REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!

Go down 
AuthorMessage
latinac
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
latinac


Broj postova : 901
Fan-gif : Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV! 371249480
Lokacija : emdt.forumsr.com

Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV! Empty
20131220
PostPromene termina i jedan povratak na Prvoj TV!


"Izgubljena čast" (Fatmagül'ün suçu ne?) od ponedeljka u 20:00 na Prvoj TV.

Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV! Fatmagulunsucune250

"Karadaji" prelazi u 15:00.

Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV! Karadayi250_zpsc0f9b51e
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/emdtvideos
Share this post on: reddit

Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV! :: Comments

FanSte Pall Mall
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 3:43 by FanSte Pall Mall
Ja Silu nisam počeo da gledam jer sam mislio da će je Pink ukinuti ili šutnuti u neki buđav termin nakon 10 epizoda i odlučio se za Karadaji misleći da ću je odgledati do kraja, kad ono Prva dokaže da se serija može uništiti ne sačekavši da prođe ni 10 epizoda. Skidam im kapu.  skidamkapu Dobra je Karadaji, ali neću nastaviti sa gledanjem jer mi ne odgovara baš termin od 15h, a neću gledati ni Fatmu i želim im da i sa njom puknu.

Ovo je samo dokaz da u Srbiji ne postoji profesionalna televizija.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 7:21 by ღJacqueline Bracamontesღ
Karadayi je odlicna serija, kako god ja ne mogu da vjerujem da imaju loszu gledanost.
Kod nas je doista gledana serija, kao i Fatmagul sto je bila.
latinac
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 7:30 by latinac
Jel bila 2. sezona Fatmagul na BHT?

FanSte Pall Mall wrote:
Dobra je Karadaji, ali neću nastaviti sa gledanjem jer mi ne odgovara baš termin od 15h

Karadaji ima reprizu u 00:00.
avatar
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 7:33 by dpdragan
Au, pa i ovi počeli kao PINK.
Iskreno se divim svim onim ljudima koji još uvek imaju živce da prate serije na domaćim tv.

Bože, hvala ti što postoji Internet !
FanSte Pall Mall
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 12:00 by FanSte Pall Mall
Karadaji ima reprizu u 00:00. wrote:

Odlično! Hvala na informaciji.

Kad bude počela CI ima da zaređam sa gledanjem 3 serije jednu za drugom (Karadaji u ponoć, Eva Luna  u 1:15, CI po završetku reprize Violine  :D ) .

Bože, hvala ti što postoji Internet ! wrote:

Nije isti doživljaj gledati seriju na televiziji i na internetu, bar u mom slučaju.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Fri 20 Dec 2013 - 13:46 by ღJacqueline Bracamontesღ
FanSte Pall Mall wrote:


Odlično! Hvala na informaciji.

Kad bude počela CI ima da zaređam sa gledanjem 3 serije jednu za drugom (Karadaji u ponoć, Eva Luna  u 1:15, CI po završetku reprize Violine  :D ) .



Nije isti doživljaj gledati seriju na televiziji i na internetu, bar u mom slučaju.
Sa ovim bi se slozila, ja vise serije volim pratiti na televiziji nego na internetu.
avatar
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sat 21 Dec 2013 - 7:52 by dpdragan
Kad pratiš serije preko TV, potpuno zavisiš od programskih šema naših tv koje se stalno menjaju i nekada je prosto nemoguće prilagoditi se svim tim promenama termina, a da ne pominjem neke serije koje su POTPUNO UKINUTE ! A tu su i reklame koje traju jako, jako dugo i umeju da budu vrlo iritantne.
S druge strane, kada seriju skineš sa Interneta - gledaš je KADA HOĆEŠ i KOLIKO HOĆEŠ.
Ti si gospodar svog vremena, ne zavisiš od promenjlivih programskih šema, a nema ni reklama.

Po meni, ova druga opcija je NEUPOREDIVO BOLJA !!!!!!!!!

Španski razumem, Portugalski sam preko Španskog dosta savladao tako da mogu i serije na tom jeziku da pratim bez prevoda.Da ne razumem te jezike i da mi uvek treba prevod, možda bih drugačije razmišljao.
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sat 21 Dec 2013 - 12:47 by ღJacqueline Bracamontesღ
dpdragan wrote:
Kad pratiš serije preko TV, potpuno zavisiš od programskih šema naših tv koje se stalno menjaju i nekada je prosto nemoguće prilagoditi se svim tim promenama termina, a da ne pominjem neke serije koje su POTPUNO UKINUTE ! A tu su i reklame koje traju jako, jako dugo i umeju da budu vrlo iritantne.
S druge strane, kada seriju skineš sa Interneta - gledaš je KADA HOĆEŠ i KOLIKO HOĆEŠ.
Ti si gospodar svog vremena, ne zavisiš od promenjlivih programskih šema, a nema ni reklama.

