REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AuthorMessage
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 7:54

konacno neki pop koji je i mlad,a ne stalno neki djedovi budu popovi
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 8:29

Pa i El nombre del amor i Fuego en la sangre,kao i La tormenta imaju dobre popove
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 2hci0jd

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 8:48

*Flippy* wrote:
konacno neki pop koji je i mlad,a ne stalno neki djedovi budu popovi
mlad i što je još bitnije, zgodan hahaha enamorado
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 31
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 8:58

gira wrote:
*Flippy* wrote:
konacno neki pop koji je i mlad,a ne stalno neki djedovi budu popovi
mlad i što je još bitnije, zgodan hahaha enamorado

o cemu cemo mi drugo i razmisljati :D: :D: :D:
Back to top Go down
*NadjA LoVe WiiLy*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*NadjA LoVe WiiLy*

Broj postova : 574
Godina : 30
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Twilight-animation-14
Lokacija : Beograd

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 9:24

Don Pio wrote:
Pa i El nombre del amor i Fuego en la sangre,kao i La tormenta imaju dobre popove
:super:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 9:50

Ja ću seriju gledati samo zbog Williama, ja sam samo prešao preko prve epizode, i nije nešto.
Back to top Go down
L-Descarado
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
L-Descarado

Broj postova : 589
Godina : 30
Fan-gif : *No tengas miedo dime lo que sientes no puedo esperar mas..... *
Lokacija : Germany - Munich

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 10:49

Hmm... prva epizoda, skroz sam zbunjen.
Nadam se da cemo do sledece nedelje videti Maite i Williama u seriji.. :D:
Back to top Go down
Lucky_08
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucky_08

Broj postova : 92
Godina : 34
Lokacija : VENERA

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 12:23

Meni je se svidjelo sto usporedno gledamo sadasnjost i proslost a bio mi je dobar obrat sa Victorinim muzem u pocetku se misli da je vara kad covjek snima sapunicu :D:
Jedino mi se nije svidjelo V pretjerano jadikovanje a o placu da i ne govorim :(: sto ona mene iritira kad place i doslovno uvijek mi hijo :’(:
Sto se tice proslosti bolje da je Mai glumila V u mladim danima jer iskreno tko bi povjerovao da V sa onim keckicama moze dovesti u kusnju svecenika poput Juan Pabla

Meni je se najvise svidjela odjavna spica emocije
Back to top Go down
L-Descarado
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
L-Descarado

Broj postova : 589
Godina : 30
Fan-gif : *No tengas miedo dime lo que sientes no puedo esperar mas..... *
Lokacija : Germany - Munich

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 12:27

Lucky_08 wrote:

Meni je se najvise svidjela odjavna spica emocije

Slazem se!!!! hahaha hahaha hahaha
Back to top Go down
Tinna_124
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Tinna_124

Broj postova : 5

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 20:26

Ja sam nova ovdje..ja sam vidjela Mai y Will će se pojaviti u 3.epizodi...:)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 22:18

Gde si videla ?

Ma super kad god, ovaj osvrt na proslost nece dugo da traje, a i super je ova proslost, extra mi je poljubac izmedju Juan Pabla i Victorie.. Zanimljiva prica... A Eduardo Santamarina nije toliko star da glumi oca liku od 40godina... Ne znam :)

Sve ostalo mi je super.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 22:20

Meni se ne svidja prva epika samo zbog Victorie ne zna da glumi nzm nesto joj nije valjalo u glumi.... :&&&
Back to top Go down
gira
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
gira

Broj postova : 11689
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 2hci0jd

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 23:28

ma ja ne znam ko tu victoriu toliko forsira! meni je iz serije u seriju sve gora...koliko mi je janjez antipatičan od glumaca, tako mi je ona antipatična kod glumica!
stalno neka patnica mi hijoooooo mi hijaaaaaaa,daj hebote jel znaš IŠTA DRUGO odglumit?
Back to top Go down
MAITE-JOVANA
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
MAITE-JOVANA

Broj postova : 2717
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Qqppwx
Lokacija : Con Maite Perroni

