REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

 

 Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra!

Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96


Broj postova : 16321

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra! Empty
20131012
PostBen Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra!

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra! 672906_642x400_20-500x311

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza, dao je intervju za “people en Espanol” o skandaloznim fotografijama koje je bivši član grupe RBD nedavno objavio na Tviteru. On je govorio o vezi sa Kristijanom, njegovom problemu sa drogom, nasiljem u porodici, psihičkim problemima, pokušaju samoubistva i drugim ozbiljnim problemima koje ima čavez.
U razgovoru za “People en Espanol”, Kruger je objasnio zašto je odlučio to da uradi. On je takođe rekao da su Anahi i Majte znale za situaciju.

Zašto ste se sada odlučili da otkrijete detalje o svom odnosu s Kristijanom Čavezom?
Iz nekoliko razloga. Kada je sve prošlo, mislim na hapšenje, nastao je totalni haos. Ja nisam zvezda i ne krećem se u tom svetu. Međutim, nakon hapšenja, novinari su nas “maltretirali”. Takođe sam primao pozive sa pretnjom smrću i hiljade fanova je pokušavalo da stupi kontakt sa mnom. To je bilo ludilo. U tom momentu nisam mogao da dokažem svioju nevinost. Kristijan i njegov tim su stalno davali izjave u medijima sa ciljem da se njihova priča prihvati kao istinita. Sve je bilo protiv mene u tom trenutku. Bilo je vrlo teško izboriti se sa takvom situacijom jer ja nemam popularnost kao što je ima on. Sada, konačno želim da kažem istinu jer ljudi misle da sam čudovište.

Kako ste se izborili sa tom situacijom?
To je bilo vrlo teško. Svi naši prijatelji su bili na strani Kristijana, iako smo oboje znali šta se dogodilo. Anahi i Majte su bile upućene u situaciju i znale su istinu. I njegov menadžer je znao šta se događa. Međutim, kada je sve izašlo u javnost…Svi su se okrenuli protiv mene.

Kakav je vaš život sada?
Skoro sve se vratilo u normalu. To poglavlje mog života je zatvoreno. To što se desilo je sramota i vreme je da zaboravim na to. Konačno sam ‘stao na noge’, moj posao ide dobro, živim u drugom mestu, uspeo sam da vratim prijateljstva koja sam izgubio kad sam bio sa Kristijanom. Naravno, postoje posledice onoga šta se dogodilo. Ali, jedino što je važno jeste da sam ja srećan.

Jeste li imali kontakt s Kristijanom?
Nazvao sam ga jednom i to je bilo pre tri meseca. Rekao sam mu da moramo prestati da radimo to, da ne dajemo više intervjue, da ne dozvolimo da se pišu laži o nama. On se složio sa mnom, ali je odmah sutra dan dao lažnu izjavu o meni.

Šta mislite o fotografijama koje je Kristijan nedavno objavio?
Teško je bilo šta reći jer je to vrlo osetljiva tema. Ne želim da pričam o tome. Jedino mogu govoriti o tome šta se dešavalo kada smo bili zajedno. Kada se povukao sa scene, lagao je samo da bi dobili pažnju medija. U našem odnosu, kada sam mislio da nema dovoljno pažnje, on je rekao da će se ubiti. Kristijan je bolestan, znam ga dugo vremena. Njegova karijera je u padu i on je očajan, trebala bi mu pomoć psihijatra. Ono što mu takođe treba jeste reklama. U Kristijanovoj porodici bilo je pokušaja samoubistva, tako da je njegov slučaj “izrežiran” na osnovu porodične istorije. Ne bi me čudilo da se za nekoliko nedelja pojavi najava za neki televizijski program, novi ugovor ili nova pesma.

Koja je vaša poruka za Kristijana?
Kristijane, mislim da živiš bez vere u Boga i to što radiš je strašno. Želim mu da pronađeš svoj mir i vrati popularnost na osnovu svog talenta, a ne ovakve ‘reklame’. Kristijan je jedan od najtalentovanijih osoba koje sam znam. Želim mu da se usredsredi na svoj talenat i ono što može da uradi, jer je neverovatan pevač sa neverovatnom prošlosti.
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra! :: Comments

No Comment.
 

Ben Kruger, bivši dečko Kristijana Čaveza: On je bolestan, treba mu pomoć psihijatra!

Back to top 

Page 1 of 1

 Similar topics

-
» "Sulejman Veličanstveni" od jeseni na televiziji koju će voditi bivši direktor TvPrva?
» Cena sreće na Prvoj TV (bivši Fox)
» Bivši muž Lucero navodno ima novu djevojku
» Mišel Vit: Bivši suprug se sažalio i vratio joj decu
» NIÑOS RICOS, POBRES PADRES-Cena sreće na Prvoj TV (bivši Fox)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: O Forumu :: Novosti iz telenovela i serija-
Jump to: