REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 2:01

Ejpril wrote:
jeste,ustvari ona ce sama naruciti svoje ubistvo

a nee Plac bas mi zao :(

a zasto ce sama sebi da naruci ubistvo?
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 2:26

zbog svega sto je uradila tokom cele serije..to je vec poduza prica
uglavnom ona ce hteti da ubije Dzesiku,ali ce se u poslednjem trenutku predomisliti i otici na mesto gde je trebala da se sastane sa njom,njoj ce javiti da ne dolazi..a ona ce staviti crvenu periku i javiti tim ljudima koje je unajmila da pucaju da je Dzesika stigla...oni ce pucati i ona tu pada mrtva,ispada joj sveska iz ruke,otvaraju se listovi i crvenim slovima pise laz da bez silikona nema raja i kraj serije
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 2:40

Ejpril wrote:
zbog svega sto je uradila tokom cele serije..to je vec poduza prica
uglavnom ona ce hteti da ubije Dzesiku,ali ce se u poslednjem trenutku predomisliti i otici na mesto gde je trebala da se sastane sa njom,njoj ce javiti da ne dolazi..a ona ce staviti crvenu periku i javiti tim ljudima koje je unajmila da pucaju da je Dzesika stigla...oni ce pucati i ona tu pada mrtva,ispada joj sveska iz ruke,otvaraju se listovi i crvenim slovima pise laz da bez silikona nema raja i kraj serije

Plac aaa bas mi je zao Plac

ali dobro je da umire tek na kraju serije i da mogu da je gledam vec koliko epizoda ima :D

Carmence moje enamorado enamorado
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 2:46

Nemam taj kanal a takooo bi gledao ovu seriju kao i ''Là mujer de Judas''...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 4:05

Uff sami pocetak kod vas.
Mene ovdje je nervirala Hilda, uopcneo njen lik.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 4:34

mene nije nervirala. njen lik kao lik je tu najnapaceniji,ona je dala sve za svoju decu a oni njoj noz u ledja

mada na Catherine nisam navikla kao dobricu,ipak je ona u punom zaru kao zloca
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 5:54

Ma ko gleda Hildu pored Carmen enamorado znaci prelepa je enamorado Mada se i ja slazem nekako koda nije Catherine nego ne znam...Ja sam je gledlaa samo kao Marsiju u b TDP i tu je bila bas ono odlicna WOW
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 6:10

ja sam je gledala u vise serija genijalna je svugde
a slazem se i za Carmen enamorado odigrala je super ovde
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 6:17

Carmen je veoma talentovana thumbup i mnogo je lepa zato i skuplja smao glavne uloge thumbup
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 9:17

Tako sto je zavrsila sa momkom koji joj je trebao biti zet ??
To je oke jel ?
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 9:25

ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
Tako sto je zavrsila sa momkom koji joj je trebao biti zet ??
To je oke jel ?

Carmen?
Nisam znala...
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 9:38

Ma Hilda ce ostat trudna i bice sa momkom od Kataline.
Neznam mu ime zab sam xD to je meni uzas.

I sama Katalina sto je poslije prolazila kroz krize bile su rade svoje "drage" mamice...

Koliko je puta Katalina plakala, jer Katalina nikad nije mu priznala ali je ga voljela.
A da Albeiro se zove xD
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 9:42

Ah ja reko Karmen...znam za muvanje sa zetom Ijo o boze uzas
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 10:13

Katastrofa i ono pismo pri kraju sto se Katalina napisat za tu sestru sto treba da se rodi je pretuzno,
Sjecam se da je nesto kao pisalo " Ne vjeruj nikome, ni jednom muskarcu" nesto tako...

Ja samo zamislim sebe da moja mati sa mojim momkom, pa i nek sam prekinula sa njim.
Ja bi se ubila, ili bi njih ubila.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 10:17

moram da se ne slozim sa ovim
Albijerio je muvao Ildu,ona je njega prihvatila tek kada je KAtalina otisla iz njihovih zivota
Kata je sama izabrala da ode od kuce, mislila je da ce uvek moci da vrti oko malog prsta glupog Albijerija al prevarila se,ona se mnogo uobrazila bila je glupa ko noc a mislila je da je mnogo pametna,sve joj se obilo o glavu


