REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 28 Oct 2009 - 2:22

Molim da ne komentarisite u novostima.
Predhodne novosti su izbrisane iz tog razloga. Od sad u ovoj temu postavljajte samo novosti u njoj, a imate predvidjenu temu za komentarisanje novosti.


Evo interviju Maite Perroni za radio Formula Espectacular, prica o svemu, o Mi Pecadu, o Anahi... Poslusajte.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 28 Oct 2009 - 2:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

U exluzivnom inetviju protogonista serije Cuidado con el Angel/Napusteni Andjeo, i nove serije Mi Pecado/Moj Greh, otkriva njen zivot posle ushega koji je dozivela sa najpopularnijom grupom.


Pre dve godine imali smo priliku da je gledamo kao deo RBD.
Ona je clanica RBD koja je najvise uspela, i dobila dve glavne uloge posle grupe RBD.

POSLE NAPUSTANJA JEDNE GRUPE, I POCETAK NOVE KARIJERE... KAKO SE OSECAS ?

- OSecam se srecno i zadovoljno jer imam privilegije da se ostvarim u onome sto volim, i sto sam studirala.

RBD JE BIO TVOJ PRVI PROJEKAT NA TELEVIZIJI I MUZICI, KAKO SI PRIHVATILA PRILIKU DA PEVAS ?


Muzika je dosla u moj zivoj neocekivano. Sa RBD sa imala priliku da osnujem grupu, dok smo bili svesni svega, vec smo bili na koncertima. Bilo je to nesto mnogo zabavno, uz sta smo sazreli mnogo.

MISLIS NEKAD DA SE VRATIS MUZICI, ILI CES UVEK GLUMITI ?

- Bila bih prezadovoljna da se vratim muzici nekad. Moram da idem korak po korak i iskoristicu prilike koje mi se pruze.
Posle grupe imala sam priliku da glumim u Cuidado con el Aneg/Napusteni andjeo, sad u seriji Mi Pecado/Moj Greh. Kada se sve ovo zavrsi videcemo sta sledi.

Kakvo je tvoje iskustvo sa snimanje serije Cuidado con el angel/Napusteni andjeo?

Bila sam prvi put protogonista i bilo je neverovatno.Naucila sam mnogo i imala priliku da radim sa Miguel Corcega, koji je u mexicu najbolji direktor, bila mi je cast da sam upoznala svoju ulogu preko njega.

Sa Maricui sam uzivala, parila i plakala prilicno. To je lik koji ima mnogo bitinih momenata, ali ipak nikad ne zaboravlja mesto odakle potice, iskreno mislim da je to dobra poruka za sve nas gde god da se nadjemo.

Tvoja nova uloga u seriji Mi Pecado/Moj greh je drugacija ?


- Mi Pecado je meksicka melodrama. To je originalna serija. U Meksiku se dugo nije emitovala jedna originalna novela.

Za dalji interviju klinite [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptySat 31 Oct 2009 - 2:26

Glasajte za najbolju glumicuKlikom na sledeci link:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 11 Nov 2009 - 23:23

PAPARAZZI MARTES 10-11-09 MAITE PERRONI MAS QUE CONSENTIDA A UNOS DIAS DE FINALIZAR TELENOVELA MI PECADO

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyFri 13 Nov 2009 - 0:03

Maite će biti dio 'Lunas del Auditorio 2009'

Ukupno 189 umjetnika, grupa i spektakularnih događaja bili su nominirani u 19 kategorija za nagrade Lunas del Auditorio 2009. godine, čija će se podjela održati 28. listopada u Auditorio Nacional.

Imena i kategorije nominiranih prezentirani tijekom 'Noći nominiranih' kojoj su prisustvovali umjetnici, producentima, promotori, predstavnici medija i spektakularnih događaja uživo u Meksiku.

García Zepeda pohvalio je cilj održavanje spektakla uživo, a ceremonija dodjele računa s potporom četiri televizijske kuće: Canal 22, Once TV, Televisa i Televisión Azteca.

