REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Lady GAGA            .... Aewnyr

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 20 Mar 2010 - 9:00

Стефани Џоан Анџелина Џерманота (енгл. Stefani Joanne Angelina Germanotta; Јонкерс, Њујорк, САД, 28. марта 1986), познатија као Лејди Гага (енгл. Lady Gaga), је америчка кантауторка. Каријеру је започела у Њујоршким дискотекама, где је наступала са Лејди Старлајт. Истовремено је радила у издавачкој кући „Интерскоп рекордс“, где је писала текстове песама за друге познате извођаче, међу којима је био и Ејкон. Након што је чуо како пева, Ејкон је убедио челнике „Интерскоп рекордса“ да, заједно са његовом издавачком кућом „Кон лајв дистрибјушон“, склопе уговор о сарадњи са Лејди Гагом. Свој први албум, под називом „The Fame“, објавила је 19. августа 2008. Прва два сингла са албума — „Just Dance“ и „Poker Face“ постигли су велики међународни успех. Први је био номинован за награду „Греми“ у категорији најбоље денс песме, док је други достигао прво место на чак 20 топ-листи широм света. Сам албум и његових пет синглова су широм света продати у вишеструким златним и платинастим тиражима.

Детињство и почеци
Стефани Џоан Анџелина Џерманота рођена је 23. марта 1986. у Њујорку. Њени родитељи су италијански досељеници у САД.[1] Њен отац Џозеф Германота ради као дизајнер сајтова на интернету, а мајка Синтија као асистент телекомуникација.[1][2][3] Гага је њихово најстарије дете. Са једанаест година понуђено јој је да се придружи чувеној уметничкој школи Џулијард[4], али је одбила и уместо тога похађала једну приватну католичку школу.[5] Као апсолутни слухиста, клавир је почела да свира са само четири године; своју прву баладу написала је са тринаест година, а већ са четрнаест је наступала у ноћним клубовима.[6] Са седаманест година добила је стипендију за престижну академију уметности Тиш, где је студирала музику.[6] Усавршила је своје композиторске вештине компонујући своје есеје и реферате, а највише пажње придавала је темама као што су уметност, религија и политика.[7] Ипак, Гага је ускоро напустила Тиш.[8]

Каријера
Са деветнаест година је потписала уговор са продуцентском кућом Деф Џем; уговор је потписала након што ју је извршни продуцент Л. А. Рид чуо како пева у ходнику испред његове канцеларије.[9] Ипак Гага тврди да се она и Рид никада нису лично упознали: "Било је тренутака када сам чекала испред његове канцеларије сатима, надајући се да ће се срести са мном како бисмо разговарали о мојим песмама, али се то никада није догодило".[9] Након три месеца, Рид је отпустио Гагу.[9]

Неколико година касније Гагу је приметио Винсент Херберт, извршни продуцент издавачке куће Interscope Records. Задивљени њеним перфектним слухом и вештином да пише хитове, многи извођачи су је запослили као композитора и текстописца, као што су Акон, Ферги, Пусикет долс и Бритни Спирс.[5] Ускоро ју је приметио управник куће Interscope Џими Јовајн, и понудио јој уговор са партнерском кућом Streamline/Interscope, и спојио је са музичарем Аконом.[9]

Гага тада почиње да ради као писац поп песама. Након што се иселила из куће својих родитеља, почела је јавно да наступа са још неколико бендова, желећи да се пробије.[10] Желећи да се издвоји од својих колега, који су углавном били чланови рок бендова, изабрала је да изводи поп музику.[11] Причајући о реакцији њеног оца након што ју је видео како користи дроге и плеше у бурлескним клубовима, изјавила је: "Није могао да ме погледа наредних неколико месеци... Носила сам кожне танге, и то је било јако тешко за њега; просто није могао да ме разуме".[5] У том тренутку, Гага је била у вези са хеви метал бубњарем по имену Лук. У издању које је часопис Ролингстоун објавио у мају 2009, Гага је описала њихову везу, "Ја сам његова Сенди, он је био мој Дени, и ја сам само одједном прекинула". Он је касније постао инспирација за многе песме на њеном дебитантском албуму The Fame. Уметничко име "Лејди Гага" дао јој је музички продуцент Роб Фазари, који је њен глас поредио с гласом певача групе Квин Фредија Меркјурија, и узео је име "Гага" из хита групе Квин из 1984. године, "Radio Ga Ga". Фазари јој је помогао да напише неке од њених раних хитова, који се налазе на њеном дебитантском албуму.

Током 2007. Лејди Гага је сарађивала са диск џокејом, го–го плесачицом и извођачицом Лејди Старлајт, која је помогла Гаги да осмисли њен стил облачења на сцени.[12] Почеле су заједно да наступају у познатим клубовима у Њујорку[13][14], а њихови наступи личили су на наступе извођача током седамдесетих година двадесетог века.[15] У августу 2007. њих две су наступиле на музичком фестивалу Лолапалуза, на коме су шокирале и задивиле и публику и критичаре својим енергичним наступом.[16][6]

Гага је желела да њена музика буде микс авангарде, електронике, денса и попа, а била је инспирисана глем рок музиком извођача као штп су Дејвид Боуви и група Квин.[17] "Квин и Дејвид Боуви били су кључни за мене... Нисам знала шта да радим с својом музиком док нисам открила Боувија и Квин", каже Гага. "Док сам наступала у рок клубовима у Њујорку, многи продуценти су мислили да сам исувише театрална. А када сам ишла на аудиције за позоришне мјузикле — рекли су ми да сам исувише у стилу попа".[17] У истом том тренутку, Акон, чувши је како пева, схватио је да је Гага изузетан таленат и за певање, не само за компоновање.[18] Истог тренутка убедио је Џимија Јовајна да потпише уговор са Гагом.[9] Акон је касније почео да је зове "свестрани играч".[19] Иако је већ дуже време радила са Аконом, Гага је на свом првом соло албуму почела да ради са продуцентом РедВаном. Гага је желела да створи микс ретро денс ритма са урбаним мелодијама, да песме имају призвук попа, али да опет задрже основу рок музике.[11]
2008—тренутно: The Fame [уреди]
Лејди Гага на концерту.

Лејди Гага се 2008. преселила у Лос Анђелес како би завршила рад на свом првом албуму The Fame. "The Fame говори о томе како свако може да се осећа славним", објаснила је. "Поп култура је уметност. Иако сам чула такве приче о мом албуму, он вас не тера да презирете поп културу. Али, то је слава која се може поделити. Желим да вас све позовем на журку. Желим да људи осете један део тог стила живота".[6] Гага је такође изјавила да се, радећи на албуму, "удала" за више различитих жанрова, "од хеви метала до урбане музике".[9] Почела је да ради са тимом названим "Haus of Gaga", са којима сарађује око своје одеће, костима и сценских ефеката. "У овој индустрији, имате много стилиста и продуцената око вас, али ово је само мој креативни тим, који ради по узори на Ворхолову фабрику. Сви имају испод 26 година и све раде заједно".[5] The Fame је добио углавном позитивне критике, а просечна оцена албума била је 71 од укупно 100 процената.[20] Часопис Тајмс је описао албум као "фантастичан микс балада Дејвида Боувија, драматичан албум инспирисан групом Квин и изузетно забавним песмама које наводе на плес.[5] Први сингл са албума, "Just Dance", објављен је 8. априла 2008, и достигао прво место на музичким листама у седам земаља.[21] Једна од ових земаља биле су Сједињене Америчке Државе, на чијим је радио–станицама "Just Dance" почео да се пушта у октобру, и достигао је број један 2009, поставши тако њен први сингл број један у САД.[22] Други сингл, "Poker Face", објављен је 26. септембра 2008. и нашао се на првом месту листа у скоро двадесет земаља. "Poker Face" је постао њен други сингл број један на листи Билборда.[23]

The Fame се нашао на првом месту листа албума у Аустрији, Уједињеном Краљевству, Канади и Ирској, и четвртом у Аустралији.[24][25] Како би радили на њеној промоцији у Америци, "Haus of Gaga" организовао је њену прву концертну турнеју, са америчком крупом New Kids on the Block, која такође снима за Interscope. Гага је с њима на турнеји провела два месеца, октобар и новембар 2008.[26] Са њима је снимила и дует "Big Girl Now", који се нашао на њеном албуму као бонус песма.[27] У октобру 2008. The Fame је објављен у САД и дебитовао на 17. месту Билборд листе најбољих албума, и у првој недељи продато је 24,000 примерака[28], а касније је доспео на четврто место.[29] Широм света албум се продао у 2.3 милиона примерака.[30]

5. децембра 2008. BBC прогласио је Гагу певачицом која највише обећава.[31] Она је такође потврдила да ће наступити као предгрупа Пусикет долс на њиховој турнеји, током концерата у Европи и Океанији. Турнеја је почела 18. јануара у Абердину, Шкотска, а завршила се 30. маја у Перту, Аустралија.[32] Тада је и њен први сингл "Just Dance" био номинован за Греми за најбољу денс песму, али ипак није освојио награду."[33] 18. фебруара 2009. Гага, певач групе Килерс и група Пет шоп бојс извели су медли разних песама на додели БРИТ награда.[34] 20. фебруара 2009. часопис Huliq News објавио је да је Гага донирала велики број карата за сваки наступ у САД и Канади током њене турнеје The Fame Ball Tour, како би хуманитарно подржала неколико основних школа у Лос Анђелесу, као и да ће неколико њених обожавалаца имати прилику да је упозна.[35]

Прва северноамеричка турнеја Гаге, The Fame Ball Tour, почела је 12. марта 2009, и добро је прихваћена од стране критике.[36][37] Пре почетка турнеје, Гага је својим обожаваоцима обећала "незаборавно искуство". "Сматрам да то што радим личи на концепте Ендија Ворхола: уметност, мултимедија, мода, технологија, видео, филм. И све је то заједно; то ће бити нешто попут путовање кроз музеј", изјавила је.[38] Такође, њен наступ на турнеји са Пусикет долс је био добро прихваћен, и многи критичари су тврдили како је Гага "бацила сенку на Пусикет долс".[39][40] Ускоро је објавила и свој најновији сингл, "LoveGame", чији је музички спот био бојкотован на неколико телевизијских канала, који су одбили да га прикажу због експлицитног сексуалног садржаја.[41]

Гага је позирала за насловну страну часописа Ролингстоун носећи само хаљину од пластичних мехурића.[30][42] У јуну 2009. открила је да планира да организује турнеју заједно са Кањем Вестом.[43] Наступила је на додели награда "MuchMusic", и освојила награду за најбољи спот једног иностраног извођача за свој спот "Poker Face".[44] 26. јуна је наступала на фестивалу у Гастонбарију, а у медијима су се појавиле спектакулације да је наступила под утицајем алкохола, будући да се следећег дана није појавила на наступу групе Тејк дет. Касније је потврђено да је пропустила наступ јер се "није осећала добро".[45] Касније је ипак потврдила да ђе наступати са групом током последњих наступа на њиховој турнеји.

Стил и утицаји
На Гагу су највећи утицај извршили рок музичари као што су Дејвид Боуви и Квин[41], певачи Мајкл Џексон и Мадона,[47], уметник Енди Ворхол, песник Рајнер Марија Рилке и мода.[41] Изјавила је како она "обожава моду" и да је мода "све" за њу.[5][48] Рекла је:

Када пишем музику, у истом моменту мислим на одећу какву ћу носити на сцену. То све треба да иде заједно — добар наступ, поп музика, мода. За мене, то означава све то у једном, али такође и бити реалан; то привлачи људе. Желим све то да вратим на сцену. Желим да илузија током наступа буде таква да обожаваоци пожеле да једу, окусе и лижу сваки део нас.[48]

