REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari mas sabe el diablo ?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AuthorMessage
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyFri 3 Dec 2010 - 3:33

~*Someone like you*~ wrote:
a sta je bilo dns u epici ako moze neko da mi kaze?
Pojma nemam! Baš se spemam da odgledam :)
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
~NevenaNbg~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~NevenaNbg~

Broj postova : 405
Godina : 27
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 D8a4c1930a9c8e35d0acd2d0c10c8115

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyFri 3 Dec 2010 - 3:55

e ja sam stigla da odgledam, gubili dva casa.. xD
Martin, Grasijela i Lorenso su takodje dosli na Anhelovu izlozbu, ali nisu provalili da je to on. Malo su se nesto pokacili s Virhinijom, Manuelom i Arijanom. Perla i Junior su se preselili kod Topa. Anhel je smislio plan da Dzimi kaze Princu da je valjda narkoman sta vec pa da preko Princa dodju do Martina, nisam bas ukapirala taj deo.. xD i to je to ja msm
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyFri 3 Dec 2010 - 4:28

~NevenaNbg~ wrote:
e ja sam stigla da odgledam, gubili dva casa.. xD
Martin, Grasijela i Lorenso su takodje dosli na Anhelovu izlozbu, ali nisu provalili da je to on. Malo su se nesto pokacili s Virhinijom, Manuelom i Arijanom. Perla i Junior su se preselili kod Topa. Anhel je smislio plan da Dzimi kaze Princu da je valjda narkoman sta vec pa da preko Princa dodju do Martina, nisam bas ukapirala taj deo.. xD i to je to ja msm
Eee, tnX!
Sad ne moram da gledam, i ovako me mrzi xD
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 T9iblj

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyFri 3 Dec 2010 - 4:30

~NevenaNbg~ wrote:
e ja sam stigla da odgledam, gubili dva casa.. xD
Martin, Grasijela i Lorenso su takodje dosli na Anhelovu izlozbu, ali nisu provalili da je to on. Malo su se nesto pokacili s Virhinijom, Manuelom i Arijanom. Perla i Junior su se preselili kod Topa. Anhel je smislio plan da Dzimi kaze Princu da je valjda narkoman sta vec pa da preko Princa dodju do Martina, nisam bas ukapirala taj deo.. xD i to je to ja msm

e hwala punooo....:)
niss posebno nije bilo..
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptySat 4 Dec 2010 - 12:24

♥Diablita♥ wrote:
Stefy wrote:

Šta se dešava u MSED? Ja ne mogu da gledam zbog termina, uspeo sam da pogledam samo prvih 24 epizoda, posle sam prestao.
Ako počne "El Clon" posle ove serije, uništiće ga totalno jer skoro niko neće gledati tu seriju koja je fenomenalna. -.-
Mng se izdešavalo u MSED da bih ti sve prepričala u jednom postu! Trebaće mi 1 cela tema :P
Najkraća verzija: Policija je pucala u Angela, pa je on preživeo, a Manuela je saznala istinu. Onda je Angel stanovao kod Lukasa, nekog prijatelja. Onda je Angel hteo da ide sa majkom u Mexico, međutim ona mu onda kaže da ko mu je otac i on se vraća u NY da bi mu se osvetio. Manuela se udaje za Martina. Njen otac mu ostavlja sve! Matrin posle ubija Anibala. Manuela je saznala da je Angel živ. Virginia i Jimmy su se venčali. Pa je Matrin reko nekom tamo da ubije onog Maurisija. Posle je optužio Jimmyja da je on to uradio i Jimmy je otiš'o u zatvor. Pre toga je saznao za Angela i on je reko Jimmyju sveeeeeee!
Posle su Angel i Topo pomogli Jimmyju da pobegne iz zatvora. Angel i Manuela su se pomirili(zaboravila sam da kažem da je Manuela zatrudnela sa njim još pre nego što se udala za Matrina i da se s njim nešš posvađala, ali ne znam kako, to nisam gledala).
Zaboravih i da kažem da je Martin ubio Marinu, Cachoroa i Christiana. Christian je pre nego što ga ovaj ubio, snimio video gde je sve priznao o Martinu.
Svi misle da se Christian ubio, ali Horacio je siguran da je to uradio Martin!
..........................
Eetooo... to je bilo ukratko :P... xD
Hvala ti, šteta što nisam gledao. :’(:
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 6 Dec 2010 - 6:06

Stefy wrote:
♥Diablita♥ wrote:
Stefy wrote:

Šta se dešava u MSED? Ja ne mogu da gledam zbog termina, uspeo sam da pogledam samo prvih 24 epizoda, posle sam prestao.
Ako počne "El Clon" posle ove serije, uništiće ga totalno jer skoro niko neće gledati tu seriju koja je fenomenalna. -.-
Mng se izdešavalo u MSED da bih ti sve prepričala u jednom postu! Trebaće mi 1 cela tema :P
Najkraća verzija: Policija je pucala u Angela, pa je on preživeo, a Manuela je saznala istinu. Onda je Angel stanovao kod Lukasa, nekog prijatelja. Onda je Angel hteo da ide sa majkom u Mexico, međutim ona mu onda kaže da ko mu je otac i on se vraća u NY da bi mu se osvetio. Manuela se udaje za Martina. Njen otac mu ostavlja sve! Matrin posle ubija Anibala. Manuela je saznala da je Angel živ. Virginia i Jimmy su se venčali. Pa je Matrin reko nekom tamo da ubije onog Maurisija. Posle je optužio Jimmyja da je on to uradio i Jimmy je otiš'o u zatvor. Pre toga je saznao za Angela i on je reko Jimmyju sveeeeeee!
Posle su Angel i Topo pomogli Jimmyju da pobegne iz zatvora. Angel i Manuela su se pomirili(zaboravila sam da kažem da je Manuela zatrudnela sa njim još pre nego što se udala za Matrina i da se s njim nešš posvađala, ali ne znam kako, to nisam gledala).
Zaboravih i da kažem da je Martin ubio Marinu, Cachoroa i Christiana. Christian je pre nego što ga ovaj ubio, snimio video gde je sve priznao o Martinu.
Svi misle da se Christian ubio, ali Horacio je siguran da je to uradio Martin!
..........................
Eetooo... to je bilo ukratko :P... xD
Hvala ti, šteta što nisam gledao. :’(:
Nema na čemu! :) Stvarno šteta, baš je bilo zanimljivo bilo!

Ee, jel može neko da mi kaže šta je bilo u petak i danas?
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyWed 8 Dec 2010 - 6:41

Sta je bilo juce i prekjuce??
Back to top Go down
M@rko
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
M@rko

Broj postova : 671
Fan-gif : Hunger Games Fan
Lokacija : Novi Sad

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyFri 10 Dec 2010 - 9:44

Mas sabe el Diablo se zavrsava za tacno dve nedelje :(: extra je serija
Back to top Go down
~*Someone like you*~
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
~*Someone like you*~

Broj postova : 8482
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 T9iblj

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 2:22

je l' bi znao neko da mi kaze sta je bilo dns?
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 2:41

Joj pazi kad umesto Mas sabe bace El clon, slogirala bih se ! Taj termin je najgori na svetu!
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 2:50

nadajmo se da nece
Back to top Go down
TSM
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
TSM

Broj postova : 693
Godina : 29
Lokacija : Miami & L. A.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 4:19

Quote :
Joj pazi kad umesto Mas sabe bace El clon, slogirala bih se ! Taj termin je najgori na svetu!

Tako će, nažalost, i biti... Pa kad Clon nisu pustili posle BC, kad će nego posle MSED??
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 5:15

Ne mogu da verujem da je ostalo još 10 epizoda! :’(:
Šta ću ja bez Angela? :’(:
Još sad sve gledam na Internetu!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 13 Dec 2010 - 5:44

hehe mozes da ga vidis kad pozelis :D:
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyThu 16 Dec 2010 - 3:37

jer neko gl danas?
Back to top Go down
*Tasa-Will & David*
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
*Tasa-Will & David*

Broj postova : 5557
Godina : 37
Fan-gif : Te amoooo!!!
Lokacija : twitter.com/Tasabg

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyThu 16 Dec 2010 - 9:36

ja videh koja je bila epizoda, kada tuzioc sve sazna \Boze sto ne mogu da zapamtim ime tom coveku haha i onda ode kod Manuele i napadne je ali ga ona odvede do Angela i ispricaju mu celu pricu i onda jos doje Topo sa videom od Kristijana i sve srede tj ovaj odluci da ce im pomoci oko unistavanja Martina, ne nzam da li sam malo presla u sleecu epku ja sam to sve gledala preko neta....
Back to top Go down
http://twitter.com/Tasabg
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyThu 16 Dec 2010 - 9:43

Stvarno bih voleo da znam KO SU LJUDI koji određuju ovako loše termine za prikazivanje novih serija na tv.Ajde da je neka repriza, ali puštati novu seriju u podne.....Katastrofa.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyThu 16 Dec 2010 - 9:44

Serija je korektna, nije nešto ekstra, ali svakako da zaslužuje bolji termin.
Back to top Go down
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 20 Dec 2010 - 6:03

ostaje samo jos 7 épizoda :(
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 20 Dec 2010 - 14:04

Ko nije video u pdf-u Novosti,nakon Mas sabe el Diablo,28.12.2010. pocinje hrvatska telenovela Zabranjena ljubav.Drago mi je sto nisu pustili Klona,jer ga ne bih gledao zbog termina,kao sto nisam gledao ni vise od pola MSED-a!
Back to top Go down
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 20 Dec 2010 - 15:00

ahh.. zasto nije el clon ?
Back to top Go down
~NevenaNbg~
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
~NevenaNbg~

Broj postova : 405
Godina : 27
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 D8a4c1930a9c8e35d0acd2d0c10c8115

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyMon 20 Dec 2010 - 23:46

paula&rafa wrote:
ahh.. zasto nije el clon ?
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyTue 21 Dec 2010 - 5:54

Klona su izgleda ostavili za neki bolji termin...Najverovatnije ce krenuti nakon Mar de amor
Back to top Go down
TSM
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
TSM

Broj postova : 693
Godina : 29
Lokacija : Miami & L. A.

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyTue 21 Dec 2010 - 8:33

EL CLON (zabranjena ljubav) kreće na PINKU sledećeg utorka..
Back to top Go down
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 EmptyWed 22 Dec 2010 - 10:47

28 decembra zavrsaje pali andjeo.
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 _
PostSubject: Re: Komentari mas sabe el diablo ?   Komentari mas sabe el diablo ? - Page 16 Empty

Back to top Go down
 

Komentari mas sabe el diablo ?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 16 of 18Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Mas Sabe el Diablo/Pali anđeo-