REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Anahi ponovo u Srbiji

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty


Broj postova : 608
Godina : 32

Anahi ponovo u Srbiji - Page 2 Empty
20100825
PostAnahi ponovo u Srbiji

Anahi ce ponovo odrzati koncerte sirom sveta, ukljucujuci i Srbiju :)

Anahi ponovo u Srbiji - Page 2 Jl5xcl

Back to top Go down
Share this post on: reddit

Anahi ponovo u Srbiji :: Comments

twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 15:41 by twetty
Quote :
al da je fenomen nije
ali to je moje mišljenje

Za ostatak sveta jeste. :)

Lepo kazes- svako ima pravo na svoje misljenje :)
Quote :

Ja stvarno ne znam dokle ce te nastaviti da se prepirete oko toga

Za fanove ce ona uvek biti uspesna a za one druge nece i uvek ce naci neki levi odgovor da sve izvrnu.

Ako za vas ove liste sto je Sandra postavila nista ne znace ja onda ne znam sta traba da se postavi...

Majo, slazem se s tobom :)

Like always :)

Jelen@007
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 21:24 by Jelen@007
Maya wrote:
Ja stvarno ne znam dokle ce te nastaviti da se prepirete oko toga Anahi ponovo u Srbiji - Page 2 Icon_r14

Za fanove ce ona uvek biti uspesna a za one druge nece i uvek ce naci neki levi odgovor da sve izvrnu.

Ako za vas ove liste sto je Sandra postavila nista ne znace ja onda ne znam sta traba da se postavi...

:super: :super: :super: :super:
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Thu 26 Aug 2010 - 21:41 by EJPRIL
SaraLoveWill<3 wrote:
^^
slazem se mislim da je dosta 'rasprave'
ja nisam niti antifan niti njen fan i ona mi je cist ok al da je fenomen nije
ali to je moje mišljenje, a svatko ima pravo na svoje ;) Anahi ponovo u Srbiji - Page 2 Wivcie

eto i ja da stavim tacku....izvinjavam se ako sam nes pogresno rekla ili nekog uvredila....
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Fri 27 Aug 2010 - 7:21 by ♥..jeTza..♥
Pa ti mtv-ovi su iz Latino Amerike, ali na ovom pravom mtv-u se NIKADA nije pojavila!
Dok Shakire, Enrique-a itd ima odavno na svim! ;)

Quote :
ja nisam niti antifan niti njen fan i ona mi je cist ok al da je fenomen nije
ali to je moje mišljenje, a svatko ima pravo na svoje ;)
Takodje!


Quote :
Ako za vas ove liste sto je Sandra postavila nista ne znace ja onda ne znam sta traba da se postavi...
Treba da se postavi nesto sto stvarno pokazuje da je fenomen i da je presla Shakiru, Rihannu, Enrique-a i nzm koga ste jos nabrajale, ali iskreno, to nikada nece postojati ;)

Quote :
Za fanove ce ona uvek biti uspesna a za one druge nece i uvek ce naci neki levi odgovor da sve izvrnu.
Ovo nije nikakvo izvrcanje, vec realnost ;)
Fanovi ce uvek biti s njom zaslepljeni kao da je Boginja, a ostali ce videti da je napredovala ali ne toliko!
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Fri 27 Aug 2010 - 9:05 by twetty
Quote :
ali na ovom pravom mtv-u se NIKADA nije pojavila!
Dok Shakire, Enrique-a itd ima odavno na svim! ;)

Kom pravom?

MTV je stanica koja u svakoj zemlji ima svoj kanal, ne postoji pravi MTV, ovaj naš koji mi imamo je srpski, adria, pravi MTV ne postoji

Inače upravo je završeno najveće takmičenje, desetogodišnje, stiže udarna vest samo za tebe, pripremi se dušo :) Za sekund stiže u novostima
EJPRIL
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Fri 27 Aug 2010 - 9:46 by EJPRIL
sumnjam da ce Jeca promeniti misljenje zbog te udarne vesti :15:
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Fri 27 Aug 2010 - 10:48 by twetty
Pa dobro ja ni ne pokušavam da promenim njeno mišljenje već da devojka mora da shvati da to što ona priča ili ja ili bilo ko ne znači ništa, ono što govore svetski mediji je jedino od značaja. :)

Govori o pravom MTV-u, ok, ja za njega ne znam jer pravi MTV ne postoji, svaki MTV je pravi, ako misli na američki MTV, onda ok, i tamo je prva tako da je bolje da se povuče u mišiju rupu:

http://www.gefca.rs/?p=827

Upravo sam je stavila na ignore listu, nemam vremena da se raspravljam sa nezrelom devojčicom, tako da od sada ni ne vidim njene postove, pa eto može da priča do mile volje, možda dođe sebi :)
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Sat 28 Aug 2010 - 5:41 by ♥..jeTza..♥
Jao sto sam se potreslaa :)))

Al ti je udarna vest, kao sto i sama vidis Enrique je dobio 2 nagrade a Anahi jednu!

