REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Komentari serije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AuthorMessage
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Aewnyr

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyThu 1 Jul 2010 - 10:31

Stefy wrote:
Da, Zoraida će svaki put da se
cema en el marmol del infierno
, i uvek joj pomogne.
hhaha... jos se smejem... ipak grota mi je....
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyThu 1 Jul 2010 - 11:03

Pa stvarno, tako i oni Zamira i Amim, stalno se cemaju.
Mene serija smara više, hoću da saznaju za Danijela!
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyThu 1 Jul 2010 - 12:39

da,vrte iste situacije...dobra je bila Ranija danas...bilo mi je zao malo,ali jbg...
sad ce Stefy,polako...
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Aewnyr

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyThu 1 Jul 2010 - 23:55

mene uopste ne smara serija... ali uopste... jedva cekam vise epizode kada kristina naredjuje alisiji
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 1:09

Ja jedva čekam da Alisija oduzme "mišiću" sve. :D
Ova scena da Lukas hoće da pobegne sa Hade i da je otkači je od početka serija bila najmanje 10 puta.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 2:52

Odgledao sam 98. epizodu. Ova epizoda mi nije bila smorna, baš je interesantna. Jedva čekam sledeću da Hade pobegne iz Maroka. Kako je samo dobro zeznula Abdula.
Jedva čekam da se u sledećoj epizodi preruši i ode na aerodrom. Baš mi je žao Hadilje, a kretenčina Said neće da dovede Hade. Baš mi je milo što je Fernando otišao kod Eskobara i rekao mu sve.
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 10:10

Meni je Fernando super, i dobro glumi narkomana, sve te probleme koje ima. Natalija je na pocetku ali mi i nije nesto uverljiva.
Sto se tice Jade ona je jedan hadalj zivi... Kako moze vise sa ovim Lukasom, on je ispali 100 puta i ona opet ko pijan za plot...

Jedva cekam da vidim Jade prerusenu u Mini i sa onom perikom s obzirom da je uopste nismo vidjali u takvom izdanju ;))
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 10:46

Lady_X_ wrote:
Meni je Fernando super, i dobro glumi narkomana, sve te probleme koje ima. Natalija je na pocetku ali mi i nije nesto uverljiva.
Sto se tice Jade ona je jedan hadalj zivi... Kako moze vise sa ovim Lukasom, on je ispali 100 puta i ona opet ko pijan za plot...

Jedva cekam da vidim Jade prerusenu u Mini i sa onom perikom s obzirom da je uopste nismo vidjali u takvom izdanju ;))
I ja jedva čekam, baš me zanima da li će je uhvatiti. I slažem se za Lukasa. :)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 23:12

Sad cu da gledam 98, bas me zanima :D Stefy ne znam kako ces uspeti da cekas dok izadje za download :))) Prenecu utiske kakva je Zade u mini :))
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Aewnyr

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 23:17

ljudi idem na more u nedelju vece... strah me da nece da obrisu linkove sa youtuba posto tako gledam seriju... jedva cekam da odgledam sledecu epku evo konvertuje mi se... pa cu da prenesem utiske... sltka je sa perikom... lepo joj stoje siske :D
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyFri 2 Jul 2010 - 23:23

Lady, pa serija za download izađe sutrada ono podneva. ;)
I onda je skidam do 2-pola 3 i gledam. :)
Lepše mi nego na YouTube. :D
Evo, sada ću staviti da se skida.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySat 3 Jul 2010 - 10:17

Baš ste tanki sa komentarima, moram uvek da pišem post za postom.
99. epizoda mi se svidela, mada Hade je bila sa perikom 20 sekundi i na kraju 10 sekundi u njenom stilu.
Kako je slatka Zamira sa onim Karlosom, povukla na tetku Hade, samo sa oksidentalima se muva. :)
Ova Hadina prevara mi je najbolja, samo je tako zeznula Abdula!
Back to top Go down
dada
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
dada

Broj postova : 928
Godina : 26
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 2uyn8er
Lokacija : Beograd

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySat 3 Jul 2010 - 23:43

Gledala sam na netu , serija je vise nego odlicna.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Aewnyr

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 3:48

Stefy wrote:
Baš ste tanki sa komentarima, moram uvek da pišem post za postom.
99. epizoda mi se svidela, mada Hade je bila sa perikom 20 sekundi i na kraju 10 sekundi u njenom stilu.
Kako je slatka Zamira sa onim Karlosom, povukla na tetku Hade, samo sa oksidentalima se muva. :)
Ova Hadina prevara mi je najbolja, samo je tako zeznula Abdula!
epa ovako... idema na more veceras molim vas ako saznate za neki link koji ima download za seriju posaljite mi na pm posto me je strah da mi se ne obrisu linkovi... utisci ove 98 epke su extra... Jade je slatka sa siskicama a i dobro joj stoji minic :D
Natalia je pocela uzasno da me nervira... Samira mi je extra.. deckic joj je fensi :D Latifa kao i uvek strahuje da je MUhamed ne vrati... Maritza je carica... Enrike je skot jedan... Mama Rosa me uzasno nerviara... uf... nmg da je smislim... jedva cekam da gledam 99 epku... extra je avance za ponedeljak... au kako je dobar...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
paula&rafa
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
paula&rafa

Broj postova : 197
Godina : 33
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Cap3810
Lokacija : Dans les bras de Miguel A.Silvestre & William Levy

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 4:06

Je vais surement regarder la série par you tube au fait.
Elle a l'air très bonne comme série
Mais quelqu'un pourrait m'expliquer au fait c'est quoi le résumé de la série au fait.
Est ce que Jade ( Sandra Echeverria ) est mariée avec un marocain dans la telenovela ?

Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 5:58

paula Rafa porfavor escribe en Espanol, porque yo no te entiendo ;)


Stefy slazem se sa tvojim komentarom za ovu epku... ;))) Jeste povukla na tetku :P Samo ce ovaj oksidentalac preci u islam.. tako ide na kraj :)
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 6:45

paula&rafa wrote:
Je vais surement regarder la série par you tube au fait.
Elle a l'air très bonne comme série
Mais quelqu'un pourrait m'expliquer au fait c'est quoi le résumé de la série au fait.
Est ce que Jade ( Sandra Echeverria ) est mariée avec un marocain dans la telenovela ?

Oui, Jade est mariee dans un marocain. Il s'apelle Said.

Ma znam, e da, i ona Rosa me užasno nervira, tako smara ta babetina! :@
Miloše, neće obrisati epizode ako ideš 10 dana na more, na YouTube-u još ima 80 epizode. ;)
I Latifa smara da će Muhamed da je vrati, a u braku su 20 godina.
Back to top Go down
-MILOS-
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
-MILOS-

Broj postova : 4188
Godina : 31
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 Aewnyr

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 7:47

Stefy wrote:

Miloše, neće obrisati epizode ako ideš 10 dana na more, na YouTube-u još ima 80 epizode. ;)
daj Boze da bude tako... opa nisam znao da ce mali da predje u islam... jedva cekam da vidim to... super sto je bar neko iz njihove porodice nasao ljubav pa se ozenio/udala, a ne prvo zenidba pa kasnije ljubav ako dodje, dodje ako ne onda nista...
Back to top Go down
http://www.analiasrb.tk
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 11:57

-MILOS- wrote:
Stefy wrote:

Miloše, neće obrisati epizode ako ideš 10 dana na more, na YouTube-u još ima 80 epizode. ;)
daj Boze da bude tako... opa nisam znao da ce mali da predje u islam... jedva cekam da vidim to... super sto je bar neko iz njihove porodice nasao ljubav pa se ozenio/udala, a ne prvo zenidba pa kasnije ljubav ako dodje, dodje ako ne onda nista...
Da, da i Muhamed će dozvoliti Zamiri da ne nosi veo kada sazna da joj "se spustila krv".
Back to top Go down
Neelaalikhan
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Neelaalikhan

Broj postova : 226
Lokacija : Europa

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptySun 4 Jul 2010 - 21:49

posto ne mogu da nadrm epizode i gledam nemogu ni komentirati. Kad nadem neki link vec je izbrisan, nazalost. Nadam se da ce biti serija ovde kasnije.
Back to top Go down
Micy*Ucker
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Micy*Ucker

Broj postova : 102

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:22

Lady_X_ wrote:
paula Rafa porfavor escribe en Espanol, porque yo no te entiendo ;)


Stefy slazem se sa tvojim komentarom za ovu epku... ;))) Jeste povukla na tetku :P Samo ce ovaj oksidentalac preci u islam.. tako ide na kraj :)
i ja se potpuno slazem ;)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 5 Jul 2010 - 2:54

Jedva cekam da se zamrsi ta situacija malo.
Svidja mi se Karlos. SImpatican neki momcic... Inace Latifa me smara sa onim da ce da je vrati, ali sam za njih dozivela kao da se vole, i kako je moguce zaljubiti se kad nekog prvi put poljubis u braku, prvi put legnes sa njim... :) Nije to svejedno.
A ko zna Milose za sto je to dobro u Marokanskom stilu, tamo nema da ostanes da se ne udas, odmah si obezbedjen :P
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 5 Jul 2010 - 3:15

I ja, već je počelo da smara samo uobičajeno. :)
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Komentari serije - Page 39 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyMon 5 Jul 2010 - 10:05

Dosta cena se ponvalja, mene to mnogo nervira, volim novooooo :)))
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 EmptyTue 6 Jul 2010 - 0:11

I mene užasno to nervira.
Nadajmo se da će serija postati interesantnija. :D
Back to top Go down
Sponsored content




Komentari serije - Page 39 _
PostSubject: Re: Komentari serije   Komentari serije - Page 39 Empty

Back to top Go down
 

Komentari serije

View previous topic View next topic Back to top 
Page 39 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Telemundove telenovele :: Starije telenovele :: El Clon/Zabranjena ljubav-