Гага је такође изјавила да је љубав према моди наследила од мајке.[3] Она је такође рекла да се најбоље "проналази" у одећи марке Версаће и сматра Донателу Версаће својом музом у многим стварима.[5] "Она је икона, моћна, а људи све је све време гађају стрелицама. Она је дефинитивно врло провокативна".[5] Мелиса Мегсејсеј из часописа Лос Анђелес тајмс изјавила је да би Гага била "добар члан Донателине банд".[49] Гага поседује њен сопствени продуцентски тим по имену "Haus of Gaga", коју води она лично. Тим креира њену одећу, ради на сценским ефектима и њеним фризурама током наступа.[50]

Крајем 2008. Гагин стил облачења поређен је са стилом Кристине Агилере, укључујући њен стил, фризуру и шминку.[5] Агилера је касније изјавила да "уопште не обраћа пажњу на ту особу" и да чак "не зна да ли је Гага мушкарац или жена".[5] Гага је касније рекла да сматра поређења "добродошлим", јер јој то обезбеђује популарност у медијима.[51] Гага је рекла: "Она је тако велика звезда да не могу да урадим ништа друго осим да јој пошаљем цвеће, јер пуно људи у Америци није знало ко сам ја док се све ово није догодило. То ме је заиста ставило на мапу пута".[52][51] Ипак, касније је додала да не жели да буде запамћена по "скандалсу са Кристином Агилера" и како "нико не може да је копира, зато што она не може да буде копирана".[5][51]

Гага је природно бринета, али се 2008. офарбала. Она је рекла за Тајмс да се офарбала зато што, док је била бринета, многи људи су је мешали са певачицом Ејми Вајнхаус.[3] Њен имиџ и модни укус касније су преузеле и друге познате личности, као што су Парис Хилтон и Никол Ричи.[53] Недавне анкете показале су да је продаја дугачког женског веша порасла за 25% под Гагиним утицајем.[54] У мају 2009. Гага је за часопис Ролингстоун изјавила да је бисексуалка и да је инспиришу лепе жене. Она је додала да та чињеница тера њене момке да се осећају "непријатно".[55] У априлу је на једном од својих концерата изјавила да њена песма "Poker Face" говори о "маштању о жени док је у кревету са мушкарцем".[56]
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Jovan Sortilegio Fan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Jovan Sortilegio Fan

Broj postova : 105

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 3 Apr 2010 - 10:20

Jedna i jedina! Jedva cekam spot za njen sledeci singl ''Alejandro''! Ne sumnjam da ce biti odlican...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 3 Apr 2010 - 10:43

nije bas cista sa mozgom,ali ima odlicne pesme tako da...sta cemo...
Back to top Go down
JaCkI
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
JaCkI

Broj postova : 3694
Godina : 36
Fan-gif : Fan
Lokacija : Kragujevac,Srbija

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 9 Apr 2010 - 6:22

poker face dobra pesma a za nju kazu da je hermafrodit kao Lady GAGA            .... 910175
Back to top Go down
zlatazoka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
zlatazoka

Broj postova : 967
Fan-gif : Sase Kapora, Dulce Marie, Milana Stankovic, Sase Kovacevica...

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyThu 29 Apr 2010 - 6:37

Super su joj pesme....
Back to top Go down
Ninach
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ninach

Broj postova : 458
Godina : 27

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 28 May 2010 - 20:33

Ima dobre pjesme, ali njezin stil oblačenja me ubija...imam njezin album The Fame i nije loš, dobra je pjesma Beautiful Dirty Rich i Bad Romance...
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 29 May 2010 - 4:18

Nervira me njeno oblacenje, ali ima dobre pesme :)
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 29 May 2010 - 9:29

Otkaceno se obalci, prelepa je...a sem toga prelep glas i pesme.
Omiljena mi je Poker face i Just dance.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
dada
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
dada

Broj postova : 928
Godina : 26
Fan-gif : Lady GAGA            .... 2uyn8er
Lokacija : Beograd

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 18 Jun 2010 - 0:52

Super peva , i ima odlicne pesme.
Omiljene su mi Bad Romance , Alejandro i Telephone.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 18 Jun 2010 - 1:57

gaga carica!
Back to top Go down
**Mici**
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
**Mici**

Broj postova : 587
Godina : 30

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyTue 22 Jun 2010 - 10:09

Ima super pesme, ali ona mi se ne svidja...
Back to top Go down
bunny
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
bunny

Broj postova : 213
Godina : 42

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 9 Jul 2010 - 10:21

super pjeva ...spotovo su joj otkaceni ...a uzivam u pjesmi Alejandro.............
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyMon 12 Jul 2010 - 11:11

Levy's girl wrote:
nije bas cista sa mozgom,ali ima odlicne pesme tako da...sta cemo...

Citas mi misli... :P
I nervira me njeno oblacenje...
Ali svi imamo mane...
Back to top Go down
Wwinner
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Wwinner

Broj postova : 176
Godina : 29

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySat 17 Jul 2010 - 0:09

obozavam <33
Back to top Go down
Barbara Greco
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Barbara Greco

Broj postova : 147
Godina : 28
Fan-gif : Lady GAGA            .... 21mte78
Lokacija : con mi Barby preciosa ;)

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySun 25 Jul 2010 - 6:47

ONA JE SAVRSENA! obozavam njene pesme,njeno oblacenje,imam sve njene CD-ove( The Fame,The Fame Monster i Lady GaGa The Remix)...prosto je obozavam,znam sve pesme napamet...Little monster 4ever...nadam se da ce jednog dana doci u Srbiju..:D
I know that we are young,and I know that you may love me,but I just can't to be with you like this anymore,ALEJANDRO!!! ♥ omiljena
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Lady GAGA            .... 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyWed 28 Jul 2010 - 6:47

dobra je ,orginalna,ima super pjesme,mogla bi reci Madonna ovog vijeka
Back to top Go down
Miley ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Miley ♥

Broj postova : 1557

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyWed 28 Jul 2010 - 11:04

obozavam je!extra je!!!
Back to top Go down
~Blair&Chuck~
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
~Blair&Chuck~

Broj postova : 786
Godina : 27
Fan-gif : MAITE
Lokacija : Con mi Maite:)

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 30 Jul 2010 - 23:03

Originalna,ima extra pjesme,ali mi se njeni spotovi(posebno Aljenadro) uopste ne svidjaju.
Inace extraaa:)
Back to top Go down
http://www.girls-corner.org
hermiona94
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
hermiona94

Broj postova : 1296
Godina : 29
Lokacija : Mystic Falls

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySun 15 Aug 2010 - 4:25

~Blair&amp;Chuck~ wrote:
Originalna,ima extra pjesme,ali mi se njeni spotovi(posebno Aljenadro) uopste ne svidjaju.
Inace extraaa:)
:super: slazem se..
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySun 15 Aug 2010 - 10:14

evo malo slika...
Lady GAGA            .... 243gw0i
Lady GAGA            .... Jv6jjq
Lady GAGA            .... Fx846h
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptySun 15 Aug 2010 - 10:16

Lady GAGA            .... 2e5k5n6
Lady GAGA            .... 29esyth
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Lady GAGA            .... Aewnyr

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyMon 16 Aug 2010 - 0:49

jeste preterala sa spotom Alejansdro... ja npr. ne bih mogao da zamislim da gledamspot za pesmu Alejandro sa nekom starijom osobom... moj omiljeni njen spot je za pesmu Dab romance... bas je fora...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Lady GAGA            .... Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyMon 16 Aug 2010 - 3:05

Aha naj je Bad romance...a nije los ni sa Poker Face.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyWed 18 Aug 2010 - 5:59

Super je ona,pjesme i sve to ludacha prava ;) ali spotovi aa-aa.ne volim ih ...naročito alejadnroooo -.-!!""
Back to top Go down
camaleones
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
camaleones

Broj postova : 1313
Godina : 28
Fan-gif : Lady GAGA            .... Ytujye

Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... EmptyFri 20 Aug 2010 - 23:23

extra je
Back to top Go down
http://tvserijesrbija.forum.st/
Sponsored content




Lady GAGA            .... _
PostSubject: Re: Lady GAGA ....   Lady GAGA            .... Empty

Back to top Go down
 

Lady GAGA ....

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-