REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 sta ce se desiti u narednim epizodama...??

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 3 Aug 2010 - 22:33

Da li neko zna sta ce se desiti u narednim epizodama ili na kraju???probala sam da na internetu nadjem naredne epizode,ali mi nije uspelo,ako neko zna,pisite,i postavljajte pitanja.. :cao:
Back to top Go down
SNooPy89
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
SNooPy89

Broj postova : 472
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2mexys8
Lokacija : http://tvnovele.motion-forum :)))

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 3 Aug 2010 - 23:43

Pitajte sta vas interesuje...

Evo cisto da navedem u kratkim crtama

-pojavice se Onurova cerka
-Sheksi ce da ostane isto trudna
-Benu ce da rodi mrtvo dete
-Onur i Sheksi ce trebati da se vencaju, ali ce neko da otruje Sheksi nekim cajom i ona ce da izbubi bebu i to na vencanju
-Oni ce se kasnije posvadjati i Sheksi ce na kraju trebati da se uda za nekog starca, ali ce ipak nece udati....
-Ali Kemal ostaje sa Fusun....

a sto se tice kraja, gledala sam poslednju epku pa koga interesuje da mu posaljem prepricano
Back to top Go down
http://www.niksicafe.com/
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 3 Aug 2010 - 23:47

A zasto ce se opet posvadjati?I jel oni nisu vec vencani?
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyWed 4 Aug 2010 - 0:58

i ja sam malo gledala poslednju..kao udaje se za nekog starca,i dolazi onur sa svojom cerkom i Kanom.i ona odustane od vencanja..poljubi se sa onurom i tu je kraj.Mnogo mi je zao sto ce Benu da rodi mrtvo dete..

SNooPy89 bas super sto si postavila taj sadrzaj...napisi jos nesto ako znas...u vezi poslednje :jupi:
Back to top Go down
SNooPy89
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
SNooPy89

Broj postova : 472
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2mexys8
Lokacija : http://tvnovele.motion-forum :)))

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyWed 4 Aug 2010 - 6:47

Quote :
A zasto ce se opet posvadjati?I jel oni nisu vec vencani?

Mislila sam na vencanje... neko ce je valjda otrovati cajem i nece ni biti vencanja... A koliko znam svadje ce opet biti zbog one crne noci, valjda ce i Benu to da sazna i nekako ce iz njenih usta da se to procuje i Onur i Sheksi ce se svadjati zbog toga, kasnije i razvesti. Onur ce posle ponovo da se vrati na staro, menjace zene ko carape...

Quote :
napisi jos nesto ako znas...u vezi poslednje

-Onur ce ziveti u hotelu sa nekom zenom, a ta zena ce da vidi Sheksinu sliku sa nekim starijim covekom (to je taj za koga treba da se uda). Ona ce da kaze nesto (valjda da prokomentarise) sto ce njega iznervirati i izbacice je. Taj starac je vec ozenjen, valjda ima cerku a zena ga jos voli i valjda ce ta zena i Onur da razgovaraju o tome kako razvojiti Sheksi od njega. Medjutim, Onur ne zeli nista vise sa Sheksi jer je razocaran u nju. Koliko se secam, Benu ce se opet propiti i Kerem ce da nadje flase i posvadjace se. Benu hoce da se razvede od Kerema jer misli da je on ne voli. I nesto ce lose ukapirati, posto nece znati da je Onur dao novac za operaciju malog Kana, vec ce misliti da je to uradio Kerem (zato sto je bio zaljubljen u Sheksi). Onur sa novom izasao (menja ih ko carape). Kerem dolazi kod Sheksi u nameri da je pomiri sa onurom. Ali Kemel i Gani ce zaglaviti u zatvor. Ali Kemel posle ide da radi u nekoj prodavcici (otac ce ga poslati, naljutice se na njega) i sam ce se izdrzavati. Posle toga dolazi Sheksi kod Onura u Binjapi i govori mu da Kerem nije nista rekao u vezi one noci (to sto su se valjda posavasdjali), cak mu govori i da ga voli, ali Onur ne zeli da je slusa. Ona inace ne voli coveka za koga treba da se uda, vec pored njega samo hoce spokoj i mir. Onur joj je pozeleo srecu u braku, a Sheksi je to rasplakalo. Zbog nesporazuma su se inace jos pre posvadjale i Benu i Sheksi, jer je benu mislila da je ona spavala sa Keremom zbog novca za izlecenje malog Kana (zato ce se ta crna noc razlasiti valjda). Dobro, na kraju je najbitnije da je Benu shvatila da to nije istina. Kerem ce se razvesti od Benu. Kerem ce posle patiti za Benu, Gani odlazi u Kajseri. Mali Kan se nikako ne slaze sa majkom da se uda za onog starca i na dan vencanja odlazi kod onura i posle njih troje dolaze tu u restoran gde su trebali da se vencaju Sheksi i taj starac.... Taj nesudjeni muz je pusta (zna da voli Onura) i njih cetvooro (Onur, Sheksi, kan i cerka) se grle. Benu treba da ode za Ameriku avionom i Kerem ce je bukvalno u poslednjem trenutku stici i tu ce se pomiriti. Burhan je prodao farbiku. Kerem odlazi iz firme i on i Benu ce posle kada se pomire zajedno otici, a Onur mu govori kako ce mu biti brat celog zivota.

