REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AuthorMessage
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 218202510M5RG95

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 29 Nov 2010 - 5:44

latinac wrote:
Od 8.12. u 14h na Prvoj kao Elenin Duh.
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
7:15 Elenin duh
14:00 Elenin duh

Ale
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 29 Nov 2010 - 11:09

Hoce li neko snimati?!??! Jer je termin grozzzaaannn..nema sanse da je gledam ni kad idem pre a ni popodne u sk.. -.- UAA PRVAA...pustice ono go*no Kad lisce pada u 20:00 nakon Sehereherezarazade,a ovakvu seriju u 14:00...nigde mozga -.-
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 218202510M5RG95

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 29 Nov 2010 - 11:11

Snimace Stefy i postavljati na forumu o Eli :)
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 29 Nov 2010 - 11:42

89. epizoda
Mnogo su mi slatke Elena Kalkanjo i Dulse kada su zajedno, obožavam ih obe. Milejdi je smorila više sa Mičelom, a ova Klara mi je najantipatičniji lik, stvarno je užasna i nema pojma da glumi. Drago mi je što će Lusija da kaže sve Milejdi, smučila su mi se više Klarine laži. Ne mogu da verujem da je Montekristo ubio Kalimu, baš sam se iznenadio! Andrea se naravno spasila, sve ok, pretpostavljao sam da će biti tako. Nena i Anakleto su mi mnogo smešni kada razgovaraju sa Gandikom. Elena Kalkanjo je totalno luda, ubila policajca, a Anakleto se uplašio samo tako kada je čuo pucanj. Ne razumem zašto Montekristo radi sve ovo, baš je besmisleno, mislim, Elena Lafe prostitutka, wow. :/
Avance za 90 nije ništa posebno, jedino što mi se dopalo je ULTIMAS SEMANAS.
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 29 Nov 2010 - 16:03

E do jaja xD
Back to top Go down
Lex
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lex

Broj postova : 561
Lokacija : Francuska

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyTue 30 Nov 2010 - 8:58

E vala strasno sa turskim provalama, neka daju Elenin duh u nekom extra terminu!
Back to top Go down
FanSte Pall Mall
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
FanSte Pall Mall

Broj postova : 5429
Godina : 29

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyTue 30 Nov 2010 - 10:09

Slazem se... -.- Sehereherezarazada je bila hit dok je bila...dosadila vise i ona...I sad nam namecu jos jedno tursko g**** -.- ... Katastrofa...nadam se da ce im ova nova imati minimalan rejting...
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 218202510M5RG95

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyWed 1 Dec 2010 - 3:22

Pojavila se Nena u 46 epziodi
Ale Nadam se da ce naci jos nekog koga ce da podje*ava kao sto je Corinu
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyWed 1 Dec 2010 - 3:28

Neće više. :D
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyWed 1 Dec 2010 - 10:03

90. epizoda
Početak epizode me je malo smarao. Baš mi je drago što je Dario umro, smučio mi se više, samo je bio smetnja u seriji. Ne mogu da verujem da su pronašli dokaze protiv Dulse, baš mi je žao, neću da ide u zatvor! :( Nadam se da će da ubije onu glupaču Rut i da joj otme telefon kojim je snimala ili šta već. Elena Kalkanjo mi je odlična bila sa onom perikom i sa vinom za Rut. Ne razumem baš najbolje gde je Elena Lafe i šta radi, izgleda da je to neka organizacija za kocku. Baš me zanima ko je onaj čovek s kojim je Montekristo pričao. Nena i Anakleto su mi bili smešni kad su ušli u kuću i kada je Nena rekla Hesusi, a Anakleto Valteru za duha. xD Montekristo me sve više nervira, nekako mi je skroz antipatičan lik. Kako je odvratan Kalima, izgleda da nema oko, ko zna šta mu se desilo.
Avance je dobar, jedva čekam da vidim šta će biti sa Dulse i Elenom Kalkanjo. Kako smara ovaj Eduardo više sa Elenom, podseća me na ERDA kako Danijel ide sa Sarom da pronađe Marijanu kod Montane.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyThu 2 Dec 2010 - 11:21