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyTue 26 Oct 2010 - 23:56

Ja sam odgledala prvu epizodu i nije losa.Svidja mi se preplitanje proslosti i sadasnjosti.Sto se tice Viktorije ne svidja mi se bas,trebali su neku drugu glumicu da izaberu za tu ulogu,ali videcemo mozda na kraju ispadne i ova dobra :).....Mislim da ce serija biti dobra.A i ako ne bude ja cu je ipak gledati zbog May i Willa koji se pojavljuju u trecoj epki...
Jedva cekam da ova serija bude prikazivana kod nas.Nadam se da ce to biti uskoro :))))))
Back to top Go down
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 0:18

gira wrote:
ma ja ne znam ko tu victoriu toliko forsira! meni je iz serije u seriju sve gora...koliko mi je janjez antipatičan od glumaca, tako mi je ona antipatična kod glumica!
stalno neka patnica mi hijoooooo mi hijaaaaaaa,daj hebote jel znaš IŠTA DRUGO odglumit?

:super: :super: :super:
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 1:03

Victorija je dobar izbor samo zato sto ona i Maite lice i sasvim mi je ok kad glumi normalno.Ali kad pocne da se prenemaze,meni dodje da polupam tv!! hahaha
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 1:04

Victoria je lepa, meni se svidja ona za ovu ulogu, odlican mi deo kad se pojavi Helena Rojo na sceni, ono je carica i prava osoba za ovakve uloge !!!

Giro u pravu si, vecito place na istu foru MI HIJAAA, PORQUE ME LO QUITASTE DIOS MIOOOO... to mi nekako toliko pateticno da smatram da ne postoji osoba koja ne bi umela to da odglumi.
Back to top Go down
MAITE-JOVANA
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
MAITE-JOVANA

Broj postova : 2717
Godina : 34
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Qqppwx
Lokacija : Con Maite Perroni

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 3:10

Meni je isto super deo kada se pojavi Helena Rojo.Pogotovo zato sto je ona glumila u originalu tu ulogu i bila je fenomenalna...Helena Rojo je prava kraljica sapunica.
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 3:30

Serija je fantasticna!!!!!!!Gledam je samo zbog moje dive Vicky Ruffo,odavno pratimm njenu karijeru,jos od Macehe :)!!Savrsena je...:)))!!!
Back to top Go down
discobaby
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
discobaby

Broj postova : 842
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Tumblr_mmqvpbesZP1qcb516o1_250

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 5:01

Meni je fascinantno kako Victorija izgleda,za svoje godine i koliko se nije menjala.Kao da je vreme stalo za nju.Osim toga vidi se da zena nije plasticna,nego da je genetski takva. :da:
Back to top Go down
*NadjA LoVe WiiLy*
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
*NadjA LoVe WiiLy*

Broj postova : 574
Godina : 30
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Twilight-animation-14
Lokacija : Beograd

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 5:11

discobaby wrote:
Meni je fascinantno kako Victorija izgleda,za svoje godine i koliko se nije menjala.Kao da je vreme stalo za nju.Osim toga vidi se da zena nije plasticna,nego da je genetski takva. :da:
:super: slazem se u potpunosti sa tobom!!
Back to top Go down
Tinna_124
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Tinna_124

Broj postova : 5

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 7:00

eo ga ovdje sam vidjela....


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 22 Aewnyr

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 7:22

odgledao i prvu i sad drugu epku... uzas... smor zivi.. ne svidja mi se... aaa... ja ne znam sta vidite u Williama... jeste li samo videli kada je skinuo naocare koje podocnjake ima.. fuj... Maite preslatka... sutra je naizad epizoda sa njima :D sadasnjost :D dosta je proslosti bilo :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 7:24

ni men ise prva epizoda ni druga nisu baš svidjele...opet nešto bar za mene,tipično,sapunjara... ali samo zasad,nadam se da će se popraviti jer mi V takoo ide na živce xD
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 EmptyWed 27 Oct 2010 - 7:42

Luciana Duval je kraljica, Vicotria je proplakala vec u prvoj epizodi. BNe znam sto nisu stavili neku mladju glumicu da je glumi u proslosti, ovako stvarno izgleda smesno
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 22 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 22 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 22 of 40Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Triunfo del Amor/Trijumf ljubavi-