REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Eurovision Song Contest

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AuthorMessage
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyThu 16 May 2013 - 10:26

Kakva lakrdija od ove polufinalne večeri.Katastrofa.Da u finale udju Madjarska,Malta i Island,a otpadnu Švajcarska,Izrael i San Marino.Nisu tu čista posla.Kao da je neko unapred zacrtao da ovi moraju da udju,pa ma kakvu pesmu imali.Sramota.
Definitivno će pobednik biti ili Danska ili Norveška.Koja god da bude od njih dve biće zasluženo.Ali ovo večeras je zaista sramota.
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyFri 17 May 2013 - 1:54

Za pobjednika favoriziram Belgiju.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyFri 17 May 2013 - 11:18

Pobjednik Italija,Azerbejdžan ili Ukrajna:)
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptySun 19 May 2013 - 3:31

Ok.Danska je zasluženo pobedila u ovoj konkurenciji,mada da su pobedili Norveška ili Azerbejdžan opet bi bilo zasluženo.On mi se dopao sinoć,sjajan nastup,a na prvo slušanje me nije oduševio.Sinoć sam navijala za njega i Norvešku,a i Italijan me je oduševio.
Smeta mi to što se opet mesecima unapred već znao pobednik,iako je pesma dobra.Medjutim još uvek se čudim kako to da Švajcarska nije prošla u finale,koja je imala bolju pesmu čak i od pobednice.Neulazak Izraela i nikog sa ex-YU prostora takodje.Sve to baca neku senku na takmičenje,pa već malo sumnjam u regularnost.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptySun 19 May 2013 - 6:39

Italija je moralni pobjednik.Njemu na scenu nije ništa bilo potrebno osim glasa.Velika nepravda 7.mjesto. Danska je odlična pjesma,ali je užasno glupo kad se pobjednik zna 3 mjeseca unapred.Azeri sjajni bili,zasluženo 2.mjesto baš kao i sjajna Zlata,koja je donijela Ukrajni 3.mjesto.
Rusija nezasluženo 5,trebala bit među zadnjih 5,baš kao i Bjelorusija.Grčka je previsko,kao i Norveška.
Samo da pohvalim 'prestavljanje zemalja' sa zastavama i pjevačima koji su išli preko onog mosta kao na olimpijskim igrama.Zaista sjajno.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptySun 19 May 2013 - 6:40

Pobednik očekivan i nema šta zaslužen . Kao i prvih pet mesta . Danas ceo dan pevušim pesmu od Azerbejdžana . Prvi put kad sam je čula mi je bila skroz obična i u ovoj našoj igrici sam joj dala sedam bodova a sad bi dala 10 :D
Norveška mi je pravo otkriće . Mislim da takva pesma nikad nije bila na Evroviziji .
Nisam očekivala tako dobar plasman Grčke mada drago mi je . Skroz su bili zabavni i drugačiji .
Naše 3 su bile očajne i zasluženo u finale nisu prošle . Čak su bolje bile na Beoviziji nego sad .
Šteta za Austriju i Švajcarsku . Zaslužili su bar da se nađu u finalu .
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyMon 20 May 2013 - 4:54

Danska je na kraju u finalu pobedila,drago mi je zbog toga,a i navijala sam za Dansku. :) thumbup Ima dosta dobrih pesama.
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyMon 20 May 2013 - 10:42

Danska mi je bila favorit i drago mi je da je pobedila thumbup enamorado Pesma je jedinstvena i prelepa i zasluzila je pobedu :)
Norveska, Ukrajna su imale zasluzene visoke pozicije thumbup
Ali mi nije jasno da Madjarska i Malta budu tako visoko dok Spanija, koja je po meni imala odlicnu pesmu bude tako nisko...
Irska-poslednja :) isto zasluzeno, meni je pesma smor..
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyMon 20 May 2013 - 20:37

Meni uopšte nije jasno kako je Madjarska uopšte i ušla u finale.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 21 May 2013 - 7:15

LadyEstrella wrote:
Meni uopšte nije jasno kako je Madjarska uopšte i ušla u finale.

thumbup Slažem se.
Prva tri mesta zaslužena.
Back to top Go down
Maja33
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
avatar

Broj postova : 3921

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyFri 24 May 2013 - 9:57

Slažem se,prva tri mesta su zaslužena. :) thumbup Nije ni meni jasno kako su neke zemlje kao što su Madjarska i finska prošle u finale.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyFri 12 Jul 2013 - 11:32