To bi bilo to sto se tice poslednje epke :ajmo:
Back to top Go down
http://www.niksicafe.com/
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyWed 4 Aug 2010 - 7:32

Auuuu pa tu ce se jos sto cuda izdesavati.... :jupi:
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyThu 5 Aug 2010 - 0:13

bogami....i sve to u poslednjoj...kako ja vidim...od septembra ce tek nove epizode,posto sad ide 1 bolum dnevno,a pre je isao 1 svaki drugi dan.
Back to top Go down
SNooPy89
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
SNooPy89

Broj postova : 472
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2mexys8
Lokacija : http://tvnovele.motion-forum :)))

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyThu 5 Aug 2010 - 5:39

Sadrzaj narednih epki, koje tek treba da se prikazu, mozete procitati u najnovijem broju casopisa Tv Novele....

Kako su kreteni sto su prekinuli.... najzanimljivije epke su trebale ici... grrrr :sdf:
Back to top Go down
http://www.niksicafe.com/
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySun 8 Aug 2010 - 0:49

A ja sam bila cula da ce Benu roditi nenormalno dete,i da ce je zbog toga ostaviti Kerem..
Back to top Go down
SNooPy89
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
SNooPy89

Broj postova : 472
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2mexys8
Lokacija : http://tvnovele.motion-forum :)))

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySun 8 Aug 2010 - 2:12

Quote :
A ja sam bila cula da ce Benu roditi nenormalno dete,i da ce je zbog toga ostaviti Kerem.

Mozda, ali ce umreti (taj deo su mi pricali)... a ostavice ona Kerema jer je mislila da je on svavao sa Sheksi zbog onon novca za operaciju malog Kana...
Back to top Go down
http://www.niksicafe.com/
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyMon 9 Aug 2010 - 0:39

aha....dobro
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyMon 9 Aug 2010 - 1:31

Imate dole u Sadrzaj(Sinopsis) ja sam kucala sadrzaj nekoliko narednih epizoda.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? Aewnyr

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyMon 9 Aug 2010 - 1:55

zadnja epizoda:
prvi deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
drugi deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
treci deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
cetvrti deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
peti deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
sesti deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
sedmi deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
osmi deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
deveti deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
deseti deo- [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyMon 9 Aug 2010 - 2:02

Evo sadzraj do 62

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySun 22 Aug 2010 - 9:21

Lady_X_ wrote:
Evo sadzraj do 62

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala Lady :jupi:
Back to top Go down
zerika
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
zerika

Broj postova : 3

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 31 Aug 2010 - 7:30

a sta ce bit sa onom djewojcicom odel umrijetii
Back to top Go down
zerika
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
zerika

Broj postova : 3

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 31 Aug 2010 - 7:31

mislim na isan
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 31 Aug 2010 - 8:55

Hoce,Isan ce umreti...
Back to top Go down
Milana
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milana

Broj postova : 98
Lokacija : negde daleko sa Demirom :D

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyTue 31 Aug 2010 - 22:00

a,kad pocinju nove epizode?? :cao:
Back to top Go down
benu :)
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
benu :)

Broj postova : 677
Godina : 33
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 12672

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyThu 2 Sep 2010 - 4:05

u ponedeljak, 6. septembra...
Back to top Go down
1001 noc najbolja serija
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
1001 noc najbolja serija

Broj postova : 3

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptyFri 3 Sep 2010 - 23:37

SNooPy89 wrote:
Quote :
A zasto ce se opet posvadjati?I jel oni nisu vec vencani?

Mislila sam na vencanje... neko ce je valjda otrovati cajem i nece ni biti vencanja... A koliko znam svadje ce opet biti zbog one crne noci, valjda ce i Benu to da sazna i nekako ce iz njenih usta da se to procuje i Onur i Sheksi ce se svadjati zbog toga, kasnije i razvesti. Onur ce posle ponovo da se vrati na staro, menjace zene ko carape...