Rebecca de Alba i Juan Manuel Bernal bit će glasnogovornici eventa i voditelji ceremonije, uz Maite Perroni, Eduarda Videgaraya, Maríu Inés i Rodriga Murrayja.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
MAITE-JOVANA
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
MAITE-JOVANA

Broj postova : 2717
Godina : 34
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Qqppwx
Lokacija : Con Maite Perroni

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 17 Nov 2009 - 4:57

Vota por Maite en Univisión.com

El portal web univisión.com ha abierto una nueva votación en la que pide la opinión de todos sus internautas para saber quien será la nueva reina de las telenovelas.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
MAITE-JOVANA
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
MAITE-JOVANA

Broj postova : 2717
Godina : 34
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Qqppwx
Lokacija : Con Maite Perroni

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 17 Nov 2009 - 11:39

Vota por Maite

Estrellas y Rivales


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptySun 22 Nov 2009 - 11:17

Maite Perroni en el circo de los hermanos vazquez

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 24 Nov 2009 - 4:52

Maite opina sobre o que Anahí disse

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 24 Nov 2009 - 7:08

Interviju sa Maite !

Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 1 Dec 2009 - 3:31

NAJLEPSE OBUCENI U 2009 GODINI !

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyMon 7 Dec 2009 - 3:49

Interviju sa Maite Perroni


[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyThu 10 Dec 2009 - 8:18





Maite Perroni habla de RBD(ELGYLF)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptySat 12 Dec 2009 - 10:43

Maite Perroni u casopisu TvNovele - Vi Pitate !


Glumica Maite Perroni lepotom, sarmom i jednostavnoscu osvojila je srca miliona tinejdzera sirom sveta. Zapazena je u seriji "Rebelde", zatim kao clanica seksteta RBD, a potom je privukla i paznju muskaraca kao Marichuy u telenoveli "Cuidado Con El Angel". Aiko je u pocetku gajila imidz tie i povucene devojke, u protiv njene zelje mediji su je prestavili kao preljubnicu i "rasturacicu" brakova, nakon sto je raskinula veridbu sa Gvidom Larisom, i prema navodima medija, upistila se u romansu sa Williamom Levyjem partnerom iz serije "Cuidado con en angel", koji je tada bio u braku sa Elizabeth Gutierrez (Analia "El Rostro de Analia").
Da li bi volela da dobije jos jednu glavnu ulogu u seriji u kojoj bi ti partner bio William Levy?
-Zamalo da se tako nesto i desi. On je profesionalac, odlican glumac i mislim da dobro izgledamo zajedno pred kamerama, rako da bih sa njim uvek ponovo radila i sigurna sam da bismo postigli isti uspeh.
Sta mislis o Williamu privatno, da li ga je slava pokvarila?
-Williamu je popularnost uzela dusu! Izgubio se u svemu tome, ali je pametan momak, pa je shvatio gde ga to vodi i vratio se na pravi put. To se cesto desava kada nesto mnogo i dugo zelis, pa te onda odjednom "pogodi". Nije to nista strasno.
Kada biti ponudili da glumis negativan lik u nekoj sapunici, da li bi prihvatila ulogu?
-Svakako, to bi bio veliki izazov za mene kao glumicu. Nisam sigurna da bi gledaoci mogli tako da me dozive, jer ce me uvek gledati kao dobru Lupitu, ili Marichuy, ali ako dobijem ponudu, zasto da ne, postacu i zloca.
Sta mislis, da li si savrsena zena za svakog muskarca?
-Ne, ali to i nije bitno. Ne mozete biti svima savrseni. Dovoljno je da vas takvom vidi onaj pravi i, ako ste savrseni njemu, bicete i sebi i ostatku sveta.
Kada bi mogla da biras, koga bi odabrala za partnera u novoj telenoveli: Alfonsa Herreru, Christophera Uckermana ili christiana Chaveza?
-Tesko pitanje. To su moji divni drugari koje mnogo volim i ne bi mi bilo lako da odaberem. Ali, recimo neka to bude Polito, posto sam sa njim najvise radila i do sada, i odlicno funkcionisemo pred kamerama.
Kako je saradjivati sa Helenom Rojo?
-Helena je divan osoba, prava dama i predivna zena. Velika mi je cast, od srca to govorim, sto sam imala priliku da sa njom radim. Dala mi je mnogo korisnih saveta, zahvaljujuci kojima sam napredovala i kao glumica, ali i kao osoba, i na tome samo joj vecno zahvalna.
Sta mislis o zenama koje bebom pokusavaju da zadrze muskrca. Da li bi to nekada uradila?
-Zao mi je takvih zena, jer smatram da su dozvolile da im se zivot svede samo na tog muskarca i ni na sta drugo, a to je jadno. Takvim trikovima nikad se ne bi sluzila i ne mogu da razumem ljude koji to rade, ali svako zivi kako misli da treba.
Da li si cestitala Elizabeth i Williamu cestitala sto ce po drugi put postati roditelji?
-Evo, ovom prilikom im cestitam i zelim im sve najlepse.
Da li bi volela da imas dete?
-Naravno da bih, ali smatram da sada nije pravo vreme za to.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 16 Dec 2009 - 0:15

Maite Perroni - Casopis Sudbine, sadrzaj cele telenovele Cuidado con el angel/Napusteni Andjeo
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 16 Dec 2009 - 0:25

Casopis Telenovele Total (Eslovenia)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyThu 17 Dec 2009 - 4:04

¿Será Maite Perroni una asesina?


