REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 6 Jul 2013 - 3:23

OD PONEDELJKA 8. JULA, SVAKOG RADNOG DANA U 20H NA B92


Legendarna porodica Kardašijan otvara vrata svog doma i uvodi vas u sam početak koji je doveo do njihovog planetarnog uspeha.

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan 113809094951cc252347cca433711953_640

Ova porodica je promenila svet. Pod stalnom lupom javnosti, njihov luksuzni stil života naterao je mnoge da požele da su u njihovoj koži.

Danas svi znaju za sestre Kardašijan i njihovu medijsku predvodnicu Kim. Ona je lepa, bogata i šarmantna zavodnica. U vezi je sa poznatim američkim reperom Kanje Vestom, sa kojim ima ćerku, a prošla je kroz buran životni period dok konačno nije došla do svog srećnog kraja.

U korak sa Kardašijanima saznaćete sve o ovoj porodici, na čelu sa sestrama Kim, Kortni i Kloi. Kim se kreatala u svetu poznatih pre nego što je i sama postala poznata širom planete. Bila je stilista holivudskih zvezda, a jedna od njenih klijenata bila je i popularna glumica Lindsi Lohan. Kim je, na početku karijere, zajedno sa svoje dve sestre otvorila butik D-A-S-H koji ih je dalje progurao u medije.

U avgustu 2007. objavljeno je da će brojna porodica Kardašijan dobiti i svoj rijaliti program. Iako sestre, na prvi pogled, izgledaju kao rivalke koje upadaju u česte svađe, one su povezane čvrstom i neraskidivom porodičnom vezom. Vrlo dinamičan život, raskoš i velepni prostor u kome borave čine praćenje njihove svakodnevice vrlo zabavnim i ineresantnim.

Već nakon prve sezone sestre Kardašijan su postale meta mnogih razgovora širom planete i lica zastupljena na svim naslovnim stranama novina i časopisa. Njihov haotični život, specifičan smisao za humor i intenzivno iskazivanje emocija samo su neki od razloga što je ova porodica, svojim rijaliti programom, samo do 2010. godine, zaradila čak 65 miliona dolara.

U toku osam godina prikazivanja šou je doživeo i svoju ekspanziju i dobio propratne serijale kao što su “Kortni i Kloi osvajaju Majami” i “Kortni i Kim osvajaju Njujork”.

Kako je sve počelo i kako izgleda životni put ove beskrajno zanimljive i intrigantne porodice – u korak sa Kardašijanima na B92!

Back to top Go down
AnGel_Perroni
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
AnGel_Perroni

Broj postova : 33379
Godina : 27
Fan-gif : Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan Tumblr_mguoni2S0d1rbbxnpo3_r1_250
Lokacija : I LOVE YOU,ELENA and it because I love you I can't be selfish with you. I promise you,I WILL NEVER LEAVE YOU AGAIN.If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this! Ian <3

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 6 Jul 2013 - 5:03

Aaa super. Ja gledam na kanal E!
Nisam gledala od prve sezone, taman da odgledam i to :)
Omiljena mi je Kim i Kloi, takodje i Skot <3
Back to top Go down
http://maite-perroni.serbianforum.info/forum.htm
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 6 Jul 2013 - 7:29

Pratiću, planirala sam da gledam ovog leta preko neta, ali mi je baš dobro došlo što će biti na tv-u i to u odličnom terminu.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 6 Jul 2013 - 12:02

Gledala sam online do druge sezone čini mi se.Taman da obnovim gradivo xD Zamiljivo mi gledati.Kloi je baš dobricaaa,Kim je najljepša. A Scot je :padam u nesvest: 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptyThu 11 Jul 2013 - 1:06

Spisak epizoda serije U korak sa Kardašijanima


Prva sezona: 2007

Prva epizoda je emitovana 14. oktobra 2007. godine. E! netvork je saopštio da je serija dostigla rejting od preko 13 gledalaca za prvih mesec dana prikazivanja.
1. epizoda Posmatram te — Kris i Brus slave godišnjicu braka. Kim se pojavljuje u emisiji Tajre Benks.
2. epizoda Mama menadžer — Kris i Kim se svađaju oko objavljivanja određenih slika. U međuvremenu Kris zapošljava dadilju koja nije baš pouzdana kao što se čini.
3. epizoda Brodi je u kući — Kim, Kloi i Kortni odlaze u Meksiko da bi se slikale za liniju bikinija, bez Brusovog znanja plašeći se njegove reakcije.
4. epizoda Odelo za rođendan — Plejboj magazin kontaktira Kris sa željom da se Kim pojavi u decembarskom izdanju.
5. epizoda Sećanja na tatu — Kloi ne zna kako se da nosi sa bolom zbog gubitka oca. Napija se i biva uhapšena zbog vožnje pod dejstvom alkohola.
6. epizoda Definitivno si trudna — Kim, Kloi i Kortni kreću iz Las Vegasa, a Kortni sumnja da je trudna.
7. epizoda Ruka koja pomaže — Kim, Kloi i Kortni nalaze beskućnika i pomažu mu da promeni svoj život.
8. epizoda Cena slave — Kortni biva ucenjena skandaloznim slikama iz njene mladosti.


