REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Seka Aleksic

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyMon 15 Oct 2012 - 2:20

OBASIPANA POKLONIMA: SEKA OKUPILA FANOVE, ALI NE NA KONCERTU


Seka Aleksić pojavila se na Sajmu kozmetike kako bi ispromovisala "Minx" folije za nokte čije je zaštitno lice. Ispred štanda pojavili su se brojni Sekini fanovi, što je pevačicu posebno oduševilo:

- Na štandu gde sam se pojavila bilo je mnogo ljudi koji su me dočekali sa poklonima i željom da se fotografišu sa mnom. Pojavila sam se u kreaciji Tijane Todorović, a dosta medija je ispratilo moje pojavljivanje s obzirom na to da se ne pojavljujem u poslednje vreme tako često, rekla je Seka Aleksić za S media portal.

Spomenute folije su popularne kako kod nas tako i u svetu i zaštitna lica su i Rijana, Bijonse, Lejdi Gaga, pa se naša pevačica našla u odabranom VIP društvu.

Seka Aleksic - Page 4 2012101414
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyThu 18 Oct 2012 - 2:18

Rijaliti brak: Seka domaćica za “Prvi kuvar”, Veljko jede za “Akademiju debelih”!


Folk pevačica Seka Aleksić non-stop nešto priprema u kuhinji, kako za svoje goste, tako i za supruga Veljka, koji, budući da je ona stalno na dijeti, mora sam sve da pojede! Ovaj put, Seka je pripremila poslastice, kako bi svom suprugu brak učinila još slađim, a fotografiju je podelila na svom Tviter profilu.
Iako bi svojim kulinarskim umećem lako mogla da se plasira među takmičare “Prvog kuvara Srbije”, ako pevačica nastavi ovako često da “zaslađuje” brak, Veljko bi mogao da postane kandidat za “Akademiju debelih”.

Seka Aleksic - Page 4 Seka2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyFri 26 Oct 2012 - 5:49

Ista kao nekad: Seka ponovo promenila imidž i sad šeta crnu kosu!...



Seka Aleksic - Page 4 Seka-nova-kosa

Da li je ovo jos jedna njena promena ili samo evociranje uspomena?

Originalno objavljeno na stranici www.svet.rs/najnovije-vesti/ista-kao-nekad-seka-ponovo-promenila-imidz-i-sad-seta-crnu-kosu © svet
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptySat 10 Nov 2012 - 10:56

Seka Aleksic - Page 4 314161101514099866456683
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyTue 13 Nov 2012 - 4:00

Seka Aleksić osvaja Ameriku!


Nakon što je imala veoma posećene nastupe u Srbiji i Evropi, folk pevačica Seka Aleksić nastavlja svoju veliku turneju.

Seka Aleksic - Page 4 144131-16

Ovog puta Aleksićeva ide u pohod na Ameriku, gde će tamošnjoj publici predstaviti nove pesme. Već sledeće nedelje Seka će biti na drugom kontinentu, a nakon turneje sa svojim suprugom Veljkom Piljikićem odmaraće se u Las Vegasu.


- Idem u Ameriku za sedam dana, skoro sve karte su planule. Produžiću boravak još sedam dana u Las Vegasu, pa se vraćam kući nakratko, a onda idem dalje - izjavila je Seka za “Alo!”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyTue 1 Jan 2013 - 10:11

Seka Aleksić: Volim da pokazujem obline


Zadovoljna sam kako sada izgledam. Bila bih nezadovoljna kada u kupaćem kostimu ne bih imala šta da istaknem

Seka Aleksic - Page 4 Seka-aleksic-foto-gloria-hello-1356913162-247703

Folk zvezda Seka Aleksić i njen suprug Veljko Piljikić novogodišnje praznike provode u Australiji. Pevačica je pre nedelju dana u pratnji muža otputovala na daleki kontinent, gde ima turneju. Poznati par će u zemlji kengura provesti dobar deo zime. Supružnici su dali prvi zajednički intervju za Kurir u kojem, između ostalog, govore o protekloj godini i planovima i željama za budućnost.

♦ Po čemu ćeš pamtiti 2012. godinu?

- Godinu za nama pamtiću po pesmama, uspešnim nastupima, brojnim druženjima sa fanovima i lepim iznenađenjima koja su mi priredili. Pamtiću je i po humanitarnim akcijama kojima sam bar na trenutak mališanima vratila osmeh na lice, po prijateljima koje sam stekla i, naravno, po trenucima za koje se Veljko potrudio da budu nezaboravni.

♦ Raduješ li se što Novu godinu dočekuješ u Australiji?

