REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o Gabi Spanic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Alejandro
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Alejandro

Broj postova : 946
Godina : 25
Fan-gif : Komentari o Gabi Spanic - Page 3 Silvianavarro1
Lokacija : Hrvatska u ♥

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 0:35

Quote :
Dakle zena je u doba La usurpadore imala dvadesetak godina dok je sada blizo cetrdesete,pa zaista mi nisu jasni komentari tipa ''Jaoo,sta je sebi ucinila,u Zlobnici je bila lepsa,bla,bla,bla'' I da se nije podvrgla estetskoj hirurgiji,opet ne bi izgledala isto kao i pre petnaesetak godina Inace i dalje je zenska ipo i nijedna koleginica ne moze joj prici sta se tice tela...Telo-remek delo Inace slazem se da joj je La usurpadora najbolja serija,ma da to ne znaci da su joj ostale projekte lose,sta vise cenim je jer je jedna od retkih glumica kojih pristaju glumiti drasticno razlicite uloge...

Gaby-najbolja
jea SUPER POST!! Agree!! :super:
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 1:23

Alejandro wrote:
Quote :
Dakle zena je u doba La usurpadore imala dvadesetak godina dok je sada blizo cetrdesete,pa zaista mi nisu jasni komentari tipa ''Jaoo,sta je sebi ucinila,u Zlobnici je bila lepsa,bla,bla,bla'' I da se nije podvrgla estetskoj hirurgiji,opet ne bi izgledala isto kao i pre petnaesetak godina Inace i dalje je zenska ipo i nijedna koleginica ne moze joj prici sta se tice tela...Telo-remek delo Inace slazem se da joj je La usurpadora najbolja serija,ma da to ne znaci da su joj ostale projekte lose,sta vise cenim je jer je jedna od retkih glumica kojih pristaju glumiti drasticno razlicite uloge...

Gaby-najbolja
jea SUPER POST!! Agree!! :super:

Drago mi je sto se slazes sa mnom Namig
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 1:26

Dragi prijatelji, kod Gabrijele Spanić postoje DVA PROBLEMA :
KAO PRVO - žena je malo preterala sa estetskim zahvatima na sebi i time je izgubila veliki deo prirodne lepote koje je itekeko imala.
Sa tako velikim usnama i nadutim obrazima - često deluje grubo i jeftino, ato je šteta jer je reč o ženi koja je imala PRIRODNU LEPOTU i kojoj sve to nimalo nije trebalo.
KAO DRUGO - Posle USURPADORE ona nije naišla na tako dobru ulogu .To možda nije njena krivica, ali to je tako.Ako se uporedi njena dvostruka uloga iz serije LA USURPADORA sa svime onime što je posle snimala - svako mo je objektivan primetiće ogromnu razliku u korist pomenute serije.
Ja bih mnogo voleo da se sve to promeni na bolje, jer zaista mislim da ova glumica može još mnogo toga da pruži.
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 2:17

dpdragan wrote:
Dragi prijatelji, kod Gabrijele Spanić postoje DVA PROBLEMA :
KAO PRVO - žena je malo preterala sa estetskim zahvatima na sebi i time je izgubila veliki deo prirodne lepote koje je itekeko imala.
Sa tako velikim usnama i nadutim obrazima - često deluje grubo i jeftino, ato je šteta jer je reč o ženi koja je imala PRIRODNU LEPOTU i kojoj sve to nimalo nije trebalo.
KAO DRUGO - Posle USURPADORE ona nije naišla na tako dobru ulogu .To možda nije njena krivica, ali to je tako.Ako se uporedi njena dvostruka uloga iz serije LA USURPADORA sa svime onime što je posle snimala - svako mo je objektivan primetiće ogromnu razliku u korist pomenute serije.
Ja bih mnogo voleo da se sve to promeni na bolje, jer zaista mislim da ova glumica može još mnogo toga da pruži.