Druga sezona: 2008

Druga sezona je premijerno prikazana 9. marta 2008. Prva epizoda je privukla više od 1,4 miliona gledalada a gledanost je porasla više od 30 procenata.
1. epizoda Kim postaje diva — Kim postaje arogantna i ponaša se kao snob. Porodica misli da joj je slava udarila u glavu. Kortni sumnja da je Skot vara.
2. epizoda Robova nova devojka — Rob započinje vezu sa glumicom Ejdrijen Bejlon.
3. epizoda Kloi želi da glumi — Kloi počinje da pohađa časove glume. Kris zapošljava stilistu koji će totalno promeniti stil njenog muža.
4. epizoda Kris postaje navijačica — Kris dobija ponudu da postane navijačica. U međuvremenu Kloi uči svoju mlađu sestru Kendal o promenama u pubertetu.
5. epizoda Kloi ide na sastanke — Kim i Kortni postaju zabrinute jer njihova sestra Kloi već dugo nije bila u vezi, tako da prave profil sa njenim imenom na sajtu za upoznavanje.
6. epizoda Samoodbrana — Pošto njihova radnja biva vandalizovana, Kim, Kloi i Kortni odlaze na časove samoodbrane.
7. epizoda Građanski rat Kardašijana — Kim se svađa sa svojim sestrama jer je kupila novi bentli.
8. epizoda Porodični odmor Kardašijana — Kim je i dalje u svađi sa svojim sestrama. Uprkos tome cela porodica odlazi na odmor u Kolorado.
9. epizoda Kim pravi kalendar za Redžija — Kim odlučuje da pokloni svom dečku Redžiju Bušu kalendar sa njenim provokativnim slikama. Međutim, kalendar biva javno objavljen.
10. epizoda Nova perspektiva za Nju Orleans — Kim, Kloi i Kortni odlaze u Nju Orleans da bi prisustvovale dobrotvornom bilijar turniru na kojem učestvuje Redži Buš.
11. epizoda Prljavštine — Najbolji momenti iz serije.


Treća sezona: 2009
Prva epizoda treće sezone je premijerno prikazana 8. marta 2009, a finale je privuklo više od 1,9 miliona gledalaca.
1. epizoda Sloboda za Kloi — Kloi odlazi u zatvor zbog kršenja uslovne kazne. Bliži se godišnjica smrti Roberta Kardašijana.
2. epizoda Kortnina prva naslovnica — Kortni zapošljava Kris kao menadžera pošto dobija ponudu za naslovnicu magazina 944. Rob i Ejdrijen Bejlon počinju da žive zajedno.
3. epizoda Radije ću ići gola... ili u kupovinu — Kloi počinje da oseća veliki pritisak kada pristane da se slika za kampanju Radije ću ići gola nego nositi krzno. Porodica sumnja da Kim postaje zavisna od kupovine.
4. epizoda Pusiket vid — Kim odlazi na lasersku operaciju očiju da bi mogla da nastupi sa grupom Pusiket Dols. Brus odlazi na kolonoskopiju.
5. epizoda Svi za jednog i jedan za Kim — Kim potpisuje ugovor za parfem, što prouzrokuje svađu između sestara. Kris i Brus pokušavaju da pronađu zajednička interesovanja.
6. epizoda Pepeljuga — Kloi sumnja da je Kris njena prava majka, što uznemirava Kris. Rob tetovira portret svog oca.
7. epizoda Svake dve godine — Kortni ponovo sumnja da je Skot vara. Kloi odlazi na biopsiju jer lekari sumnjaju da ima rak kože.
8. epizoda Daljina spaja srca — Kloi odlazi na nedelju mode u Njujork i počinje da razmišlja o selidbi u Veliku Jabuku. Zbog prenatrpanog rasporeda Kim mora da bira između posla i Redžija.
9. epizoda Napuštajući gnezdo — Kloi počinje da traži stanove u Njujorkku. Sestre kupuju Kris novog kućnog ljubimca-malog majmuna.
10. epizoda Upoznajte Kardašijane — Brus odlazi na plastičnu operaciju kako bi umanjio štetu prethodne, na koju je otišao zbog sportskih povreda. Porodica olazi na kampovanje sa Ejdrijenom porodicom.
11. epizoda Šta je moje — tvoje je — Kortni pozajmljuje stvari svoje sestre bez njene dozvole, što prouzrokuje svađu između nje i Kim. Brus je zabrinut je se Kajli previše šminka za svoje godine.
12. epizoda Dupla nevolja — Kloi saznaje da je njen novi dečko, Rašad, vara. Kortni raskida sa Skotom.