Valentina Monetta po treći put uzastopno prestavlja tačnije predstavljaće svoju državu-San Marino na evroviziji.

haha 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptySat 13 Jul 2013 - 1:05

O Bože, ovo je smejurija, zar nemaju nikog drugog? o.O
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 16 Jul 2013 - 1:52

Izbor za najlepšu pesmu Evrope sledeće godine od 6. do 10. maja, ne zna se još u kom danskom gradu.
Izvor:EBU/Wouter van Vliet
Prvo polufinale biće 6, drugo 8. i veliko finale 10. maja, saopštili su organizatori koji se još uvek dogovaraju o mestu održavanja.
U konkurenciji su Kopenhagen, Herning i Horsens, a javni servis Danske odlučiće tokom leta o konačnom mestu održavanja.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 30 Jul 2013 - 12:58

Zasad su potvrđene 22. države :

Albanija
Austrija
Belgija
Bugarska
Danska
Estonija
Finska
Francuska
Gruzija
Mađarska
Island
Irska
Izrael
Letonija
Litvanija
Malta
Holandija
Norveška
Njemačka
San Marino
Švedska
Švajcarska
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyWed 28 Aug 2013 - 20:10

Makedonija odredila predstavnika za ESC 2014 u Danskoj

[You must be registered and logged in to see this image.]
Makedonska televizija saopštila je juče da će Makedoniju na ESC naredne godine predstavljati Tijana Dapčević.Tijana se odmah pohvalila na Tviteru,a ubrzo su počele da joj stižu čestitke kolega.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyThu 19 Sep 2013 - 19:59

Ovo je austrijski predstavnik na ESC naredne godine
[You must be registered and logged in to see this image.]
Austriju će na Eurosongu ("Pesmi Evrovizije") u Danskoj sledeće godine predstavljati transvestitska zvezda Končita Vurst (Conchita Wurst).
Wurst (u prevodu kobasica), čije pravo ime je Tom Nojvirt, već je učestvovala-o u nacionalnom takmičenju za Eurosong 2012-e godine kada je osvojila drugo mesto.
Ona/on je ove godine izabran-a na internom konkursu pošto je austrijski javni emiter ORF odlučio da preskoči organizaciju takmičenja zbog štednje.
Vurst je oduvek maštala o karijeri u svetu šoubiznisa, a proslavila se 2006. godine učešćem u talent showu "Starmania". Godinu dana kasnije postala je član jednog "boy benda" koji se brzo ugasio. Takođe, imala je zapažen nastup na takmičenju "Die Grosse Chance".
Pre tri godine je prvi put nastupila kao Conchita Wurst, a glavni adut u njenom imidžu je brada na (skoro pa) ženskom licu.
Pesma s kojom će se Končita Vurst predstaviti u Kopenhagenu još uvek nije izabrana.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyThu 19 Sep 2013 - 20:02

Hrvatska odustala od Eurosonga
Hrvatska iduće godine u Kopenhagenu neće imati predstavnike na Evrosongu zbog ekonomske krize i slabijih plasmana prethodnih godina, ozvaničila je Hrvatska radio-televizija (HRT) - organizator takmičenja.
HRT je saopštio i da će u zavisnosti od interesa javnosti i gledalaca naknadno doneti odluku o prenosu završne večeri Evrosonga, prenosi zagrebački "Jutarnji list".
Odluku da ne učestvuje na „Evrosongu", Hrvatska radiotelevizija obrazložila je teškom ekonomskom situacijom u zemlji, koja je obavezuje da maksimalno vodi računa o načinu trošenja novca sakupljenog od pretplate.
Pored toga, u obzir je uzeta i činjenica da su predstavnici Hrvatske poslednjih godina imali loše plasmane na „Pesmi Evrovizije".
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyMon 23 Sep 2013 - 20:43

