REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari o Sillvi Navaro

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Tamara_LCF ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tamara_LCF ♥

Broj postova : 2340
Godina : 29
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo18

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:03

Ma ja jos ne mogu da verujeeeem :D Kad sam napisala posle minute mi je odgovorila,nmg da verujem :D Da,daaaa danas je definitivno moj srecan dan :D Joooj kako je obozavaaaam :D Ma volim je najvise na svetuu :srcemoje: :srcemoje: :srcemoje: Bravo za mene hahahahahah :D :ajmo: :LaY:
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 218202510M5RG95

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:08

Bas fino od nje sto vam odgovara :))
Inace ok je ona meni,gledao sam je malo u MEPS lijepa je
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:37

Ma naša Chivisica je zakon. Toliko draga, ma obožavam je. Evo sad kad se veselim s tobom vratio mi se oanj osjećaj od prošle nedjelje kad je meni pisala. 3 dana nisam mogla doći k sebi, tu noć nisam spavala, haha. A i bojala sam se da sam ozljedila ruke i vrat koliko sam mlatila s njima cijelu večer, haha. Bila sam...aaaaaaaaaaa...isto kao ti sada. Imala si sreće što si se evo pogodila u isto vrijeme s njom i postavila si odlično, zanimljivo pitanje. Meni mozak uvijek zablokira i kad je tamo ne mogu smisliti nikakvo pametno i normalno pitanje, nastaje blokada,hahaah.
Back to top Go down
yo soy rebelde
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
yo soy rebelde

Broj postova : 1188
Godina : 30
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Tumblr_inline_mgtoovHGKj1rdbmmk
Lokacija : Los Angeles (In My Dreams)

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:43

volim je =))
Back to top Go down
Tamara_LCF ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tamara_LCF ♥

Broj postova : 2340
Godina : 29
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo18

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:47

Jaoo veruj mi da sam smisljala pola sata sta da joj posaljem,prvo otkusam nesto pa obrisem,pa ne znam sta drugo, pa je onda predugacko i moram menjati,ma muke zive xD Ali isplati se sve!A ono pitanje me je i zanimalo bas,posto se nista ne prica,pa da znam iz pouzdanih izvora..Steta sto nece glumeti,a bas sam htela da je vidim kao ubicu,bila bi to jako zanimljiva uloga! Sad znam sve kako ti je bilo,mislim da necu oka sklopiti nocas :D :D
Back to top Go down
yo soy rebelde
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
yo soy rebelde

Broj postova : 1188
Godina : 30
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Tumblr_inline_mgtoovHGKj1rdbmmk
Lokacija : Los Angeles (In My Dreams)

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 11:57

Tamara_LCF ♥ wrote:
Jaoo veruj mi da sam smisljala pola sata sta da joj posaljem,prvo otkusam nesto pa obrisem,pa ne znam sta drugo, pa je onda predugacko i moram menjati,ma muke zive xD Ali isplati se sve!A ono pitanje me je i zanimalo bas,posto se nista ne prica,pa da znam iz pouzdanih izvora..Steta sto nece glumeti,a bas sam htela da je vidim kao ubicu,bila bi to jako zanimljiva uloga! Sad znam sve kako ti je bilo,mislim da necu oka sklopiti nocas :D :D

xDDD odg ti je na twitter drago mi je xDDD
e kad bi meni moja luci tako=)))
ma sklopi oka bona pa je sanjaj mozel?? :cao:
Back to top Go down
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 12 Aug 2010 - 12:17

Znam da je ovo malo van teme..ali nama se Tammy večeras posrećilo, hhahaha. Kad mi već večeras nije Silvi opet pisala, pisao mi Soler, ahah. Oov je već drugi put. Prvi put me pozdravio kad je imao svoj twittcam i sad poruka, juuuupi. Volim ih obadvoje. Ali svejedno mijenjala bi ja milion Solerovih za još jednu Silvinu,hahaah.
Back to top Go down
camaleones
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
camaleones

Broj postova : 1313
Godina : 28
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Ytujye

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyFri 13 Aug 2010 - 4:17

lepa je,super glumi....
Back to top Go down
http://tvserijesrbija.forum.st/
Tamara_LCF ♥
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Tamara_LCF ♥

Broj postova : 2340
Godina : 29
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo18