A pesar de ser una noticia la cual no esta confirmada, una vez más y en diferentes entrevistas a la prensa, Pedro Torres ha manifestado su intención de convertir a Maite Perroni en una asesina en la tercera temporada de la famosa serie "Mujeres Asesinas".

En entrevista con Notimex, manifestó que para la nueva temporada hay muchas y buenas actrices, como Lucero, Silvia Navarro, Bárbara Morí, Kate del Castillo, Belinda y Maite Perroni.

"Esta última quien se quedó pendiente para la segunda, Dulce, ya platique con ella; Paty Manterola, afortunadamente hay muy buenas asesinas en la mira", subrayó.

"Estamos listos con los capítulos, tenemos actrices, pero estamos en espera de que Televisa nos de luz verde, nos diga en tiempo y forma cuándo, estamos ansiosos", destacó.

Desde Maite Perroni World os mantendremos informados de cualquier nueva noticia sobre este posible proyecto de Maite.

Créditos: Notimex
Redacción de la noticia por Maite Perroni World
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 22 Dec 2009 - 8:58

100 MEXICANOS DIJERON

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
«EnChY»
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
«EnChY»

Broj postova : 305
Godina : 27
Fan-gif : ^^♥
Lokacija : U svijetu gdje nitko nema pristup, u svom vlastitom svijetu.

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 30 Dec 2009 - 11:27

Maite u časopisu 'Saludable'

• VIŠE «NOĆNI» TIP
«Ponekad višak posla i stres ne dopuštaju mi da se isključim.
Tako da, kad legnem, spavam; u pet minuta sam izgubljena. Ali puno mi treba da legnem, ne prebacim se; mogu doći kući oko deset navečer, ali ne idem odmah u krevet, ne mogu. Počnem radit 20 tisuća stvari, idem na Internet, čitam, razgovaram na telefon, radim bilo što i odjednom shvatim da je 2:30 ujutro i nisam spavala!

NASMIJANA, KOMUNIKATIVNA I PUNA UKUSA U ŽIVOTU, TAKVA JE MAITE PERRONI. HIPERAKTIVNA GLUMICA SA 25 GODINA NE RAZMIŠLJA DVA PUTA DA SE PREBACI NA ROLANJE NE OKLJEVA, DATI UDARAC U KICK BOXINGU ILI ODGOVORITI NA PITANJA ZA SALUDABLE. NEDAVNO JE ZAVRŠILA TELENOVELU I SLOBODNA JE UČINITI NOVU SVRHU U NOVOJ GODINI: VRATTIT SVOJ ´ZDRAV` PROSTOR. OVDJE PROVJERI ZAŠTO.

• NEDA SE ZASTRAŠITI
«Odmalena, iz Guadalahare, voljela sam doći iz školu i obuti role. U stvari, imam ožiljke od rola ovdje, na koljenima. Jednom sam pala u nesvijest od pada; imala sam 12 godina. Rolali smo se oko kuće jedne prijateljice, bile su dvije grupice djevojčica i napravile su natjecanje; ja sam se natjecala iz svoje grupe i još jedna djevojčica. Onda smo se počele rolati na ulici koja je bila strma i meni je kamen zapeo za kotač; pala sam i ostala bez svijesti. Dosita istinito! Udarila sam se u glavu i knockout! Doktor je rekao da je bilo kao knockaut boksača. Kad je mama došla po mene, ja sam bila u krevetu u sobi moje prijateljice i oko mene pet djevojčica. Nisam ništa razumjela, totalno sam se izgubila od udarca. Ali kako se jako volim rolati, činim to i dalje.»