Nova pravila na ESC

Prvi put, imena članova nacionalnih žirija biće poznata pre takmičenja, a odmah nakon finala biće objavljeno kako je glasao svaki član žirija pojedinačno, prenosi Bi-Bi-Si. Izmena pravila usledila je zbog glasina o navodnoj kupovini glasova za azerbejdžanskog kandidata.
"Stroža pravila i transparentnost su važni za Eurosong", rekao je supervizor takmičenja Džon Ola Send, i dodao: "Želimo da se uverimo da naši učesnici, gledaoci i fanovi znaju šta radimo i šta ćemo uvek raditi kako bi osigurali fer rezultate".
Prošle nedelje je Hrvatska objavila da neće učestvovati na takmičenju sledeće godine iz finansijskih razloga. To je šesta zemlja koja je potvrdila da neće učestvovati u Kopenhagenu 2014. godine, a tu su i Andora, Luksemburg, Monako, Maroko i Slovačka.
Finale Evrovizije biće održano 10. maja u Kopenhagenu, u Danskoj, koja je pobedila na poslednjem takmičenju.
Izvor: Tanjug
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyThu 17 Oct 2013 - 2:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dušan Svilar osvojio je šesto mesto na festivalu evrovizijskih fanova OGAE Druga šansa, koji se održao u Španiji.Njegova pesma „Spas“, koja nije pobedila na Beosongu, odlično je prošla na takmičenju. Svilar je dobio 107 bodova, samo pedesetak manje od prvoplasirane Norveške.
- Hvala i svim zemljama koje su glasale za nas i dale nam poprilično visoke ocene! Uskoro ćemo pustiti akustičnu verziju pesme - rekao je Svilar, koga su sa 12 poena nagradili Island,Grčka i Nemačka.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 5 Nov 2013 - 3:53

I Belorusi potpisuju peticiju protiv Končite Vurst,predstavnika Austrije na ESC 2014

[You must be registered and logged in to see this image.]
Još u septembru javni servis Austrije je najavio da je Končita izabran za predstavnika ove zemlje na takmičenju u Danskoj.
Iako su mnogi u početku pozdravili odluku da pošalju transvestita na Evrosong takmičenje, ubrzo su počele da se organizuju peticije u kojima se traži zabrana.
Pre Belorusije, preko 4.500 gledalaca u Austriji je potpisalo peticiju jer ne žele da ih “bradata žena” predstavlja na Evroviziji. Artsiom Kirašou je započeo peticiju rekavši da je ovo napad liberalne Evrope na tradicionalne vrednosti u Rusiji i Belorusiji.
Končita Vurst, čije je pravo ime Tom Nojvirt, rekao je da više voli da mu se obraćaju u ženskom rodu, te da će se truditi da što bolje predstavlja svoju državu.


Last edited by LadyEstrella on Tue 5 Nov 2013 - 4:06; edited 1 time in total
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 5 Nov 2013 - 4:01

Daria Kinzer bi opet na Eurosong

Pre dve godine Daria je predstavljala Hrvatsku i nije imala zapažen nastup niti je ušla u finale.Hrvatska je odustala od ESC u Danskoj,ali Daria nije.Ona ovoga puta želi da predstavlja Švajcarsku sa pesmom Sombody like you.Možda ovog puta ima zapaženiji nastup,pod uslovom da bude izabrana,a evo i pesme:
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 19 Nov 2013 - 7:08

Sergej Ćetković na Eurosongu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Popularni pop pevač, Sergej Ćetković predstavljaće Crnu Goru na predstojećem 59. Eurosongu 2014. godine u Kopenhagenu, saopšteno je danas na press konferenciji.Crnogorski pevač je istakao da mu je veoma drago što će imati tu čast da predstavlja svoju rodnu zemlju i bude deo najvećeg muzičko-takmičarskog festivala na svetu.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyTue 19 Nov 2013 - 11:54

LadyEstrella wrote:
Sergej Ćetković na Eurosongu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Popularni pop pevač, Sergej Ćetković predstavljaće Crnu Goru na predstojećem 59. Eurosongu 2014. godine u Kopenhagenu, saopšteno je danas na press konferenciji.Crnogorski pevač je istakao da mu je veoma drago što će imati tu čast da predstavlja svoju rodnu zemlju i bude deo najvećeg muzičko-takmičarskog festivala na svetu.
skidamkapu skidamkapu 
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
Andja*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Andja*

Broj postova : 391
Godina : 34

Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 EmptyFri 22 Nov 2013 - 8:51

Srbija ne ide na Eurosong!

Srbija neće imati predstavnika na Pesmi Evrovizije 2014. godine u Kopenhagenu, zbog finansijskih teškoća, odlučio je danas Kolegijum Radio-televizije Srbije.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kontinuitet učešća Srbije na Evrosongu prekinut je iz finansijskih razloga, odnosno zbog troškova neophodnih za učešće i organizaciju odlaska delegacije na Pesmu Evrovizije, piše na sajtu RTS.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Sponsored content




Eurovision Song Contest - Page 13 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 13 Empty

Back to top Go down
 

Eurovision Song Contest

View previous topic View next topic Back to top 
Page 13 of 14Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Televizija-