REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Adela Noriega-komentari

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyMon 7 Sep 2009 - 2:34

Pa meni ona obicno skace po zivcima ali mi je bila slatka u seriji La esposa virgen ili tako nesto, ali je serija dno dna...mislim zivot mi se smuci kad pomislim na nju...prvo glumci su bili losi, tj. lose su glumeli mada i nisu mogli bolje jer je prica serija bila zalosna...drugo jadan mi je i naziv serija a kamoli sve ostalo..
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyMon 7 Sep 2009 - 2:41

Milos wrote:
Jedna od mojih omiljenih glumica...ona je prava DIVA...kao prvo moze ona da vam bude odvratna koliko hoce,ali nikako se ne moze porediti sa MAITE!!!ADELA IMA NEKOLIKO DECENIJA KAKO GLUMI,A MAITE JE TEK POCELA TAKO DA...ALI DOBRO,SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE!

Kakve to veze ima ko koliko dugo glumi? Vazno je da li ima talenta i da li se trudi...i uopste ne znam ZASTO UPLICES MAITE U OVU TEMU??? To ti je dragi moj spam...niko je ovde nije pomenuo niti je poredio sa Adelom...a cim mi nesto kazemo ti napadas na Maite...naravno tvoja stvar a i ukus, ali ne moras svuda da je "olajavas" tj. sta vec radis...naravno da ovde ima njenih fanova a mi nismo ni slepi ni gluvi, takodje znamo sta valja i ona se nama svidja pa to je nas ukus...ja jednostavno ne razumem ljude koji trose enrgiju na to da nekog ne bi voleli ili da bi pisali nesto ruzno o njoj...A msm mozes da pogledas neke tvoje poruke i u drugim temama i videces da su vecina pune kristika o Maite...sve smo vec shvatili i ja uvek znam da neko ne voli nekoga koga ja volim i obrnuto, ali ja stvarno nikada nisam pricala ruzno o nekoj poznatoj "faci", sve i da ga mrzim, a naravno da postoje takvi, narocito ne na forumu koji je nekim delom posvecen toj osobi....nemoj da shvatis nista licno, mozes posle ovog komentara da me mrzis (mozes da radis sta hoces) ali ja te ni ne poznajem da bih mislila nesto lose o tebi, pogotovu ne ako imas svoj ukus ali ne moras u SVAKOJ temi da navodis kako ne volis Maite...mi je volimo, ti je ne volis, kraj price...necemo vise da pricamo na tu temu...mislim da bi bilo dobro, jer je bilo dooljno svadja na ovom forumu i to sve bez veze tj. zbog razlicitih ukusa...mislim sa moje strane, ovo je samo molba, jer nisam niko i nista na forumu da bih nekome nametala moje misljenje... :POIU:
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 7:02

Ovu poruku tvoju sam tek sad video pa cu i da odgovorim.Da,tacno,nema veze ko koliko glumi,ali sto je istina,istina je.Ja sam napisao za Maite samo u temi CCEA komentari o Maite,i tu sam samo napisao da mi se ne svidja.Uvlacim Maite u ovu pricu zato stooo svi govorite za Adelu da je placljivica itd,a ne gledate vasu zvazdu od koje ste fan.Pola serije CCEA Maite place.Ako je prica Fuego en la sangre bila glupa,CCEA je jos gluplja.Mislim prvom u nju pucaju,pa padne sa stepenica,pa je udare kola jos samo fali da je zakaci avijon,mislim...Govorite o nekim bizarnostima o kojima uopste nema veze...Svako ima svoje misljenje,ali hajde da razgranicimo stvari i kazemo kako jesu...Ja samo CCEA gledam zbog Maye Mishalske i Michelle Vieth,ovo ostalo je sve bljak.Mene uopste ne zanima da li ti volis Maite ili ne,ali nemoj vredjati Adelu necu ni ja Maite...Da li je ona placljivica ili ne to je njena stvar...Adela je dobila milion nagrada za te "placljivice" kao sto vi kazete...
Aliii dobro,svako ima svoje misljenje i necu da se svadjamo zbog gluposti!!!
:145:
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 7:46

Ok, ja nisam rekla da je placljivica iskreno...u svakoj noveli ima plakanja..pa i mi pacemo svakodnevno...necu ni ja da se svadjam :srce:
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 7:59

:srce:
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 8:16

Milos wrote:
Ovu poruku tvoju sam tek sad video pa cu i da odgovorim.Da,tacno,nema veze ko koliko glumi,ali sto je istina,istina je.Ja sam napisao za Maite samo u temi CCEA komentari o Maite,i tu sam samo napisao da mi se ne svidja.Uvlacim Maite u ovu pricu zato stooo svi govorite za Adelu da je placljivica itd,a ne gledate vasu zvazdu od koje ste fan.Pola serije CCEA Maite place.Ako je prica Fuego en la sangre bila glupa,CCEA je jos gluplja.Mislim prvom u nju pucaju,pa padne sa stepenica,pa je udare kola jos samo fali da je zakaci avijon,mislim...Govorite o nekim bizarnostima o kojima uopste nema veze...Svako ima svoje misljenje,ali hajde da razgranicimo stvari i kazemo kako jesu...Ja samo CCEA gledam zbog Maye Mishalske i Michelle Vieth,ovo ostalo je sve bljak.Mene uopste ne zanima da li ti volis Maite ili ne,ali nemoj vredjati Adelu necu ni ja Maite...Da li je ona placljivica ili ne to je njena stvar...Adela je dobila milion nagrada za te "placljivice" kao sto vi kazete...
Aliii dobro,svako ima svoje misljenje i necu da se svadjamo zbog gluposti!!!
:145:

postujemo mi tvoju slabost na Adelu...ali msm ako je tebi serija FELS iole serija i ako ti iole valja i ako Adela ima dobru ulogu onda stvarno strasno...to joj je pun promasaj...

p.s.i molim te AVION se pise bez J!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 8:39

Quote :

p.s.i molim te AVION se pise bez J!!!!!!!!!!!!!

:super: :OKM:
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009 - 8:44

Zlatokosa wrote:
Quote :

p.s.i molim te AVION se pise bez J!!!!!!!!!!!!!

:super: :OKM:

pa msm to izgleda smesno,ali... :888:
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009 - 8:06

Hahhaha al je esmesno,otkida...pa sigurno je bolja nego CCEA u kojoj glavna glumica ne zna ni da place...a to za AVIJON je slucajno o vasimm gramatickim greskama ne bih da komentarisem,trebalo bi mi nedelju dana...a o Maite takodje necu da komentarisem,devojka koja je dosla sa dna iz neke bedne serije u kojoj nije bila niko i nista,a odjednom se proslavila glumeci u jadnim serijama...ali dobro.Uglavnom,OVI koji se stvarno razumeju u serije i u dobru glumu znaju ko je bolja...ja nisam znao ni ko je Maite Perroni dok nije pocela dosadna CCEA!!U kojoj je jedina extra licnost Blanka i Ana Hulija,tako da...kako kazu Meksikanci "Calladitos se ven mas bonitos"...!!!
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009 - 8:24

ja necu da se svadjam...ja samo kazem...Adelu sam gotivila,vise je ne gotivim i kraj...jas nikad nisam rekla da je Maite bog zna kakva glumica,nego jednostavno probila se dobromserijom i uloga joj je super,mnooogo bolja nego u REBELDE...a Adela sa ulogama ide sve nize i nize,samo se spusta...

a sto se tice AVIJONA-ja sam rekla to sto je meni zasmetalo...sto se tice gramatickih gresaka,tu me ne ubrajaj jer mozes ceo forum da pretrazis i videces da ih nemam nigde...po tom pitanju sam cista kao suza...
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009 - 8:30

Ok,ti mislis da Adela ide sve nize i nize?Ok to je tvoje misljenje,ali ga ne delim sa tobom...Ok,ja brzo pisem i ponekad gresim,ali nema veze ako je tebi TOLIKO zasmetalo onda izvini...Aliii bih te zamolio tebe i sve ostale,da ne vredjate Adelu,onda ni ja necu vredjati Maite..."Antes de criticarla intenten superarla"...!!!
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009 - 9:03