- Neizmerno se radujem, jer sa prethodne turneje po Australiji nosim predivno iskustvo. Za sve moje koncerte vlada veliko interesovanje. Za mnoge nastupe ulaznice su rasprodate još početkom decembra. Srećna sam što ću u 2013. godinu ući zajedno sa fanovima iz Australije.

♦ Koliko si kupaćih kostima ponela?


- Samo nekoliko omiljenih jer obožavam šoping i sigurno ću dopuniti svoju kolekciju.

♦ Hoćeš li se kupati u toplesu?

- Zaista mi je žao što na to pitanje nećete saznati odgovor.

♦ Dosta si oslabila. Jesi li zadovoljna svojim izgledom ili bi želela još da smršaš?

- Veoma sam zadovoljna kako sada izgledam. Bila bih nezadovoljna kada u kupaćem kostimu ne bih imala šta da pokažem.

♦ Priželjkuješ li da se u 2013. godini ostvariš kao majka?

- Takva pitanja smatram suvišnim, jer nema tog mladog bračnog para, a koji je normalan, da ne priželjkuje da se ostvari u ulozi roditelja.

♦ Šta daruješ sebi i bližnjima za novogodišnje praznike?

- Srećnom me čini kada vidim radost kod osobe kojoj sam nešto poklonila. Volim da iznenađujem poklonima, tako da to često budu sasvim neočekivane, a ponekad i očekivane stvari. Verujem da ću i Veljka iznenaditi darom za Novu godinu, jer i ne sluti šta sam mu pripremila!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyThu 3 Jan 2013 - 23:10

Seku Aleksić častili kartama za koncert Maraje Keri


Seka Aleksic - Page 4 Seka-aleksic-maraja-keri-koncert-karte-hotel-australija-1357245173-248547

Nisu samo fanovi odlučili da iznenade Seku Aleksić u dalekoj Australiji. Uprava čuvenog hotela „Šangri-La“, u kome boravi popularna pevačica, odlučila je da nju i supruga Veljka Piljikića obraduje ulaznicama za nastup Maraje Keri u čuvenoj areni Olfoun, koja se nalazi nedaleko od olimpijskog sela u Sidneju.

- Uđem u sobu i na stolu me čekaju dve karte za koncert Maraje Keri večeras. Poklon od hotela?! Šta ti je svet - pohvalila se Seka svojim fanovima preko Tvitera.

Američka pop diva vlasnica je brojnih hitova, a gospođa Piljikić će verovatno svojoj jačoj polovini na uvce otpevati: „Sve što želim za Božić si ti“ kao uvertiru pred predstojeći praznik, koji će provesti daleko od kuće zbog novih nastupa zakazanih u Sidneju i Melburnu na insistiranje publike.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptySun 13 Jan 2013 - 9:18

Seka Aleksic - Page 4 Seka1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptySun 13 Jan 2013 - 9:19

Seka Aleksic - Page 4 Seka-2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyFri 25 Jan 2013 - 22:27

Seka Aleksić: Obožavam fotke bez šminke!


Seka Aleksic - Page 4 290062-seka-aleksic7

Najnovija fotografija koju je popularna pevačica Seka Aleksić podelila sa svojim pratiocima na Tviteru je ponovo jedna od onih na kojima je ona bez šminke, i oseća se fantastično.

- Obožavam fotke bez šminke - napisala je Seka ispod fotografije.

Samo prirodno, i opušteno!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyFri 25 Jan 2013 - 22:28

Seka Aleksić pažljiva prema fanovima!


Seka Aleksic - Page 4 291144-seka

Seka Aleksić se zahvalila svojim fanovima na podršci fotografijom sa Tajlanda!

Seka je na pesku ispisala velikim slovima “300.000 HVALA VAM” i fotografisala se sa porukom koju šalje fanovima.

Ovu fotografiju postavila je na svojoj Fejsbuk stranici koja broji, već pomenutih 300.000 fanova.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyFri 25 Jan 2013 - 22:32

Facebook
300.136 likes

Twitter
23.900
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptySat 7 Dec 2013 - 2:28

Nova pesma "U mraku"

Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 EmptyThu 6 Feb 2014 - 11:13

Kim Kardašijan i Seka Aleksić u istom kaputu

Pevačica Seka Aleksić objavila je na svom Tviter profilu fotografiju na kojoj je u žutom kaputu. To ne bi bilo ništa čudno da skoro nismo videli i poznatu TV zvezdu Kim Kardašijan u identičnom izdanju. Ko koga kopira, i kome bolje stoji ovaj žuti kaput?

Seka Aleksic - Page 4 Kim-i-seka
Back to top Go down
Sponsored content




Seka Aleksic - Page 4 _
PostSubject: Re: Seka Aleksic   Seka Aleksic - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Seka Aleksic

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-