred od fox-a a i gledao sam avance jedno 20 epizoda unapred... stvarno extra epizode :)
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 1:47

Jeste izvalili da voditelj na radiju nznm tacno kako se zove glumi u MSED policajca Majka?????????
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 2:21

tica wrote:
Jeste izvalili da voditelj na radiju nznm tacno kako se zove glumi u MSED policajca Majka?????????
ne zato sto ne gledam MSED...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
...:::RuDe BoY:::...
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
...:::RuDe BoY:::...

Broj postova : 225
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... 34fxmrm

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 3:25

-MILOS- wrote:
tica wrote:
Jeste izvalili da voditelj na radiju nznm tacno kako se zove glumi u MSED policajca Majka?????????
ne zato sto ne gledam MSED...
Upravo... :jupi:
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Aewnyr

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 4:03

da ne znate koja je epizda veceras na foxu?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Dunja
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Dunja

Broj postova : 6774
Godina : 30
Fan-gif : I am strange,but,what are you?????

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 4:35

tica wrote:
Jeste izvalili da voditelj na radiju nznm tacno kako se zove glumi u MSED policajca Majka?????????

yes,pre nekoliko dana,MSED sam slucajno gledala kod drugarice i odmah ga prepoznala...
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 6:09

-MILOS- wrote:
da ne znate koja je epizda veceras na foxu?
Večeras je 59. ili 60.
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 7:04

Sta ce da bude sa Sofijom?? Nisam gledala ove nedelje uopste moze neko da mi kaze???
Back to top Go down
andrea68
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
andrea68

Broj postova : 2

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 8:29

Pa glumi Majka u MSED ako ne verujes pogledaj ime na vikipediji zove se Raul Arrieta.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyWed 1 Sep 2010 - 8:54

andrea68 wrote:
Pa glumi Majka u MSED ako ne verujes pogledaj ime na vikipediji zove se Raul Arrieta.
Da, znam, i ja sam primetio.
Danas je bila super epizoda. Kako mi je bilo drago kada je Kamila zvala Tamaja na radiju. Sofija me iznervirala, mislio sam da će reći da su Kamila i Antonio ljubavnici, a ona rekla da prihvata Sesilijinu ponudu, kao da nije mogla to nasamo da joj kaže. -.- Vero mi je bila mnogo smešna na onoj emisiji, a Pedro još više. Onaj Rusinke je baš kreten, sluša Lihiju. -.- Danijela i Gonsalo su baš slatki, Danijela mi je mnogo simpatična.
Jedva čekam sutra da vidim šta će biti sa onom slikom.
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... EmptyThu 2 Sep 2010 - 1:05

nervira me sto nikad ne pisu koja je epizoda...strava serija
Back to top Go down
Sponsored content




Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... _
PostSubject: Re: Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...   Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo... Empty

Back to top Go down
 

Perro Amor - komentari na slike, novosti i ostalo...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 14Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Perro Amor/Opasne igre-