Pre svega,ne mozes garantovati da bi bez estetske hirurgije zadrzala tu mladalacku lepotu.Evo sliku njene sestre bliznakinje Daniele Spanic,koja nema hirurskih zahvata:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle ne kazem ja da Daniela izgleda lose,ma da razlika izmedju nje i njene sestre je i vise nego ocita.
E sad da se nadovezem na ovo oko njenih uloga...Dakle jos uvek stojim na toga da je La usurpadora njena najbolja serija,ma da ne i da su Paola i Paulina njene najbolje likove.Zasto?Zbog toga sto su donekle karikaturirane (nerealne),jedna ekstremno dobra druga ekstremno losa,sta vise mogu reci da su joj sve ostale likove realnije nego bliznakinje,ali kako god,La usurpadora mozda jeste previse ''bajkovita'' ma da i dalje ostaje moja najdraza serija thumbup A sta se tice njene karijere,na tom planu je i te kako uspela...Pored Talije,Gaby je glumica sa najprodavanijih telenovela u inostranstvu,a i pored toga nema nijednog fracasa (sto bi rekli Meksikanci) u svojoj karijeri...Sve njene serije su ili uspesne,ili imaju zadovoljavajucu gledanost.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 2:38

Ne zaboravi da je njena sestra pre par godina imala teških zdravstvenih problema i da je jedno vreme bila u komi.O tome je naširoko pisano i nije ni čudo što joj je lice malo iskrivljeno.Ako izuzmemo taj problem koji Danijela opravdano ima - MENI JE ONA LEPŠA OD GABI.
Naravno da ne izgleda kao devojka, a ne bi ni trebalo.Te poznate dame prave veliku grešku kad u 40-tim hoće da izgledaju kao da imaju 20.Bez obzira na napredak estetke hirurgije - to je još uvek NEMOGUĆE, pa većina njih izgledaju kao karikature.Šta fali da žena od 40 godina izgleda kao ZGODNA ŽENA od 40 godina.
Što se tiče Gabi, ona je bila prirodno lepa i imala je nežne i ženstvene crte lica.To je nešto što je kod njene sestre bliznakinje I DALJE OSTALO, bez obzira na godine i na sve probleme koje je imala.
Kod Gabi su najlepše bile oči, ali kad je povećala usne i obraze - oči su otišle u drugi plan i njena lepota je tu umnogome izgubila.
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 2:48

dpdragan wrote:
Ne zaboravi da je njena sestra pre par godina imala teških zdravstvenih problema i da je jedno vreme bila u komi.O tome je naširoko pisano i nije ni čudo što joj je lice malo iskrivljeno.Ako izuzmemo taj problem koji Danijela opravdano ima - MENI JE ONA LEPŠA OD GABI.
Naravno da ne izgleda kao devojka, a ne bi ni trebalo.Te poznate dame prave veliku grešku kad u 40-tim hoće da izgledaju kao da imaju 20.Bez obzira na napredak estetke hirurgije - to je još uvek NEMOGUĆE, pa većina njih izgledaju kao karikature.Šta fali da žena od 40 godina izgleda kao ZGODNA ŽENA od 40 godina.
Što se tiče Gabi, ona je bila prirodno lepa i imala je nežne i ženstvene crte lica.To je nešto što je kod njene sestre bliznakinje I DALJE OSTALO, bez obzira na godine i na sve probleme koje je imala.
Kod Gabi su najlepše bile oči, ali kad je povećala usne i obraze - oči su otišle u drugi plan i njena lepota je tu umnogome izgubila.
Licno nemam nista protiv estetskih zahvata,a jos manje imam protiv toga da zena od cetrdesetak godina izgleda ovako:
[You must be registered and logged in to see this image.]
A sad sta se tice Daniele,evo kako je izgledala pre mozocnog udara:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meni je Gaby uvek bila i ostala lepsa Namig
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 6:12

Na ovoj slici koju si postavio meni Danijela izgleda mnogo lepše i prirodnije.
Gabrijela je lepa na slici, ali previše liči na manekenku.Ako joj je to bio cilj, onda je u tome uspela.
Šteta je samo u tome kada se prirodno lepe žene NAVUKU na estetsku hirurgiju.
Po meni, Gabrijela nije morala NIŠTA da koriguje na sebi .Bila je prirodno lepa i meni je bila mnogo lepša pre svih tih intervencija, a to nema nikakve veze sa godinama koje sad ima, jer je ona i dalje mlada žena.
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyWed 14 Sep 2011 - 22:34

dpdragan wrote:
Na ovoj slici koju si postavio meni Danijela izgleda mnogo lepše i prirodnije.
Gabrijela je lepa na slici, ali previše liči na manekenku.Ako joj je to bio cilj, onda je u tome uspela.
Šteta je samo u tome kada se prirodno lepe žene NAVUKU na estetsku hirurgiju.
Po meni, Gabrijela nije morala NIŠTA da koriguje na sebi .Bila je prirodno lepa i meni je bila mnogo lepša pre svih tih intervencija, a to nema nikakve veze sa godinama koje sad ima, jer je ona i dalje mlada žena.
Niko ne kaze da je stara,ma da ipak dvadeset i cetiri i trideset i sedam nisu isto Namig Stoji to da je ranije bila lepsa i neznija,ali sada je atraktivnija,seksapilnija,elegantnija...
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 15 Sep 2011 - 5:22

Ne kažem ja da je sada ružna, ali mi je sa tim velikim ustima i nadutim obrazima mnogo manje lepa nego što je nekada bila.
Ništa joj ne bi falilo da nije radila te zahvate.Ovako, vrlo često podseća na voštanu figuru i na lutku, a ne na ženu.
Da je bila ružna žena - pa da se izoperisala - ja bih to mogao da razumem.
Ali, ona je baš bila lepa i te ogromne usne i obrazi su joj mnogo umanjili lepotu, a ne godine.
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 15 Sep 2011 - 7:02

Mislim da nasa konverzacija dobija sasvim drugu nasoku,jer uostalom sve je stvar ukusa...Ja jos ostajem pri toga da nemam nista protiv hirurske estetike,pogotovo ako pricamo o medijumskim licnostima poput Gabiele Spanic,s obzirom da je danas konkurencija velika,dolaze nove,mladje,sveze glumice,i ukoliko ta srednja generacija glumica ne investira u svom telu,mala je verojatnost da ce jos uvek dobijati glavne uloge...E sad pomenuo si da Gabriela Spanic potseca na lutku...Ukoliko ti je Soy tu duena sveze gledana,onda jasno mi je odakle potice taj tvoji stav,s obzirom da joj je i sami stajling bio upravo kao za lutku...Sada u Emperatriz izgleda dosta elegantnije,prirodnije,zenstvenije...
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 15 Sep 2011 - 12:03

Nemam ni ja ništa protiv estetske hirurgije, ali ako se radi o osobama kojima je to potrebno.Ja mislim da Gabrijeli to nije bilo potrebno.
Što se tiče mladih glumica, velika je greška tih producenata što guraju ljude srednjih godina da igraju dvadesetogodišnjake.Te uloge treba da igraju mlađi glumci, a ljudi srednjih godina trebaju i da igraju ljude u srednjim godinama.
Nažalost,autori telenovela smatraju da glumice trebaju da budu ili DEVOJKE ili BABE,a najveći broj kvalitetnih glumaca su upravo ljudi srednjih godina koji nisu ni za mladiće i devojke, ali ni za babe i dede.
Back to top Go down
Nia
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Nia

Broj postova : 633
Fan-gif : Komentari o Gabi Spanic - Page 3 3015239313_1_5_oelYNxbK
Lokacija : You mark my words. Small-town boy, small-town life, it won't be enough for you. Klauss

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 15 Sep 2011 - 12:21

zaista i talentovala i lepa ali je grozna bila u dueni, stil, kosa, sminka uzas
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyFri 16 Sep 2011 - 0:47

dpdragan wrote:
Nemam ni ja ništa protiv estetske hirurgije, ali ako se radi o osobama kojima je to potrebno.Ja mislim da Gabrijeli to nije bilo potrebno.
Što se tiče mladih glumica, velika je greška tih producenata što guraju ljude srednjih godina da igraju dvadesetogodišnjake.Te uloge treba da igraju mlađi glumci, a ljudi srednjih godina trebaju i da igraju ljude u srednjim godinama.
Nažalost,autori telenovela smatraju da glumice trebaju da budu ili DEVOJKE ili BABE,a najveći broj kvalitetnih glumaca su upravo ljudi srednjih godina koji nisu ni za mladiće i devojke, ali ni za babe i dede.
Tacno,ali to ne odlucuju glumice,vec producenti kako si i sam rekao,a plata protagonistkinje i plata ostale akterske postave nije ista,pa i samim tim te glumice prakticno i nemaju neki izbor sem da nastojavaju da zadrze mladalacki izgled.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyFri 16 Sep 2011 - 0:57

Ja mislim da bi Gabi bila podjednako uspešna ( a možda i uspešnija ) bez tih potpuno nepotrebnih estetskih ULEPŠAVANJA.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyFri 16 Sep 2011 - 1:18

Ma ona je i tako, i tako KRALJICA.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptySat 17 Sep 2011 - 22:31

dpdragan wrote:
Ja mislim da bi Gabi bila podjednako uspešna ( a možda i uspešnija ) bez tih potpuno nepotrebnih estetskih ULEPŠAVANJA.
Ona je vec i te kako postigla.Ubedljivo je najuspesnija latinoamericka glumica na internacionalnom trzistu.Njene su telenovele najprodavanije sirom sveta ;)Pored toga i u Televisi i u Telemunda sve njene serije su bile odlicnu prihvacene sa strane publike,a i sada u Azteca Tv,Emperatriz ima i te kako bolju gledanost od prethodnih par serija u tom terminu Namig
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Ma ona je i tako, i tako KRALJICA.
thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptySun 18 Sep 2011 - 1:31

U LA USURPADORI mi je bila VRH i, iskerno, očekivao sam mnogo više od nje posle te serije sa kojom se baš proslavila.
Nažalost, za sada to ipak ostaje njena NAJBOLJA uloga, jer sve što je posle toga snimila nije ni bleda senka LA USURPADORE.
Osim toga, kao što sam ranije već napisao, mislim da je ona i tim VEŠTAČKIM ULEPŠAVANJEM mnogo više IZGUBILA nego što je DOBILA.Nema ništa gore nego kada LEPA žena ode pod hirurški nož.Potpuno bezvezan i nepotreban potez.
Kad se sve to uzme u obzir - mislim da je mogla da napravi MNOGO VIŠE,i žao mi je što nije.
To je moje mišljenje i znam da se neki sa mnom neće složiti.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptySun 18 Sep 2011 - 1:35

Nije mi jasno ni to zašto je prešla u TV AZTECA.Pa, to je jedna od najslabijih latino produkcija.Ona će tamo sigurno biti BOGINJA, jer tamo i neka neke konkurencije, ali kvalitet njihovih serija je daleko ispod velike većine drugih produkcija.Pa, sve što je valjalo iz AZTECE je "pobeglo" u TELEVISU ili TELEMUNDO.Nisam siguran da će to doprineti napredovanju njene karijere.
Back to top Go down
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 10 Nov 2011 - 6:33

Gaby me je pozdravila na jucerasnjem cetu jea Osim toga prepoznala me je sa njenog foruma thumbup

Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyThu 10 Nov 2011 - 7:00

Uff drago mi je, vjerujem kako si srecan.
ko nebi enamorado
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyMon 14 Nov 2011 - 2:17

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Uff drago mi je, vjerujem kako si srecan.
ko nebi enamorado
Hvala :) Aham,vala bas me je obradovala.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptySun 5 Feb 2012 - 9:37

meni je ona nekako antipaticna Namig
Back to top Go down
Alice ^_^
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Alice ^_^

Broj postova : 254
Godina : 28
Lokacija : Wonderland

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyFri 27 Apr 2012 - 6:46

Ona je meni pre bila prelepa .. Ali sadaaa :O Zena je stvarno preterala sa operacijama.. :\\ Nekakva je sad sva izvestacena.. Nema emocije na faci. Ne moze se nasmejati kako treba.. :P Al' dobro,to se njoj valjda svidja tako. :P
Inace je super glumica.. :) :)
Back to top Go down
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyMon 4 Jun 2012 - 9:52

Alice ^_^ wrote:
Ona je meni pre bila prelepa .. Ali sadaaa :O Zena je stvarno preterala sa operacijama.. :\\ Nekakva je sad sva izvestacena.. Nema emocije na faci. Ne moze se nasmejati kako treba.. :P Al' dobro,to se njoj valjda svidja tako. :P
Inace je super glumica.. :) :)


:super: Slazem se da je malo preterala sa operacijama i da je ranije mnogo bolje izgledala,inace bas je gotivim. thumbup
Back to top Go down
saricica
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
saricica

Broj postova : 696
Godina : 26
Fan-gif : Komentari o Gabi Spanic - Page 3 23kw2a8
Lokacija : Madrid <333

Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 EmptyMon 11 Jun 2012 - 8:02

nikako je ne volim
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari o Gabi Spanic - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Gabi Spanic   Komentari o Gabi Spanic - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o Gabi Spanic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Gabriela Spanic-