Po meni, ova druga opcija je NEUPOREDIVO BOLJA !!!!!!!!!

Španski razumem, Portugalski sam preko Španskog dosta savladao tako da mogu i serije na tom jeziku da pratim bez prevoda.Da ne razumem te jezike i da mi uvek treba prevod, možda bih drugačije razmišljao.
Pa naravno da nase televizije uniste svaku seriju, ne samo u SRB. I u Bosni neke televizije rade iste stvarno, sto je stvarno zalosno.

Ni meni ne treba prevod za Indijske serije ( zapravo vecinu pratim na TV jer imam Indijski satelit. ) Za Meksicke isto mi ne treba prevod, za Turske.

Ali opet nije isti osjecaj kao gledat sa nasim prevodom na nekoj nasoj normalnoj televiziji. Ja i pratim vecinu serija online.
LadyEstrella
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sat 21 Dec 2013 - 22:39 by LadyEstrella
Što se mene tiče nisam ovim ništa oštećena s obzirom da me turske serije ne zanimaju,ali ovo što rade televizije je sramota.Ko će tome da stane na put?Pa popeli su mi se na glavu s tom reklamom za Karadaji dok gledam Abismo de pasion,a sad se ispostavlja da im nije dovoljno dobra pa joj menjaju termin.A što se gledanja serija na netu tiče,nije mi problem da gledam serije na engleskom,španskom,italijanskom i portugalskom bez prevoda,ali ja volim da gledam serije na tv-u.To je on pravo.
EJPRIL
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 0:23 by EJPRIL

Pa možete da skinete nešto sa neta i da ga gledate na tv -u, i naravno na milion drugih načina i napraviš sebi ugođaj bolji nego kad gledaš na nekom kanalu. 21 je vek.
LadyEstrella
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 0:50 by LadyEstrella
Neka je i 22.vek,ne nameravam da se zamaram time,gledam od serija šta mi se dopada od ponudjenog na domaćim i stranim televizijama,a ne gledam serije samo,već i pokoji film,sport najviše.A tu je uvek i dobra knjiga i šetnja po prirodi,druženje...Kakvo smaranje skidanjem programa,to me ne zanima.
EJPRIL
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 0:57 by EJPRIL

Izgubiš više vremena gledajući reklame. Ko ima vremena da prati redovno ima vremena i za drugo.
avatar
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 12:33 by dpdragan
Pa, ako neko gleda serije isključivo preko tv, on neće ni znati za neke jako dobre serije koje se NIKADA neće prikazati na našim tv.
Ta osoba neće ni znati da postoje neke vro dobre i interesantne serije koje bi joj se možda i više dopale od nekih koje se tako bombastično reklamiraju na našim tv stanicama.
Ja sam i počeo da skidam sa neta prvenstveno zato što su mi se dopale neke serije kojih nije bilo na našim tv i da ih nisam skinuo sa neta ,ne bi bilo nikakvog drugog načina da ih odgledam.
Tek posle toga dolaze i te druge prednosti skidanja serija sa Interneta kao što su to da ne zavisiš ni od čijih (promenljivih) programskih šema i borbi za rejtinge i ne moraš svakodnevno da trpiš one glupe i iritantne reklame kojima nema kraja.
Kome sve to ne smeta - neka gleda i dalje preko tv, ako mu je tako lepše.
I ja kad skinem seriju i narežem je na DVD, takođe to mogu da pustim preko tv-a, zavalim se u fotelju i uživam !
ღJacqueline Bracamontesღ
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 12:36 by ღJacqueline Bracamontesღ
To se slazem sa tobom, serije koje su puno bolje nikada nece biti kod nas. Dok oni puste nesto losije a najjave kao hit. Nebitno odakle dolaze Indija, Meksiko, Turska. Uvijek isto, bolje serije ne pustaju losije puste.

