REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyMon 12 Oct 2009 - 21:31

Ovan - zaljubljen je pokoran, miran, pun planova, ushićen, zanesen u sanje. Izabrana mu je osoba u centru pozornosti. Ne dozvoljava sumnju u iskrenost svojih osjećaja.

Bik - Zaljubljen je, romantičan. Zanesen, vatren, pun želja. Ljubomoran je i posesivan. Želi u svemu ugoditi, ali zahtjeva ugađanje. Sitni znakovi pažnje znače mu puno.

Blizanci - zaljubljeni su živahni, željni uživanja i igranja. Ne misle na jelo i piće, trepere i izgaraju. Potpuno se predaju, ali zahtjevaju predavanje. poklanjaju.

Rak - zaljubljen je- predan, opušten, sretan, siguran, u sebe, poetičan. Važna mu je samo draga osoba. Važnije mu je dati nego primiti. Želi biti zaštitnik i odlučivati.

Lav - zaljubljen je pun vitalnosti , lud od ljubavi , gubi glavu , teatralan je. Živi samo za susrete ljubavi. Ne može ni trena bez drage osobe. Potpuno se predaje osjećajima.

Djevica - u zaljubljenosti vidi samo najbolje strane drage osobe. Nekritična, nježna, predana, strpljiva. Draga osoba mora u svemu napraviti prvi korak i sve odlučivati.

Vaga- zaljubljena je agresivna, prohtjevna, ushićena, puna sitnih znakova pažnje. Odana rafiniranim užicima. Traži puno nježnosti i milovanja.

Škorpion- u zaljubljenosti ne propušta ni jedan trenutak da bi pokazao što osjeća. Mjesto i okruženje mu nisu važni. Silovit, posesivan, sklon uživanju, maštovit, bučan.

Strijelac-u zaljubljenosti romantičan, poetičan, nježan. Želi sukladnost misli. Potpuno mijenja svakodnevne navike. Traži potpuno predavanje, jer sam sve daje.

Jarac- u zaljubljenosti potpuno gubi kontrolu, glavu i moć rasuđivanja. On je poput vulkana, "kuha i ključa", a onda eksplodira. Traži potpunu iskrenost i otvorenost riječi.

Vodenjak- u zaljubljenosti sretan, raspjevan, pun sjaja. Sklon idealiziranju. Želi potpuno zaokupiti misli drage osobe. Ne dozvoljava da mu se itko umiješa u sreću.

Ribe- zaljubljene su u "ekstazi", predani, gube osjećaj za vrijeme i prostor. Ljubav je za njih isto što i zrak bez kojega ne mogu. Ne ponašaju se racionalno. Odlučuju srcem.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyThu 26 Nov 2009 - 10:11

Blizanci - zaljubljeni su živahni, željni uživanja i igranja. Ne misle na jelo i piće, trepere i izgaraju. Potpuno se predaju, ali zahtjevaju predavanje. poklanjaju. :srce:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyThu 26 Nov 2009 - 10:14

~Jacqueline Bracamontes~ wrote:
Blizanci - zaljubljeni su živahni, željni uživanja i igranja. Ne misle na jelo i piće, trepere i izgaraju. Potpuno se predaju, ali zahtjevaju predavanje. poklanjaju. :srce:

JA SAM BLIZANAC... tacno je.
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyThu 26 Nov 2009 - 10:16

AnGel_Perroni wrote:
~Jacqueline Bracamontes~ wrote:
Blizanci - zaljubljeni su živahni, željni uživanja i igranja. Ne misle na jelo i piće, trepere i izgaraju. Potpuno se predaju, ali zahtjevaju predavanje. poklanjaju. :srce:

JA SAM BLIZANAC... tacno je.
Aham :) draGo mi je da si i ti heh :srce:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? 218202510M5RG95

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyWed 20 Jan 2010 - 13:27

Vodenjak- u zaljubljenosti sretan, raspjevan, pun sjaja. Sklon idealiziranju. Želi potpuno zaokupiti misli drage osobe. Ne dozvoljava da mu se itko umiješa u sreću.