Milos wrote:
Ok,ti mislis da Adela ide sve nize i nize?Ok to je tvoje misljenje,ali ga ne delim sa tobom...Ok,ja brzo pisem i ponekad gresim,ali nema veze ako je tebi TOLIKO zasmetalo onda izvini...Aliii bih te zamolio tebe i sve ostale,da ne vredjate Adelu,onda ni ja necu vredjati Maite..."Antes de criticarla intenten superarla"...!!!

u redu...nadam se da se ne ljutis... :LaY:
Back to top Go down
nermina
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nermina

Broj postova : 421
Godina : 37

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009 - 17:24

Adela ima talenat za glumu njoj nije potreban trud ...... :XZC: :srce:

Pitajte Carlu Estradu pa da vam ona kaze da li Adela zna da glumi ili zna samo da place kako to kazete ..... zar vama to nije gluma ? to su najteze scene ..... to nije stvarni zivot .... to su telenovele :jupi:

Pitajte je koga nazivaju Divom telenovela , ko ima najvise iskustva u glumi ? Mislim da bi vam njen odgovor zasmetao malo ......




:XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC:

ADELA NORIEGA
Back to top Go down
nermina
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nermina

Broj postova : 421
Godina : 37

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009 - 17:30

Da li ste se pitali o kome je rec , ko je ona ? Pomocicu vam jer znam odgovor ...
ADELA NORIEGA


:XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC:
:XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC: :XZC:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 19 Sep 2009 - 20:33

Adela Noriega ima 150 telenovela iza sebe.. Maite je na pocetku, tako da ne treba da se uporedjuju one dve.

Meni je ranije Adela bila simpaticna, sad mi nije ni simpaticna, cak sta vise mrzim je, Fuego en la sangra je ocaj serija ! Od te serije Adelu ne mogu da smislim...
Back to top Go down
bombonicaDT
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
bombonicaDT

Broj postova : 3932
Godina : 113
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 T4xumq
Lokacija : Ako ti kazem moracu da te ubijem XD

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyWed 7 Oct 2009 - 8:04

Milos wrote:
Hahhaha al je esmesno,otkida...pa sigurno je bolja nego CCEA u kojoj glavna glumica ne zna ni da place...a to za AVIJON je slucajno o vasimm gramatickim greskama ne bih da komentarisem,trebalo bi mi nedelju dana...a o Maite takodje necu da komentarisem,devojka koja je dosla sa dna iz neke bedne serije u kojoj nije bila niko i nista,a odjednom se proslavila glumeci u jadnim serijama...ali dobro.Uglavnom,OVI koji se stvarno razumeju u serije i u dobru glumu znaju ko je bolja...ja nisam znao ni ko je Maite Perroni dok nije pocela dosadna CCEA!!U kojoj je jedina extra licnost Blanka i Ana Hulija,tako da...kako kazu Meksikanci "Calladitos se ven mas bonitos"...!!!

Normalno da Maite nije bila niko i nista jer je svako poceo od necega pa i tvoja omiljena Adela....i ona je nekad bila pocetnica kao Maite i ne samo ona vec svi....a to sto Maite nije imala neku ulogu u Rebelde nije ona kriva jer nije mogla da bira...CCEA jeste smorna ali je milion ako ne i vise puta bolja od FELS (i to nije samo moje misljenje nego vecine, ne samo sa ovog foruma) a Maite je svoju ulogu korektno odigrala zato sto MC i jeste takva i treba da bude takva...ona je odradila sta se od nje trazilo...ali necu vise da skrecem sa teme..ovo je moj poslednji post sto se tice ovoga... :o tome se radi
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyWed 7 Oct 2009 - 8:06

Mi pecado eres tu wrote:
Milos wrote:
Hahhaha al je esmesno,otkida...pa sigurno je bolja nego CCEA u kojoj glavna glumica ne zna ni da place...a to za AVIJON je slucajno o vasimm gramatickim greskama ne bih da komentarisem,trebalo bi mi nedelju dana...a o Maite takodje necu da komentarisem,devojka koja je dosla sa dna iz neke bedne serije u kojoj nije bila niko i nista,a odjednom se proslavila glumeci u jadnim serijama...ali dobro.Uglavnom,OVI koji se stvarno razumeju u serije i u dobru glumu znaju ko je bolja...ja nisam znao ni ko je Maite Perroni dok nije pocela dosadna CCEA!!U kojoj je jedina extra licnost Blanka i Ana Hulija,tako da...kako kazu Meksikanci "Calladitos se ven mas bonitos"...!!!

