REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AuthorMessage
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyMon 12 Dec 2011 - 12:51

Ovako izgleda top lista najgledanijih estradnih zvezda na Balkanu na YouTube.com:

1. Ceca - 228,5 miliona pregleda
2. Dino Merlin - 131,3 miliona pregleda
3. Aca Lukas - 76,6 miliona pregleda
4. Lepa Brena - 53.3. miliona pregleda
5. Seka Aleksic - 51,9 miliona pregleda
6. Severina - 51,5 miliona pregleda
7. Dragana Mirkovic - 42.5 miliona pregleda
8. Jelena Karleusa - 33,2 miliona pregleda
9. Dara Bubamara - 21,5 miliona pregleda.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyTue 27 Dec 2011 - 13:04

Po meni, najgora pevačica na našoj estradi.
Ima loš glas (ne toliko koliko neki misle, ali to tako izgleda zbog njenih pesama koje su vrlo čudna kombinacija recitacije,dranja i zavijanja).
Izgled joj je još veća katastofa.Bez šminke -ona je ubedljivo najružnija žena koju sam ja video.A tek što se unakazila sa milion raznoraznih plastičnih operacija - to je tek tragedija.
Estrada je puna sujetnih ljudi.Niko nije svetac, ali ona je jedina koja je u lošim odnosima sa 90% svojih kolega i jedina koja je pljuvala mnogo veće zvezde nego što je ona.
Ako ona zaista misli da je NAJVEĆA ZVEZDA - nije joj lako.
Ali, milsim da ona vrlo dobra zna kolika je stvarno njena popularnost.
I upravo zato,karijeru gradi mnogo više na skandalima i prostačkim prozivkama, a mnogo manje na pesmama i dobrom glasu.Shvatila je i ona da samo tako može da opstane.
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Jelena Karleuša - Page 5 Tda3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyThu 29 Dec 2011 - 10:09

Jel si siguran da je shvatila? Mislim da ona nema sta tu da shvati. Nisam njen fan ali iz aviona se vidi da je extrapopularna i da ima brdo love, prosto joj sve ide ide ruke (pa i to sa skandalima, jer ni to svakome ne uspeva) tako da je boli uvo ko sta kaze...
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyThu 29 Dec 2011 - 12:46

Prijatelju, ja znam da o ukusima ne vredi raspravljati, ali ne treba brkati neke stvari.
Karleuša sebe predstavlja kao PEVAČICU, što bi trebalo da znači da je poznata po pesmama, što ovde nije slučaj.
Naprotiv, ona je poznata po svemu drugome OSIM po pesmama - po skandalima,neukusnom isticanju markirane garderobe, uvredama nekih ljudi koji su mnogo popularniji od nje i koji nju ne vređaju, vrlo je popularna i po neverovatnim izmišljotinama ( inostrana karijera,koncert u Skoplju i u Australiji koji već godinu dana NE MOŽE da se održi ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA - a samo totalni glupak ne može da provali pravi razlog svega toga.
Popularan pevač je onaj koji ima i glas i stas, koji ima STVARNO VELIKE HITOVE i koji pravi STVARNO VELIKE KONCERTE, a sve ostalo je veštačko i kratkotrajno.
Prijatelju, popularan je onaj pevač uz čije pesme čovek može i da se veseli i da tuguje i čije pesme će ostati decenijama kasnije.
Koja će to Karleušina pesma da ostane?
Ona je 15 godina na sceni, a iza nje su ostali samo bombastični naslovi puni zavisti i samohvalisanja , kao i 1 koncert u ARENI pred 10.000 ljudi.
U ovoj zemlji postoji samo par imena za koja se može reći da su istinske zvezde jer imaju ogormnu i dugotrajnu popularnost,gomilu hitova i ogromne koncerte.To su ZDRAVKO ČOLIĆ,CECA RAŽNATOVIĆ I LEPA BRENA.
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Jelena Karleuša - Page 5 Tda3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyFri 30 Dec 2011 - 8:53

Ne znam zasto je onda skuplje dovesti Karleusu da nastupa nego bilo koga od to troje.
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 31 Dec 2011 - 1:33

Skuplje?
Pa, zar ti veruješ u to što ona govori? Zar joj veruješ posle bezbroj laži i izmišljotina koje je izrekla?
Pa, naravno da će biti prisutna u javnosti zato što se većina ljudi smeje svakojakim nebulozama koje ona često iznosi.
Zar misliš da bi ona javno priznala da ima gomila drugih koji su bolji pevači od nje i koji su popularniji od ne.Ona to NIKADA neće učiniti iako je to i više nego očigledno svakome ko je bar malo realan.
Naravno da će tabloidi da je objavljuju, jer se od nje uvek očekuje neka nebuloza i skandal - a tabloidi to jedva čekaju, jer od toga žive.
I sve je to OK, postoji gomila takvih ličnosti i kod nas i u svetu i to se zovu MEDIJSKE LIČNOSTI i SKANDALMAJSTORI za koje takođe ima mesta na javnoj sceni.Oni opstaju samo zahvaljujući skandalima i vređanjima drugih ali njih ne treba brkati sa PEVAČIMA koji su prisutni u javnosti zahvaljujući velikim hitovima i velikim koncertima, jer to se ne može porediti.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyMon 2 Jan 2012 - 14:31

hahahahah bravo Dragane thumbup thumbup thumbup skidamkapu
SKUPLJE DOVESTI NJU haha haha Daaj bre Filipe ne plasiraj nam takvu sliku o tebi, bolje se slikaj za klinkice sa foruma, nego sto pises ovakve stvari :D ista ta Jelena Karleusa je izjavila kako Madonna nju kopira u oblacenju haha haha nemoj mi reci da si u to poverovao? :D
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyTue 3 Jan 2012 - 6:35

Ma, poenta je u sledećem :
Jelena Karleuša je žena koja LOŠE PEVA i to je jasno svakome ko ima imalo sluha.Ja sam siguran da i ona sama to vrlo dobro zna.
E sad, da bi taj svoj "mali nedostatak" što više zamaskirala i umanjila - ona pokušava da skrene pažnju na sebe na neki drugi način, a to su najčešće : samohvalisanje,laganje koje je milion puta dokazano,vređanje drugih (uglavnom mnogo popularnijih), mahanje skupim i markiranim krpicama (ja poznajem puno devojaka koje se isto tako skupo oblaće, pa to ne znači da su one MUZIČKE DIVE i ostale budalaštine).
Na takav način svako može da bude zastupljen u medijima, ali da li je to ono što se zove PRAVA POPULARNOST?
Naravno da to nema nikakve veze sa tim.
I ja volim da vidim na sceni lepu devojku, sa lepom garderobom,stajlingom i dobrim spotovima, ali isto tako volim da ta osoba ima i DOBAR GLAS i DOBRE PESME koje će sve da nas nadžive.
E, to je ta "mala falinka" koja nedostaje Karleuši i koju ne može da kupi ni za sve pare na ovom svetu.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyWed 11 Jan 2012 - 3:40

Karleusa kao Adel


a najaci komentari na youtube-u hahaha

-Adel se sad sigurno prevrce u grobu

-Adel je i dalje ziva hahaha hahaha
Back to top Go down
Srpski William Levy
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Srpski William Levy

Broj postova : 1950
Godina : 32
Fan-gif : Jelena Karleuša - Page 5 Tda3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyWed 11 Jan 2012 - 7:38

anahi 4ever! wrote:
Daaj bre Filipe ne plasiraj nam takvu sliku o tebi, bolje se slikaj za klinkice sa foruma, nego sto pises ovakve stvari :D


Ala me ti okarakterisa.... slikam se za klinkice.... haha haha haha al si faca...

Da ti kazem ja nesto... ne plasiram ja nikakvu sliku o sebi jer ni nemam potrebu za tim. Ono sto kazem to i milsim i svoje misljenje ne menjam.


Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyWed 11 Jan 2012 - 10:25

Ejpril wrote:
Karleusa kao Adel


a najaci komentari na youtube-u hahaha

-Adel se sad sigurno prevrce u grobu

-Adel je i dalje ziva hahaha hahaha
Pa sada i ne zvuci tako lose.
Ona cak bolje pjeva tudje pjesme nego svoje.
Ja barem nju nista ne razumijem kada pjeva Ne znam
A ti komentari majko moja koma su ala se ismija haha
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
El Diablo
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
El Diablo