Quote :
napisi jos nesto ako znas...u vezi poslednje

-Onur ce ziveti u hotelu sa nekom zenom, a ta zena ce da vidi Sheksinu sliku sa nekim starijim covekom (to je taj za koga treba da se uda). Ona ce da kaze nesto (valjda da prokomentarise) sto ce njega iznervirati i izbacice je. Taj starac je vec ozenjen, valjda ima cerku a zena ga jos voli i valjda ce ta zena i Onur da razgovaraju o tome kako razvojiti Sheksi od njega. Medjutim, Onur ne zeli nista vise sa Sheksi jer je razocaran u nju. Koliko se secam, Benu ce se opet propiti i Kerem ce da nadje flase i posvadjace se. Benu hoce da se razvede od Kerema jer misli da je on ne voli. I nesto ce lose ukapirati, posto nece znati da je Onur dao novac za operaciju malog Kana, vec ce misliti da je to uradio Kerem (zato sto je bio zaljubljen u Sheksi). Onur sa novom izasao (menja ih ko carape). Kerem dolazi kod Sheksi u nameri da je pomiri sa onurom. Ali Kemel i Gani ce zaglaviti u zatvor. Ali Kemel posle ide da radi u nekoj prodavcici (otac ce ga poslati, naljutice se na njega) i sam ce se izdrzavati. Posle toga dolazi Sheksi kod Onura u Binjapi i govori mu da Kerem nije nista rekao u vezi one noci (to sto su se valjda posavasdjali), cak mu govori i da ga voli, ali Onur ne zeli da je slusa. Ona inace ne voli coveka za koga treba da se uda, vec pored njega samo hoce spokoj i mir. Onur joj je pozeleo srecu u braku, a Sheksi je to rasplakalo. Zbog nesporazuma su se inace jos pre posvadjale i Benu i Sheksi, jer je benu mislila da je ona spavala sa Keremom zbog novca za izlecenje malog Kana (zato ce se ta crna noc razlasiti valjda). Dobro, na kraju je najbitnije da je Benu shvatila da to nije istina. Kerem ce se razvesti od Benu. Kerem ce posle patiti za Benu, Gani odlazi u Kajseri. Mali Kan se nikako ne slaze sa majkom da se uda za onog starca i na dan vencanja odlazi kod onura i posle njih troje dolaze tu u restoran gde su trebali da se vencaju Sheksi i taj starac.... Taj nesudjeni muz je pusta (zna da voli Onura) i njih cetvooro (Onur, Sheksi, kan i cerka) se grle. Benu treba da ode za Ameriku avionom i Kerem ce je bukvalno u poslednjem trenutku stici i tu ce se pomiriti. Burhan je prodao farbiku. Kerem odlazi iz firme i on i Benu ce posle kada se pomire zajedno otici, a Onur mu govori kako ce mu biti brat celog zivota.

To bi bilo to sto se tice poslednje epke :ajmo:

Hvala puno na ovom, a oce li mali Kan na kraju umrjeti ?
Jer mi je jedan rekao da hoce..
I oce li Seherezada ostat s Onurom na kraju ?
I zasto svi pisu da se Onur razocarao u seherezadu, sta je ucinila jer tek sam na 10-15 epizodi a znatizeljan sam previse :D

Najbolja serija ikad !
Back to top Go down
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySat 4 Sep 2010 - 1:21

Kan nece umreti,bice svo cetvoro na kraju zajedno,Seherezada,Kan,Onur i njegova cerka...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySat 4 Sep 2010 - 1:41

Ja kako sam skontala razocarao se u 2 epki kada je pristaala na jednu noc sa njim zbog novca :S neznajuci zasto jooj treba :)

no znali ko koliko serija ima epki ??
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Andjelak
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
Andjelak

Broj postova : 6865
Godina : 36
Fan-gif : sta ce se desiti u narednim epizodama...?? 2uellas

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySat 4 Sep 2010 - 2:49

U Turskoj ima 90 a kod nas ce biti 180 zato sto kod nas seckaju,serija treba da traje 90 minuta...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? EmptySat 4 Sep 2010 - 8:58

Aham pa kod nas 1 epka pocela u 8 zavrsila se u pola 10 :D
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Sponsored content




sta ce se desiti u narednim epizodama...?? _
PostSubject: Re: sta ce se desiti u narednim epizodama...??   sta ce se desiti u narednim epizodama...?? Empty

Back to top Go down
 

sta ce se desiti u narednim epizodama...??

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Turske serije :: Starije serije :: Binbir Gece/Hiljadu i jedna noć-