Normalno da Maite nije bila niko i nista jer je svako poceo od necega pa i tvoja omiljena Adela....i ona je nekad bila pocetnica kao Maite i ne samo ona vec svi....a to sto Maite nije imala neku ulogu u Rebelde nije ona kriva jer nije mogla da bira...CCEA jeste smorna ali je milion ako ne i vise puta bolja od FELS (i to nije samo moje misljenje nego vecine, ne samo sa ovog foruma) a Maite je svoju ulogu korektno odigrala zato sto MC i jeste takva i treba da bude takva...ona je odradila sta se od nje trazilo...ali necu vise da skrecem sa teme..ovo je moj poslednji post sto se tice ovoga... :o tome se radi

:super: :super:
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyWed 7 Oct 2009 - 8:29

Adela kao prvo nije moja omiljena glumica vec Sandra Echeverria,aliii Adelu isto volim,ali dobro meni je bila bolja FELS svako ima svoje misljenje,CCEA gledao sam samo zbog Maye Mishalske i sada gledam samo zbog Michelle Vieth!!!!
Back to top Go down
Lil`Mini`Mouse <3
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lil`Mini`Mouse <3

Broj postova : 936
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Kimimim

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyWed 7 Oct 2009 - 9:11

gadna je do zla boga. sva vestacka nekako.
Back to top Go down
♥ nenalevy ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
♥ nenalevy ♥

Broj postova : 1153
Godina : 33
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Miradaspeq
Lokacija : La casa LOMBARDO... :)

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyThu 8 Oct 2009 - 4:35

Adela je jedna od najboljih meksickih glumica da nije tako ne bi bila glavna uloga u toliko serija....Ali vreme prolazi dolaze lepse i mladje, mada ako ove nove glumice danas ostvare pola sto je Adela postigla treba da budu zadovoljne.
Back to top Go down
nermina
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
nermina

Broj postova : 421
Godina : 37

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 9 Oct 2009 - 14:11

nenalevy09 wrote:
Adela je jedna od najboljih meksickih glumica da nije tako ne bi bila glavna uloga u toliko serija....Ali vreme prolazi dolaze lepse i mladje, mada ako ove nove glumice danas ostvare pola sto je Adela postigla treba da budu zadovoljne.

slazem se u potpunosti da je najbolja i kad bi ove nove glumice ostvare pola sto je Adela postigla treba da budu zadovoljne ......


Last edited by nermina on Sun 10 Jan 2010 - 0:12; edited 1 time in total
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 34
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 6 Nov 2009 - 8:42

Ona jeste ostavirila puno ... I ja sam nju ranije volela, medjutim posle Fuego en la sangre !
FUj ... odvratna u toj seriji skroz ....
Back to top Go down
*Flippy*
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
*Flippy*

Broj postova : 13400
Godina : 30
Fan-gif : http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/3838.gif
Lokacija : Sa Robertom & Kiki....

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 6 Nov 2009 - 8:46

Lady_X_ wrote:
Ona jeste ostavirila puno ... I ja sam nju ranije volela, medjutim posle Fuego en la sangre !
FUj ... odvratna u toj seriji skroz ....

:super: :super: :super: :o tome se radi
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptyFri 6 Nov 2009 - 13:00

tom ulogom se definitivno upropastila...
Back to top Go down
AngelicaRivera
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
AngelicaRivera

Broj postova : 962
Godina : 27
Fan-gif : Adela Noriega-komentari - Page 2 2n06k2d

Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 EmptySat 14 Nov 2009 - 1:36

Milose slazem se s tobom ona stvarno jeste onako malo starija glumica i po meni je ok
Back to top Go down
Sponsored content




Adela Noriega-komentari - Page 2 _
PostSubject: Re: Adela Noriega-komentari   Adela Noriega-komentari - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

Adela Noriega-komentari

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Adela Noriega-