Broj postova : 1042
Godina : 30
Lokacija : Skoplje

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyWed 11 Jan 2012 - 11:55

Meni je ona bas bezveze.Losa pevacica odvratnog izgleda,ako je uopce mogu nazvati pevacica,jer svi znamo da se skandalima probija na sceni.A to da je skuplja od Cecu,Colu i Brenu malo sutra...Secam se prosle godine da je trebala odrzati koncert u Skoplju,ali ocito da se predomislila nakon sto je nedelju dana ranije Ceca dva puta napunila salu do zadnjeg sedista.Nije da nesto previse gotvim Cecu,ali stoji to da je najobozavanija pevacica balkanu.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyThu 12 Jan 2012 - 2:21

Sto se tice JK kod nas ona i ne dolazi ovamo, ja se ne sjecam da je uopce imala kada koncerte, Cola ima i to kada dode uvijek napuni do samog kraja, bila je i Brena kod nas takodje puno bilo, Aco Pejovic kada je bio, to je bilo haus, nisu svi mogli uci, ispred Skenderije koji su stajali haus thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyThu 12 Jan 2012 - 5:01

Svako može da voli koga hoće,pa naravno da će neki da vole i JK, ali ja čak ni od njih nisam čuo da je vole ZBOG DOBROG GLASA ili ZBOG DOBRIH PESAMA.
Nema ona nikakav glas i to svi vrlo dobro znaju.
Kad je počinjala, pevala je neke pesme u kojima se taj njen nedostatak i nije toliko primećivao.(Npr. u pesmama OGLEDALCE i NEJBOLJA DRUGARICE uopšte ne zvuči tako loše).Ona se tih svojih pesama danas JAVNO ODRIČE i STIDI, a baš u tim pesmama njen glas zvuči barem malo lepše i podnošljivije nego u svemu što je posle toga snimila.
Ove pesme IDE MACA OKO TEBE,NAPRAVI MI SINA,ŠEHEREZADA......to je sve za jednokratnu upotrebu.Cilj je samo da se skrene pažnja i uopšte joj nije bitno da li će to nekome da se dopadne ili će da gleda da bi se sprdao sa tim.Za par godina - tih pesama se niko više neće i sećati, što je vrlo poražavajuće s obzirom da se danas slušaju neke pesme koje pevaju pevači koji već 20 godina nisu među živima.E to je PRAVI USPEH.
Upravo zato JK N I K A D A neće biti onakva zvezda kao što su to : CECA,BRENA i ČOLA.Ko je voli - nek je voli i dalje, ali ovo je REALNOST, svidelo se to nekome ili ne.
Back to top Go down
Milicasvc
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Milicasvc

Broj postova : 151
Lokacija : Beograd

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptyFri 13 Jan 2012 - 8:46

Quote :
vrlo je popularna i po neverovatnim izmišljotinama ( inostrana karijera,koncert u Skoplju i u Australiji koji već godinu dana NE MOŽE da se održi ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA - a samo totalni glupak ne može da provali pravi razlog svega toga.

Nešto ovako možda? haha

Jelena Karleuša
Nije diva u Australiji, prodala 77 karata za tri koncerta!

Kako pišu dnevne novine "Press" JK je otkazala australijsku turneju jer je za tri različita koncerta prodala svega 77 karata! Naime, Dušan Guša, estradni menadžer koji je organizovao njenu turneju, planira da je tuži zbog otkazivanja koncerata u Sidneju, Melburnu i Pertu i traži novčanu odštetu koja je nastala oko pripreme turneje!

Dušan je kontaktirao redakciju Press-a revoltiran Jeleninim izjavama u medijima da turneja u Australiji nije održana jer ona nije dobila vizu. On tvrdi da su JK i njen PR Zoran Birtašević otkazali koncerte kada su shvatili da je prodato veoma malo karata i nisu htjeli da izmire troškove koji su dotad napravljeni.

"Zahvaljujući mojim vezama vizu je dobila na vreme, tako da je Jelena govorila neistinu kada je za medije izjavila da je to razlog što neće doći u Australiju. Da govorim istinu dokaz su papiri koje vam šaljem. Planirana su tri koncerta, i to u Pertu, gde je prodato samo 17 karata, i Melburnu i Sidneju, gde je prodato po 30 karata. Svakodnevno sam bio u kontaktu sa Jeleninim menadžerom Zoranom Birtaševićem, imali su brojne zahteve, koje sam ispunjavao i plaćao. Kada sam mu rekao koliko ulaznica je prodato, najpre je hteo da se nastupi pomere za nedelju dana. Bilo je pokušaja da se turneja odradi u martu, ali to je propalo. Zatim su turneju otkazali. Kao dokaz imate sve naše prepiske putem mejla", kaže Guša.

"Pojavljivale su se neke moje izjave u medijima koje nikad nisam dao, već ih je u moje ime davao Birtašević. Jelena će morati da izmiri sve troškove koje sam imao zbog nje", poručio je Guša.

Početkom decembra prošle godine mediji su prvi put pisali da je Jelena otkazala turneju u Australiji zbog loše prodaje, što je potvrdio i Keba, koji je tada bio na turneji u zemlji kengura i rekao da je prodato svega 200 karata.

Da li je do Jelene ili "lošeg" muzičkog ukusa australijske dijaspore, pitamo se!

Izvor: http://www.balkanmedia.com/jelena-karleusa-nije-diva-u-australiji-prodala-77-karata-za-tri-koncerta-cl8855.html

Glasam za "loš" ukus australijske dijaspore. Ljut

Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySun 22 Jan 2012 - 3:58

Ma divna je xD
Bas lepa i pametna zena.A tek sto je prirodna hahaha haha
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Jelena Karleuša - Page 5 Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySun 22 Jan 2012 - 4:25

hah prirodna sigurni nije.xD
Lep glas imaa, jako poseban.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySun 22 Jan 2012 - 5:48

Ejpril wrote:
Karleusa kao Adel


a najaci komentari na youtube-u hahaha

-Adel se sad sigurno prevrce u grobu

-Adel je i dalje ziva hahaha hahaha

Hahaha,komentar:
Ja sam gluv, i srecan.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. haha haha haha haha haha haha haha haha
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySun 22 Jan 2012 - 6:04

Jadna Adel,kada va "pametnica" pokusava da peve(vise skici) njenu pesmu :D
Jelena Kreveljusa haha
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 4 Feb 2012 - 9:17

obožavam je. to je sve. ima stav, mišljenje, nije nešto lepa ali je zgodna do bola, pesme su joj većinom lude ali ima i lepih pesama sve u svemu pevačica koja nije glAsom a ni izgledom postigla ogromnu karijeru
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 4 Feb 2012 - 10:06

Pa da, ali ako već sama kažeš da nije uspela ni glasom, ni pesmama i da su joj pesms lude - po kojoj logici se ona ubraja u PEVAČICE?
Sve što bi jedna pevačica trebala da ima - ONA TO NEMA .
Sve je to lepo što ona ima svoj stav ( mada je i to krajnje diskutabilno i o tome bi takođe moglo naširoko da se piše ), ali zašto je nazivati pevačicom - kad ona to NIJE.
Ako je dobar govornik - neka se zaposli kao PR u nekoj firmi ili neka se priključi nekoj partiji, pa onda može u onoj skupštini da trabunja sve što joj duša poželi.
Tako bi bila mnogo uspešnija, a verujem da bi i manje iritirala narod.
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 4 Feb 2012 - 10:09

pa snima pesme. poslušaj neeku njenu pesmu tipa Moj dragi, Još te volim... ili recimo verziju Zajdi zajdi
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 4 Feb 2012 - 12:41

Ali, problem je u tome što ona NE UME DA PEVA tj.peva jako loše.
Pa, čak iako joj zapadne nešto što liči na pesmu - kvalitet te pesme ne dolazi do izražaja zbog njenog lošeg pevanja.
Zbog takvih koji su ZALUTALI na scenu - muzika se sve više srozava i gubi na kvalitetu.Takve PESME traju jako kratko i brzo padaju u zaborav.
I nije ni čudo što se narod masovno okreće nekim prastarim pesmama koje ponovo VASKRSAVAJU - zato što su mnogo bolje od 90% onoga što se danas snima.
To je žalosno, ali to je naša realnost.
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySat 4 Feb 2012 - 23:35

Kako god, ona pripada ovoj temi jer je tema o poznatim ličnostima, a ono to i jeste. Slažem se, nema neke glasovne sposobnosti, ali ima i gorih slučajeva
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 EmptySun 5 Feb 2012 - 1:10


ma nije ona pevačica nego zabavljačica hahaha to je popularni naziv za takve nazovi zvezde xD
Back to top Go down
Sponsored content




Jelena Karleuša - Page 5 _
PostSubject: Re: Jelena Karleuša   Jelena Karleuša - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Jelena Karleuša

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 23Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Svet poznatih-