A sto se tice MTV-a, nisam se dobro izrazila. Ona se pojavljuje na svim latino stanicama ali gde je na ostalim?! NEMA JE!

Ali kada vama spadnu te trinkebell roze naocare kroz koje gledate sve ce vam postati jasno ;)
twetty
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Sat 28 Aug 2010 - 6:11 by twetty
Vidi mala ako vidiš Anahi svakog dana dobije po novu počast, dakle nemaš o čemu da pričaš, Anahi je princeza popa, najmoćnija žena Latinoamerike, najseksipinija žena Meksika i najpopularnija meksikanka, kao i najpraćenia osoba na twitteru u Meksiku a ti dušo que te jodas jaaa :)

Očigledno ne kapiraš da je Enrique dobio jednu nagradu u muški solista godine :) Anahi je bila nominovana u jednoj kategoriji jer se u grupi solisti godine nalazili umetnici preko 10 godina trajektorije. U kategoriji gde je nominovana je i pobedila naravno. U ovom slučaju Enriquea :)

Dakle? :)

Nemaš argumenata osim tvog mišljenja koje ne vredi ni bednu paru :)

Nisi dostojna, opet pričaš o LA, lepo ti postavih tekst sa sve linkom gore, devojka se nalazila na prvom mestu u SAD-u dakle Americi, ako ne umeš da čitaš, kupi naočare ili da ti ih ja kupim? :)

Ne bih da postavljam opet, uđi u njenu temu i pročitaj na evropskoj mreži je PRVA, u Rumuniji je PRVA, u Grčkoj je prva, u Izraelu- TO NIJE LATINO AMERIKA VEĆ EVROPA! Čak je naš Pink emituje kao hit dana, koji inače nikada nije puštao ništa od RBD-a ili Meksičke muzike (dakle ne latino već meksičke) :)


Kod mene si ignore problem je što sam ušla nelogovana na forum pa videh tvoj kao i po običaju jadni post :)




I sada sam završila svaku diskusiju, od sada pa nadalje šta god da napišeš ali šta god znači- nema odgovora :)
♥..jeTza..♥
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Sat 28 Aug 2010 - 7:26 by ♥..jeTza..♥
Hahahahahah, aj nemoj me zasmejavati!
Ja sam sta sam imala vec milion puta rekla a ti si zaslepljena i to ne kontas!
Ali nadam se da ces jednom ipak skontati, ili mozda neces? Kako god, Anahi je obicna pevacica kao i mnoge i sa zvezdama se NE MOZE porediti!
Pa kontam da se zbog sebe ovako ni ona ne bi svadjala. A ti nemas nista od toga sto ovde pricas gluposti!

Quote :
Енрике Иглесијас је победник у категорији "Мушки латино солиста". Популарност његовог албума Euphoria огледа се у овом тријумфу шпанске звезде, који слави 15 година искуства.

За Латино видео године, категорији која је била прилично компликована због великог броја продукција објављених у 2010, изабран је Cuando me enamoro од Енрикеа иглесиаса y JХуана Луиса Герере, који су овог пута заједно тријумфовали.

Pa zar to nisu dve nagrade?! Hahahah..
~ Sarita_V ~
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post Sat 28 Aug 2010 - 9:00 by ~ Sarita_V ~
Da ne bi doslo do svadje, a malo fali, ova tema ce se zakljucati!!
Re: Anahi ponovo u Srbiji
Post  by Sponsored content
 

Anahi ponovo u Srbiji

Back to top 

Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Meksička pevačica Anahi osvaja zlatni disk u Srbiji
» Carla Estrada nudi Anahi 1.5 milion dolara- Poncho ne želi da čuje za Anahi
» "El Rostro de Analia" ponovo u Srbiji !!!
» ANAHI - Ponovo ide pod nož
» POTVRDJENO! Anahi u Srbiji, Hrvatskoj i Rumuniji!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: