REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Za promenu termina!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Da li se slažete?
Da!
Za promenu termina! - Page 5 Vote_lcap88%Za promenu termina! - Page 5 Vote_rcap
 88% [ 50 ]
Ne!
Za promenu termina! - Page 5 Vote_lcap12%Za promenu termina! - Page 5 Vote_rcap
 12% [ 7 ]
Total Votes : 57
 
Poll closed

AuthorMessage
Miroslav92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Miroslav92

Broj postova : 9

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 4:57

Ja sam njima poslao do sada 10 poruka sa 10 email adresa :D da se promjeni termin i to sve zbog skole itd, kako ne moze da gleda ni prva ni druga smjena. Bagra nishta nije odgovorila! :D

Prvo oko 20h sati nece moci da se emituje pocinje farma i to uvijek bude navece od 8 sati pregled dana sa farme, od 9 ponedeljkom na farmi bude zurka ona, tako da termin posle 19:30 ne moze, jedina opcija je da pocinje serija oko 17:30 i zavrsi se pred dnevnik tako nesto malo prije. Taj termin bi odgovarao. Sada cu ja njima poslati i link od ove teme, ima da promjene.
Obozavam krimi serije :), prije ove gledao sam El rostro de analia :).

POkrenucu po komsiliku kampanju svi da salju za promjenu termina ima da promjene, poslacu oko 50 primjedbi samo od mene, saljite i vi, Termin 17:30 svima bi odgovarao. barem ja mislim :D.

Jbt musko sam i gledam serije, ali je ipak krimi akciona serija
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 5:46

Termin ne odgovara onima koji gledaju ''Valentinu''.

Jedino nam preostaje da predložimo ovako:(pošto će morati i ''More ljubavi'' da ukinu zbog farme u 16:00)-svaka serija po pola epizode

17:00 VALENTINA
17:30 PALI ANĐEO
18:00 LOLA
18:30 MORE LJUBAVI

Jeste da je glupo,ali ne znam gde će staviti 4 serije kad ima termina samo za 2!
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 7:26

Glupo je to stefane pola sata da gledam jok :/
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 7:36

Znam da je glupo ali ce i oni tako uraditi.Jer ''Farma'' je u 10:00 u 13:00(a ''Pali anđeo'' počinje u 12:30-nekad i kasnije),onda u 16:00 kada je ''More ljubavi'',pa je čak jedno vreme bilo i u 19:00,pa u 20:00 znaju da puste od 20:00-00:00 ''Farmu''!Tako da...
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 7:42

Stvarno ce tako da urade???
Back to top Go down
Miroslav92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Miroslav92

Broj postova : 9

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 8:08

Pa zato sam ja rekao da ce pomjeriti najverovatnije u 17:30h. Sunce im moraju promeniti termin !
Back to top Go down
Danijela94
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Danijela94

Broj postova : 2039
Godina : 29
Fan-gif : Za promenu termina! - Page 5 Teen-wolf-teen-wolf-3539

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 3 Sep 2010 - 8:59

kad bi preomenili pa makar gledala po pola sata.....samo da gledam...
Back to top Go down
http://danijelafairytale.tumblr.com
Miroslav92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Miroslav92

Broj postova : 9

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptySat 4 Sep 2010 - 0:36

Neka se neko pokusa setiti kada se bila emitovala serija Ruzna Leti isto je bila u ovo vreme, kako se tada emitovao Veiliki Brat, a mozda je Ruzna leti bila po jednu epizodu, a ovdje je po dvije.
Slazem se sa danijelom makar gledali po pola sata samo neka promjene termin da bude u poslepodnevnim casovima.
Back to top Go down
Miroslav92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Miroslav92

Broj postova : 9

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 9 Sep 2010 - 10:07

Od ponedeljka pa u narednom periodu serija ce se emitovati od 12 do 13h :( . Znaci od sada po jedna epizoda ide :/ .

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 9 Sep 2010 - 10:13

to smo vec znali od pocetka,isto je bilo i prosle godine dok je bila Nevina...
Back to top Go down
jowana94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jowana94

Broj postova : 497
Godina : 29
Fan-gif : Duque &  Cata <3 ^^
Lokacija : Mac.Mitrovica

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 23 Sep 2010 - 3:02

Znaci strashno hocu promenu termina vec 2 nedelje ne stizem da gledam seriju,ni malo.. Neka je ubace mesto more ljubavi jbt :@@ :(((((( GLUPA FARMA,NAJGLUPLJA
Back to top Go down
http://gossipgirl.forumsr.net/
nikolastankovic
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nikolastankovic

Broj postova : 1

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 23 Sep 2010 - 9:15

najbolje je da repriziraju ali od toga nema nista. Na Pink Plus ide u 12:00, u 17:30 i oko 1 - 2 sata nocu (posle farme). Valjda mogu da nadju termin i na Pink Srbija da je repriziraju!
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 23 Sep 2010 - 9:19

Ja nisam gledao seriju ne pamtim...Nema sanse da uklopim ni kad idem pre,a ni popodne u sk....Tkd da mi sve jedno :D,uopste nisam u toku sta se desava,niti bih uspeo da povezem :D Al serija mi je i dalje u vrhu na top listi :D
Back to top Go down
Danijela94
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Danijela94

Broj postova : 2039
Godina : 29
Fan-gif : Za promenu termina! - Page 5 Teen-wolf-teen-wolf-3539

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 23 Sep 2010 - 9:26

nema nista od toga kad nisu promenili do sad....tesko....
inace mi jakoooooooooooo zao...
Back to top Go down
http://danijelafairytale.tumblr.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 23 Sep 2010 - 21:41

Ni ja nisam odavno gledao seriju.Danas ću je odgledati...
Back to top Go down
pexy.rulzz
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
pexy.rulzz

Broj postova : 5

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptySat 2 Oct 2010 - 1:39

Ja imam dvd recorder pa snimim kad idem prepodne u shkolu...na dvd-u za sada imam od 78-121 epizode...snimam josh uwek...bilo bi dobro da ponowo pustaju po 2 epizode dnewno :)
Back to top Go down
nesanica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nesanica

Broj postova : 7

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptySat 2 Oct 2010 - 19:50

Eh, kad bi neko od nadleznih u Pinku dosao na ovaj forum, mozda bi i bilo sanse da promene termin.
Ne razumem, koje je to vreme za tako dobru seriju u 12h?!? Samo domacice i penzioneri mogu gledati u to vreme. Mladi su u skoli ili krecu u skolu (popodnevna smena), studenti na faksu, oni koji rade na poslu.
Uf, bas su...bas, bas...
Hajde, da pisemo Pinku da promenu termin i ili nar da uvedu reprizu. Ova Farma im je katastrofa, a daju joj vreme kao reklamama....malo, malo pa farma u toku 24h.

P.S
Izvinite tek sad vidim da ste vec pisali Pinku i da ne reaguju. Mozda da im se predlozi da epizode od cele nedelje iz tog glupog termina ponove u toku subotu ili nedelje, ali po podne ...nesto slicno sto rade na sa serijom Seherezada. Sta mislite o tom predlogu?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptySun 3 Oct 2010 - 0:00

Pink nema svakog radnog dana reprize serija, a kamoli vikendom.
Back to top Go down
pexy.rulzz
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
pexy.rulzz

Broj postova : 5

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyFri 15 Oct 2010 - 10:31

Slazem se sa tim da predlozite da je repriziraju...Voleo bih da pocnu sa ponownim prikaziwanjem, recimo subotom i nedeljom...Zaista bih zeleo da je odgledam od samog pocetka posto nisam bio u prilici da to ucinim kad je trebalo. :)))
Back to top Go down
jowana94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jowana94

Broj postova : 497
Godina : 29
Fan-gif : Duque &  Cata <3 ^^
Lokacija : Mac.Mitrovica

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyWed 10 Nov 2010 - 11:46

savrseno me nerviraju ovi na pinku,jbt stignem kuci retko kad da vidim zadnjih 10 min seriej :s .. AAAAA :((( i sad bas kad je zanimljivo,citala sam u tv novelama sta ce biti i skenjala sam se zbog Marine i steneta :(( .. drago mi je sto ce se diablo i manuela pomiriti uskoro,majke mi ljudi ja vise necu ici u skolu :DD da bi gledaala seriju :DD
Back to top Go down
http://gossipgirl.forumsr.net/
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyWed 10 Nov 2010 - 11:53

Ma nece da promene, narocito jer se blizi kraj - mislim da 27. decembra...
Back to top Go down
BassHunter
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
BassHunter

Broj postova : 12

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyWed 10 Nov 2010 - 21:01

Ljudi gledajte na netu seriju....sta svi kukate za tim pinkom...
Back to top Go down
boomerang
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
boomerang

Broj postova : 388
Godina : 26
Fan-gif : https://2img.net/r/ihimizer/img291/183/32easd.gif
Lokacija : Espanol

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyWed 15 Dec 2010 - 8:52

Ja mislim da bi bilo najbolje u 19.00
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptyThu 16 Dec 2010 - 2:34

Glasanje je završeno, jer je ostalo još 10 epizoda, i manje, neće sigurno sada da menjaju! :Out:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
jowana94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jowana94

Broj postova : 497
Godina : 29
Fan-gif : Duque &  Cata <3 ^^
Lokacija : Mac.Mitrovica

Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 EmptySat 18 Dec 2010 - 3:00

ja sve pratim na netu,stigla sam do 180 :)
Back to top Go down
http://gossipgirl.forumsr.net/
Sponsored content




Za promenu termina! - Page 5 _
PostSubject: Re: Za promenu termina!   Za promenu termina! - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Za promenu termina!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Mas Sabe el Diablo/Pali anđeo-