A ja inace ne volim da skidam, vise volim da pratim online.
LadyEstrella
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Sun 22 Dec 2013 - 20:35 by LadyEstrella
Mislim da me niste dobro razumeli,ili se ja nisam dobro izrazila,svejedno.Hoću da kažem da se ne opterećujem time da skidam nešto čega nema kod nas.Nema ga pa šta?Mnogo šta postoji na ovom svetu,a vi ne znate za to,ili ga ne možete imati uz sav internet ovoga sveta.Tako da ako ne gledam neku seriju koja bi mi se možda i dopala,ne mislim da ću nešto veliko time izgubiti ili propasti ako je ne gledam.Imam puno načina da ispunim slobodno vreme i bez toga.Ne kažem da je to glupo,ko voli nek izvoli,ali ja tako ne nameravam da radim iz razloga što sam navela.Gledala sam online par serija,ali mi se čini da kvalitet nije dobar,takodje mi ni to nije to,pa ni to više ne radim...a da se serije ne gledaju preko tv.nego samo preko interneta,nijedna ih ne bi prikazivala,ali sve se one trude da ih imaju što više u programu.E,sad,kakav je kvalitet,to je druga stvar.Zato gledam od ponudjenih na kanalima koje imam(domaći i strani kanali),koje mi se svide i ako mi odgovara termin i to je to.
avatar
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Mon 23 Dec 2013 - 2:43 by dpdragan
U pravu si da svako treba da radi onako kako mu odgovara.
Meni se uopšte ne dopada velika većina serija koje su se poslednjih godina emitovale na TV.
Zato sam bio radoznao da vidim da li je to zaista ono najbolje što trenutno postoji i onda sam krenuo da pretražujem.Naišao sam na par odličnih i veoma kvalitetnih GLOBOVIH serija (O ASTRO,FINA ESTAMPA,AVENIDA BRASIL,FELICIDADE).
Dopale su mi se jer nisu tipične telenovele, a imaju vrlo interesantnu radnju, glumci su fantastični i jako su kvalitetno snimljene.Uz to slika je u HD formatu i kvalitet je besprekoran, bolji nego na 90% domaćih tv.
Nema prevoda, ali mi prevod ni ne treba,jer na osnovu znanja Španskog, ja mogu da razumem nekih 80% portugalskog što mi je sasvim dovoljno da pratim radnju.
Da sve to nisam otkrio,bio bih OSUĐEN na raznorazne male neveste i njime slične serije i verovatno ne bi pratio nijednu seriju.
Razumem da neko ima drugačije mišljenje, ali treba istraživati i biti informisan,jer zašto da trošim vreme na nešto što mi je osrednje ili jako loše, ako postoji i nešto što bi mi se mnogo više dopalo i u čemu bih mnogo više uživao .
LadyEstrella
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Mon 23 Dec 2013 - 6:52 by LadyEstrella
Ok.je to,da treba istraživati,svaki dan naučiti nešto novo.Mislim na razne oblasti života.Tačno je da na domaćim,tačnije televizijama u Srbiji ponuda serijskog programa nije neka,na žalost.Bilo je i boljih vremena.Meni smeta najezda turskih serija.Trenutno se prikazuju 6,7 čini mi se i to na televizijama sa nacionalnom frekvencijom,što je po meni zaista previše.Medjutim ove godine sam odgledala dosta dobrih serija:Internat,Eliza,Elizina kći,Abismo de Pasion,Idiot,Braća Karamazovi,Eskobar,sve sezone Tjudorovih,dve sezone Sve se vrti oko seksa(to sve na B92,RTS2,Prva,PINK2 i Pink Family).Tako da kad se ovako pogleda nije da nema kvalitetnih serija.Takodje sam odgledala Da Vinčijeve demone,Trbosekova ulica,Džo,Most,Porodica Bordžija(Fox i Fox Crime),Borgen,tri sezone Downton Abbey (HRT),sve same kvalitetne serije.Ima još toga,ali ovo izdvajam kao zaista dobro i kvalitetno,tako da nisam uskraćena za neku stranu produkciju.Plus što na Foxu i Fox Crimu ima više termina nedeljno pa mogu da biram kad mi najviše odgovara.Tako da nisam osudjena na nikakve Odbačene ili male neveste.Sve i da samo puštaju njih ni tada ih ne bi gledala,jer ono što mi se ne dopada ne gledam.
Medjutim pitanje je zašto televizije toliko menjaju termine serijama,ne verujem da je samo u pitanju gledanost,ima tu ko zna čega još...
avatar
Re: Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!
Post Tue 24 Dec 2013 - 12:54 by dpdragan
Pa dobro, ti si ovde navela serije svih žanrova, a ja pričam samo o tzv.sapunicama.
Tu je situacija poslednjih par godina, po meni, dosta kritična.
Latino serije više nisu onako dobre i popularne kao pre 10-15 godina i to je tako u celom svetu.
Sada je u mnogim zemljama NAJEZDA turskih i indijskih serija, a velika većina toga meni se NE SVIĐA, kao i velika većina latino telenovela novijeg datuma.
Samo zahvaljujući pretraživanju Interneta ja sam uspeo da pronađem neke serije koje su mi se baš dopale a koje se NIKADA ne bi ni prikazale na našm tv.
Da to nisam uradio, ja danas ne bih gledao NIJEDNU seriju ( mislim na telenovele ).
 

Promene termina i jedan povratak na Prvoj TV!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Meksiko: "Que te perdone Dios" dobija dva termina?
» Povratak: “Budva na pjenu od mora” od septembra na Prvoj?!
» jos jedan Sexy kalendar
» Ko je za promenu termina???
» TV Pink: velike promene programa - Počinje turska serija "Dila"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: