REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyWed 19 May 2010 - 3:08

Entrada je malo bzv... ali ostalo se meni sve svidja, odlini su svi glumci ...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyTue 25 May 2010 - 7:00

Serija je dobra, nadam se uskoro i kod nas da bude.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyTue 8 Jun 2010 - 6:39

Odlicna, sve zanimljivija, ja sam odusevljena, i gledam redovno :)
Back to top Go down
sava
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
sava

Broj postova : 2118
Lokacija : Dark side of the moon

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyTue 8 Jun 2010 - 7:17

ona Kristel iritantna kao i u originalu ali je ovde bar lepsa
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 28
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyWed 23 Jun 2010 - 9:27

jedva cekam da se prikazuje kod nas,serija je bas simpa,a najvise jedva cekam zbog Valentina [You must be registered and logged in to see this image.] ja sam luda za njim [You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 Aewnyr

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyWed 23 Jun 2010 - 11:09

ja sam rekao da hocu i prestao... ne znam da li da pocne.. je l' stvarno zanimljiva? je l' ima smesnih scena?
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyThu 24 Jun 2010 - 2:14

Smesna je dosta, pa ona brate kao tornado, a on mrsav, dovoljni su u kombinaciji da bude smesno :)
Odlicna mi je Fedra, odlican izbor glumice :)
Back to top Go down
Girl Swan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Girl Swan

Broj postova : 1016
Godina : 28
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 Saraylucas
Lokacija : Harper's Island

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyThu 24 Jun 2010 - 2:29

joj da,u pravu si ^^ dok sam gledala slike,non stop sam se samo smejala :D kad li ce da zavrse snimanje...
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyFri 25 Jun 2010 - 11:45

Pa serija je tek pocela. Voleo bih da je Pink otkupi..
Back to top Go down
Nena87pk
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nena87pk

Broj postova : 26
Godina : 36
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 21dljx4
Lokacija : TV World

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySat 3 Jul 2010 - 23:57

Ja sam ovo pocela da gledam, odgledala sam 12 epizoda medjutim onda mi je naisao ispitni rok i jos neki haos pa nikako da stignem da odgledam sve. Jos kad pomislim koliko kasnim sve imam osecaj da necu nikad da uspem da odgledam. A inace je serija simpaticna skroz. Nisam gledala original pa ne mogu da znam da li je bolja ili ne ali meni je prilicno smesna. Najzanimljiviji su mi Ilitia i Brandon, nakon one scene na aerodromu sam i odlucila da nastavim da gledam. Samo ne znam kako su ih radili na dalje, i kako ce uopste da ih rade. Da ne preteraju sa time koliki je ona negativac.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySun 4 Jul 2010 - 3:23

Ma nece Litia da bude neki negativac.
A sto se tice ostalih svi su super, mada bolji je original uvek. Meni se glavna ova debeljuca ne svidja, nije to originalno kao u originalu :))

Ja sam stala kod 32 ja mislim... I ispitni rok... obaveze, i prestala sam da gledam ... Nastavicu kad budem imala vremena ako to bude uopste moguce... :)
Back to top Go down
Nena87pk
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nena87pk

Broj postova : 26
Godina : 36
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 21dljx4
Lokacija : TV World

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySun 4 Jul 2010 - 3:51

Ma znam da ne bi trebalo da bude negativka ali kod rimejkova to se nikad ne zna. Meni je zao sto nisam gledala original, jer mozda nisu uvek bolji ali jesu u vecini slucajeva, ali nemam vremena sad za nesto tako obimno. A ovo cu da probam da nastavim uskoro. Mada bi bilo mnogo bolje kad bi neka od nasih televizija kupila ovo. Bilo bi jednostavnije za mene.

A sto se debeljuce tice, meni ova glavna glumica nije za glavnu glumicu. Ne samo ovde nego inace. Nema ono nesto sto treba da imaju glumci da bi nosili seriju. Verovatno zato ovde vise i obracam paznju na sporedne likove. :D
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyMon 5 Jul 2010 - 10:14

Isto to mislim Neno.. Znaci nesto joj fali, a ja ne znam da opisem sta:)
Back to top Go down
Nena87pk
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nena87pk

Broj postova : 26
Godina : 36
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 21dljx4
Lokacija : TV World

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyMon 5 Jul 2010 - 10:30

Pa ne znaju ljudi da biraju protagoniste. Eto sad je ona dobila (a ona mi je inace savrsena za one neprimetne sporedne uloge, posto sam je gledala vec u nekoliko serija i pojma nemam sta se desavalo njenim likovima :D) a postoje stvarno dobre glumice koje uvek igraju sporedne uloge ili negativke. Pa evo Altair, koju ja licno prilicno gotivim zbog ADCLG i zbog koje sam i resila da gledam ovo. Ona bi recimo mogla da nosi neku seriju, ne ovu konkretno posto nije za debeljucu, ali inace. Ali nema ko da joj da glavnu ulogu.