• MRZILA JE SATE SPORTA
«Od malena sam imala naviku biti na biciklu ili u rolama, igrati nogomet s dečkima; ali nije to bila aktivnost da bi bila zdrava, već da bi se zabavila i to je bio dio mojih poslijepodneva. U srednjoj školi bila sam na satovima plesa, jazza, u među-kolegijalnoj… na jedan ili drugi način, malo pomalo, pretvorilo se u naviku vježbanja. Međutim, volim raditi stvari koje ne uključuju biti dva sata zatvoren. Preferiram popeti se na bicikl ulicom nego u teretanu. Ne mogu, dosađujem se jako. Prije ulaska u novelu puno sam radila na kick boxingu. Svidjelo mi se udarat u vreću i pokreti nogama, davati udarce. Ali već godinu dana ne radim ništa od toga. Istina je da kad sam ušla u produkciju nisam imala vremena, nije izlika, uistinu dođe trenutak kad te tijelo traži krevet i nema vremena za nešto više osim posla i spavanja.

• ŽELI SE VRATITI VJEŽBANJU
«Sad ću imati više vremena za sebe. Želim povratiti tu disciplinu koju sam malo izgubila, vratiti vrijeme, odvojiti sat vremena dnevno, sat i pol, za vježbanje; kako bi imala taj prostor koji je važan, uistinu nedostaje. Definitivno je drugačiji dan koji započneš dobrim doručkom, dobrom rutinom, od onog koji počinje razvojem stresa, posla, umora i još ih akumuliraš; ne izvučeš svu napetost koju nosiš. Usput, vodiš računa o svom tijelu, koje govori ´već je vrijeme da očvrsnem noge`.»

• VOLI HRANU
«Mama je uvijek vodila računa o našoj prehrani. U mojoj kući skoro pa i nismo pili sokove, samo kad su bile zabave, ili vikendom, ali od ponedjeljka do petka naša ishrana je bila zdrava. Odrastala sam obožavajući hranu; vjerujem da je zdravije jesti sve ali znajući što je dobro za tebe, da dijete u kojima se ubijaš od gladi, kad se vratiš jesti što ti se svidi, odmah odskoči. Nemam naklonost ograničiti se u pogledu namirnica jer mislim da svi postoje zbog nečeg i iz svih trebamo hranjive tvari.

• SVIĐA JOJ SE MEDITIRAT
«Kad sam zabrinuta, uzimam si prostor samo za sebe, za meditaciju. Prvo što me dovodilo u konflikt kad sam počela s meditacijom, govorila sam ´kako uspjeti ne misliti na ništa?` Hiperaktivna sam, tako da stalno mislim ako ne na posao, na prijateljice, na što je pas pao,…, ne znam, nešto, bilo što. Kasnije sam naučila da misli ne mogu ostati potpuno prazne, ali možeš naučiti biti u jednoj centralnoj točki u kojoj, kad dođu ideje, ne daš im pristup. Možda, se odjednom sjetiš da moraš razgovarati s mamom jer se neki dan naljutila, pokušaš na jednu stranu ostaviti te misli i stigne trenutak u kojem doista možeš imati taj prostor sam sa sobom, i to je jako ugodno.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Fuente: [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyFri 1 Jan 2010 - 4:39

Evo ja sam ovo nasla ali ne razumem mnogo.
MAITE JE KRALJICA TvNOVELA
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyFri 1 Jan 2010 - 11:17

Maite Perroni En NXclusiva

[You must be registered and logged in to see this link.]

Maite Perroni los Planes para 2010 (HOY)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 12 Jan 2010 - 11:01

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyTue 12 Jan 2010 - 23:45

Najuspesniji u 2009 godini !

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptyWed 13 Jan 2010 - 4:27

Maite intervju.

Nakon prolaza kroz grupu RBD, ova lijepa Meksikanka još slavi svoje glavne uloge u CCEA i MP. Njezina budućnost? Super pozitivna i puna ponuda!

Svi koji vide ovu lijepu i vitku djevojku, pomislili bi da cijeli dan provodi ispred ogledala i opsjednuta svojim fizičkim izgledom. Totalno daleko od zbilje! Dobro čuva svoje tijelo, jer mora daleko dogurati u svojoj karijeri kao glumica i pjevačica, ono što najviše brine Maite Perroni je njena ravna crna kosa. «Jako mi se sviđaju tretmani za kosu i da uvijek izgleda dobro njegovana…. Druge tajne ljepote? Bila bi laž da kažem kako držim strogu dijetu, jer volim jesti. Jedino što, kad vidim da mi se obrazi debljaju, prestanem jesti čokolade, kruh i kekse na dva ili tri tjedna i kasnije ponovno sve jedem... Jer, doista, život na dijeti nije život. Hrana je jedno od najukusnijih užitaka koji postoje».

Interpretatorica Marichuy u telenoveli CCEA i Lucrecije u MP, zatvorila je 2009. s ove dvije uloge i sad utvrđuje nove ponude.