Nije tacno :D
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyMon 3 May 2010 - 7:47

nesto tacno,nesto ne...
Back to top Go down
Jelen@007
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Jelen@007

Broj postova : 10491
Godina : 30
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? Tumblr_m5qyisF85i1rw1osso16_250

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyMon 3 May 2010 - 8:12

Vodenjak- u zaljubljenosti sretan, raspjevan, pun sjaja. Sklon idealiziranju. Želi potpuno zaokupiti misli drage osobe. Ne dozvoljava da mu se itko umiješa u sreću.
Tacno... 100%
Back to top Go down
zlatazoka
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
zlatazoka

Broj postova : 967
Fan-gif : Sase Kapora, Dulce Marie, Milana Stankovic, Sase Kovacevica...

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyMon 3 May 2010 - 8:54

Strijelac-u zaljubljenosti romantičan, poetičan, nježan. Želi sukladnost misli. Potpuno mijenja svakodnevne navike. Traži potpuno predavanje, jer sam sve daje.

nesto je tacno...
Back to top Go down
Maci
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Maci

Broj postova : 51
Godina : 29
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? 43345135745aa15cabb4181
Lokacija : S' Kenanom Huseinom u lovu na zmajeve :D

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyTue 4 May 2010 - 20:25

Rak - zaljubljen je- predan, opušten, sretan, siguran, u sebe, poetičan. Važna mu je samo draga osoba. Važnije mu je dati nego primiti. Želi biti zaštitnik i odlučivati.

100% tacno!! :srce:
Back to top Go down
***Danna es mi Princesa**
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
***Danna es mi Princesa**

Broj postova : 14139
Godina : 26
Fan-gif : Alguien te mira
Lokacija : Nije bitno gdje, već s kim - s njim <3

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySat 28 Aug 2010 - 0:20

hari_95 wrote:
Vodenjak- u zaljubljenosti sretan, raspjevan, pun sjaja. Sklon idealiziranju. Želi potpuno zaokupiti misli drage osobe. Ne dozvoljava da mu se itko umiješa u sreću.

Nije tacno :D

Vodolija mi je jedan od najdrazih znakova zodijaka...Ni ja ne msm da je takav XD posto poznajem dosta vodolija a nijedna nije takva xD

JA SAM VAGA,POGODILO JE OTPRILIKE xD
Back to top Go down
http://www.danna-garcia.com
Maya...
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
Maya...

Broj postova : 3004
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? Untitled-1
Lokacija : Ko da te zanima...

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyFri 19 Nov 2010 - 6:47

Vodenjak- u zaljubljenosti sretan, raspjevan, pun sjaja. Sklon idealiziranju. Želi potpuno zaokupiti misli drage osobe. Ne dozvoljava da mu se itko umiješa u sreću.
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? 2a5ja09th

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySat 4 Dec 2010 - 10:18

Škorpion- u zaljubljenosti ne propušta ni jedan trenutak da bi pokazao što osjeća. Mjesto i okruženje mu nisu važni. Silovit, posesivan, sklon uživanju, maštovit, bučan.

Tačno... :Good: :Good:
Back to top Go down
tatjana94
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tatjana94

Broj postova : 13336
Godina : 29
Fan-gif : Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? Tumblr_m5kzg85Tw71qii7i0o2_250
Lokacija : I believe that two people are connected at the heart, and it doesn't matter what you do, or who you are or where you live; there are no boundaries or barriers if two people are destined to be together; -Julia Roberts

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySat 29 Jan 2011 - 11:15

Lav - zaljubljen je pun vitalnosti , lud od ljubavi , gubi glavu , teatralan je. Živi samo za susrete ljubavi. Ne može ni trena bez drage osobe. Potpuno se predaje osjećajima.
Skroz tacno! :Good:
Back to top Go down
~Sara_Miranda~
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
~Sara_Miranda~

Broj postova : 2564
Fan-gif : FONDO_FLAMENCO:ASTOLA,ANTONIO,RAFA
Lokacija : Espana...

