REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:15

Lady Gaga & Donatella Versace: Kao kćerka i mama


Lady Gaga i dizajnerka Donatella Versace ludo su se zabavljale na balkonu palate Versace u Milanu, Italija.

Pevačica i dizajnerka odlučile su se za istu nijansu duge plave kose, kao da su želele da naglase sličnost između njih dve. Na balkonu društvo im je pravio Gagin pas Fozzy, a u jednom trenutku dve slavne dame bacale su bele ruže okupljenim obožavaocima. Simpatično.

Lady GAGA            .... - Page 4 11116000066ff55c7edonate
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyFri 5 Oct 2012 - 22:38

Druženje sa prijateljima: Lady Gaga na seriji fotki sa svojim omiljenim ljudima


Lady Gaga uživala je u svom vremenu provedenom u Italiji, a posebno u trenucima sa svojim bliskim prijateljima, Donatellom Versace i Terryjem Richardson.

26-godišnja Gaga i slavna dizajnerka dobro su se zabavljale, a sve je ovekovečio Richardson, profesionalni fotograf i dobar pevačicin prijatelj. “Sad sam u apartamnu Giannija Versacija u Milanu. Terry je zaista dobro zabeležio ovaj momenat kad se ostvaruju snovi. Plakala sam celu noć”, napisala je kasnije pevačica.

Lady GAGA            .... - Page 4 Gaga-terry-104128
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 6 Oct 2012 - 4:20

Ona je kraljica Tvitera: Lejdi Gaga ima 30 miliona pratilaca!


Lady GAGA            .... - Page 4 Lejdi-Gaga1-e1349459553891

Pop diva Lejdi Gaga postavila je rekord na društvenim mrežama, postavši prva osoba sa preko 30 miliona pratilaca na Tviteru. Do juče popodne, Lejdi Gaga je imala 30.030.949 pratilaca na mikro-blogerskom sajtu, a u proseku joj se dnevno pridruži oko 30.000, prenosi sajt “Starcount.com” koji prati koliko poznati koriste društvene mreže.
Ova dvadesetšestogodišnja pevačica, čije je pravo ime Stefani Džoen Anđelina Germanota, takođe je početkom sedmice prešla četiri miliona “hitova” na Guglu i na drugom je mestu posle Britni Spirs na medijskoj platformi ovog internet pretraživača.
“Međutim, upravo je Tviter taj koji pokazuje njenu neverovatnu popularnost”, navodi se na sajtu.
Njena vladavina Tviterom počela je pre dve godine kada je nadmašila Eštona Kučera, Baraka Obamu i Britni Spirs.
“Od tada je njena dominacija na mreži bez premca. Ona je bila prva koja je stigla do 10 miliona pratilaca, potom 20 miliona a sada i 30″, dodaje se na sajtu.
Najveći rival Lejdi Gage na Tviteru je tin pop senzacija Džastin Biber sa 28,5 miliona pratilaca. Slede Keti Peri sa 27,2 i Rijana koja je bolja od Gage na Jutjubu i Fejsbuku, ali na Tviteru ima “svega” 26 miliona pratilaca.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyFri 19 Oct 2012 - 6:05

Prva ozbiljna uloga: Lady Gaga dobija 3 miliona funti za angažman u “Zoolanderu 2″?


Glumac i režiser Ben Stiller se ne šali – želi Gagu u nastavku svoje uspešne komedije i spreman je da joj za to plati ozbiljnu količinu novca.

O ovom filmu priča se već čitavih 10 godina, a pevačica bi trebala da glumi devojku u koju će glavni junaci filma, Ben Stiller i Owen Wilson biti zaljubljeni. “Gaga je na vrhu liste. Ona ima talenat i potreban stav – i neverovatan smisao za humor”, prenosi jedan izvor za Daily Star. Po toj priči, Gagina konkurencija su Heidi Klum, Kate Moss, Adriana Liama i Kate Upton.

Lady GAGA            .... - Page 4 1-GOLLUM@CB-_39
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 20 Oct 2012 - 8:42

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyWed 31 Oct 2012 - 7:27

TOP 26 PESAMA NA YOUTUBE-U

1. Justin Bieber - Baby ft. Ludacris - 794,474,628
2. Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the Floor - 614,996,894
3. Psy - Gangnam Style - 606,610,411
4. Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie - 509,761,133
5. Shakira - Waka Waka - 497,862,073
6. LMFAO - Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock - 495,721,418
7. Lady Gaga - Bad Romance - 493,179,320
8. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - 451,499,617
9. Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo - 399,551,874
10. Eminem - Not Afraid - 370,215,434
11. Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony - 357,860,179
12. Adele - Rolling In The Deep - 345,432,486
13. Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith - 344,238,629
14. Bruno Mars - The Lazy Song - 342,151,146
15. Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra) - 339,919,962
16. Katy Perry - Firework - 330,914,325
17. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe - 317,401,795
18. Miley Cyrus - Party In The U.S.A. - 306,359,678
19. Justin Bieber - One Time - 304,774,080
20. Nicki Minaj - Super Bass - 289,056,787
21. Rihanna - What's My Name? ft. Drake - 276,163,320
22. Bruno Mars - Grenade - 273,176,270
23. One Direction - What Makes You Beautiful - 269,483,743
24. Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer - 263,910,918
25. Bruno Mars - Just The Way You Are - 261,399,235
26. Rihanna - Only Girl (In The World) - 247,771,061
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 3 Nov 2012 - 6:49

Lady GAGA            .... - Page 4 Ladygagaregalobann-1
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 10 Nov 2012 - 23:22

Lady Gaga ima novu tetovažu


Popularna Lady Gaga trenutno se nalazi u Brazilu, gde održava koncerte u okviru svoje Born This Way svetske turneje. Nakon koncerta u Rio de Žaneiru, pevačica je odlučila da ukrasi telo još jednom tetovažom.

Naravno, nije oklevala da fotografiju nove tetovaže odmah podeli sa fanovima. Lady Gaga je na Twitteru napisala: “R†O. Čudovišta iz celog sveta, vi nastavljate da me inspirišete svakog dana, vi ste kao beskrajni okean mogućnosti.”

Lady Gaga je otkrila i da je font napravljen od potpisa troje fanova, koji su svi iz drugih krajeva sveta i različitih uzrasta. Na taj način, Gaga je želela da predstavi kako nas muzika sve spaja.

Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga-
Back to top Go down
Princess
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Princess

Broj postova : 1168
Lokacija : Storybrooke

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySun 11 Nov 2012 - 1:03

Pre sam je volela... Sada mi se ne dopada ni malo... Otisla je u krajnost sa oblacenjem, frizurama... Mislim da je najodvratnija bila ona haljina od mesa.
Novije pesme joj lice na stare. Dosta kopira Madonnu i jos neke izvodjace...
Na internetu sam citala da joj turneja ne ide dobro, koncerti su joj pluprazni, karte se prodaju sa velikim popustom...
Steta, ima dobar glas, trebalo je da se usresredi na pevanje, a ne na oblacenje i scenske efekte.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyThu 6 Dec 2012 - 21:46

Quote :
Lady GaGa prati Staniju Dobrojevic na Twitteru!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyWed 26 Dec 2012 - 1:03

Stiže dokumentarac o životu Lady Gage


Lady GAGA            .... - Page 4 Ol4jb

Lady Gaga sigurno je jedna od najzanimljivijih zvezda šoubiznisa a zahvaljujući njenom novom projektu, upoznaćemo je još bolje!

Za Božić, pevačica je otkrila planove svojim fanovima, napisavši: “Srećan Božić mali monstrumi! Terry Richardson pravi Lady Gaga film, dokumentarac o mom životu, kreiranju ARTPOPa i vama! Hvala što ste bili strpljivi i čekali moj novi album, nadam se da će vas ovo zagrejati za stvari koje dolaze. Volim vas svim srcem! Volim te Terry, hvala što veruješ u mene i moje fanove, ugledala sam se na tebe i tvoj rad tako dugo, ovo je ostvarenje sna!” Niko ne zna kad bi ovaj film mogao da se pojavi, ali novi album možemo očekivati na proleće.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySun 30 Dec 2012 - 9:17

Lady Gaga ponudila fanovima besplatno savetovanje tokom turneje


Lady GAGA            .... - Page 4 Gaga

Lady Gaga pozvala je svoje fanove da joj se obrate za savet ukoliko imaju neki problem, tokom trajanje njene turneje Born This Way.

Pevačica je to objavila juče na Facebook-u, otkrivši da će besplatne razgovore i pomoć za rešavanje psihičkih problema ona finansirati. “Za one koji se pitaju u čemu je stvar sa savetovalištem na Born This Way turneji, to će biti zabavno iskustvo koje će ujediniti sve fanove, a održavaće se pre koncerta. U Born Brave autobusu moći ćete da se prijavite za individualne ili grupne razgovore sa profesinalcima, o mentalnom zdravlju, depresiji, nasilju,školi i prijateljima”, rekla je Gaga i dodala da će biti organizovani i hrana, muzika i igre. “Born Brave autobus je mesto gde su mentalno zdravlje i depresija shvaćeni ozbiljno, bez osuđivanja, besplatna prava pomoć koja je dostupna svima”, izjavila je pevačica i objasnila da je došla na tu ideju jer oseća da većina dece danas ne traži pomoć jer ih je sramota, pa je želela da im zaista pomogne i da to učini zabavnim. Turneja Born This Way nastavlja se 11. januara u Vankuveru.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyFri 11 Jan 2013 - 6:43

Lady Gaga odustaje od muzičke karijere, prelazi u glumačke vode?


Lady GAGA            .... - Page 4 I450016kosty555info-0002

Glasine govore kako bi slavna pevačica mogla da odustane od svoje muzičke karijere a sve kako bi se više posvetila svom dečku, Tayloru Kinneyu.

S obzirom da je Taylor glumac i Lady Gaga želi da se bavi tim poslom kako bi mu bila bliža, barem ako je verovati ono što piše Star. “Gaga misli da ako odustane od svog divljeg stila života, Taylor će je zaprositi. Gaga je u stvari tradicionalna devojka i želi da se skrasi. Želi da svoj naporan raspored turneja zameni sa glumačkom karijerom kako bi ostvarila stabilniji život sa Taylorom. Nada se da će za pet godina uspeti da osvoji Oskara”, otkriva jedan izvor. Nismo sigurni da će Gaga ikad odustati od svoje muzičke karijere, ali bilo bi interesantno videti je i u nekom filmu!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyWed 13 Feb 2013 - 21:10

Lady Gaga odložila turneju zbog povrede!


Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga

Lady Gaga bila je primorana da odloži nekoliko predstojećih koncerata u okviru svoje “Born This Way” turneje, jer zbog bolova koji su posledica nedavne povrede nije u stanju da hoda!

Pevačica je objavila na svom profilu na Twitteru da je pokušala da istrpi bolove od povrede koliko god je mogla, kako bi izbegla otkazivanje nastupa, ali je bol na koncertu u Montrealu u ponedeljak postao prejak, te je morala da odloži nekoliko nastupa. “Imam tužno obaveštenje koje se tiče mene i Born This Way turneje. Tako mi je žao. Ne znam šta da kažem. Krila sam povredu i hronični bol već neko vreme, ali se tokom prethodnih nekoliko meseci pogoršao. Molila sam se da zaraste. Krila sam to i od moje ekipe, nisam želela da razočaram moje divne fanove. Ali, nakon mog sinoćnog nastupa nisam mogla da hodam, i dalje ne mogu. Nadam se da će mi moji fanovi u Čikagu, Detroitu i Hamiltonu oprostiti, pošto ja ne mogu da oprostim sebi,” napisala je Gaga na Twitteru i dodala da se nada da će se što pre oporaviti.
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyTue 30 Jul 2013 - 21:00

Šta nam je Lejdi Gaga prećutala?

Lady GAGA            .... - Page 4 192010400151f7f0c55ba3c228687477_orig

Pop pevačica Lejdi Gaga rekla je da je njena povreda kuka bila mnogo gora nego što su mediji prenosili i da je ona zapravo polomila kuk.

"Moja povreda je zapravo bila mnogo gora nego što je predstavljeno", rekla je pevačica listu "WWD". "Polomila sam kuk. Niko nije znao i ja to nisam rekla fanovima".

Ona je rekla da su doktori videli na magnetnoj rezonanci, pre nego što je otišla na operaciju, da je imala ogromnu rupu na kuku veličine novčića, a da je hrskavica samo visila sa druge strane kuka.

"Doktori su mi rekli da ako budem imala još jedan nastup možda ću morati da potpuno menjam kuk", rekla je Lejdi Gaga koja je zbog toga morala da otkaže preostali deo turneje.

Pevačica je nedavno najavila novi singl "Applause" koji će biti objavljen 19. avgusta.

Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyTue 13 Aug 2013 - 5:50

Stigla nova Gaga! Poslušaj zvaničnu verziju singla “Applause!”




Ipak promena planova! Iako je Lady Gaga želela da svoju novu pesmu “Applause” objavi 19. avgusta, ona je to učinila sedam dana ranije, jer je ova numera procurila na net.

Gagini fanovi vredno su prijavljivali sve piratske kopije pesme koje su se pojavile, ali to očigledno nije bilo dovoljno, pa je pevačica objavila kako će pesmu ipak pustiti nedelju dana ranije. Lady Gaga odranije je obećala da će prvi put pesmu “Applause” izvesti uživo na dodeli MTV VMA, koje se održavaju 25. avgusta u Bruklinu, Njujork. Da li se tebi pesma dopada?
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyWed 14 Aug 2013 - 19:53

Lady Gaga obećava: Na MTV VMA neću nositi živinu i povrće!


Lady GAGA            .... - Page 4 FFN_Gaga_Lady_FF1_081313_51178811

Lady Gaga nastupiće na MTV VMA koje se održavaju kasnije ovog meseca, ali pevačica ne želi da otkrije šta će nositi za tu priliku. Ipak, ona poručuje da će njena haljina biti drugačija od one mesne, koju je imala na sebi 2010. godine.

Gaga kaže kako će se ovog puta o njenoj odori manje pričati. “Trenutno sužavamo izbor”, rekla je ona za MTV. “Izbacila sam živinu i izbacila sam povrće. Ovog puta biće više tekstila”, obećala je. Pevačica inače promoviše svoj novi singl “Applause”, koji će premijerno izvesti baš na MTVjevoj ceremoniji.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyMon 19 Aug 2013 - 6:16

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyTue 20 Aug 2013 - 7:33

Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySun 25 Aug 2013 - 20:11

Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyTue 8 Oct 2013 - 7:03

Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyMon 25 Nov 2013 - 9:22

Lady GAGA            .... - Page 4 Lady-gaga-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 11 Jan 2014 - 10:02

Lejdi Gaga u toplesu


Opet u toplesu! Već smo navikli da viđamo pevačicu Lejdi Gagu obnaženu, ali ovog puta ona se slikala u toplesu povodom nove reklamne kampanje modnog brenda Versaće čije je zaštitno lice postala.

Lady GAGA            .... - Page 4 Lejdi-gaga

Na  fotografiji, koju je firma Versaće objavila na Tviteru, pevačica pozira u toplesu dok je grudi  prekrila kosom i nakitom. Donatela Versaće rekla  je za fotografiju da predstavlja spoj kreativnosti, eksperimentalnosti i neustrašivosti i dodala da je presrećna što je upravo Lejdi Gaga predstavlja njenu novu kampanju.

- Počastvovana sam što je moja draga prijateljica, Lejdi Gaga, zaštitno lice nove Versaći kampanje. Želela sam da ovekovečim njenu pravu lepotu i duh kroz eleganciju. Lejdi Gaga je meni kao porodica, utelotvorenje Versaći kompanije – rekla je Donatela.

Sve su čvršće veze između Lejdi Gage i Donatele Versaće. Prvo je Gaga posvetila jednu pesmu na albumu Artpop upravo Donateli, a sada joj je ona uzvratila tako što ju je promovisala u svoje zaštitno lice.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptySat 25 Jan 2014 - 23:16

Neobičan izgled Lejdi Gage u Parizu


Lady GAGA            .... - Page 4 Spl684872_017

Pevačica Lejdi gaga nalazi se u Parizu gde je prisustvovala reviji modne kuće Versaće. Svoje boravak u Parizu Gaga je iskoristila da poseti Luvr u kojem se nalazi i njen portret. Za ovu posetu Gaga je izabrala veoma neobičnu odevnu kombinaciju i frizuru. Da li vam se dopada?
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 EmptyThu 6 Feb 2014 - 11:05

Znate li koliko košta karta za koncert Lejdi Gage?

Sve karte za koncertnu turneju Lejdi Gage u Engleskoj prodale su se za samo nekoliko minuta. Nakon toga počela je preprodaja, a karte su dostigle enormnu cenu...

Lady GAGA            .... - Page 4 Gaga

Karte za koncerte koji će se održati širom Engleske u oktobru ove godine mogle su se naći u pretprodaji po cenama od 110 – 180 dolara. Međutim, sve su se rasprodale za samo nekoliko minuta. Preprodavci karata su se momentalno pojavili na velikom broju sajtova, a cene kreću od 1000 dolara po ulaznici pa naviše!
Back to top Go down
Sponsored content




Lady GAGA            .... - Page 4 _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 

Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-