Zamišljamo da ih uvijek očekuješ super pozitivna...
Kad imaš mogućnost realizirati ono što voliš i imati nove prilike, najbolje je to učiniti s pozitivnom energijom. Kasnije ćemo vidjeti rezultate, ali najvažnije je da od samog početka radimo sa srcem.

Nemaju svi mogućnost raditi ono/u onome što im se sviđa….
Tako je... Poznamo mnoge ljude koji imaju karijere, titule i koji su profesionalci ali što, nažalost, ne mogu se razviti u onome što im se sviđa. Za mene je privilegija raditi ono što mi se sviđa.

Kako se braniš od komentara kao, na primjer, da si imala romansu s Williamom Levijem, partnerom u CCEA, koji je oženjen?
Nije prvi put da se to događa, a neće biti ni posljednji, jer s telenovelom koju sam snimila poslije, Mi Pecado, dogodilo mi se isto; povezali su me s kolegom, Eugeniom Sillerom... Naučiš živjeti s tim stvarima, nažalost, ima ljudi koji ne shvaćaju da se radi o našoj profesiji, našem poslu. Na kraju, zadovoljstvo koje mi ostaje je da se publika zaljubila u priču, u par. Moram u svemu vidjeti dobro, bez da se zabrinjavam glasinama.
Maite se izjašnjava kao slobodna bez veze na vidiku, iako se slatko smije kad joj kažemo da joj udvarača ne bi trebalo faliti.
«Mirna sam, fokusirana na profesionalnu stranu. Sad nemam žurbe da budem s nekim; uživam u razdoblju koje živim i kao žena osjećam se ispunjenom. Naravno, uvijek je ugodno da ima ljudi koji jednim osmijehom, jednom riječi ili jednim detaljem mogu učiniti da se osjećam bolje, učiniti mi dan ugodnijim, ali to je jedan lijep osmijeh ili lijep komentar koji ti zagrli srce».

Jesi li se navikla na život bez RBD-a, nakon gotovo dvije godine?
To je promjena koja je obilježila moj život prije i poslje. Jedna važna promjena, i jedna nova etapa za mene. Mislim da nijedan projekt nije važniji od drugog, jer svaki znači korak naprijed. Jednostavno sada moram sama hodati, i tako sam mnogo naučila.

Ali osim nove etape, što ti fali kod RBD-a?
To su bile četiri jako lijepe godine. Nedostaju mi, ima toliko stvari koje smo dijelili, život smo provodili u kamionetu, aerodromu, avionu, na koncertima... Bilo je i diskusija. Naravno da nakon dvije godine osjećam nostalgiju i bez sumnje sad živim novi život. Scenarij, ljudi, pažnja, direktan kontakt s publikom mi nedostaju, ali to se sada pretvorilo u dobru energiju.

Mnoge glumice su se nakon sudjelovanja u nekom showu osjećale depresivno. Jesi li i ti?
Da, i ja sam čula da su se neke osjećale usamljeno, ali kunem ti se da ja nisam nikad. Uvijek sam bila umorna nakon koncerta, ali sam voljela otići opustiti se u kupki, ostati sat i pol, slušati dobru glazbu, pogledati dobar film, pripremiti dobru večeru... Ali tužna i depresivna - nikada. Takva energija, emocije, ljudi, adrenalin... Ne možeš biti depresivan od toga!

Jesi li u kontaku s Anahi, Dulce, Uckerom, Chrisom i Ponchom, svojim kolegama iz RBD-a?
Teško zbog svih obaveza koje imamo. Ali osjećam posebnu ljubav prema svakome, ono što smo proživjeli je neponovljivo, jer to je obilježilo jednu etapu.
Maite Perroni lijepo priča; tako je slatka, srce je. Nadam se da ću u ovoj godini koja je počela imati više vremena baviti se samom sobom. Želim ići u kazalište pogledati predstavu, u kino, pričati sa prijateljicama, praviti sladoled s bratom... Zahvaljujem se urednicima "Vanidadesa" na potpori i intervjuu.

["Laž je da sam na nekoj strogoj dijeti, jer ja volim jesti... Živjeti na dijeti nije život, jesti je jedan od najvećih užitaka.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Novosti Maite Perroni ! 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! EmptySun 17 Jan 2010 - 4:59

William Levy je osvajac, ali meni se ne svidja !

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti Maite Perroni ! _
PostSubject: Re: Novosti Maite Perroni !   Novosti Maite Perroni ! Empty

Back to top Go down
 

Novosti Maite Perroni !

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 33Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Maite Perroni-