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyFri 8 Apr 2011 - 1:34

Bik - Zaljubljen je, romantičan. Zanesen, vatren, pun želja. Ljubomoran je i posesivan. Želi u svemu ugoditi, ali zahtjeva ugađanje. Sitni znakovi pažnje znače mu puno.
Tacno da tacnije ne moze biti...i naravno da sam tvrdoglava...
Back to top Go down
♥ J & V ♥ .
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
♥ J & V ♥ .

Broj postova : 118

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyTue 24 May 2011 - 1:22

AnGel_Perroni wrote:
~Jacqueline Bracamontes~ wrote:
Blizanci - zaljubljeni su živahni, željni uživanja i igranja. Ne misle na jelo i piće, trepere i izgaraju. Potpuno se predaju, ali zahtjevaju predavanje. poklanjaju. :srce:

JA SAM BLIZANAC... tacno je.

Hm pa ono.:)
Back to top Go down
***Amaia_Salamanca***
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
***Amaia_Salamanca***

Broj postova : 493
Godina : 26
Fan-gif : obozavam Duqea
Lokacija : Sa Migel Anhel Silvestrom na plazi

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyWed 1 Jun 2011 - 1:42

Škorpion- u zaljubljenosti ne propušta ni jedan trenutak da bi pokazao što osjeća. Mjesto i okruženje mu nisu važni. Silovit, posesivan, sklon uživanju, maštovit, bučan.

Sve je tacno sem ovog da smo silovite mislim mozda neko jeste ,ali ja nisam.. :)
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyWed 1 Jun 2011 - 3:45

Moje je tacno.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
pamela93
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
pamela93

Broj postova : 582
Godina : 30
Lokacija : Pozarevac

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyFri 2 Sep 2011 - 0:58

Rak - zaljubljen je- predan, opušten, sretan, siguran, u sebe, poetičan. Važna mu je samo draga osoba. Važnije mu je dati nego primiti. Želi biti zaštitnik i odlučivati.
Back to top Go down
Lucero Colunga
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Lucero Colunga

Broj postova : 468
Fan-gif : Lucero,Maite,Silvia &lt;3

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySun 9 Oct 2011 - 4:14

Rak - zaljubljen je- predan, opušten, sretan, siguran, u sebe, poetičan. Važna mu je samo draga osoba. Važnije mu je dati nego primiti. Želi biti zaštitnik i odlučivati.
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySat 25 Aug 2012 - 22:10

Ovan - zaljubljen je pokoran, miran, pun planova, ushićen, zanesen u sanje. Izabrana mu je osoba u centru pozornosti. Ne dozvoljava sumnju u iskrenost svojih osjećaja.
:super:
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptySun 9 Dec 2012 - 0:37

Ribe- zaljubljene su u "ekstazi", predani, gube osjećaj za vrijeme i prostor. Ljubav je za njih isto što i zrak bez kojega ne mogu. Ne ponašaju se racionalno. Odlučuju srcem.




Ahh,potpunooo tačnoo:D
Back to top Go down
Ninach
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Ninach

Broj postova : 458
Godina : 27

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? EmptyFri 5 Apr 2013 - 6:37

Rak - zaljubljen je- predan, opušten, sretan, siguran, u sebe, poetičan. Važna mu je samo draga osoba. Važnije mu je dati nego primiti. Želi biti zaštitnik i odlučivati.

pa istina je hahah :D
Back to top Go down
Sponsored content




Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? _
PostSubject: Re: Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?   Kakvi ste kad ste zaljubljeni ? Empty

Back to top Go down
 

Kakvi ste kad ste zaljubljeni ?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Slobodno vreme :: Svaštara :: Horoskop-