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySat 14 Aug 2010 - 9:22

Nata wrote:
Znam da je ovo malo van teme..ali nama se Tammy večeras posrećilo, hhahaha. Kad mi već večeras nije Silvi opet pisala, pisao mi Soler, ahah. Oov je već drugi put. Prvi put me pozdravio kad je imao svoj twittcam i sad poruka, juuuupi. Volim ih obadvoje. Ali svejedno mijenjala bi ja milion Solerovih za još jednu Silvinu,hahaah.
Da,videla sam da ti je pisao,ja njemu jos nisam ni jednom,mozda cu u skorije vreme,ali moram priznati da mi je Jose Ron drazi od Juana,tako da bi mi bilo draze da mi on odgovori, mada me jos drzi ovo za Silvi :D Dusaa,kako je voliim xD :srcemoje:
Back to top Go down
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySat 14 Aug 2010 - 13:16

Meni je Ron bezveze, mislim onako, ništa posebno. Mogu ga gledati ali nula bodova. Soler mi je puno, puno bolji od ovoga. Ali Silvia je opet milijardu puta bolja od njih dvojice zajedno, ahahah.
Back to top Go down
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySun 15 Aug 2010 - 2:52

Ovo sam sad napravila.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Back to top Go down
charmend
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
charmend

Broj postova : 462
Godina : 26

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyFri 20 Aug 2010 - 22:11

Obozavam je,lepa je,zgodna i extra glumi... :srce:
Back to top Go down
boxy
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
boxy

Broj postova : 112

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyWed 1 Sep 2010 - 2:20

Ok je...
Back to top Go down
fan4life
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
fan4life

Broj postova : 49
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 4d9-29z614

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySun 5 Sep 2010 - 11:13

Nata wrote:
Ovako to izgleda kod mene. Obožavam je najviše na svijetu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Drago mi je sto nisam jedini "Silvia hardcore fan" ovde. pozdrav
Back to top Go down
Nata
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Nata

Broj postova : 476
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Renatayjeronimo2
Lokacija : SilvaLand

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyFri 17 Sep 2010 - 1:05

hahahahhahah..e pa i meni je drago..hahaah. Jer naša Silva apsolutno svojom glumom, ljepotom i dobrotom zaslužuje svakog svog fana kojih je svaki dan sve više i više...a ja cvatem od sreće...haahhaha.

Ne znam da li je ovo dopušteno? Nadam se da je?? Ostavljam vam link svog youtube chanella. Zadnjih nekoliko dana, inspirirana ovom velikom ljubavlju prema njoj i Sergiu Basanezu, napravila sam videa s njima.

Nadam se da će vam se svidjeti?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySat 16 Oct 2010 - 1:18

super mi je u cme sam je bas zgotivila,i prije mi je bila ok ali ovde me je bas osvojila
Back to top Go down
Lu 1302
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lu 1302

Broj postova : 109
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Animation92h

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyTue 16 Nov 2010 - 4:22

ok mi je glumica, nije mi bas nesto lepa..ali dobro glumi...gledala sam je jedino MESP
Back to top Go down
dpdragan
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
avatar

Broj postova : 673

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 16 Dec 2010 - 9:59

Nije loša.Prelaskom na TELEVISU mislim da će puno dobiti.
Back to top Go down
Takica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Takica

Broj postova : 402
Lokacija : Mexico Sity :)

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyFri 28 Jan 2011 - 2:25

lepa je, dobro glumi. :)
Back to top Go down
laki12
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
avatar

Broj postova : 199

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 24 Feb 2011 - 2:49

Obožavam je :hoPhOp: Najbolja :D:
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Kf4npd

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySun 6 Mar 2011 - 9:37

Nisam je imala prilike puno gledati,ali dopala mi se u Manana es para siempe
Lijepa je,odlicno glumi i zraci necim
Back to top Go down
joca
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
joca

Broj postova : 937
Godina : 27
Fan-gif : Soy tu duena
Lokacija : Nis

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyFri 11 Mar 2011 - 8:39

i nju isto obozavam
Back to top Go down
http://www.latinosvet.com
Takica
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Takica

Broj postova : 402
Lokacija : Mexico Sity :)

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptySun 24 Apr 2011 - 9:15

jako simpaticna.. :)
Back to top Go down
Anahi_Angel
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Anahi_Angel

Broj postova : 548
Fan-gif : Anahi...Dulce Maria...Nole
Lokacija : Belgrade...

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyWed 22 Jun 2011 - 2:22

mng je lepa, super glumi, volim je (;
Back to top Go down
uros car
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
uros car

Broj postova : 9801
Godina : 32
Lokacija : Ahs, LQLVMR, CI, Raising Hope.

Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 EmptyThu 30 Jun 2011 - 4:14

I ja isto. Toliko je sarmantna, draga, prirodno glumi, nije isfolirana... Imam osecaj da je tako prijatna i u privatnom zivotu. U CME mi se svidja kako glumi Renatu. enamorado
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 _
PostSubject: Re: Komentari o Sillvi Navaro   Komentari o Sillvi Navaro - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Komentari o Sillvi Navaro

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Silvia Navarro-