doduse ni Hildu ne podrzavam skroz,al za Katu je ona cvecka


Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 20 Oct 2011 - 23:38

Ejpril wrote:
moram da se ne slozim sa ovim
Albijerio je muvao Ildu,ona je njega prihvatila tek kada je KAtalina otisla iz njihovih zivota
Kata je sama izabrala da ode od kuce, mislila je da ce uvek moci da vrti oko malog prsta glupog Albijerija al prevarila se,ona se mnogo uobrazila bila je glupa ko noc a mislila je da je mnogo pametna,sve joj se obilo o glavu


doduse ni Hildu ne podrzavam skroz,al za Katu je ona cvecka



ne znam procenicu kad budem odgledala celu seriju za sada ne mogu nista da kazem :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyFri 21 Oct 2011 - 2:11

ovo zaboravih
Quote :
Ja samo zamislim sebe da moja mati sa mojim momkom, pa i nek sam prekinula sa njim.
Ja bi se ubila, ili bi njih ubila.

verujem da u stvarnom zivotu to izgleda stvarno ODVRATNO
al ovo je spanska serija,a i mislim da je u vise njih bilo tako da se majka i cerka bore za istog muskarca
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyFri 21 Oct 2011 - 2:55

Ejpril wrote:
ovo zaboravih
Quote :
Ja samo zamislim sebe da moja mati sa mojim momkom, pa i nek sam prekinula sa njim.
Ja bi se ubila, ili bi njih ubila.

verujem da u stvarnom zivotu to izgleda stvarno ODVRATNO
al ovo je spanska serija,a i mislim da je u vise njih bilo tako da se majka i cerka bore za istog muskarca

pa da oni tako stvaraju neku podelu izmedju gledalaca :) i tako im je veci rejting,znaju sta im donosi gledanost i onda tako naprave seriju bez obzira da li je to normalni ili ne,ali ne krivim ih posto sad kvalitet telenovele zavisi od rejtinga thumbdown
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyFri 21 Oct 2011 - 2:57

thumbup thumbup thumbup thumbup
skroz se slazem,nikom ne bi bilo zanimljivo da gleda normalne ljude
ovo serija jeste ostvarila veliki rejting,najgledanija je telemundova zajedno sa la reina del sur
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyFri 21 Oct 2011 - 3:02

Ejpril wrote:
thumbup thumbup thumbup thumbup
skroz se slazem,nikom ne bi bilo zanimljivo da gleda normalne ljude
ovo serija jeste ostvarila veliki rejting,najgledanija je telemundova zajedno sa la reina del sur

naravno da ne bi ljudi gledaju serije jer su one drugacije i imaju neku svoju pricu,tajnu. Mislimi ti verovatno vise volela da gledas ovakvu seriju nego neku u kojoj neka zene kuva rucak ,muz ide na posao a deca u skolu i tako iz epizode u epizodu :)

xee drago mi je sto je toliko gledana zasluzuje thumbup thumbup
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptySun 23 Oct 2011 - 1:47

Ma da ali meni je to glupo sto rade takve serije.
Neznam, sada vecinom svi kreunli serijskim zivotom, kada ovako enkad malo okrenes se oko sebe ono okolina.
I sva ta ubistva, serija je sama po sebi oke.

Mada mi se to nikako nije svidjelo.
Jedino to, a Kata sto je takva pa serija sama kaze SPONZORUSE.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyThu 26 Jan 2012 - 4:50

PREMIJERA: SVAKOG RADNOG DANA OD 22:10
REPRIZA: ISTE NOCI OD 01:45 I NAREDNOG DANA OD 13:00
NA MHC TELEVIZIJI!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyMon 27 Aug 2012 - 8:55

Pratila sam ovu seriju,svidela mi se.Carmen je bila odlicna,odlicno je iznela svoj lik.
Back to top Go down
MISA
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
MISA

Broj postova : 1894
Lokacija : Mystic Falls & New Orleans

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptyFri 21 Dec 2012 - 22:41

Veoma dobra serija, priča je za 10 thumbup
Back to top Go down
http://fashion-teens.net
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac

Broj postova : 901
Fan-gif : Komentari serije ! - Page 5 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 EmptySun 29 Sep 2013 - 9:07


Sponzoruše - TV Košava



Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Sponsored content




Komentari serije ! - Page 5 _
PostSubject: Re: Komentari serije !   Komentari serije ! - Page 5 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: Sin Senos no hay Paraiso/Sponzoruše-