Četvrta sezona: 2009/10
Premijera prve epizode četvrte sezone bila je 8. novembra 2009. i trajala je dva sata. Ostatak sezone je počeo sa prikazivanjem 13. decembra 2009, a finale je prikazano 21. februara 2010. Gledanost finalne epizode oborila je sve rekorde sa preko 4,8 miliona gledalaca. Time je finalna epizoda postala najgledanija u istoriji E! netvorka.
1. epizoda Venčanje — Kloi i Lamar odlučuju da se venčaju samo mesec dana posle upoznavanja. Rob pokušava da se pomiri sa Ejdrijen. Kim počinje da shvata da joj nedostaje već bivši dečko, Redži Buš.
2. epizoda Napad na Skota — Kortni i Skot počinju da se udaljavaju od porodice, najviše od Kloi koja ne podržava njihovu vezu.
3. epizoda Vruća šolja ljubavi — Kloi odlazi na časove za sprečavanje besa, pošto je ošamarila Skota. Kris pokušava da začini svoj brak, ali se stvari završavaju na neočekivan način.
4. epizoda Želja za bebom — Kloi postaje veoma srećna kada saznaje da je možda trudna, ali razočarava se kada sazna da nije.
5. epizoda Ili se promeni ili je kraj — Posle svađe sa Skotom jer nije došao na čas o bebama, Kortni počinje da sumnja da li je on pravi izbor za dečka. Kris i Brus se svađaju oko novca.
6. epizoda Moraš da voliš pse — Iako je rekla da ne voli pse, Kim usvaja malu čivavu sa ulice.
7. epizoda Bokserska tela — Cela porodica organizuje bokserski događaj u dobrotvorne svrhe, gde su oni sami učesnici. Međutim, njihovi protivnici shvataju stvari previše ozbiljno.
8. epizoda Vikend iz pakla — Sestre odlaze za vikend u Santa Barbaru na poslednje putovanje pre nego što se Kortni porodi. Kloi i Kim se napijaju, a to nervira trudnu Kortni.
9. epizoda Želim tvoj seks — Kloi želi da napravi seksi snimak za svog muža Lamara koji je na putu. Slučajno, Lamar pušta snimak pred Robom i Skotom.
10. epizoda Krivite alkohol — Na proslavi Kiminog rođendana u Las Vegassu, Skot se napija i pravi celoj porodici ogroman problem.
11. epizoda Stiže beba Mejson — Kortni se porađa. Nekoliko nedelja posle Kloi i Kortni odlučuju da se vrate u Majami na par meseci.
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptyFri 12 Jul 2013 - 11:51

Katastrofa. Samo nam je još ovo falilo na nacionalnim relevizijama. Moja drugarica je ovo gledala na E! nekoliko puta kada sam bio kod nje i uopšte mi nije jasno šta je ovde tako interesantno: život nekih jadnica koje su postale poznate po samo skandalima - šta jedu, šta oblače itd. o.O Užas. Sada će da nastane opšti haos jer će da se nalože klinke i devojke koje nemaju kablovsku pa krenu da gledaju ovo.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 13 Jul 2013 - 0:57

Očekivala sam više, tako su ne prirodne. A ona njihova mama -.-
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 13 Jul 2013 - 1:41

Meni su zanimljive,Kloi je teška ludača haha 
Ja gledam online ovo,stigla sam do 4. sezone.
Kad se nema šta gledati,zanimljivo je thumbup 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptyTue 30 Jul 2013 - 0:38

Od 29. jula u terminu 00.30h
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 17 Aug 2013 - 0:30

Propast porodice Kardašijan!


Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan Kardashians_2011_a_l

Članovi porodice Kardašijan i Džener postaju sve nerovozniji zbog lošeg publiciteta koji su dobili u poslednje vreme.

Plaše se da njihovoj popularnosti, polako dolazi kraj.

Mama Kris Džener je zabrinuta zbog kritika na njen novi šou.

Kortni Kardašijan je uznemirena zbog dokazivanja očinstva sinu Masonu.

Kloi pokušava da spase svoj brak, a novopečeni roditelji Kim i Kanje Vest svet šokiraju svojim neobičnim odgajanjem deteta i sumanutim trošenjem novca na uređivanje njihovog doma. Osim toga se šuška da je Kanje ljubomoran i da želi da kontroliše život Kim i njihove ćerke Nort Vest.

''Brine ih pad popularnosti, loš publicitet , privatni problemi čak i obožavatelji'' naveo je jedan od izvora.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySat 17 Aug 2013 - 5:25

Ne znam šta ima zanimljivo u ovom tzv.rialitiju.Jednom sam bacila pogled i to mi je bilo dosta.Čime li su zaslužili planetarnu popularnost pitam se ja.Ali ko voli nek izvoli.Ja ne.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan EmptySun 5 Jan 2014 - 7:14

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan Tumblrmyudrvul5t1rdncjuo
Back to top Go down
Sponsored content




Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan _
PostSubject: Re: Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan   Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan Empty

Back to top Go down
 

Keeping Up with the Kardashians / Porodica Kardašijan

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-