91.-92. epizoda
Ne mogu da verujem da je Elena Kalkanjo ostavila Dulse samu, baš me je razočarala u tom trenutku. Kako sam se iznervirao kada je Dulse trebala da ubije Rut pa su se pojavili Gandika i Martin. Baš mi je žao što su Dulse zatvorili, ali nije ništa rekla, to je dobro. Baš je pametno uradila Elena ovo na hipodromu, ipak je Korina pametna pa je otkrila da je to Vest Palm Bič. Baš me zanima šta Elena Kalkanjo sprema za svoje neprijatelje. Eduardo me nervira, samo jurca levo-desno za Elenom, počinje da smara više. Znao sam da ga Montekristo neće ubiti, od početka serija se stalno ubijaju i tuku, a nikako da umru. Nena i Anakleto su mi mnogo smešni u vili kada su sami sa Latonjom i kada je Nena rekla Eduardu da je midijum. Dario mi se smučio više, 5 epizoda je na samrti, hvala Bogu pa je konačno umro. Lazaro i Milejdi mi nisu baš okej par, ovaj Lazaro mi je baš antipatičan, Milejdi je najlepša sa Mičelom. Dobro što je Andrea rekla Lusiji da nije zaljubljena u Mičela, sada će sigurno da budu zajedno. Klara me nervira, samo smara, sada hoće da plaća Milejdi studije, a gde je bila kada je htela da je upozna, kretenka. -.- Boderflaj se opet pojavila, baš super, samo da ne muči Dulse, daj Bože da Dulse nju muči. Mislim da će Felipa mnogo da namuči Dulse u zatvoru pošto se ponovo vraća.
Avance za 93. nije ništa posebno, Eduardo opet hoće da ubije Montekrista, a znam da se to neće desiti.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 3 Dec 2010 - 11:02

Hoće li neko da snima?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 3 Dec 2010 - 11:56

Don Pio wrote:
Hoće li neko da snima?
Ja snimam, ali postavljam samo na svom forumu i potrebno je 400 postova da se preuzme.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 3 Dec 2010 - 12:07

Hvala...
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySat 4 Dec 2010 - 1:47

ja sam gledala na netu do 14 nastavicu na prvoj,termin i nije nesto al praticu kad stignem a ima i na netu online
Back to top Go down
Maura
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Maura

Broj postova : 129
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Gfj-a9ee67

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySat 4 Dec 2010 - 5:18

na mom forimu ce imati cela serija....ptrebno je 100 postowa...pa ako neko hoce neka mi jawi
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySat 4 Dec 2010 - 5:27

Inače, posle svake nedelje na fejsbuk stranici će biti ukratko epizoda od ponedeljka do petka sa prevodom, a celu možete jedino na [You must be registered and logged in to see this link.] skinuti.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 218202510M5RG95

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 4:31

Pogledao sam do 48 ep,Nena se pojavila Sad cekam da nadje jos neku zrtvu,kao ranije,i da je podje*ava A vidim da ce da ima neke veze sa Danijelom,bas me zanima kako ce to da urade Elena je sad trudna i kako sam gledao po avancesima sad ce sve oko toga da se vrti i bice smorno,mozda i ne nastavim da pratim vec cu cekati prvu

E sad pogledao sam avance 95 i na sahrani Daria dolaze Elena L i Montecristo.Eduardo kaze Eleni da im je dijete zivo i Elenita hoce da ubije Montecrista sa pistoljem moram baciti oko na 95 ep
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 6:49

Danas sam malo gledao epizode na početku serije. :( Kako mi samo nestaje stara histerična i smešna Rebeka, kao i Korina i Nena sa njenim espiririzmima. :( Baš šteta što serija nije imala radnju kakva je planirana, svaki put kad gledam, setim se kakva je serija bila na početku, i po meni je bila mnogo bolja, sve misteriozno, a sada... Nedostaje mi i psihopata Benhamin iako me je nervirao.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:12

Nisu se valjda oni svi izmenjali ? Tj njihove uloge ? E to mi se ne svidja.. :(

Stefy postavljaces ovde epizode zar ne ? I ako ce eto biti oficijalno na Eli Serbia ?
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:17

Lady_X_ wrote:
Nisu se valjda oni svi izmenjali ? Tj njihove uloge ? E to mi se ne svidja.. :(

Stefy postavljaces ovde epizode zar ne ? I ako ce eto biti oficijalno na Eli Serbia ?
Ne, neću postavljati. Razlog je jer ima puno članova koji će prebacivati linkove, postavljaću samo na EGS i potrebno je 200 postova, nadam se da razumeš.

Ma da, svi su se izmenjali, a najviše Korina i Rebeka, koje su mi na početku bile omiljene, a sada ne podnosim njihovu patetiku. -.-
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:33

Predpostavila sam da ce nesto posteno da unakaze jos od kad je onos duhom ispalo skroz nesto levo :)

Za epizode razumem ... Namig
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:37

Lady_X_ wrote:
Predpostavila sam da ce nesto posteno da unakaze jos od kad je onos duhom ispalo skroz nesto levo :)
Da, previše lepo da bi bilo istinito. :(:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 5 Dec 2010 - 11:43

A i ne rade sve epizode na kanal koji si postavio... taman sam se pripremila da gledam, ali nece :(
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 6 Dec 2010 - 3:06

Lady_X_ wrote:
A i ne rade sve epizode na kanal koji si postavio... taman sam se pripremila da gledam, ali nece :(
Nisam ja nigde stavljao epizode, stavljao sam samo avancee. ;)
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 39 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: El Fantasma de Elena/Elenin duh-