A inace ovde mi ni Lanus nije nesto. On uvek dobija glavne ili skoro pa glavne uloge, a meni on bas i ne zna da glumi. A nije da je nesto preterano zgodan pa da mu se oprosti to sto ne zna da glumi. :D
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyMon 5 Jul 2010 - 10:37

Meni on jeste, ja sam zbog njega pocela da gledam seriju, on mi je odlican gledajuci original, on je odlican izbor :)
A Altar bi mozda bolje glumela debeljucu od ove koja je glavna.
Mene je ona nervirala u ADCLG i antipaticna mi je od tad.

Mada nije ona to toliko toliko toliko losa, gledacu ja ovu seriju, ali moglo mnogo bolje da se izabere..
Back to top Go down
Anchi_94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Anchi_94

Broj postova : 26
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 Dr4bhx

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySun 25 Jul 2010 - 22:26

Jao ova serija ima porpilicnu gledanost u mexiku. .Ja sam gledala prvih 15 epki i totalno je kao prekopiran original. . Naravno, uvjek sam za to da je original bolji, mada ima izuzetaka. .Ovdje definitivno nije izuzetak. .Mi gorda bella je bila 1000 puta bolja, Natalia je savrseno odigrala i debeljucu i mrsavicu. .Normalno, ipak je ona jedna sjajna glumica. .A Ariadne mi i nije nesto za ovo, niti za bilo koju glavnu ulogu. .Ona mi je vise za neke sporedne uloge. . Zanimljiva mi je jedino Laura, Valentino isto nije los. . tu i tamo. .nije najgori rimejk, ali ne spada ni u bolje svakako. ::D:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyThu 29 Jul 2010 - 2:34

Slazem se.
Gorda je sve zeznula, ostala ekipa mi se svidja sva, sem nje.
Back to top Go down
Lucero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero

Broj postova : 398
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 16h0kkl
Lokacija : con Lucero

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyMon 2 Aug 2010 - 2:58

Ne svidja mi se serija, stala sam kod 39 epizode
Back to top Go down
mvmixy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
mvmixy

Broj postova : 1456
Godina : 34
Fan-gif : Charmed
Lokacija : Subotica

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyTue 3 Aug 2010 - 3:43

gledala sam original ponekad..nije losa prica...glavna glumica mi je slatka,lanusa ne volim.Zanimljiv je naziv serije.
Back to top Go down
Milos
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Milos

Broj postova : 504
Godina : 29
Lokacija : Sa Sandrom zauvek!!!

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyTue 3 Aug 2010 - 10:03

Ja moram da pocnem da gledam,ali ne znam kad xD...mozda necu ni gledati...Ali,voleo bix da odgledam makar malo zbog Laure Flores,ona je super glumica i pevacica!!!
Back to top Go down
Lucero
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero

Broj postova : 398
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 16h0kkl
Lokacija : con Lucero

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyFri 6 Aug 2010 - 2:53

Ja zbog nje samo i gledam, mada mi se ne svidja serija
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 33
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySat 7 Aug 2010 - 8:15

Izgleda da je interesovanje za ovu seriju opalo, a???
Back to top Go down
Marko92
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Marko92

Broj postova : 330
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 3008ims
Lokacija : Zacatillo

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptySun 8 Aug 2010 - 10:31

Ja sam danas poceo da je gledam, i nije lose mada sam stigao do 7 epizode. Videcemo sta ce biti dalje.
Back to top Go down
http://www.borkatomovic.co.nr
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyMon 9 Aug 2010 - 2:41

Onako, nije nesto, ja odgledala original pa me nervira Marianela mnogo u ovoj seriji ! Vidi se da je debeljuca koja je napravljena, ne glumi realno uopste...
Back to top Go down
camaleones
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
camaleones

Broj postova : 1313
Godina : 28
Fan-gif : Komentari serije - Page 4 Ytujye

Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 EmptyFri 13 Aug 2010 - 6:43

serija je ok
Back to top Go down
http://tvserijesrbija.forum.st/
Sponsored content




Komentari serije - Page 4 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje nisu emitovane kod nas :: Llena de Amor-